25 термінів онлайн-маркетингу, про які повинні знати власники малого бізнесу

Ви також перевантажені термінами онлайн-маркетингу? Ось короткий посібник, який допоможе вам ознайомитися з акронімами та зрозуміти маркетингові терміни.

Коли справа доходить до відкриття нового бізнесу або його просування, одним із найважливіших аспектів є присутність в Інтернеті. Звідси з’являється загальний термін – цифровий маркетинг. Однак не кожна організація має встановлений бюджет на цифровий маркетинг, особливо малий і середній бізнес.

Чи знаєте ви, що більшість власників малого бізнесу займаються маркетингом? Згідно з Statistaу 2020 році понад 16% власників бізнесу керували своїм маркетингом, тоді як інші найняли для виконання завдань одного працівника, сторонню компанію чи фрілансера.

У такому випадку важливо знати про основні терміни цифрового маркетингу, які можуть допомогти застосувати принципи в бізнесі, зрозуміти концепції та вибрати найкращі методи. Разом з цим важливо знати про основні терміни роботи над маркетингом електронною поштою, пошуковим маркетингом і маркетингом у соціальних мережах.

Ми підсумували терміни, слова та жаргон онлайн-маркетингу, які широко використовуються серед підприємців і маркетологів.

A/B тестування

Тестування A/B спрямоване на виявлення або спостереження за результатами двох різних варіантів продуктів, щоб зрозуміти, що принесе кращі результати. Його можна проводити на інших елементах, таких як заголовки, кнопки, форми для реєстрації тощо. A/B-тестування дає змогу оптимізувати досвід і усувати припущення щодо оптимізації веб-сайту.

Аналітика

Аналітика – це процес, який вивчає або збирає відповідні дані щодо рекламних ініціатив або ефективності. Він надає цінну інформацію про тенденції та дані для прийняття кращих рішень. Якщо ви керуєте маркетингом для свого бізнесу, ви можете знати про Google Analytics. Google Analytics – це інструмент, який може допомогти проаналізувати загальний трафік на веб-сайті та допомогти користувачам зрозуміти тенденції.

Також відомі як односторонні посилання, вхідні посилання та вхідні посилання, зворотні посилання – це посилання, які деякі веб-сайти надають на ваш веб-сайт або блог. Це можна вважати еквівалентом голосів і допомагати підтримувати рейтинги в звичайному пошуку, оскільки демонструє корисність, надійність і цінність вмісту.

  Як назавжди видалити обліковий запис Activision

Показник відмов

Вважайте це відсотком людей, які клацають на сайті, але залишають його, не відвідавши іншу сторінку. Зазвичай показник відмов 30-40% є ідеальним для будь-якої галузі чи веб-сайту. Користувачі можуть розрахувати цей термін інтернет-маркетингу, поділивши кількість одного відвідування на загальну кількість відвідувань.

Впізнаваність бренду

Впізнаваність бренду – це спосіб, який дозволяє користувачам впізнати або згадати бренд. Наприклад, користувачі можуть перевірити логотип Amazon і миттєво розпізнати його. Головним чином він зосереджений на впізнаваності бренду (колір або логотип бренду) і запам’ятовуваності бренду (клас продукції, наприклад Toyota, пов’язаний з автомобілями). Це сценарії, які допомагають користувачам зв’язатися з продуктом або брендом, пропонуючи їм найкращі послуги чи рішення.

Персона покупця

Якщо ви хочете зрозуміти продукт, точка зору користувача — найкращий спосіб зробити це. Отже, виникає персона покупця. Він пропонує напіввигадане представлення користувачів, включаючи інформацію про поведінку, психографічні та демографічні дані. У цьому розробники глибоко занурюються у вплив і роль користувача, наголошуючи на мотивації та цілях.

Заклик до дії (CTA)

CTA — це дизайн або графіка, яка заохочує негайні продажі або оперативну реакцію клієнтів. Він складається з фраз, слів і дизайнів, включених у рекламні повідомлення, сценарії продажу та веб-сторінки, щоб привернути увагу аудиторії. CTA змушує користувачів виконати бажану дію або відповісти, щоб спробувати продукт.

Показник переходів (CTR)

Якщо ви показуєте рекламу, CTR допоможе вам визначити загальну кількість кліків, які ви отримали на них, з точки зору кількості разів, коли реклама була видимою (показів) для користувача. Наприклад, якщо кількість показів оголошення (видимість для користувача) становить 100, а кліків – 5, CTR становитиме 5%. Це може бути посилання на веб-сайт і електронні листи, а також вимірювання успіху та ефективності кампанії.

Контент-маркетинг

Контент-маркетинг, який часто використовується у вхідних маркетингових кампаніях, допомагає ділитися або створювати стратегічний вміст для веб-сайту, щоб стимулювати прибуткові дії покупців або залучати трафік на сайт. Це додає цінність веб-сайту, створюючи цінний і корисний вміст.

Обмінний курс

Розумійте це як співвідношення кількості людей, які виконали бажану дію, до загальної кількості відвідувань сайту. Дія користувача може включати натискання CTA та заповнення форми на цільовій сторінці.

Вартість залучення клієнта (CAC)

Загальна сума, витрачена на маркетинг або продаж загальній кількості клієнтів, підписаних протягом цього періоду, є вартістю залучення клієнтів. CAC – це вартість, пов’язана з перетворенням потенційних клієнтів, яку можна легко оцінити.

Електронний маркетинг

Маркетинг електронною поштою – це спосіб продавати продукти або розвивати бренд на ринку, використовуючи електронну пошту як спосіб спілкування. Багато кампаній, таких як комерційні електронні листи, рекламні листи, холодні листи тощо, спрямовані на зв’язок із клієнтами чи потенційними клієнтами. Це включає в себе надсилання електронних листів із проханням про продажі, пожертви для благодійних організацій, запити на бізнес або просто інформаційний бюлетень, щоб залучити потенційного потенційного клієнта.

  Як дивитися Йеллоустон у Великобританії

Коефіцієнт залучення

Як випливає з назви, показник залученості вимірює або аналізує коефіцієнт взаємодії в публікації, наприклад, поширення, лайки, коментарі тощо. Це вказує на популярність маркетингу залучення серед різних методів, які обирають маркетологи. Мета – привернути увагу користувачів ефективними методами.

Враження

Показ відомо, коли реклама відображається під час відкриття веб-сайту чи програми. Він відомий як наскрізний.

Ключовий показник ефективності (KPI)

Якщо ви хочете відстежувати свій прогрес у досягненні своїх цілей, тоді KPI — це спосіб це зробити. Користувачі можуть налаштувати KPI для бізнесу, внести відповідні корективи та оцінити ефективність відповідно до маркетингових стратегій. Тактичні показники ефективності (TPI) і провідні показники ефективності (LPI) можуть допомогти зрозуміти конкретні стратегії для аналізу, чи можна досягти цілей.

Ключове слово

Ключові слова – це запит, група слів або термінів, які використовуються для пошуку продуктів, визначень або послуг в Інтернеті. Це допомагає пошуковим системам шукати найкращі результати для заданого запиту.

Цільова сторінка

Цільова сторінка також відома як статична сторінка, цільова сторінка або окрема веб-сторінка, призначена для спонукання відвідувачів до певної дії. Він включає офіційний документ, інформаційний бюлетень, запуск продукту, завантаження програми, вебінари тощо, які можуть легко залучати потенційних клієнтів.

Вести

Компанія або окрема особа демонструє свій інтерес до певної послуги, рішення чи продукту. Це люди, які можуть бути потенційними клієнтами, якщо все піде добре.

Маркетингова воронка

Він включає кілька етапів циклу шляху користувача: від першого натискання до покупки. Воно складається з трьох основних етапів: усвідомлення, розгляд і навернення. Відповідно до маркетингового плану маркетологи або власники бізнесу можуть додати більше етапів, зокрема підтримувати відносини з клієнтами та тактику залучення після продажу.

Плата за клік (PPC)

Оплата за клік — популярна модель інтернет-маркетингу, яка поєднує рекламу та оплату. Щоразу, коли користувач натискає оголошення, рекламодавці повинні сплачувати невелику плату. Розглядайте це як купівлю відвідувань сайтів, а не отримання органічного трафіку. Рекламодавці можуть розмістити спонсороване посилання в пошуковій системі, яка з’являється під час пошуку.

  Як налаштувати сторінку нової вкладки Microsoft Edge

Проспект

Зазвичай відомі як потенційні клієнти, потенційні клієнти – це кваліфіковані клієнти, які відповідають критеріям компанії або можуть придбати пропозиції. Клієнти повинні кваліфікувати заздалегідь визначені характеристики, щоб стати потенційними клієнтами. Наприклад, вони повинні бути уповноважені робити покупку або приймати рішення.

Рентабельність інвестицій (ROI)

Рентабельність інвестицій – це сума, отримана від маркетингових кампаній та інших ініціатив. Це показник ефективності, який можна легко обчислити за формулою:

(Прибуток від інвестицій – Вартість інвестицій) / Вартість інвестицій

Направлення

Коли користувачі рекомендують продукт або бренд іншій особі, запрошуючи їх подивитися, це називається рефералом. Вважається найвідповідальнішим і найякіснішим лідом, оскільки користувачі рекомендують довірених осіб. Це маркетинг прямого відгуку, який використовується для швидкої конверсії, продажів, підвищення впізнаваності бренду та залучення нових клієнтів.

Ретаргетинг

Це платна маркетингова стратегія, яка є надзвичайно популярною та передбачає використання реклами на веб-сайті. Це стратегія показу реклами продукту чи послуги людині, яка вже виявила певний інтерес – відвідавши веб-сайт продукту або здійснивши пошук продукту в Інтернеті. Використання стратегії перенацілювання гарантує, що ви показуєте рекламу зацікавленим людям, тим самим збільшуючи ймовірність конверсії.

Пошукова оптимізація (SEO)

SEO є популярним способом досягнення цілей маркетологів. Це допомагає отримати найвищий рейтинг на сторінці результатів пошуку за темою. Коли потенційні клієнти шукають продукти чи послуги, які ви продаєте, у пошуковій системі, сторінки, які з’являються вгорі, отримують більший CTR, що означає збільшення продажів. SEO-кампанії покращують рейтинги веб-сторінок за допомогою різних методів, таких як націлювання на правильні ключові слова, зменшення швидкості завантаження веб-сайту, створення зворотних посилань тощо.

Докладніше – заробляйте гроші за допомогою партнерських програм SEO

Висновок

Суть полягає в тому, що маркетинг повний різних термінів і жаргону, про які слід знати. Однак найкраще почати з основ і робити невеликі кроки для розвитку свого бізнесу. Цей глосарій може стати першим кроком до мети.

Ви також можете переглянути деякі з найкращих інструментів цифрового маркетингу.