techukraine.net Twitter 3 способи, як творці вмісту можуть заробити гроші за допомогою X (Twitter)

3 способи, як творці вмісту можуть заробити гроші за допомогою X (Twitter)

Categories:

Як і багато інших каналів соціальних мереж, X (раніше відомий як Twitter) — це не лише платформа для самовираження, але також може стати джерелом доходу. У X є кілька варіантів монетизації, які можна використовувати, щоб заробляти гроші на своїх публікаціях.

Ось кілька способів, якими творці вмісту можуть заробити на X.

1. X Розподіл доходу від реклами

Ілон Маск представив програму розподілу доходів від реклами X як частину своєї кампанії з винагороди та заохочення активних користувачів. За допомогою цього носія як X, так і творці контенту на платформі будуть ділитися доходами від реклами. Але як це працює?

X обчислює дохід, який розподіляється з кожним користувачем, на основі показів (кількість переглядів твіту). Коли реклама з’являється у відповіді творця вмісту, кількість показів із підтверджених облікових записів визначатиме, скільки буде виплачено обліковому запису.

Однак, щоб отримати право на X Ads Revenue Sharing, вам має бути не менше 18 років і мати принаймні 500 підписників. Ви повинні бути підписані на X Premium (раніше відомий як Twitter Blue) або іншим чином бути перевіреною організацією чи філією. Крім того, ви повинні мати принаймні п’ять мільйонів звичайних показів усіх своїх публікацій щомісяця за останні три місяці. Якщо ви відповідаєте всім цим вимогам, ви можете подати заявку на участь у програмі та отримати схвалення, щоб почати заробляти.

  Як зупинити людей, які надсилають вам прямі повідомлення в Twitter

2. X Поради

X Tips — ще один перевірений спосіб заробити гроші на платформі соціальних мереж, подібний до живих подарунків TikTok. Ця опція монетизації дає змогу отримувати грошові подарунки від користувачів, які цінують ваш вміст і хочуть вас підтримати. Хоча деякі творці вже посилаються на свої Venmo та інші сторонні платіжні служби у своїх твітах, X Tips полегшує процес.

Коли в профілі ввімкнено функцію «Поради», користувачам потрібно лише торкнутися піктограми «Гроші» на сторінці профілю автора, і вони будуть спрямовані на платіжну платформу. Однак ви побачите піктограму лише у версіях для iOS та Android, оскільки наразі вона недоступна в Інтернеті.

  3 простих способи пошуку облікового запису Twitter за номером телефону

X не бере відсоток від чайових. Хоча ви все одно можете отримати плату від сторонньої платіжної служби, якою ви вирішите скористатися. Крім того, X усе ще встановлює вікові обмеження, і особам молодше 18 років заборонено давати чи приймати чайові.

Щоб увімкнути підказки у вашому обліковому записі X, перейдіть до Редагувати профіль і натисніть Підказки. Вас буде перенаправлено на екран загальної політики чайових, який, якщо ви приймете, переведе вас на екран налаштувань чайових. Увімкніть кнопку «Дозволити підказки» та виберіть платіжну службу третьої сторони, якою ви хочете скористатися.

3. X Підписки

X Subscriptions пропонує творцям постійний дохід від їх вмісту. Віддані підписники можуть підписатися на обліковий запис творця контенту, щоб отримати доступ до додаткових твітів і подій лише для підписників.

Цікавою функцією, яка постачається з підписками X, є значок підписки. Передплатники матимуть значок біля свого імені щоразу, коли вони відповідатимуть у профілі, на який вони підписані, що полегшить ідентифікацію та взаємодію з ними. Ви також можете розміщувати Spaces лише для передплатників і публікувати твіти, відкриті для всіх, але лише передплатники можуть відповідати.

  Як скасувати підписку на неактивні акаунти Twitter

Щоб мати право на підписку X, вам має бути 18 років або більше і мати принаймні 500 підписників. Ви також повинні бути підписані на X Premium і бути активним користувачем X. Творці отримують 97% доходу від підписки до позначки в 50 000 доларів, після чого цей відсоток падає до 80%.

X Rewards Творці контенту

Нові функції монетизації X — чудова можливість для творців контенту максимально використати свою майстерність. Тим не менш, ці можливості не позбавлені обмежень і вказівок, багато з яких спрямовані на заохочення органічного вмісту та дотримання вказівок X.