4 додатки, щоб заробити гроші, надавши доступ до Інтернету

Чи знаєте ви, що можна заробляти гроші, продаючи пропускну здатність Інтернету за пасивний дохід?

Якщо у вас є тарифний план із необмеженим доступом і ви вважаєте, що багато Інтернет-трафіку витрачається даремно, це найкращий спосіб заробити гроші.

Як це працює?

Ви повинні встановити програму на свій мобільний телефон або ПК і підтримувати її роботу у фоновому режимі, щоб розділити пропускну здатність. Ті, хто придбає його, будуть використовувати його регулярно, коли захочуть.

Розташування, кількість IP-адрес і швидкість мережі є факторами, які впливають на ваш заробіток.

А як щодо конфіденційності?

Ви дозволяєте особі, чия особа невідома, використовувати вашу Інтернет-адресу та IP-адресу, щоб переглядати все, що вони хочуть, надаючи вашу пропускну здатність Інтернету.

Ви не матимете повноважень над тим, що інші люди роблять в Інтернеті за допомогою вашої мережі. Певні веб-сайти можуть бути заборонені в певній країні чи території, і ви ніколи не знаєте, хто має доступ до них через вашу мережу.

  Помилка відносин довіри між цією робочою станцією та основним доменом

Ніхто не може гарантувати, що це абсолютно безпечно, і Google Play Store також не підтримує ці програми. Це хороше джерело пасивного доходу, але це завжди сіра зона.

Ми склали список із кількох додатків для продажу вашої пропускної здатності Інтернету.

Давайте кататися.

IPRoyal

IPRoyal це відносно новий веб-сайт, про який мало хто знає. Хоча кілька блогерів стверджують, що це найкращий веб-сайт для продажу пропускної здатності Інтернету.

Вони платять $0,20 за кожен ГБ спільних даних.

Взаємодія з користувачем веб-сайту проста.

Крім того, оскільки мало хто знає про веб-сайт, у вас буде більше шансів спільно використовувати більшу пропускну здатність.

Honeygain

Honeygain це зручний і чудовий веб-сервіс для продажу Інтернет-пропускної здатності по всьому світу. За кожні 10 Мб даних, якими ви ділитеся, ви отримуєте один кредит.

Ви повинні мати 20 000 кредитів, що дорівнює 20 доларів США, щоб перевірити платіж.

Вони почали збирати меншу пропускну здатність від кожної окремої особи, оскільки їхня популярність зростала. За кожні 10 ГБ даних, якими ви ділитеся, ви отримуєте 1 долар.

  Як iPad Pro від Apple 2020 року порівнюється з трекпадом Mac 1994 року

Цей веб-сайт також надає 5 доларів як бонус за приєднання. У них також є реферальна програма, де ви можете заробити трохи більше, запрошуючи інших людей.

Ви також можете оцінити свій заробіток за місяць на їх веб-сайті.

Peer2profit

Peer2profit це ще одна фантастична однорангова мережа спільного використання пропускної здатності. Щомісяця ви можете заробляти $6 – $75. Пам’ятайте, чим більша ваша мережа, тим більше грошей ви заробите. Це один із найкращих варіантів спільного використання пропускної здатності мережі в усьому світі.

У них також є реферальна програма. За кожні 30 рефералів вони платять близько 100 доларів. У них є кілька платформ виплат, таких як Bitcoin, Ethereum, Litecoin, WebMoney тощо.

PacketStream

Ще один відомий веб-сайт з продажу інтернет-смуги за гроші Потік пакетів. Це також однорангова домашня проксі-мережа, яка дозволяє користувачам спільно використовувати пропускну здатність, подібно до peer2profit.

Ви отримуєте 0,10 дол. США як плату за кожний ГБ переданих даних. Покупці повинні платити 1 долар США за кожен придбаний 1 ГБ даних.

Це надійний веб-сайт із технологічними партнерами AWS і PayPal.

  Як вимкнути ліхтарик на iPhone

Підсумок 👇

Сподіваюся, ви знайдете ці інструменти корисними для заробітку грошей як пасивного доходу шляхом спільного використання пропускної здатності вашої мережі. Приєднатися до всіх цих сайтів можна безкоштовно, тому виберіть той, який вам підходить. Завантажте потрібну програму та дотримуйтесь інструкцій із налаштування, щоб почати.

А якщо ви хочете ще більше оптимізувати свої прибутки, ви також можете використовувати різні програми одночасно у своїй системі.

Перегляньте відеоверсію цієї статті нижче.
Поставте лайк і підпишіться на канал techukraine.net Youtube.

Вам сподобалось читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?