3 розумні способи змінити дату виставлення рахунку Netflix

Categories:

Чому вам подобається Netflix? Це через різноманітні плани Netflix чи колекцію дивовижних серіалів? Для мене це простота доступу до деяких ексклюзивних функцій, яких не обслуговує жодна інша платформа OTT. Одним із таких параметрів є зміна дати виставлення рахунка для підписки Netflix. Отже, якщо ваша місячна зарплата змінюється, і ви хочете реструктуризувати свої фінанси, Netflix вас зрозуміє. У цій статті ми обговоримо прямі та непрямі способи змінити дату виставлення рахунка на Netflix. Отже, без зайвих роздумів, почнемо.

Як змінити дату виставлення рахунку Netflix

Зміна дати виставлення рахунка на Netflix — це просте завдання, яке ви можете зробити з налаштувань облікового запису на Netflix. Однак ця функція доступна не для кожної країни. Тому вам доведеться покладатися на деякі хитрощі, які змінять дату виставлення рахунку Netflix унікальним чином. Давайте подивимося, як ми можемо змінити дату оплати ваших рахунків Netflix.

Як змінити дату виставлення рахунку на Netflix?

Netflix залишив свій користувальницький досвід досить простим. Тому ви можете виконати будь-яке завдання менш ніж за кілька кліків. Ось як змінити дату виставлення рахунка на Netflix.

 • Увійдіть у свій обліковий запис Netflix у браузері та перейдіть до Налаштувань облікового запису.

 • Знайдіть «Змінити день виставлення рахунків» праворуч.
 • Змініть дату та натисніть «Переглянути та підтвердити».

Зміна дати виставлення рахунків на Netflix вимагатиме від вас негайно оплатити розрив. Скажімо, ви змінюєте дату з 1 листопада на 10 листопада; вам доведеться заплатити за ці десять днів, перш ніж продовжити процес. Ви також можете вибрати варіант останнього дня місяця, якщо це допоможе вам упорядкувати свої фінанси.

  Як надсилати текстові повідомлення зі свого ПК

Що потрібно пам’ятати під час зміни дати виставлення рахунка

Змінюючи дату виставлення рахунка, потрібно враховувати кілька моментів. Це деякі правила та обмеження цього процесу. Давайте подивимося, що потрібно пам’ятати, змінюючи дату виставлення рахунка на Netflix.

 • Цей метод застосовний, лише якщо ви використовуєте для платежів дебетову/кредитну картку або PayPal.
 • Ця функція доступна не в усіх країнах.
 • Ви не можете змінити дату виставлення рахунка на дату виставлення рахунка. Це може бути до або після дати.
 • Змінити дату виставлення рахунку неможливо, якщо ваш обліковий запис призупинено.
 • Ви не можете змінити дату виставлення рахунку протягом безкоштовного періоду.
 • Ваша дата виставлення рахунку може бути на день раніше через різницю в часових поясах.
 • Якщо ваш платіжний день припадає на неповторну дату, наприклад 31-е число, плата буде стягнута в останній день місяця.

Якщо ви читаєте цю статтю з такої країни, як Індія, або де немає опції «змінити дату розрахунку».

Що робити, якщо параметр «Змінити день розрахунку» недоступний

Зазвичай користувачі не мають опції «Змінити день розрахунку» у своїх облікових записах. Це тому, що ця функція доступна не для всіх країн. Але не хвилюйтеся, ось кілька додаткових опцій, які в кінцевому підсумку змінять для вас дату виставлення рахунка.

Скасуйте та повторіть підписку на бажану дату

Так, ви правильно прочитали. Це розумний спосіб отримати нову дату розрахунку. Ви все одно зможете користуватися своєю підпискою протягом решти днів поточного плану навіть після скасування. Після цього дочекайтеся бажаної дати та перезапустіть своє членство. Якщо ви думаєте втратити свої рекомендації, не хвилюйтеся. Netflix не видалятиме вашу інформацію та вибір протягом десяти місяців. Тому ви можете повернутися в будь-який час протягом періоду та бездоганно відновити своє членство. Ось як скасувати підписку на Netflix.

 • Перейдіть до налаштувань свого облікового запису на Netflix.
  Як керувати та видаляти контакти на вашому iPhone або iPad

 • Потім натисніть «Скасувати членство» в розділі «Членство та оплата».

 • Нарешті, підтвердьте скасування на наступній сторінці.

Якщо ви не використовуєте автоматичний спосіб оплати, ви можете забути про членство на деякий час. Netflix призупинить ваш обліковий запис, якщо ви не сплатите суму за наступний місяць. Таким чином, вам доведеться платити лише тоді, коли ви хочете щось подивитися. З огляду на це, підписка буде активною протягом наступних 30 днів з дня оплати. Але з вас не стягуватиметься плата без потреби, навіть якщо ви не використовуєте Netflix.

Змінити план на зміну дати виставлення рахунку

Уявіть собі Netflix як найманого працівника. Ваш передоплачений платіж розподіляється порівну на кожен день місяця. Це означає, що якщо ви зміните свій поточний план, ваш платіжний цикл дещо зміниться. Скажімо, ваш платіжний день — 9-е число кожного місяця, і ви використовуєте стандартний план. Тепер ви вирішили оновити свій тарифний план до Premium, який коштує майже вдвічі більше, ніж стандартний план. Оскільки Netflix хоче, щоб ви насолоджувалися перевагами преміум-класу без жодних невдач, він негайно оновлює ваш план. Натомість він відкладає дату наступного платежу.

Якщо вартість вашої підписки подвоїться, ви можете очікувати, що наступний платіжний день відбудеться через половину часу від поточної дати. Отже, зміна тарифного плану за десять днів до дати платежу призведе до наступного розрахункового дня на 4-5-й день. Цей розрахунок може бути складним; тому ви повинні перевірити це вручну, перейшовши на сторінку «Змінити план» (відвідати).

Ще один важливий момент: цей трюк застосовний, лише якщо ви оновлюєте план. Якщо ви змінюєте план, дата виставлення рахунка не зміниться. Тож, якщо ви вирішите понизити свій план, він почне діяти з наступного періоду підписки. Ви все одно матимете всі переваги поточного плану на поточний місяць.

Ви можете швидко змінити дату виставлення рахунку Netflix у налаштуваннях облікового запису, вимагаючи миттєво сплатити суму за розрив. Однак цей метод доступний лише в обмежених країнах. У таких випадках я рекомендую вам скасувати підписку та зробити перерву на деякий час, перш ніж відновити її у бажану дату. Тим часом, якщо ви також хочете оновити свій план, дата виставлення рахунку Netflix змінюється автоматично.

  Підвищте потужність сигналу iPhone Carrier і WiFi за допомогою підсилювача сигналу

Зміна дати виставлення рахунку Netflix: поширені запитання

Що станеться, якщо я скасую Netflix до дати виставлення рахунку?

Ви зможете користуватися Netflix до закінчення поточного тарифного плану, навіть якщо ви скасуєте підписку. Зміни набудуть чинності після останнього дня поточного циклу.

Чи заряджається Netflix автоматично?

Так, регулярні платежі виставляються та списуються щомісяця. Однак ви можете швидко припинити автоматичні платежі зі свого банку, щоб уникнути непотрібних рахунків.

Скільки днів дає вам Netflix для оплати?

Якщо ваш поточний план вичерпано, і ви не сплатили наступну комісію, Netflix затримає ваш обліковий запис протягом десяти місяців. Ви можете відновити своє членство в будь-який час протягом цього періоду, не сплачуючи за втрачені місяці.

Переваги зміни дати виставлення рахунку Netflix

Таким чином, ви можете легко змінити дату оплати Netflix. Хоча ми хотіли б, щоб ця функція була доступна в усіх країнах, є обхідні шляхи, які ви можете використовувати, якщо вона недоступна у вашій країні чи регіоні. Більше того, ви навіть можете змінити свій регіон Netflix, якщо хочете, і отримати кращі ціни, додаткові функції та ексклюзивний вміст, якщо цього бажаєте. Отже, чи плануєте ви змінити дату виставлення рахунку Netflix? Дайте нам знати в коментарях.