2 найкращі веб-сайти для безкоштовного тестування швидкості Інтернету

Швидкі посилання

Ключові висновки

 • Використовуйте Speedtest від Ookla для отримання точних результатів із журналами історії та діаграмами.
 • Fast.com зосереджується на тому, щоб миттєво показувати швидкість завантаження без реклами з доступними опціями програми.
 • Зрозумійте такі ключові показники, як швидкість завантаження, затримка та втрата пакетів, щоб оцінити якість Інтернету.

Млявий Інтернет може випробовувати ваше терпіння, особливо якщо ви придбали преміальний високошвидкісний пакет. Але як ви можете визначити, чи отримуєте ви швидкість, за яку платите?

Що ж, у нас є два безкоштовні інструменти, за допомогою яких можна швидко й легко перевірити швидкість Інтернету та переконатися, що ви отримуєте те, за що платите!

Ookla’s Speedtest є надійним ім’ям у тестуванні швидкості Інтернету, з понад 11 мільйонами щоденних тестів і 50 мільярдами загалом з моменту запуску в 2006 році. Його понад 16 000 серверів у всьому світі гарантують, що ви отримуєте точні локальні результати, які відображають ваші реальні можливості підключення до Інтернету.

Натисніть велику кнопку «Перейти», і Speedtest почне вимірювати ваш пінг (затримку), швидкість завантаження та швидкість завантаження, надаючи детальну інформацію про роботу вашого інтернет-з’єднання.

  Коли Google повідомить вас про видалені розширення Chrome

Speedtest також пропонує зручний журнал історії результатів і візуально привабливу функцію діаграми для моніторингу продуктивності вашого інтернет-з’єднання з часом.

У Speedtest є програми для всіх основних платформ: Android, iOS, вікна, macOS, Apple TVі навіть a Розширення Chrome. Тож ви можете перевірити свою швидкість будь-де та будь-коли, у дорозі чи вдома.

Окрім перевірки швидкості, Speedtest пропонує окрему службу VPN під назвою Speedtest VPN, яка доступна лише для iOS і Android пристроїв. Ви отримуєте безкоштовні 2 ГБ даних на місяць для безпечного приватного перегляду. Або ви можете отримати 4,99 дол. США на місяць за їхній безлімітний преміальний рівень без реклами, якщо вам потрібна додаткова пропускна здатність.

Fast.com — це простий і зручний інструмент перевірки швидкості Інтернету на основі Netflix. На відміну від інших веб-сайтів для тестування швидкості, він зосереджений виключно на відображенні швидкості завантаження вашого Інтернету — вирішального фактора для безперебійного потокового передавання.

  39 найкращих розширень Chrome 2014 року

Інтерфейс Fast.com чистий і лаконічний, без реклами, що відволікає увагу. Перевірка швидкості Інтернету запускається автоматично, коли ви відкриваєте сайт через веб-браузер на смартфоні, ноутбуці чи смарт-телевізорі. Хоча за умовчанням відображається лише швидкість завантаження, ви можете переглянути додаткові відомості, наприклад затримку та швидкість завантаження, натиснувши Показати більше інформації.

Якщо ви віддаєте перевагу спеціальній програмі, ви можете завантажити FAST Speed ​​Test на iOS і Android пристрої для перевірки швидкості мобільного Інтернету на ходу.

Розуміння результатів тесту швидкості Інтернету

Коли ви запускаєте тест швидкості Інтернету, ви отримуєте знімок продуктивності вашого з’єднання на той момент. Результати тестування показують важливі показники, які допомагають зрозуміти якість і можливості вашого інтернет-з’єднання. Ось що означають ці цифри та показники:

 • Швидкість завантаження: вимірює швидкість надходження даних з Інтернету на ваш пристрій. Вищі завантаження означають швидший перегляд веб-сайтів, плавніше потокове передавання відео, швидше завантаження файлів тощо, і це одна з головних причин покращити швидкість Інтернету.
 • Швидкість завантаження: зворотна швидкість завантаження, швидкість завантаження, демонструє, наскільки швидко ви можете надсилати дані зі свого пристрою в Інтернет. Більше завантаження забезпечує плавніший обмін фотографіями чи відео, кращі відеодзвінки тощо.
 • Затримка (Ping): вимірює швидкість реакції підключення до Інтернету. Це час, протягом якого дані переходять із вашого пристрою на сервер і назад. Менша затримка ідеально підходить для онлайн-дій у реальному часі, таких як ігри та відеодзвінки.
 • Джиттер: цей показник відстежує зміну затримки з часом. Стабільне з’єднання з низьким джиттером ідеально підходить для дій, які вимагають узгодженого потоку даних, таких як дзвінки через VoIP або онлайн-ігри.
 • Втрата пакетів: це кількісна частка відсутніх пакетів даних під час передачі. Втрата деяких пакетів є нормальною, але надмірна втрата може призвести до таких проблем, як переривання відео, переривчасте аудіо або розрив з’єднання.
 •   Посібник для початківців, щоб розпочати кар’єру фрілансера

  Ознайомтеся з цими показниками, і ви дізнаєтесь, чи має ваш Інтернет zip для підтримки вашої діяльності в Інтернеті, чи вам потрібно розпалити вогонь під вашим провайдером.