24 найкращі програми для здоров’я, щоб стежити за своїм самопочуттям і залишатися у формі

| | 0 Comments| 6:36 AM
Categories:

Програми для здоров’я — це засіб, за допомогою якого можна легко стежити за своїм здоров’ям, а також залишатися у відмінній формі. Більше того, вони пропонують зручність.

Оскільки світ рухається з дивовижною швидкістю, у людей немає іншого вибору, крім того, що вони також продовжують рухатися. Однак усе має свою ціну. Якщо ми залишаємося надто зосередженими на наших повсякденних справах, нехтуємо своїм здоров’ям, це зрештою вплине на нашу здатність рухатися взагалі.

Тому так важливо стежити за своїм здоров’ям і залишатися у формі. І з великою кількістю програм для відстеження здоров’я, доступних для наших смартфонів, стало легше підтримувати наше благополуччя. Тут ми підібрали деякі з найкращих програм для здоров’я, які можна спробувати прямо зараз, коротко ознайомившись із їхніми основними функціями!

Зростає важливість моніторингу стану здоров’я

Фізичне та психічне благополуччя — це золота жила, яка продовжує приносити коштовності. Якщо ми не в формі – як фізично, так і психологічно – ми зрештою перешкоджаємо природному плину нашого повсякденного життя.

Відстежуючи кроки, вагу, здоров’я серця, сон, калорії тощо, ми відкриваємо двері до більш продуктивного життя. Це також дає нам краще розуміння нашого тіла. У результаті ми стаємо здатними приймати більш обґрунтовані рішення щодо нашого здоров’я та можемо відстежувати здорові звички.

Незалежно від того, яка ваша фітнес-ціль — схуднення, покращення здоров’я серця, підрахунок споживання калорій чи просто підвищення загальної фізичної форми — належний моніторинг стану здоров’я виявляється корисним для досягнення цієї мети.

Використання смартфонів для спостереження за здоров’ям людини

Зараз ми живемо в епоху цифрових технологій, коли майже кожен носить із собою смартфон. Швидкий технологічний прогрес зробив наші смартфони портативними пристроями для моніторингу здоров’я.

Сучасні смартфони, оснащені інноваційними датчиками, можуть ефективно відстежувати наші кроки, сон, пульс тощо.

Вони також можуть пропонувати плани дієти, давати поради щодо спалювання калорій, заохочувати до домашніх тренувань тощо, щоб надати користувачам більш комплексну програму фітнесу.

Завдяки цим найсучаснішим можливостям з’явилося багато програм, які роблять відстеження стану здоров’я легким кроком.

Тепер давайте перерахуємо деякі з найкращих програм для здоров’я, доступних у Play Store та App Store:

Загальне здоров’я – універсальні програми

Google Fit

Дітище Google, Google Fit це ідеальна програма для всіх ваших потреб, пов’язаних із відстеженням здоров’я.

Він пропонує кілька зручних функцій, включаючи відстеження тренувань, моніторинг сну, встановлення цілей, підрахунок калорій тощо.

Крім того, ви можете підключити Google Fit до ваших улюблених пристроїв або програм для більш повного моніторингу здоров’я.

Кардіобали – цільова активність у партнерстві з Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Американською кардіологічною асоціацією – це, мабуть, найкрутіша функція. Це спонукає вас залишатися активнішими та покращувати здоров’я серця.

Завантажити для: Android | iOS

Samsung Health

Samsung Health це власний фітнес-додаток від Samsung, який допомагає користувачам легко контролювати свою вагу, режим сну, дієту тощо.

Він відстежує широкий спектр видів діяльності, як-от їзда на велосипеді, ходьба, плавання тощо.

Цікаво, що програма заохочує вас розширювати свої межі, кидаючи виклик своїм друзям за допомогою Samsung Health Together.

Крім того, ви можете знайти багато тренувальних відео від професійних тренерів, щоб покращити свій розпорядок фітнесу.

Завантажити для: Android | iOS

Apple Health

Apple Health допомагає користувачам iOS залишатися здоровими, надаючи легкодоступну інформацію про їх здоров’я.

Він оснащений численними функціями, як-от моніторинг сну за кроком/важливими показниками, відстеження менструального циклу, оцінка психічного здоров’я, інтерактивні діаграми, аналіз тенденцій тощо.

Використовуючи iCloud, ви можете синхронізувати дані про здоров’я на всіх пристроях Apple. Крім того, ви можете підключити програму до Apple Watch, інших фітнес-пристроїв або програм сторонніх розробників.

  Як завантажити Adobe Reader із Microsoft Store

Завантажити для: iOS

Fitbit

використання Fitbit, користувачі можуть досягти фізичного та психічного благополуччя за допомогою великої кількості корисних функцій. До них відносяться відстеження здоров’я серця, моніторинг активності, аналіз сну, аудіосесії для ефективного підняття настрою, встановлення цілей дієти тощо.

Він відображає оцінку щоденної готовності, яка допомагає вам знати, коли потрібно інтенсифікувати тренування, а коли – розслабитися.

Для вашої інформації, поєднання програми з розумним годинником, таким як трекер Fitbit, може покращити її функціональність.

Завантажити для: Android | iOS

Лічильники калорій

HealthifyMe

Втрата ваги стає легшою, коли ви обираєте HealthifyMe. Це допомагає вам відстежувати ваш сон, тренування, калорії, харчування тощо. Окрім цього, програма надає персоналізовані плани дієти та пропозиції щодо схуднення.

Захоплююче HealthifyMe представила Ріу – першого у світі дієтолога з підтримкою штучного інтелекту, який відповідає на всі ваші запитання, пов’язані зі здоров’ям, і дає поради щодо швидшої втрати ваги.

Крім того, ви отримуєте безліч домашніх тренувань без обладнання прямо в додатку.

Завантажити для: Android | iOS

MyFitnessPal

MyFitnessPal відстежує вашу вагу, активність, рівень глюкози, харчування, їжу, калорії, заняття фітнесом тощо, щоб полегшити вашу мандрівку фітнесом.

Він надає широкі можливості для налаштування цілей відповідно до ваших конкретних потреб. Ви також можете відстежувати своє періодичне голодування.

MyFitnessPal також пропонує понад 500 здорових рецептів разом із 50 планами тренувань. Крім того, є можливість отримати індивідуальні плани харчування від зареєстрованих дієтологів.

Завантажити для: Android | iOС

Нум

Нум це унікальний додаток, який зосереджується на факторі втрати ваги, який часто забувають, – психологічному аспекті. Він пропонує десять міні-курсів, підготовлених з урахуванням людської психології.

Теми включають уважне харчування, догляд за собою, емоційне здоров’я, науку про метаболізм та багато іншого.

Noom пропонує понад 1000 інтерактивних уроків, безліч здорових рецептів, коучинг 1:1, відстеження їжі тощо, щоб зробити ваше життя здоровішим і кориснішим.

Завантажити для: Android | iOS

Відстеження кроків

Пайсер

Пайсер Крокомір і пристрій відстеження кроків підраховує ваші кроки, калорії, відстань, індекс маси тіла тощо без будь-яких додаткових розумних годинників чи пристроїв.

Крім того, це мотивує вас, надаючи вам можливість створювати групи прогулянок з вашими близькими або брати участь у заходах.

Крім того, Pacer має GPS-трекер активності, який відстежує всі ваші дії на свіжому повітрі, такі як ходьба, біг, їзда на велосипеді тощо.

Користувачі можуть знайти аудіовізуальні посібники з тренувань і плани вправ, щоб отримати поради експертів.

Завантажити для: Android | iOS

Leap Fitness Лічильник кроків

Лічильник кроків Leap Fitness використовує вбудовані датчики вашого смартфона для відстеження кожного вашого кроку, зменшуючи споживання батареї.

Крім того, він відстежує калорії, дієту, вагу, споживання води, режим сну тощо. Додаток пропонує чіткі, упорядковані графіки звітів із щоденною, місячною та річною статистикою.

Ви навіть можете встановлювати цілі, і коли ви досягнете їх, це відкриє нові досягнення.

Щоб зберегти конфіденційність користувачів, Step Tracker – крокомір не потребує входу.

Завантажити для: Android | iOS

StepsApp

StepsApp перетворює ваш щоденний смартфон на повноцінний крокомір і пропонує кілька гідних функцій. Це автоматичне відстеження кроків, віджет сьогоднішнього дня, моніторинг калорій, запис активності, обмін досягненнями в соціальних мережах тощо.

Існує також функція швидкого огляду, яка тримає вас в курсі вашої щоденної діяльності. Крім того, ви отримуєте тижневі/місячні/річні графіки, які нагадують вам про ваш прогрес.

Завантажити для: Android | iOS

Тренування

Тренувальний клуб Nike

Якщо ви шукаєте правильні домашні тренування, Тренувальний клуб Nike є must-have. Від ефективних домашніх тренувань до уважності до HIIT – ви можете знайти все в одному місці.

Додаток враховує особливі потреби всіх любителів фітнесу, надаючи такі корисні функції, як пропозиції тренерів, корисні рецепти, поради щодо відпочинку, плани дієти тощо.

Крім того, у ньому є різні інші програми, такі як йога, силові тренування, медитація тощо, для підтримки доброго здоров’я.

  Введення в DevOps для початківців

Завантажити для: Android | iOS

Домашнє тренування Leap Fitness

Домашнє тренування Leap Fitness відкриває шлях до фітнесу для всіх любителів тренувань без обладнання.

Він пропонує широкий спектр вправ для преса, грудей, рук тощо, зосереджуючись на багатьох типах тренувань, включаючи силові тренування, HIIT, спалювання жиру тощо.

Усі плани тренувань, перелічені в додатку, розроблені експертами з фітнесу. Таким чином, ви можете бути впевнені в його ефективності. Крім того, ви отримуєте анімаційні та відеоінструкції, щоб ваша фітнес-подорож пройшла легко.

Завантажити для: Android | iOS

Фітнес і бодібілдінг

Як випливає з назви, Фітнес і бодібілдінг обслуговує населення, яке піклується про здоров’я, надаючи фітнес-програми, що включають силові тренування, пауерліфтинг, тонізування м’язів тощо.

Додаток відомий тим, що виконує точний моніторинг діяльності, який не поступається звичайним тренерам.

Особливостями Fitness & Bodybuilding є першокласні фото/відеоінструкції, журнали тренувань, персоналізовані плани тренувань та інтерактивні графіки для впорядкованої статистики, серед іншого.

Завантажити для: Android | iOS

культ.фіт

Використання культ.фітви можете зробити необхідні кроки для здоровішого майбутнього.

Він пропонує все необхідне для підтримки фізичної форми – тренування вдома/в тренажерному залі, йогу, групові вправи, медитацію, плани схуднення тощо.

Незалежно від того, якому типу тренувань ви віддаєте перевагу – будь то силові тренування та кондиціонування, танцювальний фітнес, кардіотренування чи навіть бокс – cult.fit може стати вашим ідеальним компаньйоном у фітнесі, як для здорових, так і для худих.

Завантажити для: Android | iOS

Біг

Adidas Біг

Біг, біг підтюпцем або тренування – Adidas Біг входить до числа найкращих трекерів здоров’я. Він може відстежувати понад 90 видів спортивної діяльності, відстань, спалені калорії, втрату ваги тощо.

Додаток покладається на вбудований у ваш смартфон GPS для точного моніторингу темпу, каденції тощо. Щоб підтримувати ваші змагання, він навіть пропонує віртуальні перегони та змагання.

Як бонус, ви можете інтегрувати adidas Running із Garmin, Wear OS тощо, щоб отримати максимальну віддачу від свого бігового тренування!

Завантажити для: Android | iOS

Strava

Strava зберігає записи про 30+ ваших видів діяльності, таких як прогулянки, пробіжки, походи та йога.

Страва цікава тим, що вона вміло пропонує користувачам популярні маршрути, аналізуючи їхні вподобання.

Платформа має спільноту підтримки, яка розкручує один одного та забезпечує мотивацію.

Крім того, ви можете інтегрувати Strava з іншими програмами та пристроями, такими як Fitbit, Wear OS і Garmin, і плавно синхронізувати свої дані.

Завантажити для: Android | iOS

Тренажер для бігу Fitness 22

Тренажер для бігу Fitness 22 для всіх, хто захоплюється бігом. Він з високою точністю відстежує вашу дистанцію, калорії та темп.

Додаток має простий, але приголомшливий інтерфейс користувача, в якому легко орієнтуватися навіть новачок.

Для вашої інформації Running Distance Tracker + дозволяє отримати доступ до вашої історії бігу в будь-який час і в будь-якому місці та побачити, наскільки ви покращилися.

Крім того, він пропонує голосовий зворотній зв’язок під час пробіжок, щоб сповістити вас про ваш прогрес.

Завантажити для: Android | iOS

Nike Run Club

Nike Run Club це ваш персональний тренер з бігу. Завдяки численним зручним функціям, як-от пробіжки під керівництвом, плани тренувань, поради щодо фітнесу тощо, у програмі є все.

Окрім відстеження кілометрів, GPS-маршруту, темпу та серцевого ритму, він пропонує різноманітні завдання для бігу, щоб підняти вас на нові висоти. Біжіть разом із спільнотою Nike або змагайтеся з ними, щоб показати найкращу версію себе.

Інтеграція Google Fit також доступна для зручної синхронізації та більш цілісного підходу до вашої фізичної форми.

Завантажити для: Android | iOS

Монітори серця

Кардіограма

Кардіограма це монітор серцевого ритму, який не тільки відстежує стан вашого серця, але й оцінює рівень стресу, який впливає на ваше життя.

Крім того, це дозволяє користувачам відстежувати свій сон, втрату ваги, спосіб життя тощо. Найкрутіша річ у моніторі серцевих скорочень — це його вбудована функція ЕКГ/ЕКГ, яка справді є єдиною в своєму роді.

  Що таке «Стен» і звідки походить назва?

Крім того, Cardiogram забезпечує підтримку кількох розумних годинників, таких як Fitbit, LG, Polar, Garmin, Tiswatch тощо.

Завантажити для: Android | iOS

Welltory

Перевірка пульсу, ЕКГ, ЕКГ, рівня стресу, артеріального тиску тощо стає легким завданням за допомогою Welltory. Він також містить трекер ВСР та аналізатор симптомів для покращення вашого здоров’я.

Додаток підтримує інші фітнес-програми та пристрої, які можна носити, як-от Garmin, MiFit, Mi Band, Google Fit і Lifesum, і без проблем синхронізує ваші дані.

Записуючи вашу щоденну фітнес-діяльність, як-от прогулянки, пробіжки, біг, їзду на велосипеді тощо, Welltory допомагає вам залишатися у формі.

Крім того, Welltory надає поради щодо боротьби зі стресом, нападами паніки, безсонням тощо для більш повноцінного тренування.

Завантажити для: Android | iOS

FITIV Пульс

Вже з назви можна зрозуміти, що таке Монітор пульсу FITIV це все про. Він може точно вимірювати ваш пульс і тренування.

Крім того, він може контролювати вагу вашого тіла, відсоток жиру, масу скелетних м’язів тощо. FITIV також має розширені інструменти аналізу імпедансу тіла для кращого відстеження фізичної форми.

Окрім особистих викликів і ефективних планів тренувань, програма пропонує аудіовізуальні тренування в реальному часі, які діють як ваш персональний віртуальний тренер.

FITIV сумісний з великою кількістю розумних годинників, включаючи Fossil, F45, Wahoo, Suunto, Polar та багато інших моделей.

Завантажити для: Android | iOS

Трекери сну

Відстеження сну Leap Apps

Відстеження сну Leap Apps знає, що сон відіграє важливу роль у нашому загальному фізичному стані. Таким чином, це дозволяє користувачам відстежувати глибину сну, налаштовувати розумні будильники, слухати заспокійливі звуки та все інше, що потрібно для кращого сну.

Незалежно від того, що порушує ваш міцний сон, програма аналізує ваші цикли сну та надає докладні звіти про ваші місячні/річні тенденції сну.

Завантажити для: Android | iOS

BetterSleep

BetterSleep покращує ваш сон і сприяє підвищенню вашого настрою, відстежуючи режим сну, пропонуючи понад 300 розслаблюючих звуків і мозкових хвиль і допомагаючи вам сформувати здорові нічні звички.

Крім того, програма може розповідати історії, починаючи від фентезі, казок і таємниць, як колись наші бабусі.

Він може похвалитися кількома іншими зручними функціями, як-от нагадування перед сном, дихальні вправи та рухи для сну, щоб покращити ваш сон, сон і все, що відбувається із закритими очима.

Завантажити для: Android | iOS

Цикл сну

Покращуйте якість свого сну за допомогою Цикл сну – додаток для відстеження сну на основі штучного інтелекту, який оснащений багатьма функціями. До них належать інтелектуальні будильники, визначення типу сну, розслаблюючий звук, різноманітні індивідуальні програми сну тощо.

Ви можете підключити програму до Wear OS або Google Fit для легкої синхронізації. Завдяки онлайн-засобам резервного копіювання Sleep Cycle вам не потрібно буде турбуватися про втрату будь-яких даних.

Завантажити для: Android | iOS

Заключні слова

Як зрозуміло з наведеного вище, моніторинг здоров’я є життєво важливим завданням для забезпечення вашого здоров’я. І з кожним днем ​​наші смартфони досягають нових технологічних досягнень, їхні датчики стають дедалі потужнішими.

Сучасні смартфони – це потужні пристрої, які можуть відстежувати нашу активність на свіжому повітрі, цикли сну, частоту серцевих скорочень, артеріальний тиск, калорії тощо та допомагають нам отримувати точну інформацію про наше здоров’я. Більше того, вони навіть можуть надати плани дієти, програми тренувань і навіть професійні коучинги, щоб ви відновили форму.

У цій статті ми повідомили вам про чимало додатків для здоров’я, здатних забезпечити як фізичне, так і психічне здоров’я. Сподіваюся, вони порадують вас і мотивують вас досягти форми, якої ви завжди хотіли. Удачі!

Щоб бути здоровим, необхідно знайти правильний баланс між фізичними вправами та збалансованим харчуванням. Тепер, коли ви знаєте все про те, як слідкувати за своїм здоров’ям, можливо, ви захочете ознайомитись із послугами доставки наборів їжі, щоб самостійно приготувати здорову їжу та забезпечити всебічне здоров’я.