3 рішення VPN для захисту вашої хмарної мережі AWS

Прийнято вважати, що деякі компанії через свій розмір залишаються непоміченими в очах кіберзлочинців, але це помилка.

Через низький рівень захисту хакери можуть розглядати SMBs як «фрукти під рукою». Тому малому та середньому бізнесу потрібен такий же ефективний рівень захисту, як і велика компанія.

У цьому хаотичному середовищі VPN-рішення набувають популярності завдяки низькій вартості їх впровадження, доповненій поточним потребам ринку. У цій публікації ми розглянемо, що таке VPN, навіщо малому та середньому бізнесу використовувати VPN, а також найкращі рішення VPN для малого та середнього бізнесу.

Що таке VPN?

Концепція VPN (віртуальної приватної мережі) полягає у створенні захищеного віртуального тунелю, який забезпечує зв’язок між двома віддаленими точками, використовуючи загальнодоступну та ненадійну мережеву інфраструктуру.

Безпека передачі даних, які проходять через цей тунель, забезпечується шифруванням між джерелом і одержувачем, що усуває ризики можливого перехоплення інформації під час її передачі.

VPN створює безпечне зашифроване з’єднання в менш захищеній мережі, як-от публічний Інтернет. Підключення VPN працює з використанням загальнодоступної інфраструктури, зберігаючи конфіденційність за допомогою процедур безпеки та протоколів тунелювання.

Чому малому та середньому бізнесу варто використовувати VPN?

По-перше, важливо мати на увазі, що не розмір компанії визначає, чи потрібне їй підключення до VPN. Це залежить від місця розташування ваших даних, фізичної структури вашої компанії та робочих процесів. Будь-який бізнес може відповідати цьому профілю.

Щоб було простіше, давайте виділимо кілька пунктів, які можуть вказувати на необхідність підключення VPN у вашій компанії. Слідкуйте за:

 • Системи та конфіденційні дані, розміщені на зовнішньому хості;
 • Якщо компанія має програму SaaS, розгорнуту на платформі хмарних обчислень, наприклад AWS;
 • Співробітники, які часто подорожують і потребують віддаленого доступу до даних/систем організації;
 • Конфіденційна інформація, якою необхідно обмінюватися з клієнтами, діловими партнерами та постачальниками;
 • Наявність двох або більше філій, крім головного офісу компанії, яким необхідно постійно обмінюватися даними;
 • Необхідність моніторингу доступу до даних і систем.
  Ось як купити найкращий VPN для вашої безпеки в Інтернеті

Незважаючи на це, використання рішення може бути розширено, щоб охопити обмін інформацією через електронну пошту та корпоративні засоби обміну миттєвими повідомленнями, резервні пристрої, чутливе обладнання (наприклад, роботи), тощо. Коротше кажучи, не має значення, малий і середній бізнес ви чи великий бізнес. Якщо компанії потрібен високий рівень обміну даними поза чотирма стінами офісу, їй слід покладатися на VPN-з’єднання.

Переваги VPN для малого та середнього бізнесу

З’єднання, створені через VPN, дозволяють легко виконувати конфігурації розгортання за допомогою покрокових майстрів встановлення. Доступ, який здійснюють користувачі, максимально спрощується шляхом введення імені користувача та пароля в браузері.

Вони також забезпечують просте керування та моніторинг адміністраторами рішення навіть без глибоких знань мереж. Нарешті, вони дозволяють зменшити витрати завдяки спрощеному ліцензуванню та планам підтримки для задоволення вимог малого та середнього бізнесу. VPN-з’єднання мають певні технічні характеристики, які приносять користь SMB. Серед найбільш актуальних можна виділити:

 • Захист від злому віддаленого доступу до даних, систем і веб-сайтів, які також мають рішення на іншому кінці;
 • Передача конфіденційної інформації через Інтернет без ризику шпигунства чи крадіжки даних;
 • Ідентифікація людей, які мають доступ до систем та інформації;
 • Централізоване управління правами доступу до інформації та систем (з відповідною платформою керування ключами VPN);
 • Захист найбільш чутливих серверів/комп’ютерів у вашій внутрішній мережі від зловмисних атак співробітників/третіх сторін (за допомогою рішення для шифрування);
 • Захист виробничих циклів автоматизованих машин і датчиків у промисловому середовищі (також із застосуванням рішення для шифрування).
  Найкращі дешеві VPN в 2022 (Листопад)

На ринку, де інновації є цінністю для брендів, високий рівень підключення та мобільності в поєднанні зі стратегіями безпеки даних гарантують конкурентоспроможність. Також необхідно пом’якшити загрози інформаційній безпеці, що досить успішно забезпечує з’єднання VPN.

Які ризики під час використання VPN-з’єднання для SMB?

У сучасному світі потрібно з обережністю ставитися до будь-якого рішення, яке претендує на ідеальність з точки зору безпеки даних. Жодна цифрова система на 100% не захищена від кібератак. Ризиків небагато і, як правило, спричинено помилками користувачів, а не самим інструментом. Тим не менш, VPN-з’єднання пропонує дуже задовільний рівень захисту.

Ми можемо підкреслити можливість вторгнення, якщо хакеру вдасться отримати доступ до одного з пристроїв на кінцях з’єднання (джерела чи призначення). Іншою формою ризику було б можливе існування порушення безпеки в протоколі шифрування, що трапляється досить рідко.

Щоб уникнути таких сценаріїв, процес розповсюдження та керування ключами шифрування має бути дуже безпечним, і Zero Trust Security саме це робить.

Zero Trust Application Access використовує кілька рівнів перевірки політики довіри пристроїв і користувачів для авторизації співробітників перед наданням їм швидкого доступу до програм під час повністю перевіреного сеансу, і його можна реєструвати та контролювати. Рішення захищає мережу, співробітників і додатки за допомогою рекомендацій Zero Trust і постійно ізолює додатки від мережі.

Нижче наведено найкращі рішення VPN для захисту мережі AWS:

Amazon AWS VPN

AWS VPN це хмарне рішення VPN, яке постачається з платформою хмарних обчислень AWS – Amazon. Він пропонує хмарний клієнт VPN для доступу віддалених користувачів до ресурсів на AWS, що означає, що вам не потрібно встановлювати його вручну. Це допомагає побудувати безпечне з’єднання між AWS і вашим офісом через мережевий VPN. Після цього Amazon VPN пропонує безкоштовний рівень і ціни за запитом.

  Як отримати доступ до заблокованих сайтів у Пакистані за допомогою VPN

Периметр 81

Периметр 81 є провідною бізнес-VPN, яка полегшує перехід на AWS. Він створює безпечні з’єднання через з’єднання IPSec Site-to-Site і забезпечує цілодобовий моніторинг безпеки в режимі реального часу та службу звітності журналів.

Perimeter 81 також пропонує захищені мережі Zero Trust Secure Networks, що робить його лідером на ринку надання послуг VPN для малого та середнього бізнесу. Perimeter 81 надає демо-версію на вимогу, а їхній преміум-план коштує 12 доларів США за користувача.

Хмара OpenVPN

Хмара OpenVPN надає спеціалізовані послуги через швидке повномережне підключення для платформ хмарних обчислень, таких як AWS і Azure.

Він забезпечує шифрування трафіку та різноманітні регіональні з’єднання через багатокористувацький хмарний сервіс. Він надає 3 безкоштовних підключення та тарифікацію за запитом.

Заключні слова

Те, як використовуються технологічні ресурси компанії, безпосередньо впливає на вартість бізнесу. Забезпечення безпеки малого та середнього бізнесу в цифровому середовищі стало важливим для підтримки фінансового здоров’я на найкращому рівні. Ось чому важливо використовувати VPN для малого та середнього бізнесу, який може принести незліченні переваги за мінімальних витрат.

Вас також можуть зацікавити альтернативи VPN для малого та середнього бізнесу.