30 найпопулярніших публікацій iOS 2015 року

У 2015 році дебютували деякі дійсно чудові програми для iOS, і Apple випустила iOS 9, у назві якої були досить дивні помилки. iOS 9 отримала нові функції, серед яких варто відзначити нову функцію економії заряду акумулятора та функцію анотації зображень у програмі Mail. Великі компанії, такі як Microsoft і Google, випустили популярні ігри для платформи iOS, як-от Office Lens і Chrome Remote Desktop. Ось найпопулярніші публікації про iOS, які ми розглянули у 2015 році.

Шукайте наклейки у Facebook Messenger

Бібліотека стікерів Facebook Messenger надзвичайно чарівна та безкоштовна. Ви можете переглянути всі розважальні набори та завантажити їх, щоб використовувати будь-коли. Якщо ви завантажите занадто багато наборів, ви побачите, що важко швидко знайти потрібний. Тому до Facebook Messenger була додана функція пошуку, яка полегшує пошук наклейок.

Отримайте список усіх трансляцій у прямому ефірі на Periscope

Periscope дебютував для iOS і пізніше з’явився на Android. Для тих, хто не може знайти трансляцію для перегляду, веб-додаток під назвою On Periscope спрощував пошук прямих трансляцій та відкривання їх у програмі.

Скануйте та конвертуйте зображення в текст та експортуйте в MS Word

Microsoft випустила Office Lens у 2015 році, і це абсолютно одне з найкращих додатків для iOS, щоб сканувати будь-що. Особливо приголомшливим є те, наскільки добре він працює з безкоштовним пакетом Office, доступним для iOS. OCR просто ідеальний.

Налаштуйте батьківський контроль у додатку YouTube Kids

YouTube представив програму для дітей у 2015 році. На відміну від офіційної програми YouTube, яка, очевидно, призначена для дорослих, ця програма гарантує, що вміст, який ви бачите, призначений для дітей, і немає жодних шансів, що вони наштовхнуться на будь-що вікове. недоречний. Завдяки фільтрації вмісту в додатках вам потрібно турбуватися лише про одну річ, а саме про те, як довго діти дивляться відео. Додаток має вбудований батьківський контроль, який ви можете використовувати, щоб обмежити час, який діти проводять у програмі.

Надсилайте GIF-файли у Facebook Messenger

Для тих, хто використовує поточну або старішу версію Messenger (і, можливо, старішу версію iOS), ви можете надсилати GIF-файли. Додаток у його поточному стані дозволяє шукати GIF-файли та надсилати їх із самого додатка.

Виправте помилку “iTunes не вдалося підключитися до цього iPhone”.

Помилки iTunes трапляються рідко, але як тільки ви починаєте отримувати помилку, може знадобитися більша частина дня, можливо, навіть тиждень, щоб розібратися, що її спричинило. Якщо ви отримуєте помилку «iTunes не вдалося підключитися до цього iPhone», ось кілька речей, які ви можете спробувати, які можуть вирішити цю проблему.

  Перевірте, які програми найбільше споживають акумулятор в iOS 9 [iPhone Tip]

Відстежуйте використання мережі та даних із Центру сповіщень

Якщо ви намагаєтеся знайти корисний віджет для розміщення в Центрі сповіщень (iOS 8+), ви можете спробувати одну з цих трьох програм, створених для моніторингу мережевого трафіку. Кожен з них має віджет, який можна використовувати, щоб отримати підсумок трафіку, що проходить через вашу мережу.

Встановіть 4-значний пароль в iOS 9

У iOS 9 код доступу за замовчуванням був змінений на шість цифр. Для тих, хто бажає встановити 4-значний пароль, як це було б у старих версіях iOS, ви все ще можете зробити це, оскільки цю функцію не видалено. Просто він більше не стандартний. Ось що потрібно зробити, щоб його повернути.

Інструкції на екрані, щоб створити кращу фотографію

iPhone є одним з найпопулярніших пристроїв для фотографування. Якщо у вас є така камера, ви знаєте, наскільки вона чудова. Це також хороший пристрій, щоб почати експериментувати з фотографією, а Camera51 — це програма, яка надає вам інструкції на екрані, як створити кращу фотографію.

Нова програма Музика в iOS 8.4

Додаток Музика в iOS було оновлено цього року з випуском iOS 8.4, і ми розглянули його новий інтерфейс користувача.

Приховати значок сповіщення для фондової програми

Приховати значок сповіщень для програм, які ви встановили, досить легко, але для стандартних або стандартних програм це трохи інакше. Якщо ви намагаєтеся приховати значок у стандартній програмі iOS, ось як це зробити.

Перейти з iOS 9.1 Beta до iOS 9 Official

Apple відкрила бета-версію iOS для всіх, хто хотів її випробувати. Ви можете будь-коли вийти з програми бета-тестування, і якщо вам цікаво, як повернутися до стабільного каналу, ми детально розповіли, як це зробити.

Транслюйте екран iPhone на свій ПК або Mac з Windows

Оскільки Apple відкриває більше своїх функцій для розробників, багато речей, які інакше було важко зробити на пристрої або вимагали джейлбрейка, стають простішими. Кожен, хто коли-небудь пробував транслювати екран iPhone, знає, що це майже неможливо зробити безкоштовно або без Mac. На щастя, тепер є Lonely Screen, який можна використовувати для трансляції екрана пристрою iOS на свій комп’ютер.

5 найкращих функцій iOS 9

iOS 9 дебютувала в 2015 році, і хоча в ній не було особливо важливих функцій, вона мала деякі корисні. Ми розглянули п’ять найкращих, яких варто очікувати, наприклад, режим низького заряду батареї та статистику використання батареї.

  Як використовувати Карти Google у ярликах Siri на iOS 12

Вручну налаштуйте баланс білого, витримку, ISO

iOS 9 відкрив API камери, і це означало, що розробники могли скористатися нею повною мірою. Reuk — ​​це програма, яка дозволяє вручну налаштувати баланс білого, витримку та багато інших налаштувань, до яких ви зазвичай не маєте доступу в програмі за замовчуванням.

Створення контрольних списків у програмі Notes

Програма Notes в iOS 9 набагато багатша функцій, ніж будь-коли. Це прийшло до того, що називати його програмою Notes може бути несправедливо. Тепер додаток дозволяє створювати контрольні списки, у яких ви можете позначати елементи.

Подія Apple у вересні 2015 року – характеристики та ціни пристрою

Якщо ви шукаєте підсумок події Apple 2015 року, можливо, підсумок багатьох пристроїв та їхніх характеристик, а також ціни, які оголосила Apple, у нас є досить вичерпний підсумок для вас.

Перейдіть на iOS з пристрою Android

У 2015 році Apple прийшла після бази користувачів Android з додатком під назвою Move to iOS. Це була перша програма, яку Apple випустила в Google Play Store (хоча з тих пір підійшли інші), і вона полегшила користувачам перехід з пристрою Android на пристрій iOS.

Зменште споживання даних за допомогою Chrome

Ми знайшли невелике налаштування в програмі Chrome для iOS, яке дозволяє зменшити використання даних програмою, коли ви не підключені до мережі Wi-Fi. Кожен біт збережених даних має значення, тому спробуйте.

Експортувати документи з Google Drive в MS Word

MS Word ще недостатньо відкрився, щоб інші програми, як-от Google Drive, могли експортувати файли в нього безпосередньо. Однак він повністю інтегрований з меню спільного доступу iOS, і це саме те, що ви можете використовувати, щоб відкрити документ Word із програми Google Drive у MS Word.

Шпаргалка для програм для редагування відео

Якщо ви купили iPhone 6 (і вище), ви отримуєте iMovie безкоштовно, і це неймовірно багата програма для редагування фільмів. Якщо у вас немає програми і ви не в настрої платити за неї, у нас є список програм, які дозволяють виконувати основні функції редагування відео, і все це безкоштовно.

Розмітка зображень у програмі Mail

Програма «Пошта» трохи оновилася в iOS 9. Тепер вона дозволяє позначати зображення, які ви надсилаєте як вкладені файли. Інструменти розмітки чудові; Ви можете додавати текст, малювати на зображенні та збільшувати частину зображення, серед іншого. Ось короткий підручник, де все детально описано.

Використовуйте передню та задню камери для запису відео-в-відео

Якщо ви шукаєте пристрій, який може одночасно записувати відео з передньої і задньої камери, Twicer — це те, що ви шукаєте. Це позбавить вас від необхідності редагувати відео, щоб зробити його PiP. Родзинкою програми є чудовий регулятор гучності.

  Переглянути історію цін на програми iOS, Android і Windows Phone

Поділіться файлами з Dropbox, Google Drive та OneDrive за допомогою клавіатури

Клавіатури сторонніх розробників дійсно зросли з моменту їх включення в iOS, а ThingThing — це програма для клавіатури, яка дозволяє ділитися файлами з клавіатури. Це дуже чудово для використання з такими програмами, як програма Mail, або навіть для надсилання файлів через Facebook Messenger.

Запишіть скрінкаст на вашому iPhone

Записати екран вашого iPhone непросто, і для цього майже завжди потрібен джейлбрейк. Shou.Tv випустила програму, яка робить саме це, але не потребує Mac або джейлбрейкнутого пристрою. Він призначений в першу чергу для тих, хто хоче записати ігровий процес на своєму пристрої, але він добре працює і для інших програм. У ньому є свої помилки, і команда, яка стоїть за програмою, працює над її покращенням з моменту запуску, тому все стало краще.

Розмістіть фотографії у своїй публікації у Facebook

Завантаження фотографій у Facebook з телефону — це не найвитонченіший досвід, і ви не можете визначити, в якому порядку вони відображатимуться, але ви можете змінити послідовність фотографій із програми Facebook після того, як ви їх опублікуєте. Ось як.

Керуйте своїм робочим столом за допомогою Віддаленого керування Chrome

Клієнт Chrome Remote Desktop для iOS був випущений у 2015 році, що дає змогу віддалено отримувати доступ до комп’ютера Windows або Mac і керувати ним із пристрою iOS.

Переклад тексту з клавіатури iOS

Перекладач Google — це найпопулярніший сервіс для перекладу тексту між мовами, якими ви володієте, і мовами, якими ви не володієте, і TransKey дозволяє робити це з клавіатури. Це стороння клавіатура, яка є програмою-перекладачем.

Прискорення та уповільнення відтворення відео

Будь-яке відео, яке ви створюєте, може потребувати невеликого редагування, а редагування починається з того, щоб знати, які його частини є важливими, а які ні. Tempo Video Editor — це програма, яка дозволяє прискорювати частини відео (менш важливі) і сповільнювати інші частини. На ньому є водяний знак, і вам потрібно заплатити, щоб його видалити.

Додайте Не відстежувати перегляд у всіх програмах

Browsecurley — це досить приголомшливе розширення для iOS 9, яке дозволить вам відкривати посилання без відстеження жодної програми.