3 інструменти для створення та вбудовування графіків або діаграм онлайн

Ніщо не вигідніше гарного графічного представлення даних. Ви можете сидіти і написати дуже добре сформульоване пояснення того, що представляє собою набір даних, але якщо у вас немає гарного графіка, який би показував загальний t rend, ви, можливо, написали марно. Що стосується програм для настільних комп’ютерів, у вас є чудові варіанти, такі як iWork для Mac, Office Libre для Linux і MS Office для Windows. Це все рішення для настільних комп’ютерів, які можна використовувати для створення чудових діаграм для документів і презентацій. З онлайн-публікацією представлення діаграм відрізняється; Ви можете використовувати графік, створений і експортований з настільного додатка, або ви можете використовувати багато онлайн-інструментів, які були створені для представлення кращих графіків для онлайн-аудиторії. Ось три безкоштовні інструменти, які роблять саме це та мають функцію вбудовування.

  Як видалити Chromium і позбутися його зі свого комп’ютера

Таблиці Google

Зазвичай ми використовуємо електронні таблиці Google для редагування або створення електронних таблиць і нічого більше, крім функції діаграми, і ці діаграми можна вставляти будь-де в Інтернеті. Якщо ви збираєтеся використовувати онлайн-інструмент для створення та вбудовування діаграм, електронні таблиці Google, можливо, є одним із найкращих варіантів на вибір, оскільки ви можете будь-коли оновити діаграму, а також у вас є місце на Google Диску, щоб зберегти якомога більше діаграм та електронні таблиці, як ви хочете. Небагато інструментів мають настільки потужні функції для редагування та форматування даних, як Google Docs, тому це, можливо, найкращий варіант.

Відвідайте Документи Google

Блоки діаграм

ChartBlocks — це онлайн-додаток з безкоштовними та преміальними планами, що означає, що кількість безкоштовних діаграм, які ви можете створити за допомогою нього, обмежена. Перевага цієї програми полягає в тому, що вона створює кілька справді чудових графіків. У вас є вибір із п’яти поширених типів діаграм і безліч шаблонів. Ви можете імпортувати власні дані та діаграми імен на свій смак.

  Як увімкнути панель попереднього перегляду в Gmail

Завдяки шаблонам вам не доведеться турбуватися про те, які кольори використовувати, а в додатку є багато варіантів обміну. Розміри діаграми можна встановити до пікселя, ви можете додати до неї більше даних, налаштувати кольори, якщо вам не подобається тема, і багато іншого. Там, де Google Spredsheets дає вам великий контроль над даними та тим, як ви можете ними керувати, ChartBlocks дає вам великий контроль над зовнішнім виглядом діаграми.

Відвідайте ChartBlocks

Обгортка даних

Datawrapper навіть не вимагає реєстрації для створення та публікації діаграми. Його редактор даних не є найбільш багатим на функції. Ви можете вставити дані, але їх редагування, швидше за все, зіпсується з розумінням програми окремих точок даних. Ви повинні правильно відформатувати свої дані, перш ніж вставляти їх у програму. Маючи це на увазі, вам може бути цікаво, чому ця програма вказана тут.

  6 способів отримати більше від Microsoft Whiteboard

Datawrapper — чудовий інструмент для публікації діаграм, якщо ви посилаєтеся на дослідження. Він не тільки дає змогу налаштувати точки даних і спосіб їх представлення на діаграмі, а також підтримує різні типи діаграм, але також дозволяє вставляти джерело даних, додавати опис і навіть виділяти елемент на діаграмі, якщо ви хочу. Для будь-якого академічного видавництва цей додаток дуже хороший.

Відвідайте Datawrapper

Бонус: відвідайте Vizualize.me, якщо ви хочете створити резюме, яке є інфографікою вашої кар’єри.