20 найкращих програм і сайтів для соціальних мереж у 2023 році

| | 0 Comments| 7:15 AM
Categories:

Хочете бути впевненими, що використовуєте найкращі програми для соціальних мереж? Зрештою, зараз так багато соціальних мереж змагаються за вашу увагу, що важко вибрати між усіма ними.

Щоб допомогти вам, ми склали список найкращих програм і сайтів для соціальних мереж, якими можна користуватися у 2023 році.

Почнемо з очевидних варіантів. Незважаючи на всі недоліки (а їх багато), Facebook все ще залишається найпопулярнішою соціальною мережею у світі.

Маючи понад 2,95 мільярда користувачів, це саме те місце, куди ви хочете легко спілкуватися з більшістю людей із вашого нинішнього чи колишнього життя. Facebook Marketplace також став одним із найпопулярніших способів купувати та продавати товари на місцевому рівні і зараз є більш популярним, ніж Craigslist.

Якщо вам подобається досліджувати захоплюючі зображення та короткі миттєві відеокліпи, тоді Instagram, безсумнівно, є ідеальною соціальною мережею для вас. Дивно, але колосальні 57% американців у віці від 25 до 30 років мають акаунт в Instagram.

Можливо, несправедливо мережа заслужила репутацію поверхневої та повної селфі. Якщо ви покопаєтеся в сміття, ви знайдете приголомшливі фотографії, неймовірні твори мистецтва та багато іншого. Instagram також має Reels, які є відео, створеними користувачами Instagram у відеострічці.

3. X (раніше Twitter)

X — ще одна мережа, яка отримала значну кількість негативного висвітлення. Однак якщо ви хочете отримувати свіжі новини, миттєву реакцію та мати доступ до своїх улюблених спортивних зірок, знаменитостей і журналістів, X — це неперевершений ресурс.

Ви навіть можете зберігати відео з X (якщо знайдете хороші!). Ця платформа також збільшила ліміт символів до 25 000 для підписників X Premium.

LinkedIn надає соціальні мережі для професіоналів. Зі зростанням сайту він став одним із найкращих способів створити своє резюме, знайти нову роботу та налагодити зв’язок у своїх професійних колах. Якщо ви хочете ще більше підвищити свою видимість і скористатися деякими розширеними функціями LinkedIn, ви також можете підписатися на LinkedIn Premium.

На платформі також є курси LinkedIn Learning для професійного розвитку, які можуть допомогти вам покращити вашу кар’єру.

Snapchat — це майже виключно місце спілкування для молодих людей. Сайт обертається навколо обміну зображеннями та відео, що самознищуються, хоча також є інструмент обміну повідомленнями та багато функцій гейміфікації.

Ви можете використовувати різні типи доступних фільтрів і навіть створити свій власний фільтр Snapchat, якщо ви відчуваєте творчість!

Tumblr – це те, що відбувається, коли стикаються світи соціальних мереж і блогів. Ви можете публікувати текст, фотографії, відео та інший медіаконтент на сторінці свого блогу, за якою потім можуть стежити інші користувачі.

  Як автоматично перекласти веб-сторінку в Microsoft Edge

Мережа також підтримує редагування HTML; якщо ви достатньо вправні, ви можете повністю налаштувати зовнішній вигляд і макет вашої сторінки. Ви навіть можете використовувати власне доменне ім’я.

Pinterest — ще одна з найкращих програм для соціальних мереж. Його найкраще описати як сайт із закладками зображень (хоча він також підтримує GIF-файли та відео). Ви можете додавати зображення на свої загальнодоступні чи приватні дошки, підписуватися на інших користувачів і дошки та коментувати шпильки.

Цей сайт чудовий, якщо ви шукаєте натхнення для проекту DIY або вам потрібно щось, що зародить у вашій голові творчу ідею.

Sina Weibo — це відповідь Китаю на Twitter. Маючи понад 593 мільйони користувачів, це одна з найпопулярніших соціальних мереж у світі.

Китайський уряд жорстко цензує сайт, але якщо ви хочете тримати руку на пульсі того, що відбувається в Азії, варто зареєструватися.

Reddit, названий головною сторінкою Інтернету, є частково дискусійним форумом, частково сайтом для розміщення вмісту. Користувачі можуть голосувати за та проти дописів, щоб впливати на те, що є популярним у будь-який момент.

Сайт розділений на субредити. Вони охоплюють майже будь-яку тему, яку тільки можете придумати. Якщо у вас є нішеве хобі, Reddit — чудове місце для пошуку однодумців.

Щоб краще зрозуміти Reddit, перегляньте наш список найсмішніших субредітів, які гарантовано змусять вас сміятися.

Порівняно зі старими програмами, такими як Twitter і Facebook, TikTok — це новий додаток для соціальних мереж. Він був створений, щоб заповнити простір, який Vine залишив після свого вимкнення, але він давно витіснив його.

Очевидно, що існує значний попит на відео короткої форми; TikTok є однією з найбільш завантажуваних програм як в App Store, так і в Google Play Store. Незважаючи на те, що це весела програма, є деякі ризики безпеки TikTok, про які слід знати.

Наступний запис у нашому списку програм для соціальних мереж – Ask.fm. Це сайт запитань і відповідей, де користувачі надсилають запити. Будь-хто може підключитися та висловити свої думки.

Раніше сайт був анонімним, але самогубства двох британських підлітків після того, як вони нібито зазнали цькувань у мережі, змусили його переглянути. Сьогодні Ask.fm є одним із сайтів, які батьки повинні додати до свого списку блокування.

  Як надіслати запрошення Microsoft Teams

У липні 2023 року Meta представила нову захоплюючу платформу соціальних мереж Threads. З моменту свого запуску Threads зазнала безпрецедентного зростання, ставши платформою, що розвивається найшвидше в історії соціальних медіа, маючи понад 100 мільйонів облікових записів через тиждень після запуску.

Потоки працюють подібно до X, що означає, що ви можете створювати та ділитися ланцюжками, що складаються з тексту, посилань, фотографій або будь-якої комбінації цих елементів. Крім того, ви можете взаємодіяти з іншими, відповідаючи на публікації та реагуючи на вміст, так само, як і в Instagram. Ви можете легко отримати доступ до Threads за допомогою наявного облікового запису Instagram.

Flickr – це переважно сайт для розміщення фотографій. Є безкоштовні та платні варіанти. Раніше безкоштовний варіант надавав 1 ТБ місця, але на початку 2019 року компанія скоротила його до 1000 зображень.

Користувачі можуть коментувати, ділитися та лайкати фотографії, які їм подобаються. Flickr також оголосив, що лише 50 фотографій можна буде позначити як закриті, тому майже всі фотографії, які ви завантажуєте, зможуть переглянути будь-хто. Наш посібник із Flickr для початківців допоможе вам якнайкраще використовувати цю платформу.

Meetup подолає розрив між соціальною мережею онлайн і соціальною мережею в реальному житті. Ви можете використовувати онлайн-інструменти, щоб знайти групи та події, які відповідають вашим інтересам, а потім відвідати наступну зустріч групи.

Якщо ви живете у великому місті, доступні зустрічі можуть бути найрізноманітнішими, від спортивних команд до груп вивчення мови. У більш сільській місцевості вибір може бути більш обмеженим.

Якщо ви емігрант, вам слід мати обліковий запис на InterNations. Сайт дозволяє знайти інших людей у ​​вашому місті, які відповідають вашій мові, інтересам або професії.

Як і Meetup, є багато фізичних заходів, які ви можете відвідати. Крім того, ви можете просто використовувати сайт, щоб поставити запитання та отримати інформацію про свій будинок. Однак важливо зазначити, що безкоштовний план не дає вам багато чого, тому, якщо ви плануєте повністю використовувати платформу, вам доведеться оновити план Albatross.

XING є популярною альтернативою LinkedIn у континентальній Європі. Сайт пропонує профілі, групи, події, дискусійні форуми та функції спільноти.

Якщо ви хочете скористатися функцією розширеного пошуку, вам потрібно буде сплачувати щомісячну плату.

  15 найкращих інструментів перевірки на плагіат для запобігання копіюванню у 2022 році

Nextdoor — це соціальна мережа, що базується на сусідньому районі. Він має суворий контроль конфіденційності, тобто лише люди, які живуть у вашому районі, можуть приєднатися до певної групи вашого району.

Якщо ви шукаєте спосіб керувати схемами спостереження за сусідами, організовуйте місцеві «принеси та купи» або просто тримайте всіх в курсі новин місцевої спільноти. Проте деякі стурбовані тим, що Nextdoor може становити загрозу безпеці.

YouTube – це найкраща платформа для відеовмісту, де кожен знайде щось для себе. Незалежно від того, чи хочете ви дізнаватися щось нове, дивитися розваги, оглядати продукти чи просто стежити за чиїмось повсякденним життям у відеоблогах, YouTube допоможе вам.

Він також відомий як друга за величиною пошукова система в Інтернеті після Google і надає вам пропозиції вмісту на основі вашої історії переглядів і вподобань, забезпечуючи персоналізований досвід перегляду.

Foursquare City Guide – це програма для соціальних мереж, яка базується на геоданих. Ви можете використовувати його, щоб знаходити цікаві місця, ресторани, події та інші місця поблизу, коли ви на вулиці.

Звичайно, аспект на основі визначення місцезнаходження означає, що програма стикається з багатьма питаннями конфіденційності, а це означає, що вона може не підійти вам.

Так, Myspace ще живий. Сьогодні це соціальна мережа на музичну тему. У багатьох відношеннях він заповнив порожнечу, яку залишив Spotify після того, як шведська компанія позбавила додатка найкращих соціальних функцій.

Myspace дозволяє як слухати музику, так і спілкуватися про неї з іншими користувачами. Також є потік новин і статей про ширшу галузь. Однак ця платформа більше не підтримує програми для Android або iPhone.

Ще більше соціальних мереж для вивчення

У світі існує стільки платформ соціальних медіа, що цей список ледь подряпав поверхню. Якщо ви трохи покопаєтеся, ви зможете знайти програму для соціальних мереж, присвячену будь-якій ніші, яка вас цікавить.

Перш ніж зайти в соціальні мережі, просто не забувайте стежити за шахрайством, тролями та іншим небажаним вмістом. Це може бути силою для шкоди так само, як і силою для добра.