techukraine.net techukraine.net 20 найкращих веб-сайтів для доступу до безкоштовних даних для практики

20 найкращих веб-сайтів для доступу до безкоштовних даних для практики

Categories:

Незалежно від того, чи проводите ви дослідження ринку, створюєте своє портфоліо як аналітик або шукаєте інформацію, щоб розширити охоплення свого ринку, цінні та надійні дані є важливими для прийняття обґрунтованих рішень.

Однак пошук безкоштовних, надійних і доступних даних в Інтернеті має деякі проблеми. Ця стаття зробить ваш пошук даних менш складним, познайомивши вас з деякими з найкращих веб-сайтів для доступу до безкоштовних даних.

Google Trends – це безкоштовний сервіс, розроблений Google, який надає користувачам невідфільтровані зразки даних пошукових запитів, надісланих до Google. Хоча ця служба відображає дані часових рядів з 2004 року до теперішнього часу як на глобальному рівні, так і на рівні міста, вона не показує особисті дані користувачів пошукової системи.

Ви також можете обмежити дані, щоб зосередитися на категоріях, мовах, об’єктах або популярних пошукових запитах у Google за допомогою Google Trends. Приклади доступних даних включають щоденні тенденції пошуку і тенденції пошуку в реальному часіякі показують дані за останні сім днів.

FiveThirtyEight – це веб-сайт журналістики даних, який містить дані про аналіз опитувань, спорт, поп-культуру, політику, науку та економічні події.

Чудова річ веб-сайту полягає в тому, що ви можете завантажити дані з їх веб-сайту або їх офіційний репозиторій GitHub і використовуйте інструменти візуалізації даних, щоб створювати захоплюючі візуальні матеріали журналістики даних для вашої аудиторії. Кілька прикладів цікавих доступних даних включають прогнози чемпіонату світу і Дані прогнозів НХЛ на 2022-2023 рр.

BuzzFeed News – це американська платформа екстрених новин і оригінальних звітів, яка повідомляє про все: від журналістики, технологій, розваг, новин про знаменитостей, культури та домашніх хаків до здоров’я та політики.

На своєму GitHub BuzzFeed News робить набір даних, інструменти та аналіз із редакції BuzzFeed відкритим кодом, доступним і доступним. Приклад включає Дані перевірки вогнепальної зброї ФБР NICS.

  Як створити список відтворення з URL-адрес у VLC Player

Data.gov — це веб-сайт відкритих даних уряду Сполучених Штатів, на якому розміщено понад 250 000 загальнодоступних добре задокументованих наборів даних від міжнародних і кількох федеральних урядових установ. Ідея цієї ініціативи полягала в тому, щоб забезпечити відкритий і прозорий уряд.

Ви можете отримати доступ до даних із веб-сайту на основі теми та агентства чи організації. Ось кілька прикладів даних, які можна знайти на Data.gov національна система даних про студентські кредити і дані про населення електромобілів.

Kaggle — це загальнодоступний ігровий майданчик даних, придбаний Google, який пропонує широкий спектр наборів даних на різні теми. Ця платформа спільноти дозволяє вам ділитися своїми кодами, навчатися, співпрацювати з колегами-професіоналами з обробки даних і вдосконалювати навички. Kaggle також проводить змагання з науки про дані, де ви можете виграти різні призи.

Цей посібник містить посібник для початківців про те, як розпочати роботу з Kaggle для науки про дані. Прикладом є Глобальна статистика YouTube за 2023 рік.

EarthData – це ініціатива NASA щодо даних, яка служить сховищем даних про Землю з 1994 року до сьогодні. Ви можете отримати дані, пов’язані з інформацією віддаленого супутника, з даними про земну атмосферу, океан і земну гідросферу.

Ви можете переглядати різні теми та отримувати доступ до таких даних, як дані про екстремальну спеку. Однак вам доведеться досліджувати Планетарна система даних NASA для неземних даних.

IMDb надає дані про фільми, телесеріали, домашнє відео, подкасти, відеоігри, потокову інформацію та вміст знаменитостей. Прикладом є Некомерційні набори даних IMDb.

AWS Public Dataset – це веб-сайт, на якому розміщено понад 3000 наборів даних, які є загальнодоступними через служби AWS. Більшість наборів даних тут базуються на проектах. Деякі з них включають атлас геному раку і Foldingathome Набори даних COVID-19.

Inside Airbnb – це сторожовий веб-сайт, створений Мюрреєм Коксом. Цей веб-сайт містить загальнодоступні дані Airbnb, платформи, яка пропонує користувачам недорогі номери по всьому світу. Ви можете використовувати інформацію з цього сайту, щоб проводити такі аналізи аналітика оренди Монреаля.

  Як користуватися засобами навчання Microsoft Word

Google Dataset Search — це система пошуку наборів даних, створена Google, яка містить понад 20 мільйонів наборів даних. Як і їхня пошукова система, ви можете отримати дані майже з будь-чого. Хорошим прикладом є Канадські дані довгострокового моніторингу якості води.

Репозиторій машинного навчання Каліфорнійського університету в Ірвайні — це дім для 624 наборів даних для спільноти машинного навчання в усьому світі. Цей веб-сайт має міцну репутацію в спільноті, оскільки набори даних класифіковано на основі завдань машинного навчання, для яких вони підходять. Прикладом є Набір даних райдужкивідомий набір даних моделі класифікації та кластеризації.

Datahub як платформа має багато наборів даних, які охоплюють широкий спектр тем, таких як Дохідність 10-річних державних облігацій США (довгострокова процентна ставка). Окрім даних, вони також відображають інструменти та набори інструментів для обробки даних, які можуть стати в нагоді професіоналам із обробки даних.

Це перший веб-сайт у нашому списку ексклюзивних даних про здоров’я. Глобальна обсерваторія охорони здоров’я служить сховищем даних, що відображає статистичні дані, пов’язані зі здоров’ям, для понад 1000 показників для 194 держав-членів ВООЗ. Дані реєструються для моніторингу прогресу цих держав-членів у досягненні цілей ЦСР. Ви можете отримати дані, відфільтрувавши тему, категорію, метадані та індикатор даних.

Ця платформа справді нішева. Він показує дані досліджень і ринкову інформацію, наприклад касові збори у вихідні дні і відповідні дані про кіноіндустрію Великобританії.

GitHub — це більше, ніж просто дім для мільйонів спільних проектів із відкритим кодом. Платформа також містить багато сховищ, які мають на меті зберігати безкоштовні загальнодоступні набори даних із відкритим кодом. Навіть BuzzFeedNews має репозиторій GitHub з відкритим кодом.

  12 найкращих альтернатив MS Office 365, які варто розглянути

Іншими прикладами є Чудове публічне сховище наборів даних і ви навіть піднімаєте набір даних. Ви також можете зробити внесок у ці проекти з відкритим кодом на GitHub.

Data.world — це спільнота даних і платформа для спільної роботи, яка розміщує проекти та набори даних. Хоча деякі набори даних платні, більшість даних на платформі, наприклад Оновлення понеділка 2021/W16: авіапасажири в Америці щомісяцябезкоштовні, їх можна легко завантажити локально або отримати доступ через їх API.

Відкриті дані Світового банку – це каталог глобальних економічних даних і даних про розвиток. Ви можете переглядати та фільтрувати дані, наприклад світова статистика щодо вартості та доступності здорового харчування за показником і країною.

Nasdaq Data Link призначений для всіх фінансових, економічних і альтернативних даних. Ви можете отримати доступ до таких даних Опубліковані дані Федерального резерву США через електронну таблицю, наприклад Excel, або API.

Платформа даних NYC Taxi and Limousine Commission записує та розміщує таку інформацію, як жовто-зелені рекорди поїздок на таксі по Нью-Йорку. Чудова особливість цього веб-сайту полягає в тому, що він показує інформацію про все, від посадки/висадки до зони таксі та тарифів на проїзд.

Academic Torrents — це каталог із понад 127,15 ТБ дослідницьких даних. Будувався, як кажуть, для дослідників і дослідниками.

Досліджуйте та вивчайте

Сподіваємось, за допомогою цього списку ви зможете отримати дані, які можуть сформувати ландшафт вашого бізнесу, стимулювати ваше дослідження ринку, отримати конкурентну перевагу та допомогти вам безкоштовно створити унікальний портфель даних. Тож скористайтеся можливостями, досліджуйте та виконуйте менш складний пошук даних.