19 найкращих рекламних мереж для рекламодавців – Google і Facebook (мета) альтернативи

| | 0 Comments| 12:44 AM
Categories:

Люди часто задаються питанням, як такі великі технологічні гіганти, як Google і Facebook, заробляють гроші, оскільки ними можуть користуватися будь-які користувачі.

Це все через специфічне слово «реклама». У цьому швидкозростаючому світі є багато нових стартапів і постійних підприємств. Більшість із них відкладають значну суму для своїх маркетингових цілей.

Ще в 20 столітті ці промисловці та власники компаній мали такі варіанти, як газети, журнали та рекламні листівки. Крім них, був невеликий розмах телевізійної реклами, але це не був такий великий ринок для рекламодавців, оскільки кількість користувачів була невеликою.

Цікаво, що на початку 21-го століття все змінилося завдяки бізнес-моделі Google і Facebook (Meta), і тепер рекламодавці мають можливість відображати свої продукти у формі цифрових медіа.

Що таке рекламна мережа?

Рекламні мережі – це ринки для рекламодавців і видавців. Вони працюють як агрегатори, щоб дозволити рекламодавцям розміщувати свої оголошення у доступних місцях на різних веб-сайтах і мобільних платформах. Вони допомагають онлайн-платформам монетизувати доступні рекламні місця, відповідаючи вимогам рекламодавців.

Термін «Рекламна мережа» означає неупередженість ЗМІ. Однак його часто використовують як «рекламну мережу», оскільки комерційний центр видавців і рекламодавців поступово з’являється в Інтернеті. Основна відмінність між друкованими ЗМІ та рекламними мережами в Інтернеті полягає в тому, що веб-мережі передають рекламу широкому загалу через сервер реклами.

Почувши це, кожен може мати лише дві назви в голові: Google Ads і Facebook Ads. У цьому випадку ви не помилилися, оскільки Google і Facebook відомі як головні акціонери в медіа та рекламних колах. Вони отримали загальний дохід від реклами 219 мільйонів доларів у 2020 році, претендуючи на 34% від загального ринку.

Але ринок не обмежується цими платформами. Наразі існує багато рекламних мереж, які можуть спробувати рекламодавці. Але ви повинні мати на увазі певні речі, перш ніж завершувати будь-яку платформу.

Про що слід пам’ятати, вибираючи рекламну мережу для просування свого продукту?

Веб-реклама надзвичайно зросла в цьому світі, що розвивається. Таким чином, кількість рекламних мереж зросла як ніколи раніше за ці два десятиліття. Для рекламодавця виявляється надзвичайно складно вибрати рекламну мережу, яка найкраще підходить для досягнення його бізнесу та здатна знайти ідеальну цільову аудиторію, пов’язану з бізнесом компанії.

Нижче наведено деякі моменти, про які слід пам’ятати, вибираючи компанію рекламної мережі для свого продукту.

Маркетингова стратегія

Маркетингова стратегія відрізняється від компанії до компанії, оскільки вона залежить від продукту та бюджету компанії. Деякі продукти компанії розроблені таким чином, щоб вони обслуговували лише певну нішу громадськості, тоді як деякі продукти виробляються для всіх людей без будь-якої дискримінації.

Наприклад, такі компанії, як Lamborghini та Dior, повинні мати маркетингові стратегії після збереження мільйонерів і мільярдерів у своїй свідомості. Навпаки, продукти таких компаній, як Colgate і Pepsi, розроблені для всіх, і тому вони мають охоплювати будь-яких людей. Отже, у кожній рекламній мережі є спеціалізована спільнота видавців, тож вам потрібно вибрати ту рекламну агенцію, яка може бути корисною для вашої маркетингової стратегії.

Цільове розташування

Кожна компанія має цільову аудиторію в кількох регіонах відповідно до асортименту продукції. Наприклад, Hyundai — південнокорейська компанія, яка зараз продає свої автомобілі по всьому світу. Отже, у них є маркетинговий бюджет для всіх різних країн, де вони продають свій продукт.

Одним із варіантів є найняти одну глобальну рекламну мережеву компанію та дати їй контракт, щоб усі компанії могли домовитися. Вища ймовірність того, що вони отримають контракт за набагато нижчою ставкою, ніж очікувалося, але це також може вплинути на їх цільову аудиторію.

Є інший варіант, коли ви укладаєте контракти, бачачи місцеві рекламні мережі та їхній зв’язок із аудиторією цієї країни. У цій опції вам потрібно вибрати різні рекламні мережі для різних країн. Проте кожна рекламна мережа має кращий охоплення та натовп у певних місцях. Наприклад, Crazy house найкраще підходить, якщо ви хочете націлити оголошення на Китай, JumpTap, якщо ви націлюєтеся на США тощо.

Список видавців

Вірте чи ні, але видавці відіграють значну роль у будь-якій рекламі. Якщо правильну рекламу розмістити не в тому місці, це не зробить магії. Для прикладу, якби будь-який продукт Salmon Sister – одного з найкращих брендів рибних консервів, був розміщений у блозі під назвою «Топ-5 веганських продуктів для вашого щоденного розпорядку», що б сталося? Ніхто не натисне цей банер, оскільки аудиторія видавця відрізняється від цільової аудиторії компанії.

Кожна рекламна мережа складається з багатьох видавців. Але завжди пам’ятайте, що слід дивитися на якість, а не на кількість. Як правило, рекламні мережі згадують свій довгий список асортименту або видавців, які їм призначені, але завжди шукайте видавців відповідно до свого бізнесу.

  Як увімкнути (або вимкнути) двофакторну аутентифікацію на Facebook

Якщо реклама пов’язана з автомобільним сектором, вам, природно, потрібно перевірити, чи є в мережі видавці, пов’язані з автомобілями чи іншим транспортним засобом. Попросіть список сайтів, де будуть показуватися ваші оголошення! Це допоможе вам отримати краще уявлення про це.

Метричні методології

Перш ніж знайти рекламну мережу для своєї реклами, ви повинні вирішити, яка метрика вимірювання є найкращою для вашої реклами. Деякі рекламні мережі підходять для CPM, а деякі – для CPA або CPC.

 • CPM: це вартість за тисячу показів. CPM також називається CPT, тобто ціною за тисячу, і це означає, що ми хочемо сплачувати вартість за кожні 1000 показів. Наприклад, якщо CPM становить 10 доларів США, це означає, що вартість 1000 показів становить 10 доларів США.
 • CPA: це ціна за дію. Це витрати, витрачені на кліки/конверсії. Наприклад, ваша акція привернула 1000 кліків за 100 доларів США, і ви здійснили 100 конверсій. Отже, на даний момент ваша CPA становить 10 доларів США. Чим нижче значення CPA, тим вищий коефіцієнт конверсії.
 • CPC: це ціна за клік. Подібно до CPM, CPC також є показником, який використовується в онлайн-рекламі. Єдина відмінність між ними полягає в тому, що ця вартість базується на кліках, а не на показах. Якщо будь-якому користувачеві буде показано оголошення, але потім він не натисне на нього, плата не стягуватиметься, оскільки вартість базується лише на кліках. Наприклад, якщо CPC становить 3 долари США, це означає, що кожен клік коштує 3 долари США, тому 20 кліків коштуватимуть вам 60 доларів США.

Тепер ви знаєте всі способи вибору ідеальної рекламної мережі для своєї реклами. Зараз Google і Facebook (тепер Meta) володіють більшістю акцій у світі цифрової реклами. Але слід знати про всі інші рекламні мережі, крім Google і Facebook. Вони також надають чудові послуги та, у більшості випадків, за низьку вартість порівняно з цими двома великими гігантами.

YouTube і Instagram також є чудовою альтернативою для Google і Facebook. Тим не менш, головне, що YouTube є невід’ємною частиною Google Inc. з листопада 2016 року, тоді як Instagram належить Meta Inc., оскільки Facebook купив Instagram у 2012 році. Ось чому ми не охоплюємо YouTube і Instagram у цьому списку.

Ознайомтеся з цим списком із 19 компаній рекламних мереж як найкращих альтернатив для реклами Google і Facebook.

Пошукова реклама Apple

Apple Search Ads (ASA) це канал рекламної мережі, який з’єднує рекламодавців із впливовою групою інтересів. Наразі про це піклуються 20 мільйонів зареєстрованих розробників додатків для iOS 500 мільйонів відвідувачів щотижня, викликаючи шалене суперництво між усіма вертикалями. Їм вдалося зібрати дохід у 100 мільярдів доларів.

Apple Search Ads пропонує два варіанти: базовий і розширений. Розширена версія поставляється з додатковими функціями за порівняно вищою ціною. Зауважте, що за допомогою Apple Search Ads подібна реклама не відображатиметься для кожного користувача. Є кілька типів реклами, а варіації включають кількість зображень і відео.

Yahoo Ad Tech

Yahoo Ad Tecч пропонує безліч інструментів для купівлі та продажу. Він включає багатоканальний DSP (Demand Side Platforms) і Exchange. DSP — це платформа, надана Yahoo, де покупці реклами можуть робити ставки на рекламні ресурси та купувати їх, керувати своїми покупками та відстежувати свої оголошення.

Основний USP (Пропозиція про продаж для користувачів) Yahoo Ad Tech — це ексклюзивне партнерство, яке надає неконкурентний доступ до преміум-безпечних рекламних ресурсів із найвищою видимістю для нативних, відео- та медійних оголошень.

Реклама Amazon

Реклама Amazon має доступ до понад 300 мільйонів активних акаунтів. Вони отримали глибоке розуміння того, як клієнти думають про товари та бренди, які вони знаходять, переглядають і купують в Інтернеті.

Вони пропонують такі послуги, як спонсорування продуктів, брендів і дисплеїв. Крім того, вони також надають аудіо- та відеорекламу та спеціальні оголошення для своїх клієнтів. DSP (платформа попиту) Amazon дозволяє рекламодавцям програмно купувати медійну, відео- та аудіорекламу. Вони пропонують своїм клієнтам сім різних послуг і вісім різних продуктів. Зараз Amazon Ads працює у 18 різних країнах, таких як Австралія, Бразилія, Індія та багато інших.

Табула

Табула це місцева рекламна мережа в Нью-Йорку. Він розповсюджує «запропонований» контент у різних популярних відвідуваних новинних напрямках і просторах. Найчастіше користувачі Taboola Ads належать до компаній середнього розміру (51-1000 співробітників) та індустрії маркетингу та реклами.

  Програма для обміну повідомленнями для Android із Facebook, як плаваючі бульбашки

Вони мають ексклюзивні партнерські відносини з провідними видавцями світу, такими як USA Today, NBC, MSN, Business Insider, Bloomberg та багато інших. Taboola допоможе вам легко досягти ваших маркетингових цілей і залучити цінних потенційних клієнтів.

Реклама TikTok

Tik Tok з вересня має понад 1 мільярд користувачів. Оголошення TikTok тепер можуть охоплювати приблизно дорослу аудиторію (18+). 825 мільйонів людей у ​​всьому світі. Платформа пропонує різні види реклами, як-от реклама в стрічці, графічна реклама, відеореклама, іскриста реклама, реклама в стилі pangle, карусельна реклама, реклама у вигляді зверху, фірмові хеш-теги та фірмові ефекти (фірмові наклейки та фільтри).

TikTok пропонує просте 4-етапне рішення для рекламодавців, щоб опублікувати оголошення на своїй платформі. Основні кроки включають вибір цілі та вибір аудиторії. Після цього вам потрібно ввести свій бюджет. На останньому кроці вам потрібно створити рекламу, а потім ви готові до реклами.

Оголошення Snapchat

Snapchat Оголошення в основному використовуються рекламодавцями, які хочуть орієнтуватися на покоління міленіалів. Найбільше відвідувачів Snapchat припадає на цю молоду вікову спільноту. Ви можете націлювати оголошення на основі інтересів, поведінки, місцезнаходження тощо. Разом з цим спілкуйтеся з людьми, які керують новою поведінкою та цінностями, які змінюють світ.

Завдяки Snapchat Ads у вас є загальний адресний ринок 319 мільйонів користувачів. Ці користувачі активні щодня. Крім того, Snapchat охоплює майже 75% мілленіалів і покоління Z, тому це допоможе розвинути ваш бренд серед них. Якщо ви придумуєте бренд для молоді, немає кращої платформи, ніж Snapchat. Ваше просування по службі може різко зрости серед молоді.

Twitter Business

Twitter Business пропонує майже 20+ варіантів продуктів на своїй платформі для показу вашої персоналізованої реклами. Нижче наведено деякі з основних усиновлень, які ви можете знайти в Twitter.

 • Рекламовані оголошення
 • Оголошення підписників
 • Twitter Amplify
 • Twitter Live
 • Опитування
 • Захоплення Twitter
 • Фірмові хештеги
 • Фірмове сповіщення

І багато іншого…

Twitter — це платформа з потужною спільнотою. Якщо ви хочете зробити присутність у соціальних мережах як бренд, Twitter є найкращим місцем для показу ваших продуктів або послуг.

Реклама Spotify

Кілька років тому, якщо хтось із рекламодавців хотів націлитися на аудиторію, яка любить музику, їм достатньо було вибрати FM-радіо. Але тепер усе змінилося. Реклама Spotify в основному надає вам три варіанти фільтрації вашої цільової аудиторії: демографічні показники, поведінка та контексти. Крім того, ви також можете звузити аудиторію за допомогою індивідуального націлювання.

Spotify пропонує адаптивний вибір публікацій. Отже, у вас є щось для вас незалежно від розміру вашого фінансового плану. Рекламодавці можуть отримати все, лише за 250 доларів США через свою рекламну платформу самообслуговування Ad Studio.

Microsoft Ads

Microsoft Ads має слід дотягнутися до 41 мільйон споживачів, здійснюючи 400 мільйонів пошукових запитів щомісяця на сайтах Microsoft і партнерів. Він поставляється з 15 різними рекламними інструментами, які можуть бути дуже корисними для посилення рекламної кампанії.

Якщо припустити, що зараз ви виконуєте надзвичайну роботу над Google Ads і Facebook Ads, ви можете поширити цю роботу на Microsoft Advertising, дозволивши інструментам імпорту виконувати всю важку роботу. Таким чином, ви можете витрачати менше енергії на повсякденні маркетингові стратегії в соціальних мережах і зосередитися на результатах бізнесу.

Epom

Epom дає вам 14 днів безкоштовної пробної версії для тестування платформи. Вони надають багато рішень для рекламних серверів, як-от White label Ad servers, Powerful RTB Bidder, Whitelabel DSP та багато іншого, щоб багаторазово розвивати будь-який бізнес. Ви можете налаштувати гіпертаргетовані рекламні кампанії для охоплення своєї аудиторії через Epom. Крім того, також доступні різні формати реклами, як-от медійна, мобільна, у програмі та відео.

Для рекламного сервера ціни Epom починаються від 212 доларів США на місяць (базовий план) до 2125 доларів США (розширений план). Крім того, ви навіть можете налаштувати свій план за допомогою режиму Enterprise.

Оголошення LinkedIn

Оголошення LinkedIn пропонує типи оголошень для будь-яких потреб, від розмовних до динамічних і відео. Він рекламує оголошення вашої компанії цільовій аудиторії на різних платформах, як-от настільний комп’ютер, мобільний пристрій і планшет, і сприяє підвищенню обізнаності. Ваш продукт відображається в найпопулярнішій професійній стрічці новин у світі.

Менеджер кампанії на етапі просування LinkedIn згладжує всі ваші рекламні процедури. Він створює, вимірює та оптимізує ваші місії на платформах. Крім того, на їхній платформі є понад 65 мільйонів осіб, які приймають рішення. Це точно може змінити парадигму вашого бізнесу.

Media.net є провідною світовою організацією з просування з одним із найретельніших механізмів оприлюднення інновацій на всіх платформах.

Платформа працює з веб-рекламою, створюючи елементи верхнього рівня в численних розділах будь-якої рекламної технології. Завдяки цьому вимоги кожного клієнта задовольняються без залучення різних продавців. Це допомагає об’єднати рішення від інших постачальників на одній платформі, щоб полегшити процес керування рекламними оголошеннями.

  Як ігнорувати історії Facebook із профілів і сторінок

Реклама в Telegram

Рекламодавці можуть використовувати Реклама в Telegram націлювати свої оголошення в будь-якому загальнодоступному телеграм-каналі з понад 1000 членами. Вони мають понад 500 мільйонів активних користувачів на місяць по всьому світу, і щомісяця користувачі Telegram генерують 500 мільярдів переглядів на кількох каналах.

Рекламні повідомлення зараз знаходяться в тестовому режимі. Коли вони повністю готові піти та дозволити Telegram подбати про свої основні витрати, вони почнуть пропонувати дохід від просування власнику того загальнодоступного каналу, у якому показуються повідомлення.

Націлювання на аудиторію InMobi

InMobi – компанія з Індії, має впливову аудиторію, таку як модники, шанувальники ресторанів швидкого обслуговування, студенти коледжів, любителі здоров’я та фітнесу, покупці автомобілів і заможні міські люди. Він містить різноманітні функції для рекламодавців, такі як Pulse – для аналізу ринку та клієнтів, Audiences – платформа націлювання на клієнтів, DSP і Exchange.

Видавці пропонують такі цінні послуги, як монетизація мобільних додатків, послуга платформи призначення ставок у заголовках, рішення для ідентифікації unifID, монетизація ігор, різноманітні формати оголошень тощо.

AdRoll

Adroll це рекламна платформа з даними сотень тисяч брендів і мільярдів покупців за 10+ років. Це зрештою допоможе націлити відповідну аудиторію для вашого продукту. Вони також пропонують маркетингові стратегії, які ідеально підходять для вашого бізнесу. Застосувавши ці стратегії, ви побачите плідні результати.

AdRoll не тільки працює з оголошеннями, але й надсилає автоматичні електронні листи цільовій аудиторії, а поєднання обох способів підвищує відвідуваність вашого веб-сайту. Крім того, вони мають свій USP у націлюванні на аудиторію через деякий час на основі зміни смакових пристрастей продуктів.

SXM Media є найбільшою рекламною мережею подкастів у Сполучених Штатах Америки. Припустімо, що ваша цільова аудиторія слухає різні жанри подкастів. У такому випадку це ідеальна рекламна мережева компанія для вашого продукту, оскільки ви можете охопити майже 55 мільйонів слухачів подкастів із цієї платформи.

Вони пропонують кілька застосувань на своїх платформах, наприклад потокове аудіо, відео, динамічне аудіо та послідовне аудіо. Тепер настає їхня найкраща частина, а саме подкаст-реклама, у якій вони пропонують купівлю на основі аудиторії, контекстне вирівнювання, фірмовий вміст і ексклюзивні можливості для шоу є частиною SXM Media.

Perpetua

Perpetua пропонує все необхідне для збільшення прибуткової частки ринку для брендів електронної комерції. Замість того, щоб створювати кампанії, вони запитують ваші цілі та бюджети, і на основі цих даних вони налаштовують брендинг для кожного бренду. Завдяки настроюваним рішенням ви можете очікувати кращих результатів для свого бренду.

Perpetua оптимізує ставки програмним шляхом, що є швидшим і точнішим, ніж наш ручний процес. Завдяки цьому тепер у вас є час зосередитися на стратегіях, тестуванні та аналізі. Ціни на Perpetua починаються від 250 доларів на місяць.

Приміс

Приміс це одиниця просування відео, яка пропонує можливості мережевої відеореклами. Вони передають клієнтам відеореклами з бездоганним часом і найкращими рекламними областями, щоб підвищити RPM і клієнтський досвід. Їхній нативний рекламний блок робить усе й повністю адаптується для розміщення на вашому веб-сайті.

Використовуючи відеорекламу через Primis, ви можете запропонувати клієнтам привабливий дизайн реклами, який їм подобається, і отримати високі прибутки від реклами. Primis вважає себе відповідальним за дотримання галузевих принципів медіамаркетингу, орієнтованих на клієнта. Рекламна мережа захищена для використання та захисту клієнтів від шахрайства.

Clickadu

Clickadu це рекламна мережа видавців, яка щодня обслуговує понад 4 мільярди показів реклами. Серед них 3,6 мільйона користувачів купують продукт або послугу. Численні дизайни реклами, які обслуговує організація, включають PopUnder, рекламні відео та рекламні вимпели, зокрема для ноутбуків і смартфонів.

Якщо у вас невеликий трафік користувачів на вашому веб-сайті чи в додатку, Clickadu може бути найкращим варіантом для вас. Вони приймають різні варіанти оплати, як-от PayPal, Web Money, Paxum і банківський переказ. Звичайні ціни за тисячу показів для всіх різних дизайнів реклами наведені на його сайті. Отже, ви можете перевірити їх і побачити, наскільки Clickadu може бути корисним для вас.

Висновок

Наведений вище список містить найефективніші рекламні мережі в нашому величезному списку видавців. Деякі з них надзвичайно специфічні для деяких рекламодавців і ефективні лише для них. Отже, яку б рекламну мережу ви не вибрали для розміщення своєї реклами, майте на увазі одне: налаштування є ключем до розвитку вашого бізнесу за допомогою цифрового маркетингу.

Ви також можете дізнатися, як захиститися від зловмисної пошукової реклами.