22 найкращі безкоштовні програми для запису подкастів

Останнім часом подкасти набули неабиякої популярності, особливо під час карантину, який призвів до зростання споживання медіа на цифрових платформах. Зараз багато людей на YouTube та Instagram починають власні подкасти радіошоу на різні теми. Навіть RJ досить добре використовують медіа. Хоча багато популярних сторінок і брендів використовують належне обладнання для створення різноманітних подкастів, щоб підвищити імідж свого бренду, іншим творцям невеликого вмісту або початківцям записувати для подкастів може бути нудне завдання. Вони дійсно прагнуть записати та створити блюзнірський вміст. Подкасти не можна записати просто, але програмне забезпечення для запису, розроблене спеціально для запису подкастів, потрібне для захоплення та представлення вмісту таким, яким він є, зі звуком HD-якості. Сьогодні ми поговоримо про кілька безкоштовних програм для запису подкастів, які можна використовувати для виконання завдання без зайвих слів. Але перш ніж перелічувати безкоштовне програмне забезпечення для редагування подкастів, давайте дізнаємося про процес створення подкастів.

Найкраще безкоштовне програмне забезпечення для запису подкастів

Ви думаєте про власний подкаст? Записувати подкасти, ймовірно, простіше, ніж ви собі уявляєте. Для початку вам не знадобиться дороге обладнання. Ви можете просто скористатися комп’ютером або смартфоном. Ось як зазвичай відбувається процедура, якщо ви не використовуєте програму для подкастингу:

 • Підключіть мікрофон комп’ютера.
 • Установіть аудіозаписувач для Linux, Mac або Windows.
 • Ви можете записати свою розмову, спів або відтворення музики, щоб створити аудіофайл, який можна зберегти на комп’ютері.
 • Потім веб-сайт подкастингу повинен отримати аудіофайл.

Ви захочете розповсюдити свій подкаст, коли закінчите його. Завдяки покроковим інструкціям такі платформи, як Podbean, Spreaker і Anchor, можуть допомогти вам із розміщенням і просуванням. Написання сценарію перед сеансом запису може бути корисним, але багато ведучих подкастів беруть участь у невимушених жартах один над одним на різні теми. Можливість редагувати записи для видалення друкарської помилки є хорошою особливістю сучасного програмного забезпечення для запису та редагування. Тепер, коли ми добре розібралися зі створенням подкастів, давайте поговоримо про різні безкоштовні програми для запису подкастів, які можна використовувати.

1. Adobe Audition

Adobe Audition був ідеальним вибором для професіоналів, які шукають найкраще програмне забезпечення для редагування аудіо для своїх робочих станцій. Ця цифрова аудіоробоча станція (DAW) має різноманітні попередньо подані аудіо, які можна широко використовувати під час розробки та редагування подкастів. Широкий вибір інструментів редагування, включаючи мікшування аудіо та усунення білого шуму, щоб виконувати майже все, що потрібно для створення бездоганного аудіофрагмента для різних інших проектів, як-от створення фільмів, окрім подкастів. Adobe Audition — добре обізнаний вибір для багатьох професіоналів. Посібники, надані Adobe, завжди були перевагою для початківців, щоб отримати в руки програми, не надто пітніючи. Отже, Audition може бути зручною програмою для різних типів користувачів. Він сумісний з Mac і Windows. Інструмент пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію та преміум-версії (20,99 доларів США на місяць)

особливості:

 • Сильні ефекти для реверберації та усунення шумів.
 • Дозволяє якісно записувати більш ніж 32 треки.
 • Отримайте доступ до проектів Adobe Premiere в Audition.
 • Забезпечує можливості пакетної обробки.
 • Монітор живий під час запису.
 • Бібліотека (не захищеної авторським правом) музики та ефектів.

2. Зухвалість

Зухвалість є одним із найкращих безкоштовних програм для запису подкастів. Ця платформа з відкритим кодом є безкоштовною та доступна на всіх настільних комп’ютерах. Окрім запису, ви можете виконувати редагування, наприклад шумозаглушення, вирівнювання аудіо, а також базове обрізання та вирізання. Це програмне забезпечення призначене для запису аудіо в різних форматах файлів, таких як WAV, AIFF, MP3, AU, FLAC і Ogg Vorbis. Він сумісний із комп’ютерами Windows, Mac і Linux і не може використовуватися як розширення браузера. Інтерфейс користувача досить застарілий, але цей відкритий код варто спробувати.

особливості:

 • Простий інтерфейс.
 • Записи до 32 біт, 44,1 кГц.
 • Інструменти для настроюваних ефектів затухання, зменшення шуму та підсилення.
 • Перегляд спектрограми та графіка спектру для аналізу частоти.
 • Дублюйте наявне аудіо для створення багатодоріжкового аудіо.
 • Цілком безкоштовно.
 • Простий у використанні завдяки наявності великої кількості онлайнових посібників.

3. Гінденбург Журналіст Про

Цифрова аудіоробоча станція (DAW) Журналіст Гінденбурга Про найкраще підходить для подкастів і радіопередач. Він записує нестиснений звук, щоб отримати вихідний звук найвищої якості. Вам просто потрібен мікрофон, щоб записати подкаст. Крім того, він найкраще підходить для людей, які хочуть записувати інтерв’ю та працювати з фрагментами записів, які можна об’єднати. Ви можете записувати на мобільні та настільні пристрої (Windows, Mac, iPhone та iPad). Програмне забезпечення пропонує віддалений запис через інтеграцію зі Skype, FaceTime і Google Hangouts. Якщо ви хочете записати інтерв’ю та легко його редагувати, Hinderburg — найкращий вибір, оскільки він записує голоси ведучого та гостей на окремих доріжках. Крім того, ви можете редагувати аудіо, наприклад обрізати, комбінувати, вирівнювати, виправляти звук і зменшувати шум. Hinderburg пропонує різні інструменти для інших подкастерів, зокрема Journalist Pro. Journalist Pro доступний у 30-денній пробній та платній версіях (одноразова плата: 375 доларів США або орендна плата від трьох до дванадцяти місяців).

особливості:

 • Легке налаштування, запис і редагування.
 • Спрощує доповнення для віддаленого запису.
 • Легко публікуйте на Podbean і Buzsprout.
 • Підтримує всі основні типи аудіоформатів.

4. Ауфонічні

Більшість програм для запису подкастів не просто виконують це завдання, але мають широкі функції редагування. Ауфонічний єдиний у своєму роді. Додаток пропонує різноманітні фільтри для редагування аудіо з настроюваними функціями, які можна використовувати в хорошому міксі на необробленому записі. Можливо, програма не зможе надати можливість запису на робочому столі. Тим не менш, Auphonic працює досить просто, особливо для тих, хто є аматором у редагуванні, наприклад нормалізація, вирівнювання звуку та завдання видалення шуму через його Auphonic Edit мобільний додаток (доступний для Android та iOS). Ви можете записувати аудіо з номінальною якістю 48 кГц за допомогою навігаційних позначок. Він сумісний із системами Windows і Mac. Користувачі отримують ліміт у 2 години безкоштовного редагування щомісяця, який можуть перевищувати наступні позначки:

 • 11 доларів США за 9 годин на місяць
 • 24 $ за 21 годину на місяць
 • 49 доларів США за 25 годин на місяць
 • 99 доларів США за 100 годин на місяць

особливості:

 • Розпізнавання мовлення та переклад понад 80 мовами.
 • Експорт в SoundCloud, YouTube, Dropbox і Google Drive.
 • Автоматичне видалення перехресних перешкод, шумопоглинання та приглушення звуку.
 • Високоякісний запис у мобільних і настільних додатках.

5. ProTools

ProTools це одна з найстаріших і найкращих доступних програм DAW для подкастів. Ви можете записати новий епізод свого подкасту за допомогою цього програмного забезпечення. За допомогою цього програмного забезпечення можливі професійний запис і редагування аудіо. Інструмент пропонує багато функцій, наприклад мікшування кількох треків і застосування ефектів до ваших записів. Крім того, ви можете поділитися своєю роботою через програму Avid Link або співпрацювати з іншими членами команди через хмару. ProTools може налякати новачків у подкастах. Місячні плани починаються від 29,99 доларів США. Системи macOS і Windows сумісні.

особливості:

 • Мікшування кількох треків.
 • Співпрацюйте з іншими через хмару.

6. Гаражна група

Наступним у списку найкращих безкоштовних програм для запису подкастів є Apple Гаражний гурт. Це безкоштовна програма для редагування музики, яка використовується переважно у музичному виробництві. Він пропонує прості функції запису та редагування звуку. Крім того, ви можете балансувати та стискати звук. Програма має велику бібліотеку ефектів і плагінів. Програмне забезпечення також доступне як додаток для iOS. Garage Band можна використовувати лише з пристроями Mac і iOS, на відміну від більшості згаданого вище програмного забезпечення для подкастингу.

особливості:

 • Налаштуйте рівні звуку, ефекти тощо за допомогою інтелектуальних елементів керування та мікшування звуку.
 • Мобільний додаток для запису для iOS.
 • Повністю без обмежень.
 • Простий інтерфейс і простий у використанні.
 • Доступ до великої колекції звуків для звукових ефектів.
 • Цілком безкоштовно.

7. Підбіб

Крім того, що це безкоштовна платформа для розміщення подкастів, Підбій це безкоштовне програмне забезпечення для запису подкастів. Це одне з найкращих безкоштовних програм для редагування подкастів. Крім того, він містить безкоштовне програмне забезпечення для редагування, включаючи вирізання, об’єднання та розділення вашого аудіо на вашому мобільному пристрої. Він має бібліотеку з 50+ фонових пісень для різних настроїв і стилів. Ви можете застосовувати звукові ефекти та ефекти відлуння. Завдяки безкоштовному плану ви створюєте веб-сайт подкастів і публікуєте до п’яти годин аудіо. За допомогою реклами та преміум-контенту Podbean також спрощує монетизацію вашого подкасту. Крім того, у вас є опція патрона, де клієнти можуть робити вам періодичні пожертви. Програма доступна в різних версіях: безкоштовна, Unlimited Audio ($14/місяць), Unlimited Plus ($39/місяць) і Business ($129/місяць).

особливості:

 • Простий у використанні інтерфейс.
 • Експорт та імпорт через Podbean.
 • Комбінуйте з іншими інструментами редагування.

8. Перепотік

Якщо ви вважаєте, що програми, які постійно розробляються, можуть не відповідати рекордеру подкастів, можливо, ви захочете переглянути Повторити трансляцію. Це також одне з найкращих безкоштовних програм для редагування подкастів. Це може бути просто редактор на основі веб-переглядача, але його безперебійні функції, як-от налаштування через інтерфейс інформаційної панелі без виходу в ефір, роблять його технічно складнішим додатком. Крім усього цього, функція поділу аудіодоріжок допоможе вам самостійно працювати над вмістом окремих користувачів. Restream — одне з безкоштовних програм для запису подкастів, яке варто спробувати. Інструмент доступний у різних версіях: Basic ($0), Standard ($19/місяць), Professional ($49/місяць), Premium ($99/місяць) і Business ($299/місяць). Перші плани підходять для фізичних осіб, а останні два – для промисловості.

особливості:

 • Запис без прямого ефіру.
 • Зберігайте записи за допомогою хмарного сховища об’ємом до 10 ГБ.
 • Аудіо HQ 48 кГц.
 • Скасування луни.
 • Стерео аудіо.

9. Logic Pro X

Logic Pro X також є одним із найкращих безкоштовних програм для редагування подкастів. Це було одне з найпопулярніших програмних продуктів для редагування аудіо. Функції редагування аудіо в цьому інструменті розширеніші. Logic Pro X розроблений і найкраще підходить для професіоналів, які створюють звук для великих проектів, таких як повнометражні фільми. Він пропонує такі функції редагування подкастів, як додавання звукових ефектів, застосування старовинних еквалайзерів і відтворення акустичних налаштувань. Це може бути важко для початківців, оскільки для створення подкастів потрібні попередні навички редагування аудіо. Logic Pro X працює лише на Mac з macOS 10.13.6 або новіших версій. Інструмент доступний для 90-денної безкоштовної пробної версії, і ви можете придбати повну версію за $199,99.

особливості:

 • Пропонує інструменти для створення високоякісних аудіозаписів.
 • Бібліотека плагінів і звуків.
 • Дозволяє записувати аудіо з частотою 24 біт/192 кГц.
 • Розмістіть на часовій шкалі більше тисячі стереофонічних або об’ємних звукових доріжок.

10. RINGR

RINGR є одним із найкращих мобільних додатків для запису подкастів, до якого можна отримати доступ через браузери. Він пропонує просту процедуру запису. Ця платформа віддаленого запису автоматично синхронізує та об’єднує ваші аудіофайли в готовий запис, який ви можете завантажити. Базовий план починається з 7,99 доларів США на місяць, преміум-план коштує 189,99 доларів США на місяць, а корпоративний план можна активувати та налаштувати, звернувшись до команди. Індивідуальне бізнес-рішення також доступне, зв’язавшись з командою. Він доступний на комп’ютерах Mac і Windows (на базі браузера), а також на мобільних платформах iPhone і Android.

особливості:

 • Конференц-дзвінки з більш ніж чотирма учасниками.
 • Записи окремих доріжок (для користувачів Premium)
 • Аудіозаписи до 48 кГц (для користувачів Premium)
 • Інформаційна панель підприємства для користувачів на підприємстві.
 • Немає обмежень за часом на запис або зберігання.

11. Аліту

Аліту це програма для запису та редагування подкастів, створена спеціально для подкастерів. Це найкраще підходить для запису індивідуально або з гостями. Записати подкаст на комп’ютері просто. Усе, що вам потрібно зробити для віддаленого запису, це надати унікальну URL-адресу. Аудіозаписи гостей і подкастерів записуються окремо, що спрощує редагування. Він надає інструменти для автоматичного та ручного редагування аудіо. Після запису Alitu автоматично знизить фоновий шум і вирівняє гучність. Ви можете завантажити або опублікувати відразу після запису. Разом із семиденною пробною версією Alitu має 32 долари на місяць. Інструмент має обмежену колекцію фільтрів і плагінів.

особливості:

 • Запишіть в інший додаток і опублікуйте в Alitu.
 • Автоматично видаляє фоновий шум.
 • Публікуйте на будь-якій платформі хостингу подкастів.

12. Жнець

Жнець популярний серед музикантів завдяки функції багатодоріжкового запису. Інструмент ефективно працює для гостей для ваших подкастів або експериментів з музикою та іншими звуковими ефектами для творчих цілей, якщо ви використовуєте його регулярно. Багатоканальне редагування дозволяє редагувати різні компоненти окремо, заощаджуючи багато часу на мікрорівні. Reaper можна отримати за зниженою ліцензією в 60 доларів, включаючи 60-денний пробний період. Якщо ваш дохід перевищує 20 000 доларів США на рік, ви повинні придбати комерційну ліцензію за 225 доларів США. Він доступний у системах Windows, Mac і Linux.

особливості:

 • Внутрішня обробка аудіо в 64 біти.
 • Приймає понад 200 плагінів і розширень від сторонніх розробників (для додаткових звукових ефектів)
 • Настроювана оболонка та макет.
 • Підтримує маршрутизацію аудіо та MIDI на кількох каналах.

13. ecamm Call Recorder для Skype

Запис дзвінків ecamm для Skype не є програмою для запису подкастів, але в основному використовується для запису розмов Skype. Ця програма найкраще підходить для подкастерів, які регулярно проводять інтерв’ю через Skype. Після сеансу запису ви можете експортувати запис як HD-відео або MP3-аудіофайл. Але eCamm не може бути кращим вибором, якщо ви хочете записувати та редагувати за допомогою однієї платформи, оскільки платформа не пропонує інструментів для редагування аудіо, ефектів або плагінів. Його можна використовувати лише як додатковий інструмент для допомоги подкастерам у проведенні дистанційних інтерв’ю. Ціна програми становить 39,95 доларів США.

особливості:

 • Просте налаштування сеансу запису.
 • Експортуйте записи користувачам як аудіо- та відеофайли.
 • Чудово підходить для використання Skype для проведення співбесід.
 • Не потребує попередніх знань про аудіозапис.

14. Прибережний

Ще одне з найкращих безкоштовних програм для редагування подкастів Набережна річки. Це одна з найкращих платформ для запису подкастів, оскільки ви можете запросити та записати до свого подкасту до 7 людей з будь-якого місця. Крім того, ви можете записувати нестиснене аудіо з роздільною здатністю 48 кГц і відео з роздільною здатністю до 4K. Це не вплине на якість запису, оскільки вони записуються локально на вашому пристрої. Нестабільне підключення до Інтернету, затримки та відволікаючий фоновий шум не вплинуть на якість запису. Використовуючи Magic Editor від Riverside, ви можете редагувати аудіо, персоналізувати свій подкаст і перетворити його в єдиний короткий вміст, яким можна ділитися. У Riverside є такі додаткові функції, як транскрипція подкастів, прямі трансляції та просте завантаження на інші платформи, такі як Spotify. Riverside сумісний із комп’ютерами Mac і Windows (на базі браузера), а також пристроями iOS, iPad і Android.

особливості:

 • Зручний інтерфейс.
 • До 16-біт, 48 кГц WAV або аудіозаписи MP3.
 • Окремий аудіо- та відеозапис для кожного учасника.
 • Інструменти для створення кліпів і магічні редактори.
 • Додайте живі звукові ефекти за допомогою медіа-плати.
 • Режим продюсера (продюсери можуть змінювати налаштування у фоновому режимі та брати участь у записах, не записуючи їх)
 • Дзвінки та трансляція в реальному часі.
 • Функції автоматичного редагування.
 • Програми для показу екрана.
 • Область для спільного виробництва, яку використовують підприємства.

15. Підзамок

Підзамок це найкраще безкоштовне програмне забезпечення для запису подкастів на основі штучного інтелекту, яке дозволяє виробникам медіа створювати, редагувати та ділитися вмістом. Ця програма дозволяє проводити якісний запис. Крім того, це полегшує вбудований аудіоредактор у Magic Dust, магічний інструмент шумозаглушення. Програмне забезпечення дозволяє проводити дистанційні співбесіди до 9 учасників. Доріжки записуються окремо для кожного учасника за допомогою інструменту багатодорожкового запису. Крім того, ви можете конвертувати текст у аудіо за допомогою їх інструменту revoice і навпаки. Інструмент має 14 неймовірно реалістичних тем для голосу. Podcastle пропонує безкоштовний план із меншою кількістю функцій. При щорічній оплаті план Storyteller коштує 11,99 доларів США, а план Pro – 23,99 доларів США.

особливості:

 • Якісний запис.
 • Інструмент для видалення шуму.
 • Інструмент багатоканального запису.

16. QuickTime

QuickTime це програмне забезпечення для запису та редагування відео, яке входить до складу комп’ютерів Apple. Це одне з найкращих безкоштовних програм для редагування подкастів, яке ідеально підходить для новачків. Він може записувати вашу камеру, аудіо та екран, але також містить основні інструменти редагування відео для обрізання та модифікації вашого відео на сегменти. Незважаючи на те, що це програма для Mac, QuickTime можна завантажити в певні версії Windows 7 або Windows Vista. Але краще використовувати його на робочому столі Mac.

особливості:

 • Персоналізована настройка аудіофайлів із можливістю обрізання.
 • Комбінуйте різні аудіофайли за допомогою функції перетягування.
 • Створюйте подкасти з відео та записом екрана.
 • Вбудований і абсолютно безкоштовний на Mac.

17. Zencastr

Наступним у списку безкоштовних програм для запису подкастів є Zencastr. Цей веб-записувач подкастів може записувати інтерв’ю у 16-бітній якості без втрат 44.1k. Zencastr розділяє та записує аудіо для кожного гостя, щоб уникнути втрат якості під час запису. Функція програмного забезпечення Soundboard дає змогу швидко додавати вступні та кінцеві слова до нових подкастів. Zencastr автоматично редагує кожне записане інтерв’ю. Доступний як у безкоштовній, так і в платній версії, щомісячна вартість членства починається від 20 доларів США. У безкоштовній версії ви можете записувати максимум 8 годин аудіо на місяць і запросити максимум двох гостей одночасно.

особливості:

 • Не потребує встановлення.
 • Записи студійної якості інтерв’ю, проведених дистанційно.
 • Голосовий чат у програмі за допомогою Zencastr.
 • 10 годин автоматизованого постпродакшну на місяць.

18. Масштаб

Окрім підключення соціально віддаленої роботи, Збільшити є одним із найкращих безкоштовних програм для запису подкастів. Zoom не створювався як інструмент для запису подкастів. Функція запису голосу є зручним доповненням до служби відеодзвінків. Він простий у використанні, доступний за ціною та здатний записувати аудіо та відео. Записи записуються як відеофайли MP4 та аудіофайли M4A, але якість може бути не такою, як очікувалося. Крім того, файли перетворюються та зберігаються лише після завершення Zoom-конференції. Якщо ви не записуєте резервну копію, може бути ймовірність видалення файлів. З безкоштовним тарифним планом Zoom ви можете записувати скільки завгодно довго з двома відвідувачами, але будь-які додаткові гості можуть записуватися лише протягом 40 хвилин. Платні плани починаються від 149,90 доларів США на рік і досягають 240 доларів США для великих компаній. Він сумісний із пристроями Windows, macOS, Android та iOS.

особливості:

 • Запис до 100 осіб.
 • Роздільна здатність запису в Інтернеті до 1080p.
 • Дошка та інструмент спільного використання екрана.
 • Доступні транскрипції.
 • Підтримка хмарного сховища.

19. Розкидувач

Одним із найкращих безкоштовних програм для редагування подкастів є Spreaker. Програма подкастингу Розпилювач є досить ефективним у своєму роді, і ви можете записувати звук найвищої якості. Він пропонує такі функції, як керування мікрофоном і автоматичне притуплення. Spreaker дозволяє розміщувати живі подкасти, записувати аудіо та повторно публікувати його. Ви можете редагувати запис після завершення сеансу. Записи можна імпортувати, а попередні епізоди поєднувати з поточними. Повністю подкаст можна поділитися на інших платформах, включаючи Spotify, Apple Podcasts і Podchaser. Цікаво, що він містить докладні дані про те, наскільки успішним був епізод. Існує обмежений безкоштовний план. Також у нього є платні версії: On-Air Talent ($8/місяць), Broadcaster ($20/місяць), Anchorman ($50/місяць) і Publisher ($120/місяць).

особливості:

 • Дозволяє записувати Skype.
 • Монетизуйте подкасти.
 • Надайте вичерпну аналітику попереднього епізоду.

20. Якір

Якір це найкраще безкоштовне програмне забезпечення для запису подкастів від Spotify. Ви можете записувати та імпортувати аудіо та відео зі свого телефону, планшета чи комп’ютера. Він автоматично завантажує та синхронізує на всіх пристроях. Він пропонує засоби редагування, такі як обрізка та розділення доріжок, додавання закладок у будь-якому місці та перейменування сегментів. Крім того, ви можете повернутися назад і внести зміни пізніше. Ви навіть можете додати до своїх записів повні звукові доріжки Spotify. Він надає безкоштовний хостинг. Крім того, ви можете поділитися ним на таких платформах, як Apple Podcasts і Pocket Casts. Ви можете монетизувати свої подкасти за допомогою пожертвувань слухачів і реклами через Anchor Sponsorships.

особливості:

 • Завантажує подкасти та негайно публікує їх у Apple Podcasts і Spotify.
 • Необмежений хостинг за безцінь.
 • Використовує аналітику Spotify.
 • Безкоштовний хостинг.

21. SquadCast

Ще одне безкоштовне програмне забезпечення для редагування подкастів SquadCast. Це браузерний інструмент для запису, що робить подкастинг простим. Відвідувачі можуть скористатися посиланням для доступу до віртуальної зеленої кімнати перед тим, як вийти в прямому ефірі. Він може записувати відео. Це дозволяє учасникам ділитися екраном. Платна версія SquadCast містить аудіофайли WAV. У преміальних планах дозволено лише 10 осіб, а в базових – лише 4 учасники. SquadCast працює виключно в Інтернеті. Залежно від кількості годин, доступних для аудіозапису, у вас є такі варіанти:

 • 20$/місяць за 2 години
 • 20$/місяць за 5 годин
 • 50$/місяць за 12 годин
 • 150$/місяць за 25 годин

Якщо ви знімаєте відео, стягуються такі витрати:

 • 5 $/год за 40 $ щомісяця
 • 100$/місяць за 12 годин
 • 300$/місяць за 25 годин

Він сумісний з операційними системами Windows і Mac. Інструмент не повністю підтримується на iOS і Android. У нього відсутній спеціальний мобільний додаток, хоча підтримка Safari для iPhone доступна в бета-версії. На SquadCast недоступні ні прямі трансляції, ні функції аудиторії.

особливості:

 • Дистанційний запис високої чіткості з HD-відео 1080p і аудіо без стиснення до 48 кГц.
 • Унікальний запис треку.
 • Інтеграція Auphonic для автоматичного редагування аудіо.
 • Інтеграція Dolby для кращого запису звуку.

22. BounceCast

BounceCast також є одним із найкращих безкоштовних програм для редагування подкастів. Він використовує штучний інтелект для запису та редагування подкастів і експорту файлів WAV, MP3, AIFF, FLAC і Ogg Vorbis. Ви можете записати свій подкаст на свій телефон або ПК за допомогою програми. Програмне забезпечення має інтелектуальну функцію перевірки звуку, яка допомагає вам збалансувати гучність і чіткість аудіо. Він надає високоякісні пропозиції щодо якості запису та навіть попередження, які допоможуть вам виправити розташування мікрофона та змінити рівень вхідного сигналу. Ці функції корисні для новачків. BounceCast підтримує інтелектуальне зчитування готового запису та змінює аудіо, наприклад, зменшує дратівливі звуки. Додаток має вбудовані інструменти редагування для персоналізації роботи та внесення змін вручну. Інструмент доступний у безкоштовній та преміум-версіях ($99/рік).

особливості:

 • Імпорт попередньо записаного аудіо.
 • Автоматичне нівелювання.
 • Відновлення звуку.

***

Вище наведено деякі з оновлених і найбільш справжніх безкоштовних програм для запису подкастів для вашого ПК. Будь ласка, поділіться своїм відгуком у розділі коментарів нижче та згадайте будь-яку програму, яку ми могли пропустити, будь-яке безкоштовне програмне забезпечення для редагування подкастів. Звертайтеся до нас у разі будь-яких питань. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.