4 генератори мемів штучного інтелекту, якими можна скористатися відразу

| | 0 Comments| 4:57 AM
Categories:

Соціальні мережі неповні без мемів. Зараз навіть наше життя оточене мемами, чи не так?

Якщо ви перебуваєте на будь-якій платформі соціальних мереж, ви могли зустріти слово «мем». Сьогодні меми постійно поширюються у значній кількості. Але питання в тому, що саме таке мем?

Чому вони поділяються у великому масштабі? Що прославило меми? Як зрозуміти мем? І головне, як його створити? Що ж, ви можете очікувати відповіді на всі ці запитання в цій статті.

Що означає слово Meme?

Меми — це захоплюючі елементи, які включають зображення та відео, широко поширені на онлайн-платформах, переважно через соціальні мережі. Загалом, меми підвищують рівень веселощів у соціальних мережах.

Основна мета мемів – розважити аудиторію. Зазвичай меми можуть бути смішними, милими, саркастичними, похмурими та інколи інформативними.

Окрім цього, усі меми, як правило, додають гумору в наше життя. Однак з часом меми все більше закріплюються в культурі. Меми можуть бути жартом про ситуацію, людину, подію чи щось інше. Зазвичай меми продовжують розвиватися щодня з різними точками зору творців.

Можливість спільного використання — це те, що робить меми такими популярними серед значної частини аудиторії. Люди люблять ділитися схожими мемами. Іноді меми можуть бути легкими для розуміння, а іноді вони можуть бути складними. Іншими словами, будь-що може бути мемом, якщо воно має силу для оновлення.

У сучасному поколінні меми відіграють важливу роль у розвазі аудиторії. Що ж, генератори мемів зробили створення мемів простішим, ніж раніше. Можна створювати меми без досвіду використання додатків або веб-сайтів для створення мемів.

Генератори мемів – це нічого нового.

Сучасне покоління набагато здібніше, ніж будь-хто інший. У людей із гострим і саркастичним розумом завжди є нові неперевершені ідеї, як перетворити просту картинку на мем.

Створення ваших мемів допоможе людям побачити ситуацію з вашої точки зору. З цією метою генератори мемів допомагають вам у процесі створення мемів. Доступно кілька генераторів мемів, які підтримають ваш творчий розум і допоможуть вам у цьому неспокійному завданні вибору найкращого.

Генератор мемів дозволяє індивідуально створювати меми за допомогою простих у використанні інструментів. Ви також можете використовувати заздалегідь розроблені шаблони. За допомогою таких інструментів можна створити мем.

Наприклад, ви можете змінювати розмір тексту та зображень, налаштовувати інші речі, редагувати відео, змінювати фоновий звук тощо. Іншими словами, генератор мемів дозволяє вам почати з нуля, щоб створити мем неперевершеної якості.

  Дізнайтеся про найкращі вірусні маркетингові кампанії, щоб підвищити впізнаваність свого бренду

Тут налаштування включає плакати, банери, рекламу та іншу власну графіку. Створення вмісту збільшить ваше охоплення, а не збільшить навантаження.

Поява зображень, створених ШІ

Чи замислювалися ви коли-небудь про те, як штучний інтелект використовується для створення зображень і які переваги створеного за допомогою штучного інтелекту зображення?

AI — це створене людиною програмне забезпечення, яке може автоматично генерувати зображення за допомогою простого текстового підказки.

Сьогодні створені штучним інтелектом зображення використовуються в кількох сферах. Алгоритми ШІ використовуються для роботи з реалістичними зображеннями та анімацією. Комбінуючи та змінюючи існуючі зображення, ШІ створює нові типи зображень. Просто ввівши кілька описових текстів, користувачі отримають доступ до миттєво створених зображень.

Зображення, створені штучним інтелектом, легко обдурили б людей надзвичайно реалістичними зображеннями та відео. Щоб створити нове мистецтво чи візуалізацію, можна звернутися за допомогою до ШІ. Крім того, мистецтво, створене штучним інтелектом, забезпечує нове реалістичне зображення для ваших мемів.

Чим відрізняються генератори зображень AI

Генератори ШІ створюють неймовірні видовища, поєднуючи мрії та реальність. Генератори ШІ можуть передбачити зображення, яке ви шукаєте, за простим текстом.

Здавалося б, нам потрібно порівняти сферу зображень, створених ШІ, з людською творчістю. Генератори штучного інтелекту – це благо для людей, які намагаються знайти ідеї та натхнення для свого образу.

Зображення, створені генераторами штучного інтелекту, добре налаштовані та мають кращу якість, ніж зображення людей

Крім того, використання генераторів штучного інтелекту допоможе вам створити креативний вміст для ваших шаблонів мемів. Просто аналізуючи слова, надані користувачем, генератори ШІ передбачають зображення, яке шукає користувач.

Використання ШІ може покращити якість зображення, роздільну здатність, колір, контраст, освітлення тощо. Для створення зображень штучного інтелекту машина зазвичай використовує нейронні мережі. Нейронна мережа – це спосіб, який допомагає комп’ютерам або машинам обробляти дані відповідно до команд.

Перша нейронна мережа створює зображення на основі введених користувачем текстів. Друга нейронна мережа аналізує згенероване зображення за допомогою еталонних зображень.

У результаті генератори штучного інтелекту швидко перетворюють ваші ідеї чи концепції на візуальні представлення. Давайте копнемо глибше, щоб знайти найкращий генератор мемів на основі штучного інтелекту, щоб покращити якість ваших мемів.

Якщо ви зацікавлені у створенні мемів, щоб розважати людей, ви можете вибрати наступні програми як супутники для досягнення місця призначення. Ці унікальні програми є чудовим місцем для початку вашого нового хобі створення мемів. Меми змушують вас побачити гумористичний бік складної ситуації, ще більше знижуючи рівень стресу.

  Як робити гарні фотографії під дощем (та в інших мокрих ситуаціях)

Пошук найкращого додатка для створення мемів серед багатьох варіантів є досить складним завданням. Тут ми згадали деякі з цих програм, щоб допомогти вам. Тож, не зволікаючи, давайте подивимося на такі програми.

Imgflip

Imgflip спрощує процес створення мемів завдяки широкому набору безкоштовних інструментів і різноманітних опцій редагування. За допомогою штучної нейронної мережі підписи оформлюються за шаблоном. Користувачі можуть налаштувати розмір тексту, колір і стиль шрифту.

Завдяки зручному інтерфейсу та простим у використанні інструментам Imgflip дозволяє створити шаблон лише за кілька хвилин.

Платформа надає вам швидкий доступ до найпопулярніших мемів, які стають вірусними в соціальних мережах. Доступно багато варіантів налаштування за доступною ціною.

Тим не менш, ви можете нескінченно веселитися, створюючи для себе мем. Версія облікового запису Imgflip Pro видалить водяний знак на мемі, щоб він виглядав на 100% оригінальним.

Крім того, цей генератор мемів створює лише один клік. Після завершення процесу створення мема ви можете завантажити свій мем у будь-якому потрібному форматі.

Користувачі можуть легко ділитися своїми мемами через різні соціальні медіа-платформи, такі як Facebook, WhatsApp, Instagram, електронну пошту тощо.

Супер мем

Ще один генератор штучних мемів — Super Meme. Ця технологія AI дозволяє перетворювати текст на мем AI. Просто описуючи ваші емоції, штучний інтелект передбачить тип шаблону мема, який ви шукаєте.

Ви можете використовувати його для будь-яких цілей, від просування свого особистого чи професійного бренду до створення мемів для розваги.

Багато параметрів налаштування доступні для використання безкоштовно. Зручний інтерфейс робить використання простішим і швидшим.

Найкраща частина цього генератора мемів — доступність необмеженої кількості відео без водяних знаків. Крім того, він має потужний інструмент пошуку, який допоможе вам знайти саме те, що ви шукаєте. Налаштований текст, зображення та редагування відео підтримуються, щоб зробити мем привабливим.

Олівець

Craiyon, раніше DALL·E mini, є одним із першокласних генераторів мемів. Ви отримаєте це зображення за кілька секунд, ввівши потрібне зображення. Можливості створення зображень у Craiyon досить вражаючі. Ви можете легко отримати доступ до програми Craiyon на своїх пристроях на базі Android, завантаживши її через Google Play Store.

Крім того, ключові функції Craiyon включають необмежену кількість унікальних зображень, відсутність водяних знаків на зображеннях, стильні шрифти та оптимізоване налаштування. Це надає вам повне право власності, доступ до якого маєте лише ви.

  Tunity — це програма, подібна до Shazam, яка надсилає аудіо телеканалу на ваш пристрій

Зручний для початківців інтерфейс дозволяє користувачам-любителям легко розпочати свою подорож по створенню мемів. На відміну від інших генераторів зображень штучного інтелекту, він пропонує кілька останніх шаблонів. Після створення фотографій ви можете зберегти або поділитися ними через соціальні мережі.

Крім того, Craiyon дозволяє навіть створювати логотипи брендів. Система підтримки працює цілодобово і без вихідних, щоб вирішити будь-які ваші запитання. Крім того, цей генератор мемів дозволяє вам ділитися своїм досвідом через відгуки.

makememe

makememe.ai є одним із найпоширеніших інструментів в Інтернеті. Він працює на основі GPT-3 OpenAI. Платформа дозволяє створити свій оригінальний шаблон мему. Окремі особи можуть використовувати цей генератор мемів без попереднього знання редагування зображень.

Крім того, система ШІ вибере відповідний шаблон мему відповідно до наданих команд. Зареєструвавшись безкоштовно, ви отримаєте доступ до багатьох шаблонів мемів. Його потужна система штучного інтелекту виробляє природну мову, яку приписує користувач.

Розроблений інтерфейс користувача дозволяє користувачеві висловлювати свої ідеї за допомогою мемів. Вони постійно працюють над вдосконаленням своїх функцій, щоб зробити їх кращими для користувачів. Поряд із системами штучного інтелекту makememe використовує системи NLP для створення мемів.

Цей генератор мемів створений для безперебійної роботи на будь-якому пристрої. Завдяки високому рівню безпеки він гарантує, що лише ви матимете доступ до своїх файлів. Крім того, ви можете завантажити та поділитися своїм мемом у будь-якому форматі.

Висновок

Коротше кажучи, меми, створені штучним інтелектом, підвищать якість ваших мемів. Іноді меми, створені ШІ, навіть кращі за будь-які меми, створені людьми. Алгоритм, який використовує штучний інтелект для створення, робить його кращим варіантом для створення ваших мемів.

Найважливіше те, що ці генератори виконують своє завдання в три прості кроки: пошук фонових зображень, створення підписів і їх набір.

Використання таких інструментів штучного інтелекту покращить якість мема та сприятиме реалістичній творчості. Ми згадали та коротко описали всі 4 програми для створення мемів. Тепер вам вирішувати, з яким з них ви хочете рухатися вперед.

Ви також можете досліджувати деякі програми deepfake, щоб створювати найкращі меми.