3 функції Android, які (ймовірно) ніколи не з’являться на iOS

| | 0 Comments| 12:40 AM
Categories:

Ми часто порівнюємо Android з iOS, і щоразу, коли Google і/або Apple оголошують нову версію своєї ОС, шанувальники обох виходять в Інтернет, щоб обговорювати, хто зробив це першим, а хто зробив це краще. Багато разів дві операційні системи дійсно запозичують або адаптують популярні функції в іншої, але багато функцій, багато популярних, часто не здійснюють перехід. Ось де ви бачите багато відмінностей між ними з точки зору функцій. І Google, і Apple дотримуються певної філософії, додаючи функції до своїх відповідних мобільних операційних систем, і є те, що жодна з них не прийме (добровільно чи інакше) від іншої. Ось три дуже чудові функції Android, які навряд чи отримають доступ до iOS. .

Гостьові облікові записи

Apple дозволяє додавати один обліковий запис Apple на кілька пристроїв, але це більше для батьківського контролю, ніж для того, щоб дозволити кільком особам використовувати один пристрій. Звичайно, ви зазвичай не користуєтеся телефоном, але iOS працює на iPad і, як сімейний комп’ютер, його можна використовувати спільно. Однак це вкрай малоймовірно станеться з однієї простої причини; продажів. Дозвіл спільного використання пристроїв може вплинути на продажі iPad. Більший iPhone 6 вже скорочує продажі iPad, тож уявіть собі світ, де iPhone може замінити iPad, і ним можуть користуватися кілька людей. Це зводиться до стратегії продажу, а спільне використання пристроїв не дуже допомагає Apple.

  Як додавати та видаляти віджети в iOS 8

Управління акумулятором

Причина, чому Apple навряд чи введе таку функцію моніторингу батареї в Android Lollipop, не має нічого спільного з її стратегією продажів. Це скоріше піар-хід; уявіть собі світ, де користувачі iOS починають публікувати безліч скріншотів того, наскільки погано працює акумулятор їхнього пристрою. Час роботи батареї – це те, що Apple хвалиться тим, що покращує з кожним новим пристроєм, який вона представляє. Без такого додатка користувачі вже скаржаться на час роботи акумулятора, і це відбувається з усіма пристроями, а не тільки з Apple, але якщо компанія представить додаток, який вона посилається на точний спосіб вимірювання продуктивності акумулятора, він відкриється шлюз для багатьох скарг і безліч скріншотів, що ширяють у соціальних мережах. Поганий PR, як ми знаємо зі зламу iCloud і #BendGate, справді важко керувати.

  Як увімкнути та встановити рівні керування сповіщенням про живлення для програм в Android 7.0

Додаток Google Камера

Я говорю це досить часто; немає нічого подібного до програми Google Camera. iPhone може похвалитися чудовою камерою та іншим, сама програма камери щойно налаштувала експозицію, але вона все ще не відповідає ефекту розмиття в камері Google. Нам довелося шукати програми для iOS, які були близькі до них, і було важко знайти безкоштовні. Камера Google безкоштовна, і вона допомагає робити найкращі знімки. Чому це не приходить на iOS, тому що Google не збирається дати щось таке чудове для iOS. Apple може розробити щось подібне, або близько до цього, а може і ні. Це випадково, і у користувачів Android це добре.

  Практично з Microsoft Edge для iOS та Android