4 найкращих дистрибутивів Linux для робочого місця

Categories:

Linux є чудовим варіантом для робочого місця через його низьку вартість і чудовий набір функцій. Єдина біда в тому, що існує так багато різних операційних систем Linux, що важко зрозуміти, які з них використовувати. Ось чому в цьому списку ми розглянемо найкращі дистрибутиви Linux для робочого місця. Ми поговоримо про надійність, простоту використання і навіть вартість.

1. Ubuntu LTS

На сьогоднішній день найкращою операційною системою для використання на робочому місці є довгострокова версія підтримки Ubuntu. У ньому є що запропонувати. Для початку LTS оснащений пакетом Libre Office. Чудова безкоштовна альтернатива Microsoft Office. Крім того, операційна система має інші інструменти підвищення продуктивності, легко доступні в простому у використанні програмному центрі, у якому початківцям легко орієнтуватися.

Ubuntu також має ще одну перевагу: аромати Ubuntu. Ці «аромати» є різними реалізаціями Ubuntu Linux з різними середовищами робочого столу в якості основної уваги. Перевага тут полягає в тому, що незалежно від апаратного забезпечення ваших офісних комп’ютерів (будь то високого чи низького рівня), воно працюватиме добре. Кожен із цих смаків добре підтримується, і всі вони беруть участь у програмі LTS.

  Як розмістити особисту альтернативу Pastebin на Linux

LTS означає «довгострокова підтримка». Це означає, що встановлення операційної системи гарантує безкоштовну підтримку, а також оновлення програмного забезпечення та функцій від компанії протягом 5 років. Якщо ви шукаєте просту у використанні, добре підтримувану операційну систему Linux для робочого місця, Ubuntu LTS — чудовий вибір.

2. Стабільна версія Debian

В офісному середовищі останнє, про що хтось хоче турбуватися, — це збої комп’ютера. Робота повинна бути виконана, щоб все було надійно. Коли справа доходить до надійності, Debian Stable є одним із найкращих і ідеально підходить для робочого місця.

Основною причиною цього є те Стабільний Debian майже ніколи не додає нових функцій або щось змінює. Натомість ядро ​​операційної системи, програмне забезпечення тощо просто отримують оновлення безпеки. Це дозволить офісному IT-спеціалісту спокійно відпочити, оскільки все не буде постійно ламатися.

Щоб було зрозуміло, Debian не є «простим у використанні» дистрибутивом Linux. Використовувати його трохи складніше, ніж звичайний дистрибутив Linux. Однак, якщо ви готові не помічати криву навчання, ви отримаєте справді чудову, безпечну та стабільну операційну систему для використання.

3. OpenSUSE Leap

Багато офісів, які використовують Linux, використовують «корпоративний» дистрибутив Linux. Це спеціальні операційні системи, які засновані на інструментах з відкритим кодом, але коштують грошей. За допомогою цих дистрибутивів користувачі, як правило, платять за підтримку безпосередньо від розробників, а також за унікальне програмне забезпечення, пристосоване до їх бізнесу.

  Як читати Hacker News на робочому столі Linux

Як і більшість операційних систем Linux, користувачі можуть виявити, що Leap постачається з пакетом Libre Office, а також засобом перегляду документів PDF, підтримкою принтера тощо. На додаток до цього, Leap має інструмент налаштування YaST, який дозволяє легко підключатися до таких речей, як спільні файли Samba, спільні ресурси NFS та інші типи мережевих файлових систем.

Операційні системи корпоративного рівня приємні, але не всі мають можливість платити за них. Хорошим засобом для цього є використання Відкрийте SUSE Leap замість цього. Це ідеальна заміна, оскільки вона використовує багато технологій, що використовуються у власному дистрибутиві SUSE Enterprise Linux, і роздає їх безкоштовно.

Як і SUSE Enterprise Linux, ОС зосереджена на стабільності та надійності. Це ідеально підходить для робочого середовища. Як і Debian, у Leap є певний підхід до навчання.

4. Linux Mint

Не всі робочі операційні системи повинні мати професійні функції. Іноді найкращою операційною системою на робочому місці є та, яку кожен може легко підібрати та використовувати щодня.

Введіть Linux Mint. Це операційна система, в значній мірі заснована на Ubuntu, яка дуже важко працює, щоб бути початківцем операційною системою Linux. Сам робочий стіл черпає натхнення в традиційній установці Windows, що робить його ідеальним для будь-кого в офісі.

  Як порівняти два текстові файли в терміналі Linux

Більшість випусків Linux Mint мають довгострокову підтримку. Це гарантує, що користувачі отримають безпеку та оновлення програмного забезпечення протягом 3+ років. Незважаючи на те, що більшість випусків є «LTS», команді розробників вдається постійно випускати нові функції рік за роком, які покращують продуктивність та продуктивність.

Основною причиною використання Linux Mint є різноманітне робоче середовище (особливо коли намагаються задовольнити багато різних типів користувачів). Ця операційна система більш ніж витримує свою роботу завдяки тому, наскільки вона збалансована. Досвідчені користувачі можуть відчувати себе як вдома з інструментами терміналу, які вони люблять, і це зовсім не завадить користувачам-початківцям, які виконують свою роботу в пакеті Office або веб-браузері.

Висновок

Найдовше офіси використовували Windows, і Microsoft подбала про це. У ці дні Windows занепадає, і альтернативні операційні системи почали пробиватися на робочому місці. Головна причина? Вартість. Набагато ефективніше безкоштовно встановити щось на кшталт Ubuntu LTS, ніж витратити пару тисяч доларів на ліцензії Windows і MS Office.