3 незначні зміни, які Google вніс у Chrome в останніх оновленнях

Ми не висвітлюємо оновлення та нові версії Google Chrome так регулярно, як для Firefox. Можливо, тому, що номери версій набагато менш актуальні для Chrome. Але час від часу ви отримуєте зміни, і я просто наведу цю цитату з Людей Ікс, щоб пояснити це якнайкраще; «Цей процес повільний і зазвичай триває тисячі й тисячі років. Але кожні кілька сотень тисячоліть еволюція рухається вперед». Chrome відомий своїм мінімальним інтерфейсом і тим, наскільки він ідеально виконаний. Firefox, після численних оновлень, нарешті наздогнав, але відкрийте вікно Firefox і натисніть клавішу Alt, усі ці старі меню повертаються на кілька секунд. З Chrome інтерфейс настільки мінімальний, що зміни важко внести, а ще важче помітити. Тим не менш, ось три зміни, внесені в Chrome за останні кілька оновлень.

  Додайте відтінок, схожий на Flux, до свого браузера

Меню налаштувань

Це досить недавня зміна, яку я помітив, коли хотів вимкнути розширення. Якщо ви не відвідуєте налаштування частіше, параметр «Інструменти» тепер зник. Раніше він розширювався, щоб відкривати інші сторінки, включаючи сторінку розширень, яку я спочатку шукав. Замість цього ми маємо «Інші інструменти» внизу, і на ньому розміщено сторінку «Розширення», інструменти розробника, диспетчер завдань тощо. Інші більш очевидні зміни включають функції «Вирізати», «Копіювати» та «Вставити» поруч із новою опцією «Редагувати». Є покращене керування масштабуванням, а також повноекранний режим.

Збереження закладок

Це досить невелика зміна, але кнопка «Готово», яка з’являється у спливаючому вікні «Закладка», коли ви зберігаєте посилання, тепер має напис «Готово». Чому вони вирішили змінити лише одне слово і нічого більше, ніхто не здогадується. Я б хотів, щоб більше папок з’являлося в нещодавно доданому меню.

  Як зробити діагональний текст в Word

Збереження паролів

Для веб-сайтів, для яких ви зберегли паролі у своєму браузері, тепер легше визначити це та скасувати цю дію. Значок ключа в рядку URL-адреси вказує на це, і ви можете скасувати останні збережені налаштування з невеликого спливаючого вікна. Якщо піктограма синього кольору, це вказує на збережене налаштування для цього веб-сайту. Якщо він неактивний, це означає, що налаштування не було збережено. Ви також можете отримати доступ до Менеджера паролів з цього меню, якщо ви не зберегли його для цього сайту. Параметри, які з’являться у спливаючому вікні, будуть відрізнятися залежно від збережених параметрів.

  Переведіть вибіркові програми в беззвучний режим за допомогою AppSilence [Jailbreak]

Чи помітили ви нещодавно щось нове в Chrome?