3 різні типи підроблених програм у магазині Google Play

| | 0 Comments| 3:45 AM
Categories:

Google Play Store відомий своїми підробленими програмами, і проблема погіршується через відмову Google що-небудь робити з цим. Підроблені програми можуть бути нешкідливими, тобто вони можуть бути просто способом заробити прибуток від реклами, або вони можуть бути шкідливими, тобто вони можуть вкрасти дані або навіть пошкодити їх. Не всі підроблені програми в магазині Google Play однакові, і якщо ви не знаєте, які існують різні типи, ви можете стати жертвою одного з них. Гіршим є те, що ці фальшиві програми мають мільйони завантажень, що часто інші користувачі сприймають як ознаку того, що програма, яку вони дивляться, є справжньою.

Відверті крадіжки

VLC player є дуже популярним додатком, особливо на Android. Само собою зрозуміло, що більшість людей чули про це. Якщо звичайному користувачеві Android потрібно відтворити мультимедійний файл, який не може впоратися з медіаплеєром за замовчуванням, VLC стане їхнім першим вибором. Такий популярний додаток, як VLC було відверто скопійовано. Ці програми роблять все, щоб виглядати справжніми; ім’я розробника буде точною копією, інтерфейс користувача та значки тощо будуть точними копіями. Всередині додаток може працювати або не працювати так само добре, як оригінал.

  Як увімкнути та використовувати вертикальні вкладки в Microsoft Edge

Погані підробки

Додаток, як тільки він стає популярним, проростає погані підробки. Візьмемо приклад популярної гри Angry Birds. Якщо ви шукаєте гру в магазині Google Play, ви знайдете справжню поряд з іншими програмами, які використовують такі ж або схожі символи. Вони не будуть розроблятися Rovio, але міститимуть усіх персонажів з гри, а іноді й подібну гру.

Ці програми часто дуже показують, наскільки вони фальшиві. Ілюстрація є жахливою, а функціональність може бути зовсім іншою, наприклад, це може бути просто пакет шпалер. Опис також видасть це; він не описуватиме програму, і буде наповнений словами та фразами, які звичайний користувач, який хоче завантажити Angry Birds, може ввести для пошуку. Іноді назва також буде іншою, але вона все одно буде містити знімки екрана або ілюстрації, подібні до оригінальної програми.

  Як нова бібліотека програм працює на iPhone

Програми з відкритим кодом переупаковані

Багато розробників роблять свої програми з відкритим кодом, і багато людей користуються ними. Іноді програми з відкритим кодом повторно пакують і завантажують у Google Play Store. Оголошення додаються до програми без реклами. Строго кажучи, це не є незаконним, і якщо хтось створив програму з відкритим кодом, люди можуть використовувати її як завгодно. Реклама — справжня проблема, і з нею мало що можна зробити. Такі типи програм особливо важко помітити.

Як уникнути підробленої програми

Щоб переконатися, що ви завантажили правильний додаток, вам слід;

Використовуйте Google, щоб знайти програму. Результати пошуку вкажуть на справжній
Відвідайте офіційний веб-сайт розробника та знайдіть там посилання на програму
Перевірте відгуки; фейкова програма, ймовірно, матиме погані відгуки та погану оцінку
Перевірте та ще раз перевірте ім’я розробника. Подивіться уважно на наявність додаткових пробілів чи чогось подібного

  Як використовувати ваш Google Home Hub як цифрову фоторамку

Більшість людей створюють підроблені програми з популярними назвами. Незрозумілий додаток менш ймовірно викрадений. Якщо ви шукаєте популярну програму для завантаження, як-от Facebook Messenger або Whatsapp, отримайте посилання на офіційному веб-сайті.