20 швидких мобільних ігор, щоб вбити час на Android і iPhone

Щоразу, коли у вас є невеликий шматок часу, перегляньте ці швидкі та безкоштовні мобільні ігри, щоб отримати задоволення. Від приголомшливих аркадних завдань до заплутаних головоломок, ці ігри не дадуть вам розваги.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

Усі ігри доступні безкоштовно для Android та iOS, хоча вони містять додаткові покупки в програмі.

1 Герої iSlash

Нагостри лезо та готуйся до iSlash Heroes. Ваша мета — відрізати частини дошки, поки лічильник не досягне червоної стрічки. Хитрість полягає в тому, щоб стежити за стрибаючими зірками ніндзя, тому що якщо ви вдарите одну, ви втратите життя.

Чим більше частин ви видаляєте, тим менше залишається місця для руху зірок.

Завантажити: iSlash Heroes для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

2 Перерва на риболовлю

Fishing Break — це невимушене та яскраве завдання. Ви сідаєте в човен і подорожуєте різними водними світами, ловите рибу та збираєте колекцію. Проведіть пальцем, щоб закинути, потім торкніться й утримуйте, щоб намотати улов. Тільки будьте обережні, щоб не втягнути їх надто швидко, інакше вони можуть порвати шнур.

Ви можете заробляти монети за рибу, яку продаєте, і використовувати їх, щоб відкривати кращі місця для риболовлі.

Завантажити: Перерва на риболовлю для Android | iOS (Безкоштовно, доступно в додатках)

3 Дудл Джамп

Doodle Jump вже багато років існує на смартфонах, але залишається таким же звикаючим, як і раніше. Мета полягає в тому, щоб керувати маленькою стрибаючою істотою, нахиляти телефон, щоб уникнути ворогів, збирати бонуси, як реактивні ранці, і бачити, як високо ви можете піднятися.

Є багато різних тематичних рівнів для гри, місій для виконання та глобальних таблиць лідерів, на які можна спробувати потрапити.

Завантажити: Doodle Jump для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

4 Полікузня

Polyforge – розслаблююча мобільна гра. Під час обертання кристала ви розподіляєте час дотиків, щоб наповнити кожну сторону кольором. Але будьте обережні: якщо ви двічі вдаритесь по одній стороні, вам доведеться почати знову.

  4 способи контролювати використання даних на телефоні Android

Кожне правильне натискання створює приємний музичний тон, але неправильне натискання дає нестандартну ноту.

Завантажити: Polyforge для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

5 Дві крапки

Містячи тисячі рівнів, Two Dots дозволяє з’єднувати крапки одного кольору, щоб збирати та видаляти їх з дошки. У вас є обмежена кількість ходів і життів, і ви можете використовувати посилення, щоб допомогти вибратися зі скрутного становища.

Завантажити: Two Dots for Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

6 Angry Birds Blast

Вам не обов’язково бути фанатом Angry Birds, щоб розважитися з Angry Birds Blast. У цій грі на відповідність ви лопаєте сусідні повітряні кульки одного кольору, щоб звільнити птахів. Зробіть великі сірники, щоб створювати бомби та лазерні гармати, щоб вибухати повітряні кулі, і використовуйте бонуси, якщо ви застрягли.

Ви повинні бути стратегічними, оскільки у вас є обмежені рухи.

Завантажити: Angry Birds Blast for Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

7 Покатайте м’яч

Якщо вам подобаються слайд-головоломки, то Roll the Ball — це те, що варто перевірити. Ви просто пересуваєте плитки, щоб створити шлях, який направлятиме м’яч до воріт.

Зробіть усе можливе, щоб розташувати плитки так, щоб ви могли зібрати по три зірки на кожному рівні. Немає обмежень за часом і рухом, тому грайте у своєму власному темпі.

Завантажити: Roll the Ball for Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

8 NYT Games

Ігровий додаток New York Times повний простих ігор, таких як Sudoku, Spelling Bee, Connections тощо. Одним із найкращих є Wordle, який дозволяє вгадувати слово з п’яти літер за шість ходів.

Це легко зрозуміти, але є багато порад щодо Wordle, якими можна скористатися, щоб покращити свій результат.

Завантажити: Ігри NYT для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

9 Trivia Crack

Грайте проти випадкових людей або своїх друзів, щоб побачити, хто править у світі дрібниць у різних ігрових режимах і на такі теми, як географія, розваги та спорт. Якщо ви відповісте правильно, ви побачите, що ваш рейтинг у світовій таблиці лідерів зростатиме.

  Як встановити бета-версію Android 13 на свій телефон

Завантажити: Trivia Crack для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

10 Word Chums

Якщо вам подобається Words With Friends, то вам сподобається Word Chums. У дусі Scrabble ви змагаєтеся з іншими, щоб побачити, хто кращий майстер слів.

Ця багатокористувацька гра в слова виділяється милими персонажами, барвистим інтерфейсом і оптимістичним досвідом. Word Chums також пропонує додаткові бонуси для видалення ваших листів і отримання підказок з високою оцінкою.

Завантажити: Word Chums для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

11 Малюйте з друзями

Вам не потрібно бути наступним Пікассо, щоб розважатися з Draw With Friends. Насправді, смішніше, коли твої малюнки не найкращі. Ця гра схожа на онлайн-версію Pictionary, де ви малюєте слова та вгадуєте, що створили інші.

Ви можете грати проти будь-кого в усьому світі або створити приватну кімнату для себе та ваших друзів.

Завантажити: Draw With Friends для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

12 Команда боулінгу

Боулінг у місцевій алеї – це добре, але з Bowling Crew ви можете побивати кеглі на човні, у рок-клубі, у засніжених горах тощо. Це швидка, несамовита гра в боулінг, яку легко підібрати та грати, але вона також має пристойну криву навчання, так що ви можете освоїти її з часом.

Bowling Crew також дозволяє вам грати проти інших гравців, якщо ви хочете перевірити свої навички.

Завантажити: Bowling Crew для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

13 Subway Surfers

Проведіть пальцем угору, щоб стрибнути, униз, щоб ковзати, і рухайтеся ліворуч і праворуч, кидаючись вперед у Subway Surfers. У цій веселій, нескінченній пригоді ви будете одягати реактивний ранець, стрибати на ховерборд і збирати монети, маневруючи навколо перешкод.

Залишайтеся на вершині своєї гри, набирайте значних очок і випереджайте поліцейського на хвості.

Завантажити: Subway Surfers для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

14 Horizon Chase

Є багато дивовижних аркадних гоночників на вибір, і Horizon Chase є одним із великих. Змагайтеся на глобальних трасах із легким керуванням, приголомшливим саундтреком і турбобостами.

  Як встановити програми та ігри на Android TV

Завантажити: Horizon Chase for Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

15 7 маленьких слів

У 7 Little Words ви створюєте слова, використовуючи блоки літер, щоб розгадати сім підказок. Ви можете розв’язувати їх у будь-якому порядку та перемішувати блоки літер або використовувати обмежену кількість підказок, якщо ви застрягли.

Ваша мета — пройти кожен рівень, а їх тисячі.

Завантажити: 7 маленьких слів для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

16 Pokémon GO

Pokémon Go не потребує представлення. Ловіть монстрів, розвивайте їх і бийтеся з іншими, не виходячи з телефону. Гра заохочує рухи в реальному світі та ідеально підходить для швидкого сеансу, коли ви в русі.

Це також напрочуд глибоко — у Pokémon GO можна розкрити багато прийомів.

Завантажити: Pokémon GO для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

17 WordBrain

У WordBrain ви гортаєте літери, щоб пов’язувати їх і створювати слова. Ці слова мають заповнювати порожні щілини внизу, щоб ви могли бачити, скільки букв містить кожне слово.

Починається все просто, але незабаром кількість літер для вибору зростає. Але не хвилюйтеся, ви можете зробити стільки спроб, скільки потрібно, щоб пройти рівень.

Завантажити: WordBrain для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

18 пазлів

Jigsaw Puzzles — це заспокійлива мобільна гра, яка пропонує тисячі головоломок для розгадування, охоплюючи такі категорії, як їжа, тварини та пам’ятки. Виберіть зображення, потім оберіть розмір і кількість фрагментів, і все готово.

Завантажити: Пазли для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

19 Crossy Road

Торкніться та проведіть пальцем, щоб перевести курку через дорогу в цій грі, натхненній Frogger. Не піддавайтесь перешкодам, як-от потяги, що проїжджають повз, але й не стійте на місці надто довго.

Crossy Road має відчуття «ще один крок», коли ви намагаєтеся підвищити свій результат, а також це чудова мобільна гра для двох гравців.

Завантажити: Crossy Road для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

20 нескінченних плиток

Коли плитки ковзають до вас у такт з музикою, торкайтеся їх, щоб збільшити свій рахунок. Звучить легко, але в міру прискорення темпу кількість плиток зростає, і вам потрібно торкатися кількох плиток одночасно. Ви можете заробляти монети, щоб розблокувати спеціальні траси, і грати в нескінченному режимі, щоб розвивати свої рефлекси.

Завантажити: Infinite Tiles для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)