3 способи знайти версію програми для встановленої програми на Android

| | 0 Comments| 12:20 PM
Categories:

На Android користувачі не можуть завантажувати програми з Google Play Store. Вони можуть легко завантажувати програми в разі потреби. Це дозволяє користувачам встановлювати програми, які недоступні в магазині, або які є портованими версіями інших програм. На Android можливо багато інших подібних модифікацій, і в деяких випадках вам потрібна певна версія програми, щоб модифікація працювала. Ось три способи знайти версію програми для встановленої програми на Android.

Google Play Store

Це працює, якщо програма, про яку йдеться, оновлена, і вам потрібно лише знайти версію програми. Якщо ви використовуєте старішу версію програми, і оновлення для неї доступне в магазині Google Play, цей метод не для вас.

  Нові функції Firefox 44 для комп’ютера та Android

Відкрийте програму Play Store і перейдіть на сторінку відповідної програми. Кожна програма має короткий опис того, що вона робить. Торкніться опції «Докладніше», а потім прокрутіть до самого низу сторінки, щоб отримати поточну версію програми.

Екран про програму

Багато програм містять у самій програмі екран «Про програму», який може вказати, яку версію ви використовуєте. Зазвичай ви можете отримати доступ до цього екрана, перейшовши в налаштування програми. Якщо в додатку немає спеціального екрана налаштувань, знайдіть кнопку з i на ньому. Це, швидше за все, містить додаткову інформацію про програму і може включати номер версії.

Додаток налаштувань

Якщо нічого не допомагає, завжди є додаток Налаштування. Відкрийте програму Налаштування та торкніться Програми та сповіщення. Вам потрібно перейти до списку встановлених програм на вашому пристрої. Цей список можна знайти в додатку Налаштування, однак він може бути в іншому розділі залежно від вашої версії Android.

  Доступ до віджетів з будь-якого екрана, будь-якого додатка на вашому телефоні [Android]

На екрані списку програм торкніться програми, для якої потрібно перевірити номер версії. Прокрутіть до нижньої частини інформаційного екрана програми, і ви обов’язково знайдете інформацію про версію програми. Це найкраще працює для програм, які були завантажені збоку, а також для старіших версій програм, які ви все ще використовуєте.

Слід зазначити, що версії програми в кінцевому підсумку надаються розробником програми. Це справедливо незалежно від того, звідки взято додаток, наприклад, із магазину Google Play чи десь ще. Android просто повідомляє про версію, яку ви встановили, і в деяких рідкісних випадках розробники можуть не оновлювати версію програми. Вони можуть просто випустити новий файл APK і не оновлювати версію. Це погана практика, тому ви рідко стикаєтеся з цим, але це може статися з додатками, які ви завантажуєте.

  Як розблокувати Windows 10 за допомогою сканера відбитків пальців на телефоні Android