21 ідея розсилки, щоб здивувати своїх читачів

Для побудови тривалих стосунків необхідне регулярне спілкування з аудиторією.

Якщо ви ведете бізнес і хтось звертається до вас, ви маєте відповісти найближчим часом. Якщо ви відповісте через кілька днів, тижнів або місяців, вони точно перейдуть до іншого бренду.

Саме тут ви можете покластися на інформаційні бюлетені для підтримки контакту з аудиторією. Коли хтось надає свою електронну адресу та підписується на ваш бренд, він очікує від вас оновлень, новин або повідомлень. Якщо ви продовжуєте їх висіти без електронних листів, тоді ваші маркетингові зусилля електронною поштою марні.

Отже, дуже важливо привернути їхню увагу та підтримувати їх зацікавленість брендом. Ось тут вам варто подумати про те, щоб якнайшвидше почати розсилку.

Що таке інформаційний бюлетень?

Інформаційні бюлетені надсилаються безпосередньо вашим потенційним клієнтам, які присутні в списку розсилки. Це спосіб взаємодії з аудиторією, подібно до того, як ви використовуєте блоги на своєму веб-сайті. Якщо підписник продемонстрував особисту зацікавленість у наданні своїх електронних адрес для приєднання до вашого списку розсилки, ви повинні зробити це персональним і налаштувати відповідно до користувача.

Інформаційні бюлетені повинні починатися з імені конкретного передплатника, щоб надати йому індивідуального відтінку. Ви можете зробити це простим, додавши текст, або зробити його приємним, додавши фотографії, посилання, GIF-файли, аудіо та навіть відео. Ось як ви зацікавите аудиторію своїм брендом, надсилаючи їй листи приблизно раз на тиждень.

Тепер ви, можливо, думаєте про те, чому так важливо запускати інформаційну кампанію.

Давайте дізнаємося відповідь на це питання.

У чому важливість електронних бюлетенів?

Якщо ви розумно використовуєте список адрес електронної пошти, ви можете відповідати приказці, що багатство лежить у списку. Кілька досліджень показують, що рентабельність інвестицій електронного маркетингу є привабливою.

Якщо ви продаєте продукт, ви можете досить добре продавати його за допомогою своєї інформаційної кампанії. Коли люди надають вам свої електронні листи, це означає, що вони вам довіряють. Тепер, якщо ви продаєте їм щось безпосередньо через свою електронну пошту, ви точно можете побачити величезну різницю у своїх продажах.

З іншого боку, ви також можете побачити бездоганні результати, коли йдеться про відвідуваність блогу. Просто додавши посилання на свій блог і соціальні медіа, ви можете спрямувати трафік у різні місця за допомогою електронної розсилки.

Ці причини дозволили б зрозуміти, наскільки корисним може бути інформаційний бюлетень для вас і вашого бізнесу.

Ви б також бачили, що люди дуже мало відкривають електронні листи. Отже, як ви можете створювати інформаційні бюлетені, які дійсно відкриваються та читаються аудиторією?

Це виклик.

Давайте розберемо процес створення інформаційного бюлетеня, який відкривають і читають.

Як придумати інформаційний бюлетень, який зацікавить читачів?

Не всі читатимуть ваш інформаційний бюлетень, але ви можете забезпечити вищий рівень відкриття за допомогою надійної стратегії. Дотримуйтеся наведених нижче порад, щоб створити ефективний.

#1. Почніть з інтригуючої теми

Що було б першим, що зацікавило б вас прочитати будь-яку конкретну книгу чи навіть публікацію в блозі? Я думаю, це буде заголовок. Згідно CopyBloggerбуло відмічено, що лише 20% людей прочитають весь допис у блозі, тоді як 80% із них прочитають лише заголовок.

Заголовок вашого інформаційного бюлетеня має бути привабливим і цікавим, щоб підвищити рівень цікавості вашої аудиторії. Таким чином ви можете змусити їх відкрити електронний лист і прочитати весь інформаційний бюлетень.

Якщо ви подивіться на електронні листи, ви побачите обмеження символів, які передплатники можуть побачити до того, як текст буде скорочено. Отже, можна сказати, що у вас є лише кілька слів, щоб довести, що ваш бюлетень є гідним і цікавим для аудиторії.

Окрім цього, вам також доведеться уникати певних фраз і слів, які можуть активувати спам-фільтр передплатників. Якщо випадково ваш інформаційний бюлетень потрапляє в їх папку зі спамом, то ви не можете очікувати, що його випадково прочитають. Отже, ви повинні пройти через слова, яких слід уникати потрапляє в папку спаму.

#2. Напишіть творчу копію електронної пошти

Електронний лист має бути досить цікавим і креативним. Ви повинні зосередитися на тому, щоб він був простим і зрозумілим для аудиторії. Дії, які ви хочете зробити від читача, повинні бути досить чіткими в інформаційному бюлетені.

Вам потрібен чудовий копірайтер для розповсюдження інформаційних бюлетенів, які справді конвертують. Зберігайте інформаційні бюлетені про аудиторію, тому що вони хочуть знати, як ви можете їм допомогти або принести користь. Пишучи копію інформаційного бюлетеня, ви завжди повинні враховувати точку зору своєї аудиторії.

Закінчивши з копією, перечитайте її й запитайте себе, чи справді вона допоможе читачеві чи ні. Станьте на бік клієнта та подумайте про використання цієї конкретної розсилки.

Найкращий спосіб зв’язати вашу аудиторію з інформаційним бюлетенем і вашим брендом – це використовувати оповідання. Розвивайте емоційний зв’язок і зробіть його близьким із читачем, і ви побачите, як він щоразу відкриває вашу електронну пошту.

Використовуйте AI, щоб допомогти вам із вашим вмістом.

#3. Інформаційний бюлетень, зручний для мобільних пристроїв

Пройшли ті часи, коли люди вмикали комп’ютер або ноутбук, щоб перевірити електронну пошту. Зараз люди вважають за краще відкривати листи безпосередньо на своїх смартфонах. Отже, вам потрібно налаштувати свій бюлетень, щоб люди могли легко читати його на своїх мобільних телефонах. Він має бути читабельним, а також функціональним на мобільних телефонах і планшетах.

Це три найкращі поради, які допоможуть вам створювати інформаційні бюлетені, які люди відкривають і читають.

А тепер давайте перейдемо до кількох цікавих ідей для розсилки новин, якими ви можете скористатися.

Інструкції. Статті

Ніщо не може бути кращим, ніж покрокова інструкція. Ваша аудиторія потребує вмісту, який є релевантним і корисним для неї. Якщо ви ведете певний бізнес, ви можете надати статтю з інструкціями з покроковими інструкціями для виконання конкретного завдання.

Все, що вам потрібно зробити, це подумати про те, який тип вмісту ви хочете надати своїй аудиторії в списку розсилки. Ви можете скоротити кроки та поділитися ними безпосередньо поштою або навіть поділитися посиланням на публікацію в блозі, де ви написали детальну статтю. Статті з інструкціями досить добре працюють для інформаційних бюлетенів, і вони зручні для залучення трафіку.

Поділіться відео YouTube

Якщо у вас є канал YouTube для вашого особистого бренду чи бізнесу, цей варіант для вас. Люди люблять дивитися інформативні відео, і коли ви надсилаєте їх безпосередньо на їх електронну пошту, це найкраще для них.

Відео дійсно захоплюють аудиторію, і вони точно принесуть більше переглядів. Оскільки відео не відтворюватиметься безпосередньо у вікні електронної пошти, вам слід додати зображення обкладинки відео YouTube. Під зображенням укажіть кнопку, щоб відкрити відео на YouTube. Це зацікавить користувачів відкрити відео YouTube.

Поділіться своїми публікаціями в блозі

Немає кращої реклами, ніж отримати купу переглядів вашої останньої публікації в блозі. Публікуючи новий блог, ви можете надіслати електронний лист підписаним користувачам, щоб допомогти їм легко його переглядати. Це приверне більше трафіку до вашого блогу. Реклама електронною поштою для ваших публікацій у блозі дасть неймовірні результати.

Ще одна перевага полягає в тому, що ви можете додати деякі параметри спільного доступу безпосередньо в інформаційному бюлетені, щоб дозволити глядачам ділитися вашим дописом у блозі безпосередньо в своїх соціальних мережах.

Лістикові

Людям досить легко читати списки. Ось чому люди створюють більше дописів у списках, оскільки їх також легко проглядати. Ви можете створити список деяких цінних статей, порад, якими ви хочете поділитися щодо будь-якої конкретної речі, або будь-чого, що може заінтригувати вашу аудиторію.

Надсилання інформаційного бюлетеня зі списком елементів робить його легким для читання та зрозумілим для читача. Під списком ви можете вставити посилання на оригінальну статтю або навіть дозволити їм поділитися нею в соціальних мережах.

Існує безліч інструментів для будь-яких цілей. Все, що вам потрібно зробити, це знайти один інструмент, який є найкращим серед усіх інших для конкретної мети, і представити його своїй аудиторії. Людям часто важко знайти потрібний інструмент для їхньої мети, і коли ви щотижня ділитеся потрібним інструментом, вони з нетерпінням чекатимуть на інформаційний бюлетень.

Якщо ви ведете блог, ви можете безпосередньо пов’язати інструменти зі своїми блогами, щоб залучити трафік на свій веб-сайт. Таким чином ви щотижня радуєте передплатників електронною поштою корисними ресурсами.

Поділіться інфографікою

Замість того, щоб надсилати лише текстові інформаційні бюлетені, ви точно можете спробувати надсилати візуальні. Ан інфографіка це ідеальний спосіб привернути увагу глядача до вашої розсилки. Що ви можете зробити, це надіслати статистику, дані про продажі на кінець року або підготувати цікаві діаграми, пов’язані з чимось, і надіслати інфографіку.

Коли ви пояснюєте всі кроки чи будь-яку інформацію за допомогою інфографіки, це створює кращий вплив на аудиторію. Ось чому це чудова стратегія – розробити візуал і поділитися ним в інформаційних бюлетенях.

Організуйте опитування чи опитування

Якщо ви ведете бізнес і хочете отримати відгук про свій продукт або послугу, вам слід надіслати опитування чи опитування через інформаційний бюлетень. Опитування, як правило, викликають меншу зацікавленість, але вони також вважаються найефективнішим способом збору цінної інформації. З іншого боку, опитування можуть бути дійсно інтерактивними для аудиторії. Ви можете використовувати опитування для збору основної інформації та відгуків.

Щоб заповнити опитування, вам потрібно надіслати окремий електронний лист, який повністю зосереджується на частині опитування. Ви можете розмістити посилання в інформаційному бюлетені, щоб перенаправити глядача на нову сторінку для заповнення опитування.

Надішліть безкоштовні ресурси та подарунки

Якщо ви створили електронну книгу чи посібник, ви точно можете використати їх, щоб поділитися ними з аудиторією. Ваш інформаційний бюлетень може добре рекламувати це. Ваші читачі знайдуть цінний вміст безпосередньо доступним у своїх електронних листах. Все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що наданий вами ресурс є корисним для аудиторії.

Вміст, який ви додаєте до електронної книги, має бути належним чином досліджений із відповідними даними. Саме тоді ви можете справді зацікавити читача своїм безкоштовним ресурсом. Окрім безкоштовних електронних книг, ви навіть можете віддати деякі випадкові підписки або подарунки, щоб підвищити цінність вашого бренду на ринку.

Збірка дописів у блозі

Окрім публікації останніх дописів у блозі, ви також можете створити зведення своїх дописів у блозі. Ця підбірка складатиметься з найкращих статей у вашому блозі. Ви навіть можете класифікувати блоги та створити найкращі з найкращих блогів, щоб поділитися ними безпосередньо через інформаційний бюлетень.

Це приверне більше трафіку на ваш сайт, і ваші старі публікації також отримають видимість. Це вважається найкращим способом познайомити всіх ваших нових передплатників із найкращим вмістом із старих часів.

Реферальна програма

Створення інформаційного бюлетеня «Запропонуй другу» — найкращий спосіб отримати більше підписників на вашу електронну пошту. Ви можете попросити своїх лояльних підписників повідомити про ваш бренд своїм друзям і членам родини.

Коли передплатники пересилають вашу розсилку комусь, і вони підписуються на вашу розсилку, ви можете винагородити оригінального передплатника якимось подарунком, безкоштовними ресурсами або навіть спеціальною знижкою на певний продукт чи послугу. Це вважається найкращим способом збільшити кількість передплатників електронної пошти та представити свій бренд більшій кількості людей.

Часті запитання (FAQ)

Іноді ви можете отримувати запитання багато разів. Це можливість розіслати інформаційний бюлетень із усіма поширеними запитаннями, щоб читачі могли швидко отримати відповіді. Знайти поширені запитання легко, тому що все, що вам потрібно зробити, це переглянути свою електронну скриньку, журнали чату або навіть поговорити з командою підтримки, щоб підготувати список поширених запитань.

Розміщення відповідей на всі поширені запитання та розсилка інформаційного бюлетеня заощадять багато вашого часу. Вам більше не доведеться часто відповідати на ці запитання.

Експертні інтерв’ю

Люди більше вірять, коли чують, як відомі особистості щось рекомендують або добре про щось говорять. Інтерв’ю з експертами – найкращий спосіб зробити свій бренд відомим і заслуговуватим довіри в очах аудиторії. Коли ви ділитеся експертними інтерв’ю зі своїми передплатниками електронної пошти, вони подивляться на це, що розвине відчуття довіри до вашого бренду.

Це ще одна причина, чому люди наймають впливових людей для продажу їхніх продуктів у соціальних мережах. Експертні інтерв’ю мають не тільки рекламний характер, але й додають велику цінність їх змісту.

Запрошення на подію

Якщо ви організовуєте будь-який захід, навіть вебінар або записану сесію, вам слід спочатку запросити всіх людей, які підписалися на розсилку. Це ті, хто спеціально підписався на вашу розсилку, щоб дізнатися про все безпосередньо від вас. Вони заслуговують знати про кожну подію спочатку.

Коли ви рекламуєте їм будь-яку подію через інформаційний бюлетень, це означає, що ви дійсно рекламуєте подію. Вважається, що це найкращий спосіб залучити аудиторію на свій захід.

Спеціальні знижки та пропозиції

Людям, які надали свої електронні адреси та підписалися на вашу розсилку, слід надати спеціальні знижки на ваші продукти та послуги. Це найкращий спосіб змусити їх відчути себе особливими. Ви також можете використовувати стратегію винагороди передплатників, які пересилають пошту своїм друзям і родині, і приносять вам більше продажів.

Коли ви зберігаєте тему «ексклюзивна акція лише для передплатників», шанси на те, що ваша пошта буде відкрита, значно збільшуються, це ще один спосіб привернути увагу передплатників.

Останні оновлення

Якщо ви розсилаєте бізнес-інформаційний бюлетень, ви можете якнайкраще представити свій продукт чи послугу. Навіть якщо до продукту внесено невеликі зміни або оновлення, ви можете надіслати інформаційний бюлетень із змінами, щоб повідомити своїх передплатників. Оскільки вони підписані на вашу розсилку, вони повинні спочатку дізнаватися про оновлення.

Ви можете поділитися деякими зображеннями або відео, щоб продемонструвати внесені оновлення. Це рекламуватиме ваш продукт, а також приверне більше трафіку на веб-сайт вашої компанії та канал YouTube.

Зображуйте створений користувачами вміст

Зовсім необов’язково, щоб ви постійно створювали новий вміст. Найкраще, що ви можете зробити тут, це поділитися вмістом, завантаженим користувачами вашого бізнесу, у їхніх соціальних мережах. Їхній досвід може бути найкращим, що люди хотіли б прочитати.

Ваш інформаційний бюлетень може містити вміст, створений користувачами, де згадується назва вашого бренду. Окрім цього, ви навіть можете надіслати якісний вміст, створений вашими користувачами, через інформаційний бюлетень.

Запитай мене щось

Це чудова ідея, щоб змусити вашу аудиторію взаємодіяти з вашою розсилкою. Незалежно від того, керуєте ви бізнесом чи розсилаєте інформаційний бюлетень для свого особистого бренду, ви знайдете багато людей, які відповідатимуть на цей бюлетень зі змістовними запитаннями. Ця взаємодія допоможе вам отримати видимість, а також буде працювати як хороша маркетингова стратегія для вас.

Замість безкоштовних консультаційних дзвінків ви можете зробити розсилку, де ви відповідаєте на запитання кожного передплатника. Результати будуть неймовірними, оскільки ця стратегія зробить вашу розсилку дуже популярною.

Провідні новини галузі

Люди використовують різні платформи для читання новин. Коли ви надсилаєте відповідні галузеві новини через інформаційний бюлетень, вони ніколи не перестануть їх читати. Насправді вони чекатимуть вашої розсилки, оскільки ви надаєте деякі цінні знання, які їм не потрібно шукати в Інтернеті.

Мотиваційні історії

Кожен хотів би мати якийсь мотиваційний поштовх у свій день. Коли ви розповідаєте цікаву історію з мотивацією розпочати їхній тиждень, вони ніколи не пропустять прочитання жодного інформаційного бюлетеня. Мотиваційні інформаційні бюлетені в понеділок вважаються чудовим варіантом для підвищення видимості та обміну цінністю з вашими передплатниками.

Ресурси Roundup

Щотижня ви можете складати список ресурсів для різних цілей, щоб надсилати їх аудиторії. Ця ідея схожа на ідею Blog Post Roundup. Там ви надсилали лише найкращі публікації в блозі. Тут ви повинні створити солідний список ресурсів, які можуть виявитися корисними для ваших підписників.

Щоразу, коли список включає в себе деякі досить цікаві згадані ресурси, люди охоче його прочитають.

Порада тижня

Щоденне надсилання порад виглядає дуже спамом. Натомість ви можете надіслати підказку тижня. Ви можете залишити в ньому щось, що стосується ніші вашої розсилки, або навіть надіслати загальну пораду, яку ви вважаєте корисною. Це чудовий спосіб налагодити зв’язки з вашими передплатниками електронної пошти та дати їм відчути, що ви дбаєте про них.

Висновок

Якщо ви думаєте про створення інформаційного бюлетеня, це ідеальний час для цього. Цей список надійних ідей дозволить досить легко запустити ефективну та цікаву розсилку. Найголовніше для інформаційного бюлетеня – залишатися послідовним.

Правильно впровадивши стратегії, ви зможете створити успішну інформаційну кампанію для залучення трафіку на свій веб-сайт і навіть потенційних клієнтів для вашого бренду.

Якщо ви ще не вирішили, що використовувати для надсилання інформаційного бюлетеня, ви можете спробувати BigMailer.