20+ статистичних даних LinkedIn, які доводять, що це не лише для працюючих професіоналів

| | 0 Comments| 10:57 AM
Categories:

Як правило, ми вважаємо LinkedIn платформою, куди люди звертаються, щоб отримати роботу та найняти відповідних спеціалістів. Але це ще багато чого. Я зібрав понад 20 найкращих статистичних даних LinkedIn, які показують, що це ідеальна платформа для B2B-маркетологів, співзасновників, підприємців, рекрутерів, а також працюючих професіоналів.

Нехай наведена нижче статистика LinkedIn покаже, чому LinkedIn є однією з найефективніших мереж B2B, на яку покладаються маркетологи та особи, які приймають бізнес-рішення:

5 травня 2003 року LinkedIn була запущена як перша в світі професійна мережа. У 2023 році це найбільша професійна мережева платформа, яка представлена ​​в 200 країнах.

Зміст

LinkedIn має понад 950 мільйонів користувачів у всьому світі

Джерело: Статистика LinkedIn

LinkedIn — це професійна мережева платформа. с 950+ мільйонів користувачів у 200 країнах, він продовжує залишатися одним із найпопулярніших сайтів соціальних медіа, навіть через 20 років після першого запуску.

206+ мільйонів користувачів у США, 36+ мільйонів користувачів у Великобританії. У Франції 27 мільйонів користувачів, в Італії – ще 18 мільйонів, в Австралії – 14 мільйонів, на Філіппінах – 12 мільйонів користувачів, у Південній Африці – 11 мільйонів користувачів.

Навіть Індонезія має 24 мільйони користувачів LinkedIn, а Мексика йде позаду з 21 мільйоном користувачів більше. Бразилія має 67 мільйонів користувачів, Сінгапур має 3 мільйони користувачів LinkedIn, а всі інші країни мають базу користувачів від 2 до 8 мільйонів користувачів.

Сполучені Штати мають найбільшу кількість користувачів LinkedIn

Є 200 мільйонів Користувачі LinkedIn лише в Сполучених Штатах, що робить країну провідним ринком платформи. Це пов’язано з тим, що все більше компаній розміщено на LinkedIn.

Крім того, 75% або більше рекрутерів прагнуть заповнити відповідні посади через LinkedIn. Таким чином, платформа має 200 мільйонів користувачів у США та велику кількість активних користувачів, які претендують на роботу.

Індія посідає друге місце за охопленням аудиторії з 99 мільйонами користувачів LinkedIn станом на квітень 2023 року. Популярність LinkedIn в Індії зросла після її придбання Microsoft.

Насправді LinkedIn також запустив кілька корисних кар’єрних інструментів для залучення рекрутерів і кандидатів на платформу. Він пропонував безкоштовні пробні версії Premium до 3 місяців, щоб залучити нових користувачів і підтримувати їхню активність. Китай займає третє місце в статистиці LinkedIn.

43% користувачів LinkedIn – жінки

LinkedIn є другою провідною мережевою платформою B2B, і станом на січень 2023 року Statista зазначає, що 43% користувачів LinkedIn – жінки. Чоловіки та жінки по-різному користуються сайтами соціальних мереж.

Як творець програми Born on Instagram я помітив, що жінки є більш популярними користувачами таких соціальних мереж, як Instagram, Facebook, Pinterest або Snapchat.

У той час як ці сайти соціальних мереж продовжують залучати більше жінок, LinkedIn, з його 57% користувачів чоловіків, здається, є однією з платформ соціальних мереж, які приваблюють більше чоловіків, як-от YouTube або Twitter (тепер X).

LinkedIn зафіксував найвище зростання доходів у 2022 році

Джерело: Statista

  Що таке Digital Twin і чому він важливий в IoT?

LinkedIn з’явилася в 2003 році і почала серйозно дивитися на отримання прибутку лише в 2005 році. Коли вона подала заявку на IPO в 2011 році, вона приносила 500 мільйонів доларів в доходах. Пізніше його придбала Microsoft у 2016 році. Відтоді він намагався бути не лише платформою для пошуку роботи. Придбавши Lynda.com, компанія вийшла на сферу освіти завдяки LinkedIn Learning.

Повертаючись до деяких важливих статистичних даних LinkedIn, він приніс дохід у розмірі 14,5 мільярдів доларів у 2022 році, що на 26,2% більше. Це найвищий відсоток зростання LinkedIn з моменту його створення в 2003 році.

49,16 мільйонів користувачів мають LinkedIn Premium

Як користувач LinkedIn Premium, я можу підтвердити, що LinkedIn Premium кращий за звичайний LinkedIn. Завдяки преміум-підписці ви можете бачити, хто переглядав ваш профіль, і надсилати повідомлення (inMail) користувачам, які ще не є вашими зв’язками.

LinkedIn Career, LinkedIn Business, LinkedIn Sales Navigator Core та LinkedIn Recruiter — це різні типи преміальних послуг, які існують.

49,16 мільйонів користувачів використовували LinkedIn Premium у 2021 році, щоб отримати кращу роботу, залучити більше потенційних клієнтів і найняти потрібних спеціалістів. На сьогоднішній день ця цифра напевно зросла.

60% користувачів LinkedIn належать до міленіалів або покоління Z

Джерело: Statista

Statista подивилася на розподіл користувачів LinkedIn за віковими групами та знайшла 60% користувачів бути у віці від 25 до 34 років. Я пішов далі і класифікував вікові групи як популярні для нас демографічні когорти як Gen Y або Gen Z.

The Перепис населення США визначає покоління Z як «наймолодше покоління з дорослими членами (1997–2013 р.н.)». Що стосується міленіалів, або покоління Y, вони визначаються як «усі, хто народився між 1981 і 1996 роками» Дослідницький центр Pew. Будучи представником покоління Y, я бачу, як LinkedIn продовжує залишатися у нас під рукою.

Крім того, користувачі віком від 18 до 24 років становили 22%, тоді як користувачі старше 55 років становили лише 3% аудиторії.

LinkedIn отримує 16% веб-трафіку від двох найкращих реферерів

Джерело: Statista

16% загального веб-трафіку LinkedIn – це трафік веб-перенаправлень, отриманий двома найбільшими джерелами веб-трафіку: click.appcast.io і statics.teams.cdn.office.net. Але що таке трафік веб-рефералів?

Довідка Google Analytics визначає трафік веб-перенаправлення як трафік, який потрапляє на ваш сайт «через інше джерело, наприклад, через посилання в іншому домені». Отже, щоб повернутися до статистики LinkedIn, ось розподіл між двома найкращими джерелами трафіку веб-рефералів LinkedIn:

  • click.appcast.io отримує LinkedIn 9% свого веб-трафіку
  • statics.teams.cdn.office.net приносить ще 6%

4/5 Бізнес-учасники LinkedIn керують рішеннями

LinkedIn є домом для 65+ мільйонів особи, які приймають бізнес-рішення. Крім того, понад 63 мільйони компаній мають списки своїх бізнес-сторінок у LinkedIn. Це робить його чудовим місцем для пошуку ваших наступних потенційних клієнтів або залишатися попереду. Ви завжди можете бути попереду своїх конкурентів, знаючи, якою буде наступна велика подія у вашій галузі.

Фактично, це робить LinkedIn також чудовим місцем для маркетологів. Незалежно від того, чи шукаєте ви конверсії, залучення чи впізнаваність бренду, LinkedIn залишається найефективнішим каналом.

Крім того, LinkedIn також було визнано платформою №1 для створення потенційних клієнтів B2B. Ви можете створити свій бренд безкоштовно, скористатися тенденціями соціальних продажів і збільшити свій дохід.

Понад 950 мільйонів користувачів LinkedIn, 63 мільйони лістингів компаній131 тисяча шкіл і 40 000 навичок.

Хоча це вражаюча статистика LinkedIn, що примітно, вона допомагає 45% рекрутерів визначити потрібних талантів і заповнити вакансії відповідними кандидатами. Середні школи та коледжі є на LinkedIn, щоб підвищити впізнаваність бренду серед потенційних рекрутерів і збільшити як працевлаштування, так і прийом.

Однак ви можете бути здивовані, дізнавшись, що LinkedIn ніколи не називав себе спільнотою. Але вона завжди діяла як міцна спільнота людей. Це тому, що в LinkedIn ми допомагаємо один одному знаходити правильну роботу, приймати правильні рішення та керувати бізнес-рішеннями.

  Як позбутися Picasa на Samsung Galaxy S5

Ми також допомагаємо один одному відповідним відгуком про продукт або послугу, використовуємо платформу для подання скарг, взаємодії з клієнтами, маркетингу нашої продукції та пошуку відповідних наставників.

Щотижня публікується 2,7 мільйона бізнес-сторінок LinkedIn

LinkedIn є платформою №1 для маркетологів B2B. З 63 мільйонів компаній, які мають свої бізнес-сторінки в LinkedIn, 2,7 мільйона активні кожного тижня!

Це тому, що:

  • На сторінках LinkedIn, які публікують публікації щотижня, кількість підписників зросла в 5,6 раза
  • Ділові сторінки LinkedIn — чудовий спосіб безкоштовно розширити обізнаність про свій бізнес
  • Статистика LinkedIn показує збільшення кількості подій у прямому ефірі на 75%.
  • Залученість учасників LinkedIn є найвищою, із зростанням на 25% порівняно з минулим роком

Окрім цієї статистики LinkedIn, у LinkedIn є більше вмісту, ніж будь-коли. Завдяки культурі творців і маркетингу впливових людей 11 мільйонів користувачів увімкнули режим творців, а 36 тисяч інформаційних бюлетенів виходять із LinkedIn. Якщо ви плануєте його створити, можливо, це стратегічний час, оскільки 29 мільйонів людей підписалися на розсилку в LinkedIn.

З усіх цих причин настав ідеальний час для бізнес-сторінок, щоб скористатися перевагами залучення, впізнаваності бренду та конверсії завдяки активності в LinkedIn.

На 25% більше публічних обговорень відбувається на LinkedIn

Джерело: Рекламний блог LinkedIn

Ваша стрічка LinkedIn тепер має більше вмісту, ніж будь-коли, з індукцією та збільшенням кількості творців, інформаційних бюлетенів та подій у прямому ефірі. 25% на платформі відбувається більше публічних обговорень.

Мало того, LinkedIn нещодавно оголосив про спільні статті, створені ШІ, які запрошують експертів долучитися до цих тем. Оскільки ці статті починають класифікуватися за 10 000+ найкращих ключових слів, LinkedIn запрошує більше експертів, обіцяючи авторам із найкращим голосом за їхні внески.

Вони не тільки збільшують кількість публічних обговорень на LinkedIn, але й допомагають платформі отримати рейтинг мільйонів статей на основі SEO. Це особливо важливо, оскільки всі інші видавничі сайти продовжують отримувати удари після оновлення корисного вмісту Google.

Інноваційні підходи LinkedIn до залучення (наприклад, той, про який ми щойно згадали) сприяють активізації публічних обговорень і спонукають користувачів проводити більше часу на платформі.

Популярність LinkedIn у 51% дорослих із вченим ступенем

LinkedIn приваблює 51% більше дорослих зі ступенем бакалавра або вченим ступенем, таким як MBA, PhD, PGDM або ME.

Мало того, LinkedIn Learning заохочує професіоналів галузі продовжувати вдосконалювати свої навички. Якщо вони не закінчили середню школу, вони з меншою ймовірністю будуть на LinkedIn. Насправді лише 10% відвідують LinkedIn порівняно з колосальними 70% на YouTube і ще 64% на Facebook.

Хоча важко визначити, з якою метою ця демографічна група використовує YouTube, це цікаве порівняння, оскільки YouTube має достатні навчальні матеріали нарівні з LinkedIn Learning.

LinkedIn є №1 для 40% усіх B2B-маркетологів

Джерело: Рекламний блог LinkedIn

40% маркетологів B2B вважають LinkedIn найкращим каналом для залучення високоякісних потенційних клієнтів. Це тому, що LinkedIn є однією з таких мережевих платформ, яка дозволяє маркетологам орієнтуватися на користувачів за допомогою демографічного маркетингу та охоплювати аудиторію, яка приймає рішення про покупку.

Мало того, LinkedIn Ads дозволяє націлити вашу цільову аудиторію на кожному етапі послідовності. Ви можете використовувати обмін повідомленнями LinkedIn, нативну або динамічну рекламу, форми потенційних клієнтів і спонсорований вміст.

Розмовні оголошення забезпечують у 4 рази вищий коефіцієнт відкриття, водночас подвоюючи залучення, яке ви отримуєте за допомогою традиційних варіантів електронної пошти.

Зростання атрибутів бренду в 2-3 рази робить LinkedIn місцем для B2B

Джерело: business.linkedin.com

Реклама LinkedIn може допомогти вашому бренду досягти успіху 2–3-кратний підйом в атрибутах бренду з a збільшення на 33%. в намірах придбати. Ви можете охопити ширшу аудиторію за допомогою LinkedIn Ads, відомої як LinkedIn Audience Network, членів сторонніх програм і сайтів.

Маркетологи B2B люблять функцію націлювання LinkedIn для охоплення та розширення професійної аудиторії. Ви також можете знайти свою цільову аудиторію в LinkedIn за допомогою функції відповідної аудиторії та вивчити поведінку подібних аудиторій за допомогою функції Lookalike Targeting. Ці унікальні функції зі складними інструментами націлювання та вимірювання B2B роблять LinkedIn місцем мрії маркетолога B2B.

  Як використовувати Face ID на вашому iPhone під час носіння маски

Близько 50% маркетологів у США використовують LinkedIn

Джерело: Рекламний блог LinkedIn

Станом на 2019 рік 48,8% маркетологів із США використовували LinkedIn для залучення високоякісних потенційних клієнтів і укладання угод.

Відсоток цього року точно зріс. Це тому, що маркетологи, які використовують LinkedIn, бачать у 2 рази більше конверсій. Мало того, ціна LinkedIn на потенційного клієнта на 27% нижче ніж Google Ads.

LinkedIn має найбільшу кількість користувачів у США. Маркетологи B2B мають шанс отримати доступ до 200 мільйонів користувачів у США через мережу LinkedIn. Крім того, LinkedIn є свідком більшої активності користувачів у країні, ніж будь-коли раніше. Маркетологи можуть скористатися перевагами 9 точок дотику, щоб перетворити їх на потенційних клієнтів, а згодом – на конверсії.

LinkedIn доступний 26 мовами

Коли платформа соціальної мережі доступна місцевими мовами, це забезпечує більш персоналізований досвід користувача. Ваші користувачі відчувають, що ви дбаєте, і ваша репутація як бренду зміцнюється. Крім того, це допоможе охопити нову аудиторію та створити глибші зв’язки.

Окрім англійської, LinkedIn наразі доступний такими мовами:

арабська спрощена китайська традиційна китайська іспанська чеська датська голландська французька німецька хінді індонезійська італійська японська корейська малайська норвезька польська португальська румунська російська шведська тагальська тайська турецька українська

У LinkedIn понад 19 500 штатних співробітників

LinkedIn має 36 офісів 19 500+ штатних працівників щоб забезпечити безперебійну роботу на платформі.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Сан-Франциско, Сполучені Штати, а міжнародні офіси є в 30 містах світу. 188 редакторів із 15 країн працюють тільки над новинами LinkedIn, щоб забезпечити більше вмісту у вашій стрічці, ніж будь-коли раніше, що робить LinkedIn надзвичайно інтерактивною та цікавою мережевою платформою.

Щосекунди на LinkedIn подається 117 заявок на роботу

61 мільйон користувачів використовуйте LinkedIn щотижня, щоб шукати нову роботу. Однак одна з найпримітніших статистичних даних LinkedIn полягає в тому, що щохвилини наймають 8 людей.

Це тому, що 63 мільйони компаній шукають правильних кандидатів на платформі. Більше того, рекрутери заповнюють посади швидше завдяки переліку 40 тисяч навичок.

33,97% трафіку LinkedIn надходить через YouTube

Джерело: Statista

Раніше ми розповідали вам про трафік веб-рефералів LinkedIn. Існує ще один трафік під назвою «соціальний реферальний трафік», який означає обсяг трафіку, який платформа соціальних мереж приносить на ваш веб-сайт.

У випадку LinkedIn, 34% з них надходить з YouTube, ще одна перша платформа соціальних медіа для відео. Twitter, тепер X, також приносить близько 18% трафіку на LinkedIn. Однак, якщо взяти разом з усіма іншими показниками, трафік соціальних мереж становить лише 0,89% трафіку LinkedIn.

Його основним джерелом трафіку залишається пряме – воно забезпечує близько 75% прямого трафіку завдяки своїй популярності як провідної професійної мережі за останні 20 років.

47% лідерів LinkedIn – жінки

Джерело: Statista

На керівних посадах у LinkedIn домінують чоловіки, але ви можете помітити невелике зниження з року в рік.

У 2022 році 54,5% лідерів LinkedIn були чоловіками, тоді як у 2021 році ця цифра становила 57,9%. У 2020 році вона становила 58,1%, що скоротилося з 59,2% у 2019 році. LinkedIn повільно рухається до викорінення гендерної диспропорції на керівних посадах, і спостерігалося незначне зростання порівняно з минулим роком кількості жінок на керівних посадах , що доповнюється скороченням керівних ролей чоловіків.

Близько 2% співробітників LinkedIn не відчували себе комфортно розкривати свою стать для цілей цього дослідження.

LinkedIn керує понад 80% усіх потенційних клієнтів B2B

Джерело: SlideShare

92% маркетологів B2B розглядають LinkedIn як стратегію залучення потенційних клієнтів порівняно з іншими платформами соціальних мереж. Це тому, що в каналі публікацій LinkedIn є 9 мільярдів показів вмісту. Отже, розумієте, цільова аудиторія тут!

80% усіх потенційних клієнтів B2B також надходять із LinkedIn, оскільки люди серйозно ставляться до часу, який вони витрачають на LinkedIn. Отже, намір покупця більше стосується платформи.

LinkedIn для всіх

Як показує ця статистика LinkedIn, LinkedIn — це місце, де варто бути. Незалежно від того, чи є ви маркетологом B2B, студентом коледжу, який шукає роботу, чи рекрутером, який шукає потрібних кандидатів, LinkedIn допоможе вам знайти те, що потрібно.

Ви також можете використовувати рекламу LinkedIn для створення свого бренду та його складних інструментів B2B для охоплення більшої аудиторії. Оскільки LinkedIn продовжує розвиватися, можливо, настав час для вас використовувати групи LinkedIn, щоб стати мережевим ніндзя!