4 візуальні зміни в новій збірці Windows 10 Technical Preview

Корпорація Майкрософт випустила збірку 9879 технічної попередньої перевірки Windows 10, і вона насправді більш помилкова, ніж попередня. Як і в Build 9860, деякі функції, які спочатку були розкриті під час офіційного представлення Windows 10, але не випущені відразу, були включені в цій новій збірці. Windows 10 також переживає те, що найкраще можна описати як зміну інтерфейсу, хоча зміни набагато менш екстремальні і насправді лише посилення сучасного інтерфейсу. Чотири зміни інтерфейсу, які привернули увагу: нові значки папок, індикатор заряду батареї як на заблокованому екрані, так і в системному треї, нові кнопки в стилі гамбургерів у сучасних програмах і витончений вигляд Центру сповіщень.

Центр сповіщень

Це може не вважатися візуальною зміною, але це, безумовно, не нова функція. Це скоріше доопрацювання Центру сповіщень. У попередній збірці сповіщення були відсортовані за назвою програми, але на голові вказувалося непарне число для позначення програми. З новою збіркою це було виправлено. Тепер сповіщення відсортовано під заголовком відповідної назви програми.

Індикатор батареї

Індикатор заряду акумулятора як на заблокованому екрані, так і на системному треї трохи змінився; батарея тепер на боці, а вилка поруч.

Нова кнопка гамбургера в сучасних програмах

У старіших версіях кнопка з трьома крапками в рядку заголовка дозволяла користувачам отримати доступ до спільного доступу, пошуку, налаштувань програми та параметрів повноекранного режиму в сучасному додатку. За словами Microsoft, кнопки були не дуже помітні, тому вони змінили їх на три рядки. Кнопка не робить нічого нового, чого не було в попередній збірці.

Іконки папок

Це буде перше, що ви помітите після оновлення. Папки із зображеннями відображаються з невеликим (виключно малим) попереднім переглядом зображень у них. Піктограма папки виглядає як набагато більш плоска версія старої піктограми, і вона була повернута на градус. Я не можу сказати, чи це виглядає краще чи гірше, ніж старі іконки, але це візуальна різниця.

Чи помітили ви щось нове в інтерфейсі Windows 10?