4 найкращих зовнішніх твердотільних накопичувача для користувачів Linux на вибір у 2021 році

Ви шукаєте новий зовнішній жорсткий диск SSD для використання в Linux? Не можете зрозуміти, що використовувати для потреб зберігання? Ми можемо допомогти! Ось наш список з 4 найкращих зовнішніх SSD для використання в Linux!

Найкращий зовнішній SSD для Linux

SSD на Linux

Перш ніж купувати SSD для використання в Linux, зрозумійте, що вам потрібно буде використовувати формат файлової системи Linux, щоб отримати максимальну віддачу від нього. Хоча всі пристрої в цьому списку відмінні та сумісні з Linux, вони відформатовані у NTFS, форматі Microsoft Windows.

Щоб отримати максимальну віддачу від вашого зовнішнього SSD в Linux, перегляньте наш посібник з оптимізації вашого SSD. Також обов’язково прочитайте наш посібник про найкращі файлові системи Linux для SSDS.

Найкращі зовнішні SSD для користувачів Linux (наш вибір)

Існує дуже багато зовнішніх твердотільних накопичувачів із підтримкою Linux. З огляду на це, існує багато посередніх зовнішніх SSD, і пересічний користувач може не знати, як відрізнити хороше від поганого. Тому ми склали цей список. Ось наші найкращі вибори найкращих зовнішніх SSD для використання в Linux.

1. Портативний SSD SAMSUNG T7 1 ТБ

Samsung є беззаперечним королем твердотільних накопичувачів, і не без підстав. Вони мають неймовірну швидкість читання та запису, а також доступні за ціною (якщо ви не виберете великий простір для зберігання). Коли справа доходить до зовнішніх SSD для використання в Linux, не дивіться далі, ніж Портативний SSD SAMSUNG T7.

Чому? Для початку, T7 — це надшвидкісний SSD з достатнім обсягом пам’яті, від 1 ТБ до 2 ТБ. По-друге, пристрій підтримує як стандартне підключення USB, так і USB-C з кабелями, що входять до комплекту, а диск можна зашифрувати за допомогою програмного забезпечення Samsung.

Плюси

Надшвидкісний SSD з достатнім обсягом пам’яті, від 1 ТБ до 2 ТБ.
Samsung включає в свій продукт власні SSD, які є найшвидшими та найнадійнішими накопичувачами на ринку.
Незважаючи на великий обсяг сховища даних, ціна надзвичайно прийнятна.
Пристрій підтримує швидкість передачі даних до 1050 МБ на секунду, що в 4,9 рази швидше, ніж зовнішні жорсткі диски.
Диск за бажанням можна зашифрувати за допомогою програмного забезпечення Samsung (сумісне з Linux).
Пристрій підтримує як стандартне підключення USB, так і USB-C з кабелями в комплекті.

Мінуси

Файлова система відформатована в NTFS, яка сумісна з Linux, але не підходить для тих, хто тільки планує використовувати Linux.

2. SanDisk Extreme Portable SSD

Якщо Samsung не ваш стиль, ще один відмінний вибір для портативного твердотільного накопичувача Linux — це SanDisk Extreme. Він дуже мобільний і навіть має вбудований гачок-карабін для легкого транспортування. Крім того, він пропонується в широкому діапазоні варіантів зберігання, що гарантує, що у вас буде достатньо місця для зберігання всіх ваших речей.

The Sandisk Extreme відмінний і надшвидкісний, зі швидкістю до 1050 МБ на секунду, підтримкою USB-C, а також ударостійким дизайном, який захищає ваші дані від випадкового падіння.

Плюси

Конструкція має вбудований гачок-карабін для зручного транспортування.
Зовнішній жорсткий диск підтримує як стандартне підключення USB, так і USB-C з кабелями в комплекті.
Він поставляється в широкому діапазоні варіантів зберігання, починаючи з 250 ГБ і закінчуючи величезними 4 ТБ.
Він має неймовірно швидку швидкість передачі до 1050 МБ на секунду (USB-C).
Ударостійка конструкція захищає ваші дані від випадкового падіння.

Мінуси

Пристрій призначений як пристрій USB-C і містить USB-адаптер, а не два окремі кабелі. Це облом для тих, хто не хоче використовувати USB-C і хоче якісний кабель.
Диск відформатований у NTFS, формат файлової системи Windows. Linux може читати його, але користувачам Linux може знадобитися переформатувати його, щоб отримати максимальну віддачу від нього вручну.

3. Зовнішній портативний твердотільний накопичувач WD 1TB My Passport

Окрім Samsung, Western Digital робить досить хороші SSD, і вся їх продуктова лінійка є свідченням цього. Це зовнішній твердотільний накопичувач WD ємністю 1 ТБ нічим не відрізняється. Відмінна якість і ідеально працює на будь-якій системі Linux.

Користувачі Linux, які шукають чудовий зовнішній вигляд, повинні звернути увагу на My Passport, оскільки він досить вражаючий, від його надшвидкої швидкості читання та запису (1050 Мбіт/с читання та 1000 Мбіт/с запису) до підтримки 256-бітного шифрування та підключення через USB. . Якщо вам потрібен відмінний зовнішній SSD для Linux, подивіться цей WD 1 ТБ My Passport!

Плюси

Корпус представлений у великій різноманітності кольорів, і клієнти можуть вибрати корпус, який найкраще підходить до їхньої особистості.
Усередині накопичувача є надшвидкісний SSD на основі чіпа NVMe, який забезпечує неймовірну швидкість читання 1050 Мбіт/с і запису 1000 Мбіт/с.
Він підтримує технологію 256-бітного шифрування пароля.
Корпус SSD стійкий до ударів, а ваші дані захищені від випадкового падіння.
Він підтримує традиційне підключення USB, а також USB-C. Обидва кабелі входять в комплект, тому немає необхідності купувати додаткові аксесуари.

Мінуси

Він поставляється у форматі NTFS, який працює в Linux, але не є чудовою файловою системою для зберігання даних у системі Linux. Користувачам може знадобитися вручну відформатувати диск, перш ніж отримати від нього максимальну користь.
Незрозуміло, чи підтримується функція шифрування в Linux.

4. Твердотільний накопичувач Seagate Expansion SSD 500 ГБ

Ви маєте бюджет? Не можете отримати щось, що зруйнує банк, але вам потрібен надійний, швидкий зовнішній SSD для використання в Linux? Якщо так, подивіться на Seagate Expansion SSD. Це 500 ГБ, і хоча повільніше, ніж Samsung, Sandisk чи WD, він пропонує чудову продуктивність та надійність.

The Seagate Expansion SSD є досить вражаючим. Він поставляється з надшвидким кабелем USB 3.0, який забезпечує пристойну швидкість читання та запису на будь-якому комп’ютері (швидкість 400 Мбіт/с). Він також поставляється в міцному, міцному ударостійкому корпусі, який гарантовано захистить ваші дані.

Плюси

Надшвидкісний кабель USB 3.0 забезпечує поважну швидкість читання 400 Мбіт/с і чудову швидкість запису.
Модель на 500 ГБ неймовірно доступна. Ті, кому потрібен якісний зовнішній жорсткий диск від надійного бренду, як-от Seagate, можуть отримати його без зайвих витрат.
Накопичувач може працювати на пристроях USB-C, а для тих, кому він потрібен, у Seagate є адаптер.
Міцний, міцний ударостійкий чохол забезпечує захист ваших даних під час подорожі.

Мінуси

Адаптер кабелю USB-C не входить в комплект, і користувачам потрібно купувати його окремо.
SSD, хоча і швидкий і доступніший, є традиційним SATA SSD і забезпечує набагато нижчу швидкість, ніж портативні NVMe інших брендів.

Висновок

У цьому списку ми розглянули 4 чудових SSD для використання з Linux. Однак на ринку є більше 4 зовнішніх SSD. Отже, який ваш улюблений зовнішній жорсткий диск SSD для використання в Linux? Розкажіть нам у коментарях нижче!