21 інноваційна ідея малого бізнесу для початку

Ви коли-небудь замислювалися про чудові ідеї малого бізнесу? Ви можете зберегти цю думку прямо тут, тому що ви отримаєте чудові відповіді тут.

На відкриття бізнесу завжди дивляться з двох різних точок зору. Хтось вважає це ризикованим, а хтось – найкращим рішенням.

Ну, де ти належиш?

Кілька людей роблять стрибок віри та починають бізнес. З іншого боку, є багато людей, які ніколи не можуть піти з роботи. Тепер у ваших руках чи хочете ви зробити щось своє, чи просто втілити чиюсь мрію.

І про роботу, і про бізнес існують різні думки. Якщо ви продовжуєте роботу, яка вам подобається, то немає нічого кращого за це. Але якщо ви застрягли на роботі лише заради виживання чи заробітку грошей, то вам справді потрібно змінити роботу, тому що ви скоро розчаруєтеся.

Коли мова заходить про вашу кар’єру, ви повинні думати довгостроково. Незалежно від того, чи вирішите ви розпочати бізнес чи продовжити роботу, ви повинні дотримуватися лише того, що вам подобається робити.

Бізнес більш ризикований, але все ж люди здатні досягти великих висот, починаючи його. Дозвольте мені сказати вам, що це набагато більше, ніж сума грошей, яку ви можете заробити. Це більше про гнучкість і свободу.

Є багато причин, чому варто розглянути можливість розпочати бізнес. Давайте розглянемо деякі з них, щоб вам було легше визначитися.

Причини почати власний бізнес

Перш за все, ви повинні чітко розуміти, що це не квітка троянд із самого початку. Ви повинні бути готові до кількох ночівель, які будуть того варті. Започаткування бізнесу пов’язане з багатьма небезпеками та ризиками, але ви будете вражені причинами, чому все одно варто це зробити.

Перш ніж думати про деякі ідеї малого бізнесу, подивіться на ці причини, чому ви повинні це зробити.

Найважливіший – немає обмежень у грошах

Коли ви працюєте, вам платять щомісяця або навіть щотижня в деяких місцях. У вашій зарплаті є обмеження, і вам потрібно багато часу, щоб його перетнути. Коли справа доходить до бізнесу, немає обмежень у грошах. Ви можете заробити стільки, скільки вкладете в роботу.

Ви повинні бути готові до кількох місяців на початковому етапі, коли ви отримуватимете надзвичайно низький дохід. Розширивши все, ви побачите, що дохід вашого бізнесу зростатиме. Але вам доведеться почекати, поки ви туди приїдете. Якщо ви докладете більше зусиль у своєму бізнесі, ви зможете заробити більше грошей. Отже, все зводиться до того, скільки ви хочете заробити, а не до того, скільки компанія готова вам дати.

Ви сам собі начальник.

Усім подобається жити, коли немає нікого, хто б сказав тобі про те, що ти маєш робити. Ви керуєте всім своїм бізнесом, і немає нікого, хто б сказав вам, що робити. Якщо у вас є нова ідея, то не потрібно чекати схвалення від когось, тому що ви самі собі начальник. Ви можете очікувати повної свободи в бізнесі, де ви можете наймати людей для досягнення ваших цілей і розробляти стратегії, які будуть вигідними.

Дотримуйтесь своєї пристрасті

Коли ви починаєте бізнес, ви обов’язково займатиметеся тим, що вам подобається. Люди часто залишаються на роботі, яку вони виконують лише заради виживання. Ну, з бізнесом це не так. Багато підприємців починають бізнес, щоб слідувати своїм мріям і здійснювати їх. Кілька людей починають бізнес, щоб мати щось, що вони можуть передати своїм дітям у спадок і чим пишатися.

Повна фінансова незалежність

Кілька людей починають свій бізнес, щоб стати фінансово незалежними. Якщо ви готові докладати зусиль і працювати, для вашого бізнесу немає кордонів. Ви можете підняти це на будь-який рівень, про який тільки можете подумати. Крім того, є багато переваг, коли мова йде про фінансову незалежність бізнесу над робочими місцями.

По-перше, ваш потенціал зростання та потенціал доходу зростатимуть разом із вашою компанією, і вам більше не потрібно покладатися на фіксовану зарплату. Коли ви бачите, що ваш бізнес розвивається, ви навіть можете подумати про його продаж на ринку або передання своїм спадкоємцям.

  Як створити посилання на інші слайди в презентації PowerPoint

Контрольований спосіб життя

Якщо ви живете в корпоративному світі, ви б помітили, що життя контролюється та розкладається на основі вашої роботи. Якщо ви починаєте власний бізнес, ви можете повністю контролювати свій спосіб життя та свій графік. Ваше життя стане надзвичайно гнучким, оскільки ви заклали б основу свого бізнесу.

Найкраще у відкритті бізнесу це те, що ви самі визначаєте свій розклад і розпорядок дня. Ви можете легко втиснутися на зустріч в інший час, якщо хочете провести більше часу з сім’єю. Ви все одно виконаєте всю роботу, але єдине, що вам не доведеться турбуватися про те, що хтось стежить за вашими плечима.

Потрібно розуміти, що гнучкий графік не почнеться відразу, як тільки ви починаєте бізнес. На початку час буде складним, з великою кількістю безсонних ночей. Але якщо ви продовжите, ви зможете відчути гнучкість, яку шукали.

Творчість на піку

Коли ви відкриваєте власний бізнес, вам не потрібно чекати погоджень. Якщо ви знайдете щось, що може додати цінності вашому бізнесу, ви можете дозволити своїм творчим думкам плин. Це зводиться до того, чим ви хочете розвивати свій бізнес і як все має бути.

Навіть якщо ви вирішите залишатися основними своїми ідеями, ви зможете знайти готові рішення. Завжди є місце для вашої творчості та вдосконалень, коли ви просуваєтесь у своєму бізнесі.

Коли ви прочитаєте ці причини, ви будете дуже підбадьорені, щоб розпочати бізнес. Тепер, можливо, ви просто задаєтеся питанням про ідеї малого бізнесу, з яких можна почати, чи не так?

Перед цим давайте коротко розберемо, як малий бізнес може бути правильним.

Чому вибір на користь малого бізнесу є найкращим рішенням?

Коли справа доходить до бізнесу, ви можете вибрати як малі, так і великі компанії. Якщо ви тільки починаєте, то краще почати з малого бізнесу. Ви можете заощадити на багатьох витратах, які можуть допомогти вам у подальшому масштабуванні вашого бізнесу.

Малому бізнесу не потрібно більше зосереджуватися на інфраструктурі, оскільки багато ідей малого бізнесу можна реалізувати навіть з дому. Якщо ви придбаєте інфраструктуру або навіть орендуєте її, ви побачите, що ваші витрати значно зростуть. Це найбільша перешкода, коли ви тільки починаєте бізнес з нуля.

Крім того, малий бізнес на початку потребує значно менше інвестицій або взагалі їх не потребує. Це залежить від бізнес-ідеї, але ви можете очікувати, що інвестиції будуть доступними.

Отже, ви можете подолати ці бар’єри, розпочавши малий бізнес.

А тепер давайте перейдемо до кількох цікавих ідей для малого бізнесу, з яких ви можете почати, а потім розширити їх.

Дропшиппінг

Продаж товарів онлайн часто пов’язаний із купівлею та зберіганням продуктів. Що ж, це не той випадок, коли справа стосується дропшиппінгу. Це бізнес-модель електронної комерції, де вам не потрібно фізично керувати продуктами. Вам потрібно лише створити інтернет-магазин і співпрацювати з постачальниками, які постачатимуть продукцію вашим клієнтам. Існує багато платформ, які допоможуть вам без особливих зусиль налагодити дропшиппінговий бізнес.

Отримайте магазин прямої доставки сьогодні через AliDropsihp.

Купівля веб-сайтів

Коли ви купуєте акції та чекаєте, поки їхня вартість зросте, ви можете робити те саме з веб-сайтами в цю епоху Інтернету. Люди готові платити величезні суми за доменні імена на свій вибір. Якщо вам вдасться створити веб-сайт і отримати на ньому хороший трафік, ви знайдете багато потенційних покупців, які будуть готові заплатити вам солідні гроші.

Онлайн коучинг

Якщо ви володієте будь-якими навичками або маєте глибокі знання з будь-якої теми, ви можете почати онлайн-коучинг. Вам не потрібно бути фахівцем у будь-якій галузі, щоб стати тренером. Вам потрібен лише хороший обсяг знань, і в Інтернеті є багато можливостей, які ви можете спробувати. У цьому інтернет-світі є багато вимог до онлайн-тренерів у різних сферах.

Графічний дизайн

Припустімо, що ви добре розбираєтесь у дизайні та вам цікаво працювати з такими інструментами, як Photoshop, Canva тощо. У такому випадку вам слід подумати про роботу графічним дизайнером-фрілансером або навіть зробити це мейнстрімом. Кожна компанія шукає графічних дизайнерів для підтримки відмінної присутності в Інтернеті, де ви можете показати свої навички.

Письмові послуги

Якщо ви добре вмієте писати, у вас є багато побічних клопотів і ідей для малого бізнесу, з яких ви можете почати. Ви можете почати як позаштатний автор контенту або контент-менеджер, щоб відповідати вимогам до контенту для різних брендів і компаній.

  Як змінити пароль точки доступу iPhone

З огляду на те, що все рухається в бік цифрових технологій, ви можете якнайкраще розвивати цю бізнес-ідею. Окрім цього, ви навіть можете писати книги, статті, вміст у соціальних мережах та багато іншого. Пізніше ви навіть зможете запустити свою платформу контент-маркетингу.

Послуги перекладу

У наш час бренди намагаються вийти на глобальний рівень, де їм потрібно зображати себе різними мовами. Якщо ви добре володієте кількома мовами, ви можете почати надавати послуги перекладу. Якщо ви добре справляєтеся з перекладами кількома мовами, ви можете почати як фрілансер або створити невелику фірму з послуг перекладу, щоб люди знали, що ви впораєтеся з роботою. Ви можете перевірити Fiverr і Upwork, тому що там ви знайдете багато можливостей.

Віртуальний помічник

Це найкраща ідея для малого бізнесу, оскільки всім, від великих підприємств до індивідуальних підприємців, потрібна допомога, щоб керувати своїми повсякденними завданнями для бізнесу. Якщо ви володієте хорошими комунікаційними та організаційними навичками, ви ідеально підходите для надання послуг віртуального помічника. Ваша робота полягає в тому, щоб доглядати за щоденними завданнями, як-от планувати дзвінки та зустрічі, відповідати на електронні листи, а також виконувати інші адміністративні обов’язки. Компанії часто шукають ефективних віртуальних помічників для виконання своєї роботи.

Кар’єрний коучинг

У наш час студенти часто плутаються щодо своєї кар’єри. Їм досить складно визначитися з професією. Якщо ви чітко розумієте сучасні тенденції та знаєте про прибуткові кар’єрні шляхи, ви можете розпочати невеликий бізнес з навчання кар’єри. Ви можете знайти багато клієнтів за допомогою рефералів або платформ соціальних мереж та інших платформ, таких як Coach. мене. Найкраще тут те, що вам потрібно приділити лише кілька годин із дня, і ви навіть можете продовжити це як побічну суєту.

Цифровий маркетинг

Цифровий маркетинг – це досить широкий термін, де можна працювати з багатьма речами. Якщо ви добре розбираєтеся в маркетингу в соціальних мережах, створенні контенту, оптимізації пошукових систем та багатьох інших послугах, пов’язаних із онлайн-світом, тоді ви готові стати цифровим маркетологом. Все, що вам потрібно зробити, це практикувати навички та розвивати їх, щоб побачити, як ви перетворюєте це на побічну суєту чи навіть на мейнстрім.

Якщо ви захоплюєтеся цифровим маркетингом, ви можете очікувати багато можливостей від компаній і позаштатних проектів для роботи. Отже, це чудовий варіант для малого бізнесу.

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості – це чудова робота, де ви можете визначити місце, де ви хочете працювати, а також скільки ви хочете працювати. Ваш заробіток багато в чому залежатиме від вибраного вами місця. Немає жодних вимог до ступеня, але ви повинні досить добре розбиратися в ринку. Тим не менш, ви повинні побачити, чи штат, у якому ви працюєте, вимагає певних сертифікатів. Тверде розуміння ринку нерухомості може вам добре підійти.

Інтернет-посередник

Це ще одна улюблена ідея малого бізнесу для початківців. Люди розглядають можливість купувати товари в оптових магазинах і відкривати онлайн-магазин через різні платформи, такі як Shopify, щоб продавати речі онлайн. Онлайн-перепродаж стає все привабливішим, оскільки люди можуть досить добре отримувати прибуток, а соціальні медіа спрощують створення ринку для продуктів.

Персональний тренер

Якщо вас більше турбує питання здоров’я та фітнесу, ви можете використати свій інтерес як бізнес-ідею. Ви можете почати як персональний онлайн-тренер і проводити тренінги для здоров’я через онлайн-носії. Тут ви можете пройти ці заняття у зручний для вас час і за розкладом. Якщо ви забезпечуєте якісні тренування, люди, безперечно, віддадуть перевагу тренуватися у вас, а не просто відвідувати тренажерний зал.

Ведення блогу

Ведення блогу — це чудова ідея для малого бізнесу, у яку потрібно вкласти досить невеликі інвестиції. Це дуже довга гра, у якій вам потрібно чекати результатів. Але, якщо ви регулярно ведете блог, ви можете очікувати чудових результатів. Йдеться про створення цифрової присутності, а також створення особистого бренду за допомогою блогу. Ви можете отримати дохід за рахунок переглядів, реклами та навіть спонсорства, якщо ваш блог досягне хороших висот.

Стоковий фотограф

Якщо ви захоплюєтеся фотографією і маєте можливість робити чудові знімки, ви можете розпочати власний бізнес із продажу стокових фотографій. Тут ви можете придумати дві ідеї для малого бізнесу. По-перше, ви можете надати послуги фотозйомки для різних подій і свят. Пізніше ви зможете продавати ці відверті фотографії на різних платформах, як-от Adobe Stock, Shutterstock тощо. Щоразу, коли будь-яка особа завантажує ваші зображення з цих платформ, ви отримаєте натомість гонорар.

  Посібник для менеджера щодо 360-градусного зворотного зв’язку [+5 Tools]

Консультації щодо соціальних мереж

Якщо вам вдалося вирости на будь-якій платформі соціальних медіа, як-от LinkedIn, Instagram, Facebook та інших, ви можете розпочати власний консультаційний бізнес у соціальних мережах. Клієнти платитимуть вам за створення контенту, залучення клієнтів і потенційних клієнтів, а також підвищення цінності їх бренду. Це ідеальна річ для початківців, тому що тут немає жодних інвестицій. Можна безпосередньо стати консультантом із соціальних медіа, маючи певні соціальні докази свого розвитку та свій смартфон.

Виробництво відео

Людей все більше приваблює відеоконтент, тому компанії віддають перевагу більшій кількості відеоконтенту на своїх веб-сайтах і каналах. Якщо ви добре розбираєтесь у виробництві та монтажі відео, то для початку у вас є чудова бізнес-ідея. Вам потрібно лише спочатку витратити, щоб отримати якісні мікрофони, світильники та камери, щоб розпочати свій бізнес. Пізніше ви можете розширювати все, що відбувається, і надавати компаніям відео для розвитку їхнього бізнесу.

Немає обмежень щодо типу вмісту, який ви можете надати, але краще спеціалізуватися на будь-якій конкретній ніші. Це полегшить вам виділитися в бізнесі, коли ви рухатиметеся вперед.

Дизайн презентації

Існує ціла бізнес-ідея, коли компанії шукають людей, які створять для них бізнес-презентації. Багатьом людям важко адаптуватися до Microsoft Office і створювати презентації, а деякі навіть не мають часу для цього. Тут ви можете надавати свої послуги. Все, що вам потрібно зробити, це ознайомитися з різними формами і видами презентацій. Ви навіть можете скористатися професійними шаблонами PowerPoint.

Партнерські продажі та маркетинг

Якщо у вас є такі засоби масової інформації, як YouTube і платформи для блогів, ви можете перетворити свої перегляди на джерело доходу. Якщо у вас багато трафіку, ви можете перетворити його на продажі. Вам потрібно лише приєднатися до різних афілійованих платформ і ділитися різними продуктами на своїх носіях вмісту. З кожним продажем ви можете отримати легкий пасивний дохід з цього джерела.

Онлайн курси

Якщо ти в чомусь розбираєшся, завжди є можливість навчити цьому людей. Коли все з’являється в Інтернеті, ви можете легко записати курс і продавати його онлайн. Якщо ви надаєте цінність, люди будуть із задоволенням платити вам за вашу роботу. Людям більше подобається вивчати все онлайн за допомогою курсів, щоб їм не довелося відвідувати традиційні навчальні заклади.

Віртуальна танцювальна студія

Людям подобається вчитися танцювати в Інтернеті з підручників, а також онлайн-класів. Якщо ви навчений танцюрист і можете навчити цьому інших, ви можете створити власну віртуальну танцювальну студію. Ви побачите, що місцева публіка та навіть люди з різних куточків світу хотіли б приєднатися до вашої віртуальної танцювальної студії, коли вона набуває популярності. Ви можете почати з цього майже за один день, і соціальні мережі можуть допомогти вам отримати поштовх.

Електронний маркетинг

Навіть сьогодні маркетинг електронною поштою вважається найкращим способом маркетингу через його високі показники відкриття та видимість. Чи вдалося вам зламати алгоритм електронних листів, щоб люди частіше їх відкривали? Якщо так, ви можете використати свій талант і створювати ідеальні електронні листи для компаній, щоб збільшити їхні продажі та допомогти їм підвищити впізнаваність бренду. Завдяки електронному маркетингу ви можете легко допомогти підприємствам розширити масштаби.

Крім того, якщо вам вдасться просувати свої послуги в соціальних мережах, ви отримаєте багато клієнтів. Отже, вам потрібно лише вміти писати електронні листи тут. Це бізнес-ідея, яку легко масштабувати.

Висновок 👩‍🏫

На ринку є багато бізнес-ідей. Вам потрібно лише вирішити, куди ви хочете розширюватися, і почати з цього. Якщо ви все ще чекаєте ідеальної ідеї, то цього ніколи не станеться. Почніть із будь-якої справи, яка вам здасться захоплюючою, звернувшись до наведених вище 21 ідеї малого бізнесу.

Вас також можуть зацікавити Інструменти для створення тем блогу.