3 найкращих хостингу Farming Simulator для всіх

У сучасному ігровому світі, де у вас є так багато варіантів відеоігор із роботами, зомбі, автомобілями та бійцями, ось унікальна гра – Farming Simulator.

Це дозволяє зробити вихідний віртуально та насолоджуватися роботою фермера. Ви можете вирощувати зернові культури, керувати тракторами, розводити худобу та продавати свою продукцію, щоб отримати інший досвід на лоні природи.

А надійний хостинг Farming Simulator може примножити ваш ігровий досвід завдяки неймовірній швидкості, продуктивності, безпеці та цінним функціям.

Але навіщо платити за хостинг, якщо ви можете самостійно розмістити гру?

Звичайно, ви можете, але це може спричинити багато перешкод, достатніх для того, щоб відвернути ваш інтерес від гри. Але хостинг ігор може надати кілька переваг, щоб ви могли грати в них без проблем.

Отже, давайте розберемося, що таке Farming Simulator і чому варто вибрати хостинг-провайдера.

Що таке Farming Simulator?

Farming Simulator — це серія відеоігор, яка містить головоломки про сільське господарство та залучає гравців до землеробства, вирощування зернових культур, розведення худоби та продажу активів, які вони заробили на фермі. Його розташування базується на європейському та американському середовищах.

Ця гра була розроблена компанією Giants Software у 2008 році та вперше опублікована Astragon. У 2008-2012 роках Excalibur Publishing було іншим видавцем, а у 2013-2020 роках його змінив Focus Home Interactive.

На сьогоднішній день було продано понад 25 мільйонів копій Farming Simulator, а також 90 мільйонів завантажень на мобільні пристрої. Він підтримує такі платформи, як Android, iOS, Kindle, Windows, macOS, PlayStation Vita, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo 3DS, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox 360, Xbox Series X/S, Stadia та Commodore 64 .

З 2008 року було випущено 11 версій Farming Simulator для ПК і консолей і п’ять версій для мобільних пристроїв.

Геймплей

Існує режим кар’єри, де гравці грають за фермерів, і їхні завдання включають модернізацію та розширення застарілої техніки та обладнання. Для цього ви будете збирати і продавати врожай. Гравці можуть вільно досліджувати різні навколишні території на карті, вирощувати різні культури та вкладати отримані гроші в додаткове обладнання та поля. Крім того, можна також заробляти на лісовому господарстві та розводити худобу.

Farming Simulator також включає динамічно створювані місії, де ви будете виконувати кілька завдань протягом визначеного періоду часу, як-от доставка вантажу, косіння трави та внесення добрив у поля. Виконавши завдання, ви отримаєте певну винагороду та бонус залежно від того, наскільки швидко ви виконали завдання.

  Як підсумувати рядки та стовпці в Microsoft Word

У вас також є можливість грати в гру в багатокористувацькому режимі. У грі є багато захоплюючих функцій, таких як різні типи культур на вибір, транспортні засоби, лісове господарство, обладнання, різноманітна місцевість тощо.

Навіщо потрібен хороший хостинг Farming Simulator?

Якщо ви хочете відчути Farming Simulator з більшим хвилюванням і хвилюванням, ви можете грати в неї онлайн і запросити друзів з усього світу. Хоча ви можете вибрати самостійне розміщення та використовувати звичайні ресурси сервера, це не буде настільки ефективним.

Ви можете зіткнутися з великими затримками, помилками та простоями звичайних ресурсів сервера, оскільки багато інших використовують той самий сервер для своєї роботи чи ігор. З цими розподіленими ресурсами ви не отримаєте достатньої пропускної здатності для своєї гри. Як наслідок, він може сповільнитися та вийти з ладу в будь-який момент, щоб засмутити вас.

Однак ви можете уникнути всіх цих клопотів, вибравши хорошого постачальника послуг хостингу ігрового сервера для Farming Simulator. Це забезпечить вам достатню пропускну здатність для безперервного забезпечення ресурсами сервера для вашої гри без помилок і простоїв. Крім того, постачальники ігрових серверів також запропонують покращену безпеку, захист даних, швидкість і безліч функцій, щоб зробити ваш ігровий процес ще більш захоплюючим.

Давайте розглянемо різноманітні переваги хостингу Farming Simulator.

Покращена продуктивність

Виділений серверний хостинг надасть вам усі ресурси сервера, не дозволяючи нікому ділитися ними. Це означає, що ви можете грати в ігри з неймовірною швидкістю, гарантуючи, що ніщо не може уповільнити ваші ігри, навіть якщо ви запускаєте інші програми на своєму пристрої. Постачальники послуг також мають глобальні центри обробки даних, і ви можете вибрати найближчий до вашого місця розташування та запросити друзів, де б вони не були.

Кращий контроль

На відміну від самостійного розміщення, ви отримаєте кращий контроль над своїм сервером за допомогою постачальника ігрового сервера. Це допоможе вам налаштувати сервер відповідно до ваших уподобань. Ви також можете налаштувати сервер, додати плагіни, покращити зовнішній вигляд і зробити інші речі, щоб зробити його зручнішим, що навряд чи можливо, якщо ви самостійно розміщуєте сервер.

Більше безпеки

Все в Інтернеті супроводжується певним ризиком, навіть гра в онлайн-ігри. Можливо, люди намагаються зламати ваші системи та викрасти інформацію, яка може зашкодити вам. Це трапляється, коли ви граєте в гру на тому самому сервері, яким користуються інші; серед них хтось може бути нападником. Інші також можуть використовувати більше ресурсів, що залишить менше ресурсів для вас, що призведе до повільніших ігор і багатьох затримок.

Однак якщо ви виберете надійного хостинг-провайдера, вам не доведеться стикатися з цими проблемами. Ваші дані будуть конфіденційними та захищеними, і ніхто не зможе викрасти ваші ресурси, оскільки хостинг пропонує надійні функції безпеки, такі як запобігання DDoS. Крім того, їхні центри обробки даних дотримуються найкращих практик безпеки щодо безпеки та резервного копіювання.

  6 порад щодо організації програм для iPhone

Підтримка

Можуть бути випадки, коли ви звертаєтесь за допомогою до когось через будь-яку технічну проблему, яка може виникнути. Якщо ви самостійно хостите, у вас немає нікого, хто б допоміг вам професійно. Однак вибір постачальника ігрового сервера включає цілодобову службу підтримки, яка може допомогти вам вирішити будь-яку проблему, з якою ви можете зіткнутися. Вони можуть вирішити це в найкоротші терміни та забезпечити стабільний ігровий досвід.

Отже, якщо ви хочете грати у Farming Simulation із високою продуктивністю, швидкістю, безпекою та захватом, ось деякі з наших рекомендацій щодо хостингу Farming Simulation.

Нітрадо

Оренда ігрового сервера фермерського симулятора від Нітрадо (Скористайтеся FS22OFFER25, щоб отримати ЗНИЖКУ 25%) за доступною ціною та отримайте нові карти, понад 400 інструментів, машин, брендів тощо. Ви отримаєте справжні машини від CLAAS, Case IH, John Deere, New Holland, Massey Ferguson, Fendt, Valtra, DEUTZ-FAHR та багатьох інших.

Вам сподобається режим для кількох гравців, який дозволяє кооперативне землеробство та доступ до спільноти за допомогою ModHub. Використовуйте систему передоплати Nitrado та негайно запускайте свій сервер без будь-яких умов чи контрактів. Ви можете ефективно керувати всіма послугами з одного облікового запису та безкоштовно перемикатися між доступними послугами, якщо захочете, у будь-який час.

Nitrado пропонує для вас лише преміум-сертифіковані ігрові сервери ESL. Він має 7 центрів обробки даних по всьому світу, щоб користувачі поблизу могли використовувати сервер із низьким пінгом і високою продуктивністю. Крім того, ви отримаєте повний доступ через FTP, веб-інтерфейс Nitrado та RCON. Ви отримаєте безкоштовний доступ до бази даних MySQL через phpMyAdmin і легко змінюєте конфігурацію лише кількома клацаннями. Досвідчені геймери також можуть отримати доступ до конфігураційних файлів.

Файловий браузер Nitrado дозволяє швидко завантажувати моди та файли. Замість дешевих компонентів він використовує лише надійне та якісне обладнання та забезпечує щоденне резервне копіювання, щоб ви ніколи не втратили файли сервера. Крім того, він пов’язаний з AMS-IX, LINX і DE-CIX для кращого пінгування по всьому світу.

Виберіть слоти відповідно до розміру вашої ферми за початковою ціною 1,30 дол. США з 250 Мб місця для модів, 3-денним часом роботи тощо.

GPORTAL

Отримайте преміальний ігровий сервер від GPORTAL для розміщення Farming Simulator і за замовчуванням насолоджуйтесь 1 Гб модного простору. Це дозволяє оновити простір до 25 ГБ через веб-інтерфейс, коли завгодно.

GPORTAL співпрацює з Corero, щоб захистити ваші сервери від DDoS-атак за допомогою передових технологій. Після завершення реєстрації ваш сервер підключиться до Інтернету протягом декількох хвилин. Ви також отримаєте 50 ГБ резервного копіювання конфігурацій та збережених ігор.

  Як змінити мову для Chrome Translate

GPORTAL вірить у якісні послуги, тому пропонує швидке обладнання SSD із високою продуктивністю. Легко керуйте своїм сервером за допомогою доступу до журналу та веб-інтерфейсу та отримайте можливість перехресної гри для ПК, PS4, Stadia та XBOX. Ви також можете будь-коли перемикатися між різними іграми в Gamecloud GPORTAL і отримати повну гнучкість сервера.

GPORTAL розміщує свою інфраструктуру в різних регіонах, включаючи Лос-Анджелес, Даллас, Нью-Йорк, Вашингтон, округ Колумбія, Сан-Паулу, Лондон, Франкфурт, Барселона, Йоганнесбург, Сінгапур, Тайбей, Токіо та Сідней. Виберіть місце розташування та розмір слота, щоб миттєво замовити сервер.

4Netplayers

Виберіть 4Netplayers і випробуйте нові сезони Farming Simulator зі своїми друзями на Xbox, Playstation або ПК і зіткніться з новими викликами, такими як лісорозробка, польові роботи, розведення великої рогатої худоби тощо. Він пропонує сервер Farming Simulator 22, щоб ви та ваші друзі керували великою фермою з ваші техніки. Він також надає необмежену кількість безкоштовних конфігурацій сервера, зміну гри за лічені секунди та пряму підтримку.

Щойно ваше замовлення буде розміщено, ваш сервер буде готовий за кілька хвилин до онлайн-ігор, що дозволить вам виконати миттєве налаштування. 4Netplayers — це хмарний ігровий сервер, який містить 120 ігор і піклується про оновлення, щоб ви ніколи не пропускали жодного оновлення. Крім того, введіть ідентифікатор Steamworshop і дозвольте вашому серверу автоматично встановити мод.

4Netplayers надає простий у використанні та зрозумілий веб-інтерфейс для керування сервером без будь-яких попередніх знань. Крім того, він використовує швидкі процесори, новітнє апаратне забезпечення, багато оперативної пам’яті та SSD, щоб забезпечити найкращу продуктивність без перерв під час гри.

Вони підтримають вашу спину завдяки розширеному захисту від DDoS. Крім того, 4Netplayers має центр обробки даних у центрі Європи, який забезпечує відмінний піринг і підключення, забезпечуючи низький пінг, гру без затримок і чітке спілкування.

Висновок 🎮

Farming Simulation — це захоплююча гра, в яку ви можете грати самостійно або з друзями. А якщо ви хочете максимально використати цю гру, виберіть будь-якого із згаданих вище постачальників ігрових серверів і відчуйте чудову швидкість, безпеку, конфіденційність і безліч цінних функцій.

Вас також може зацікавити серверний хостинг Space Engineers.