4 безкоштовні інструменти для створення високоякісних анімованих GIF-файлів

Вчора всі користувачі Imgur були зациклені на Project GIFV. Imgur тепер підтримує більші файли GIF, і виявляється, що вони відтворюються набагато швидше, плавніше та кращої якості. Я припускаю, що люди в Imgur зрозуміли, наскільки божевільна його база користувачів щодо GIF-файлів, і вирішили дати їм щось, від чого дійсно збожеволіти. Тепер, коли у вас є засоби для обміну більшими, кращими GIF-файлами за допомогою найпопулярнішої служби обміну зображеннями, залишається єдине питання: як створити GIF-файл супер високої якості? Ось чотири інструменти, які дозволяють створювати чудові GIF-файли зі свого робочого столу, використовуючи онлайн-відео, зображення на комп’ютері чи веб-камері.

Gifff.fr

Gifff.fr — чудовий онлайн-інструмент для створення GIF-файлів із відео YouTube. Він дає змогу керувати швидкістю та розміром зображення GIF із лише одним обмеженням: тривалість GIF не повинна перевищувати 15 секунд. Це не означає, що ви не можете використовувати довге відео для створення GIF, просто кінцевий файл не може працювати більше 15 секунд. Ви можете додати підпис у верхній і нижній частині GIF, що є додатковою перевагою.

Відвідайте Gifff.fr

Запишіть

Ми розглянули цю абсолютно дивовижну програму для Windows і OS X деякий час тому, і це не тільки чудовий спосіб створювати GIF-файли зі скрінкастів, але й чудовий інструмент для підвищення продуктивності. Ви можете отримати додаткові функції за 30 доларів США в OS X (захист паролем і контроль частоти кадрів), але програма, яка створює як відео, так і GIF-файли, безкоштовна, а на виході є файл високої якості.

Завантажте Recordit

Зробіть GIF

Це один з найпопулярніших онлайн-інструментів для створення GIF-файлів, і що робить його таким чудовим, так це його здатність створювати GIF-файли майже в будь-якому випадку. Ви можете створити GIF з відео YouTube, з відео на локальному диску, з кількох зображень і з веб-камери. Єдина загвоздка полягає в тому, що якщо ви хочете отримати GIF вищої якості і без водяного знака, вам потрібно зареєструватися в службі.

Відвідайте Зробити GIF

Gyfcat

Єдине, що об’єднує Gifff.fr і Make GIF, це те, що вони підтримують відео YouTube. Окрім YouTube, жоден із цих сайтів не підтримує інші популярні сайти відеохостингу, такі як Vimeo чи Daily Motion, тому хтось інший мав зробити це, а Gyfcat зробив. Єдиним недоліком є ​​те, що GIF-файли не такої якості, як ті, що створені Gifff.fr. Gyfcat не тільки створює GIF-файли, але ви також можете використовувати його для їх стиснення.

Відвідайте Gyfcat

Який інструмент або послугу ви б порекомендували для легкого створення високоякісних GIF-файлів?