3 функції LinkedIn, які допоможуть вам покращити мережу


Я користуюсь LinkedIn протягом тривалого часу і дуже довго, я маю на увазі той період у попередні роки, коли дизайн був жахливим, а веб-сайт був дуже повільним. Я ніколи не відмовлявся від цього, і хоча ви можете прочитати в Інтернеті, що залучення людей до Twitter або Facebook вмирає, ви ніколи не читали подібних речей про сайт професійних мереж. Це тому, що він виконує роботу. Інтерфейс значно покращився, він все ще трохи повільний, мобільні додатки часом розчаровують, але LinkedIn має величезну базу користувачів, яку ви не можете просто повернути, і це справді хороший спосіб зв’язатися з іншими професіоналами. Він також не потребує функцій, і ось три, які можуть допомогти вам краще взаємодіяти зі своїми з’єднаннями.

Остання активність

LinkedIn, як ми його знаємо, призначений для налагодження професійних зв’язків, і ви можете досягти цього, спілкуючись з людьми в групових дискусіях, спілкуючись через повідомлення, коментуючи або діліться оновленнями. Це досить просто, але якщо у вас є навіть двісті зв’язків і ви взаємодієте з, можливо, двадцятьма п’ятьма з них, всю цю активність важко відстежити. Це щось на зразок того, як зустріти когось, а потім забути його ім’я. LinkedIn полегшує відстеження розмов за допомогою функції «Останні дії». Він показує вам останню активність контакту за два тижні, і коли ви відкриваєте повідомлення від нього, ви можете побачити коротку історію повідомлень, щоб нагадати вам, про що ви говорили.

Нотатки та нагадування

Ви спілкуєтеся з людьми з різних причин. Одним із багатьох видів використання LinkedIn є пошук голови. Рекрутери використовуватимуть його для побіжної перевірки. LinkedIn дозволяє додавати невеликі нотатки, нагадування та навіть те, як ви зустріли контакт на вкладці «Зв’язки». Ви можете додати теги, щоб, якщо ви рекрутер, ви могли швидко знайти людей, яких ви додали до короткого списку. Нагадування корисне тим, що воно гарантує, що ви не забудете продовжити розмову.

Вкладання файлів

Я виявив, що багато людей діляться вакансіями на LinkedIn, але кожен, хто робив це, знає, що ви не можете дуже добре відформатувати своє оновлення. Немає навіть способу додати розрив рядка, а також є ліміт символів (яке, на мою думку, слід збільшити). Ви в кінцевому підсумку скорочуєте опис посади, можливо, вирізаючи деякі речі з вимог. Ви завжди можете посилатися на онлайн-оголошення про вакансії, але якщо ви також можете прикріпити його як файл, щоб користувачі могли легко його переглядати.

Чи є конкретна функція на LinkedIn, якою ви часто користуєтесь? Повідомте нам у коментарях, який із них і як ви його використовуєте.