3 простих способи керування гучністю без кнопок на Android

| | 0 Comments| 2:03 AM
Categories:

Є кілька простих і швидких способів керування гучністю на телефоні Android, якщо кнопки перестали працювати. Хоча для ремонту кнопок гучності вам слід звернутися до майстра, ці методи є тимчасовими рішеннями.

1. Використовуйте програму «Налаштування».

Окрім кнопок, найпростіший спосіб контролювати рівень гучності на телефоні – це налаштування пристрою. Просто перейдіть у «Налаштування» > «Звук і вібрація» та налаштуйте різні повзунки, щоб керувати гучністю медіа, мелодією дзвінка, сповіщеннями та будильником відповідно до своїх уподобань. На телефонах Samsung це можна знайти в меню «Налаштування» > «Звуки та вібрація» > «Гучність».

  Тепер браузер пропонує чистий веб-перегляд на Android з підтримкою Flash

2. Запитайте голосового помічника

Усі сучасні телефони Android постачаються з попередньо встановленим Google Assistant, і ви можете попросити його виконати різні дії, зокрема змінити рівень гучності. Просто розбудіть помічника, сказавши гаряче слово «Hey Google» і запитайте команду.

Однак перед цим переконайтеся, що ця функція активна, щоб помічник міг вас почути. Ви можете дізнатися, як увімкнути Google Assistant на Android, якщо його вимкнено. На телефонах Galaxy ви також можете активувати голосового помічника Samsung Bixby і попросити його виконати ту саму команду.

3. Використовуйте переносний аудіопристрій

Якщо ваш телефон підключено до аудіопристрою Bluetooth, наприклад навушників або бездротових навушників, ви також можете використовувати їх для керування рівнем гучності.

  11 найкращих програм еквалайзера для покращення якості аудіо на Android

Ваші бездротові навушники можуть мати спеціальні кнопки для керування рівнем гучності, а більшість навушників дозволяють робити це за допомогою сенсорного керування. У більшості випадків ви навіть можете налаштувати, яка дія має збільшити/зменшити рівень гучності через офіційний додаток.

Керування гучністю на Android без кнопок

Хоча звернення до техніка та ремонт кнопок гучності є остаточним рішенням, наведені вище поради стануть у нагоді, доки проблема не буде вирішена.

Ви можете, наприклад, отримати важливий дзвінок, перш ніж у вас буде можливість відремонтувати кнопки гучності. У такому випадку ці поради творитимуть чудеса.