33 цікаві факти з YouTube, про які ви могли не знати

| | 0 Comments| 2:16 AM
Categories:

YouTube, безсумнівно, є найпопулярнішою платформою відеоконтенту в Інтернеті, на якій аудиторія переглядає контент приблизно 6 мільярдів годин щомісяця.

Вперше розроблений у 2005 році YouTube дозволяє творцям контенту легко публікувати відео, а глядачам – переглядати їх онлайн.

Майже всі вікові групи відвідують YouTube, щоб дізнатися, як щось робити, знати про певні продукти, послуги чи бренди, покращити свої знання з різних тем тощо.

Окрім приватних осіб, багато компаній також використовують цю платформу для створення своїх відео на основі знань для користувачів.

Як найпопулярніша та надійна онлайн-платформа для відео, на YouTube є так багато захоплюючої статистики, на яку ви можете звернути увагу. Від кількості активних користувачів до каналів з найбільшою кількістю переглядів, найбільших прибутків і відео з найбільшою кількістю переглядів, є так багато про що знати.

Отже, давайте детально зануримося в деяку статистику YouTube і зрозуміємо, наскільки добре ця платформа служить усім у всьому світі для заробітку грошей або отримання знань.

Активні користувачі YouTube

Станом на 2023 рік YouTube закінчився 2,70 мільярда щомісячно активних користувачів, ставши другим веб-сайтом за кількістю пошукових запитів після Google. У глобальному рейтингу Alexa YouTube займає другу позицію.

YouTube розважає нас своїм коротким і великим відеоконтентом (найбільш домінуючим типом контенту в індустрії контент-маркетингу), починаючи від новин до переглядів продуктів, веб-серіалів, відео з інструкціями, відеоблогів, розпакування, фільмів і музики.

Організації та окремі особи з різних регіонів світу завантажують відео на цю платформу. Щодня в усьому світі переглядається понад 1 мільярд годин відеоконтенту. YouTube має 122 мільйони активних користувачів щодня лише в США, і понад 62% користувачів YouTube перебувають у США та мають доступ до нього щодня.

Активні користувачі Country Wise

Наразі найбільше глядачів має Індія, за нею йдуть США. Є більше ніж 467 мільйонів і 246 мільйонів активних користувачів YouTube в Індії та США відповідно. Бразилія посідає третє місце, де 142 мільйони користувачів використовують соціальні відеоплатформи, а у Великобританії 57,1 мільйона користувачів Інтернету переглядають контент на YouTube.

YouTube також є одним із найбільш завантажуваних розважальних додатків на мобільних пристроях у всьому світі з понад 154 мільйонами завантажень.

Завантаження відео

Є більше ніж 500 годин вмісту, що завантажується на YouTube щохвилини. Користувачі YouTube завантажують нові відео в середньому щохвилини.

Це означає, що відеовміст на годину становитиме 30 000 годин вмісту за годину та 720 000 годин відеовмісту на день. Отже, кількість нового контенту та погляди на нього збільшуються не роками, а хвилинами.

Перегляд тенденції

Станом на вересень 2023 року YouTube є 2-й за відвідуваністю веб-сайт після Google. Середній час, який користувач проводить на платформі, становить 00:20:04 хвилин. Крім того, середня сторінка, яку відкриває користувач, становить 11,65 сторінки за відвідування. Його показник відмов становить 21,65%, що означає, що 21,65% відвідувачів залишають платформу після перегляду лише однієї сторінки.

Час перегляду

У 2015 році Google заявив, що зараз люди витрачають більше ніж 40 хвилин переглядаючи YouTube на мобільних пристроях. У порівнянні з кабельними мережами YouTube за короткий час охопив велику кількість людей по всьому світу. Це означає, що люди витрачають більше часу на контент YouTube, ніж на кабельні мережі США.

Глобальне охоплення

YouTube доступний у понад 100 країн і 80 мов, демонструючи широке коло користувачів у всьому світі. Це допомагає різним регіонам із різними мовами легко переглядати вміст. Крім того, це допомагає охопити широке коло демографічних груп і публікувати відеовміст для посилення маркетингової стратегії.

  Як перейти з Google Play Music на YouTube Music

Монетизація

За даними YouTube, у 2021 році його партнерська програма, яка дозволяє користувачам заробляти на своїх відео, перетнула 2 мільйони творців. Платформа YouTube дозволила найкращим творцям монетизувати свій канал і створювати через нього життєздатний бізнес.

Творці повинні відповідати вимогам цієї партнерської програми, де їм потрібно щонайменше 4000 годин перегляду та 1000 підписників на їхній канал. Вони можуть заробляти гроші на платі за підписку, прямих трансляціях, рекламі, пожертвах і доході від YouTube Premium.

Дохід від реклами

У першому кварталі 2022 року світовий дохід від реклами YouTube становив 6,66 мільярда доларів США. Це дещо зменшений дохід у першому кварталі 2023 року порівняно з першим кварталом 2022 року.

YouTube, який є найбільшою онлайн-платформою для відео у світі, набрав понад 100 мільйонів підписників і отримує дохід від реклами, яка показується на початку або між відео.

Використання мобільних пристроїв

Користувачі використовують смартфони, планшети, ноутбуки та ПК для перегляду відеовмісту, пов’язаного з їхніми списками пошуку.

За даними Think With Google, більше ніж 70% глобального часу перегляду на YouTube відео відбувається на планшетах і смартфонах. Глядачі часто використовують прості у використанні пристрої, наприклад, мобільні телефони та планшети, для перегляду відеоконтенту чи роликів.

Зрештою, вам потрібно щось підбадьорити після довгого напруженого дня роботи чи навчання. Ось чому багато користувачів вважають за краще проводити час, насолоджуючись контентом YouTube.

Відповідно до Think With Google, Чотири найпопулярніші категорії контенту, які переглядають користувачі, — це музика, комедія, «як» і розваги/поп-культура.

Розважальні, музичні та комедійні відео знімають стрес. Проте відеоролики про те, як це зробити, є інформаційними та допомагають вам на кожному етапі, від роботи до навчання, підготовки проектів чи практичних занять, встановлення настільних комп’ютерів до телевізора та багато іншого.

Вікова демографія

Глядачі YouTube можуть бути будь-якого віку, статі чи групи, оскільки тут є величезна кількість відео для кожного. Згідно з дослідженням в Липень 2023YouTube має 12% чоловіків віком від 25 до 34 років і 9% жінок цієї ж вікової групи.

Подібним чином, у нього 9% користувачів платформи чоловічої статі у віці від 35 до 44 років, тоді як користувачі жінки тієї ж вікової групи становили 7,6% користувачів платформи в певний досліджуваний період.

Рекорд переглядів у прямому ефірі YouTube

У нашому цифровому середовищі, що розвивається, пряма трансляція YouTube швидко набула популярності. 26 серпня 2023 року YouTube зафіксував важливу віху. Місія ISRO Chandrayaan 3 Mission Soft Landing завоювала звання «Найпопулярніша пряма трансляція на YouTube» завдяки величезній кількості 8,06 мільйонів користувачів дивитися пряму трансляцію цього дня.

Інші важливі прямі трансляції на YouTube включають:

  • CazéTV – Чемпіонат світу з футболу 2022 року Бразилія проти Хорватії: 6,1 мільйона 9 грудня 2022 року
  • CazéTV – Бразилія проти Південної Кореї Чемпіонат світу з футболу 2022: 5,2 мільйона 6 грудня 2022 року
  • CazéTV – Васко проти Фламенго: 4,7 мільйона 19 березня 2023 року
  • SpaceX- Crew Demo-2: 4,1 мільйона 28 травня 2020 року

Преміум передплатники

Щодо вересень 2022 рYouTube перевищив 80 мільйонів підписників Premium і Music у всьому світі, включно з пробними підписками. Кількість учасників збільшилася на 30 мільйонів порівняно з останнім зареєстрованим значенням. Це визначний момент для підписників, виконавців і творців контенту на YouTube.

Щоб отримати таку величезну кількість передплатників, YouTube запропонував певну тактику. Він представив YouTube Premium, де користувачі можуть отримати доступ без реклами та відтворювати музику в будь-який час у фоновому режимі чи офлайн на своєму телевізорі чи мобільному пристрої.

YouTube співпрацює з багатьма компаніями, такими як Vodafone (Європа), Google services, Samsung, LG U+ (Корея) та іншими, щоб запустити YouTube Premium і Music.

Найпопулярніше відео на YouTube

Відео з унікальним креативом, популярними піснями, гарною графікою та іншим виділяються серед користувачів. Якість відеовмісту, охоплення, кількість підписників тощо є основними факторами, які допомагають відео отримати більше переглядів на YouTube.

  Дивіться відео YouTube з віковими обмеженнями, не входячи, змінюючи URL-адресу

У цій категорії «Танець малюка акули» має понад 10 мільярдів переглядів, ставши першим найпопулярніше відео YouTube на сьогоднішній день. Канал називається «Pinkfong Baby Shark – дитячі пісні та історії». Я впевнений, що ви, можливо, чули цю пісню в будь-якому з роликів у соціальних мережах, таких як Instagram.

Джерело: Statista

Індійська музична мережа T-Series стала найкращим творцем контенту на YouTube у всьому світі з величезною кількістю 237 мільйонів передплатників станом на лютий 2023 року. Друге місце посідають фільми YouTube із 163 мільйонами підписників, а Cocomelon-Nursery Rhymes – третє місце зі 155 мільйонами підписників.

YouTube для дітей

YouTube представив YouTube Kids для дітей у 2015 році, щоб вони мали доступ лише до тих частин вмісту, які відповідають їхній віковій групі (до 13 років). Він пропонує підібраний вміст для дітей разом із функціями батьківського контролю.

YouTube Kids зафіксував 18 мільйонів завантажень у 2016 році. Тепер це досягло 106 мільйонів завантажень у всьому світі у 2022 році, з яких 99 мільйонів завантажень припадає лише на попередній рік.

Домінування YouTube Music

Від знакових відео, як-от «New Rules», «This Is America» та «Despacito», до прямої трансляції Бейонсе на Coachella, 1 мільярд шанувальників заходьте на YouTube щомісяця, щоб стати частиною нової музичної культури та відкрити для себе чудову музику.

Більше того, YouTube — це платформа, куди щомісяця приходять понад 2 мільйони артистів, щоб поділитися своїм мистецтвом і голосами та дозволити їм охопити весь світ. На цій платформі фанати та артисти об’єднуються, створюючи захоплюючий світ музики.

Дохід від YouTube Music

YouTube став найкращим постачальником потокової музики з рекордом у 80 мільйонів підписників YouTube Premium і Music. YouTube приніс дохід близько 6 мільярдів доларів для музичної індустрії з липня 2021 року по червень 2022 року. З них 30% припадало на відеоконтент, створений користувачами.

Ефективність реклами

Середня ефективність реклами прямо пропорційна середньому коефіцієнту перегляду. Він залежить від цільової аудиторії, галузі, тривалості та формату оголошення. Однак середній коефіцієнт перегляду реклами In-stream на YouTube (ті реклами, яка відтворюється під час або перед відео) становить приблизно 30%, як стверджує Google.

Для числових оголошень (коротких оголошень, які ви не можете пропустити) середній коефіцієнт перегляду записується як 70%. Існує кілька факторів, які сприяють підвищенню показників перегляду, як-от якість вмісту, розташування, правильне націлювання на аудиторію, час, мініатюра, використання підписів тощо.

Завантаження мобільних додатків

Кожен хоче отримати розваги в тій чи іншій формі, як-от музика, кумедні відео, фільми, короткі історії тощо. Доступ до YouTube із мобільного пристрою є гарним досвідом для всіх. Записано понад 10 мільярдів завантаження лише з магазину Google Play.

YouTube Shorts

Усі індустрії соціальних медіа, такі як Instagram, YouTube, FaceBook, TikTok тощо, змагаються за короткі відео. Короткі відеоролики, швидше за все, будуть переглядатися аудиторією, оскільки вони короткі, і в наші дні всі зайняті своїми повсякденними справами.

YouTube Shorts дозволяє керівникам каналів створювати короткі відео для аудиторії. Google каже, що YouTube Shorts досягнуто 50 мільярдів переглядів щоднястаном на 2023 рік.

YouTube Live Views

Середня тривалість перегляду прямих трансляцій на YouTube залежить від різних типів вмісту та каналів. Однак останні дані показують, що глядачі проводять у середньому 10-15 хвилин у прямих трансляціях YouTube.

За оцінками, у 2020 році YouTube має a 45% зростання за середній час перегляду, показуючи значне покращення глядацької аудиторії.

Частка доходу YouTube

YouTube є чудовою платформою, де можна заробляти гроші. Творці контенту отримують 55% доходу від реклами YouTube, отриманого на своїх каналах. Це означає, що кожні 100 доларів, які рекламодавець платить, YouTube платить 55 доларів до творця вмісту.

YouTuber заробляє за перегляд

В середньому автор контенту YouTube може заробити приблизно $0,018 за кожен перегляд це становить 18 доларів США за кожні 1000 переглядів. Це залежить від тривалості відео, якості та вмісту, який ви показуєте.

  Виправте помилку мережі YouTube 503

Компенсація для творців контенту YouTube у США

в 2022 рік, творці вмісту YouTube у США заробляють приблизно 1154 дол. США на тиждень або 4616 дол. США на місяць. Таким чином, можна використовувати YouTube як повний або неповний робочий день, залежно від їхніх потреб.

У 2021 році MrBeast став найбільшим заробітком із 54 мільйонами доларів. На другому місці Джейк Пол з 45 мільйонами доларів. На третьому місці з найбільшим прибутком з 38 мільйонами доларів знаходиться Маркіплієр.

Вплив реклами на YouTube

Творці контенту на YouTube можуть охопити свою аудиторію та перетворити її на клієнтів. YouTube допомагає вам спілкуватися з великою кількістю людей у ​​всьому світі, які мають найбільше значення. Оголошення YouTube використовують дані Google у реальному часі, щоб підбирати ваш вміст для людей, які хочуть його переглядати.

Глядачі щось купують в 2 рази більше ймовірно, якби вони побачили це на YouTube. Крім того, 70% глядачів дізнаються про бренди з YouTube. Сучасні користувачі використовують YouTube у 4 рази частіше, ніж інші платформи, щоб знайти інформацію про продукт, послугу чи бренд.

Джерело: Буфер

В опитуванні 2019 року YouTube з 62% займає друге місце як популярний канал для ведення бізнесу. Facebook був найпопулярнішим каналом з 81%. На третьому місці Instagram з 57%. Далі в списку йдуть Twitter (45,6%), LinkedIn (32,6%) тощо.

Популярність YouTube серед підлітків

Ландшафт медіаконтенту змінюється, особливо серед підлітків віком від 13 до 17 років. Окрім інших платформ соціальних медіа, у 2022 році YouTube лідирує з 95% підлітків подібної вікової групи за допомогою YouTube для вивчення та прослуховування пісень, віршиків тощо.

Наступним у списку є TikTok, за ним йдуть Facebook, Instagram і Snapchat.

Одночасні глядачі YouTube Gaming Live

Ігри в прямому ефірі є найпопулярнішою трансляцією, оскільки майже всі вікові групи люблять користуватися цією платформою. YouTube — це найбільша платформа для прямих трансляцій ігор. В третій квартал 2022 року, YouTube зафіксував 544 тисячі одночасних переглядів.

Проникнення YouTube

Джерело: Statista

Об’єднані Арабські Емірати стали країною з найбільшим проникненням YouTube у світі, станом на запис липня 2023 року, приблизно на 98%. За цим графіком Нідерланди посіли друге місце з 92,6%, а Великобританія посіла третє місце з 91,8%.

Найбільші прибутки YouTube у 2020 році

Ютуберів зазвичай бомбардують питанням: «Скільки вони заробляють, публікуючи відеоконтент?». Ось список тих, хто заробляє найбільше.

За даними Statista, з червня 2019 року по червень 2020 року найбільше заробляв Райан Каджі. 29,5 мільйонів доларів протягом цього періоду. Йому лише 9 років, і він прославився лише тим, що показував нові іграшки та оцінював їх.

Другим найбільшим заробітком на YouTube є Mr. Beast з 24 мільйонами доларів, третім є Dude Perfect з 23 мільйонами доларів, четвертим є Ретт і Лінк з 20 мільйонами доларів, а п’ятим є Маркіпліер з 19,5 мільйонами доларів. 6-річна росіянка Анастасія Радзинська (відома як Настя), яка за цей же період заробила 18,5 мільйонів доларів, опинилася на 7 місці в списку.

Найшвидше зростаючі категорії YouTube

В Опитування 2020 року, ТБ і фільми були найшвидше зростаючими категоріями на YouTube у всьому світі, кількість передплатників у порівнянні з минулим роком зросла на 279,5%. Далі йдуть розваги з 180,6% підписників і домашні тварини з 178% підписників.

Найпопулярніші канали YouTube 2023

Джерело: Statista

в Серпень 2023за місячними переглядами на каналах, Віз Халіфа музичний канал посів перше місце з приблизно 6 мільярдами переглядів. Далі йдуть Wow Kidz з 5,02 млрд переглядів, T-series з 2,72 млрд переглядів, Cocomelon з 2,42 млрд переглядів і SET India з 2,33 млрд переглядів.

Висновок

Сподіваюся, наведена вище статистика YouTube вразила вас так само, як і мене!

Ці статистичні дані також показують, як платформа соціальних медіа, як-от YouTube, може допомогти вам розважитися чи розважити інших і заробити солідні гроші як винагороду.

Незалежно від того, чи хочете ви заробляти на своїх відео чи бажаєте отримати знання, провести час за переглядом фільмів, відпочити за жартами та багато іншого, YouTube є ідеальною платформою для всіх ваших потреб. Не дивно, чому YouTube є платформою відеовмісту номер один у світі.

Ви також можете прочитати про статистику Instagram, яка змінить вашу маркетингову гру.

Чи була ця стаття корисною?

Спасибі за ваш відгук!