18 прибуткових криптовалютних партнерських програм, до яких можна приєднатися та заробляти гроші у 2022 році

Categories:

Ви хочете заробляти гроші на криптовалюті? Що ж, інвестування в криптовалюту — це не єдиний варіант, який у вас є. Дізнайтеся про найкращі партнерські маркетингові програми крипто, щоб почати заробляти гроші.

Криптовалюти стають кардинальними в сучасному світі та з’являються як спосіб заробити додаткові гроші. Люди інвестують у криптовалюту за нижчими ставками та отримують переваги завдяки підвищеній ставці в криптовалюті.

Однак, якщо фондовий ринок і криптовалютний ринок не для вас, є інші способи, за допомогою яких ви можете почати заробляти гроші на криптовалюті. Але чому крипто?

На основі Дослідження ринку союзників, до 2030 року криптовалютний ринок, за прогнозами, досягне $4,94 млрд із зростанням на 12,8% CAGR. Він виходить як найсильніший ринок у 2022 році.

Важливі тенденції криптовалюти, на які слід звернути увагу:

Ось деякі з важливих тенденцій, на яких потрібно зосередитися на криптовалюті:

 • Центральні банки країн сприймають криптовалюту як важливий засіб фінансової стабільності, хоча деякі не дуже зацікавлені через стабільність ринку.
 • У 2021 році біткойн розпочав новий курс із 70 000 доларів, але до листопада він досяг 50 000 доларів. Однак у 2022 році очікується, що він зіткнеться з ведмежим трендом, оскільки почався з 29 000 доларів. Можна очікувати зростання біткойна з часом і зірвати 100 000 доларів.
 • Збільшення інституційних інвестицій з часом від фінансових організацій і відомих компаній. Особливо з великими іменами, такими як Facebook і Microsoft, включаючи Metaverse в мікс, він стрімко зросте в найближчі роки.
 • NFT змінили правила гри завдяки легкому доступу до децентралізованого фінансування, що дає фінансову свободу творцям і художникам. Він пропонує безпечний шлях до автентифікації права власності.

Крипто партнерські програми

Партнерські програми та криптовалюти стають новою нормою на ринку. На ринку доступно кілька партнерських маркетингових програм криптовалюти (кілька сотень), де ви можете просувати їх і отримувати від них комісійні. Це чудовий спосіб почати з постійного потоку доходу, особливо якщо ви ведете популярний канал YouTube, веб-сайт, сайт новин або навіть відомий блог.

Найкраще те, що криптовалютні партнерські програми — це не просто одноразова річ, ідеальна для місячного (чи двох) доходу. Це може тривати роками і приносити хороший потік доходу.

Кілька платформ криптовалютного кредитування доступні в Інтернеті, що надає програми афілійованого маркетингу. Ось деякі з найпопулярніших варіантів для вивчення.

Crypto.com

Почніть заробляти як професіонал, об’єднавши руки з правильним криптовалютним партнером. Crypto.com пропонує промоутерам джерело пасивного доходу за допомогою простих кроків. Заповніть і надішліть заявку, почніть просувати Crypto.com на ринку та отримуйте додаткові бонуси та гроші.

Мета полягає в тому, щоб прискорити перехід на ринку, пропонуючи промоутерам VIP-досвід через партнерство через Формулу 1, UFC, Парі Сен-Жермен тощо. Також легко вибрати бажаний вибір оплати – одноразовий або довгостроковий .

Згідно з реферальною програмою, просунуті отримають 50% своїх комісій за торгівлю та до 2000 доларів США (CRO) за кожного зробленого ними реферала. Бонусні кредити також включені для промоутерів.

Coinbase

Розпочніть своє фінансове планування за допомогою Філіал Coinbase маркетингова програма. Згідно з програмою, промоутер може стати афілійованим учасником, щоб отримати доступ до програмного забезпечення для відстеження впливу та рекламних ресурсів. Почніть просувати Coinbase на різних платформах, використовуючи новий вміст, статті та рекламу в Інтернеті, щоб отримувати комісійні.

Як афілійований маркетолог, промоутери можуть отримати доступ до відстеження кампанії, що надає їм доступ до даних про ефективність, тестування кампаній із глибокими посиланнями, інструментами цільової сторінки клієнтів тощо, а також налаштовувати звіти про ефективність, які можна налаштувати. Можна отримувати зручні платежі в місцевих валютах незалежно від вашого місцезнаходження та комісій за направлення (до 50% торгових зборів за перші місяці) в електронному вигляді через банківські рахунки та PayPal.

Coinbase — одна з найдоступніших криптовалютних партнерських програм, наповнена надійними інструментами, які дотримуються протоколів безпеки для збереження конфіденційності облікового запису. Просувати Coinbase не складе великих труднощів, оскільки це одна з популярних криптовалютних платформ, які панують на ринку.

  Як знайти та завантажити найкращі циферблати Apple Watch

CEX.IO

CEX.IO Криптопартнерські програми пропонують безмежні можливості для заробітку грошей. Можна приєднатися до партнерської програми простими кроками, заповнити заявку, щоб отримати унікальне посилання, просувати посилання на різних платформах і отримати 30% від партнерської комісії за покупки та кваліфіковані угоди.

CEX.IO може стати вашим чудовим способом максимізувати прибутки, одночасно навчаючи інших про торгівлю криптовалютою. Промоутери можуть отримати необмежені можливості заробітку за допомогою унікальних посилань і отримати більше виплат із високими комісіями, що перевищують 30% торгових зборів, які сплачує суддя (залежно від політики).

Файли cookie партнерської програми криптовалюти або біткойна зберігаються протягом 30 днів, щоб отримати повернення за просування програми. Це чудовий спосіб для тих, хто бере участь у створенні рекламного контенту, і навіть для тих, хто може легко досягти успіху. Крім того, промоутери можуть використовувати повний рекламний матеріал, такий як цільові сторінки та банери.

Близнюки

Додайте собі можливості за допомогою правильної криптовалютної партнерської програми, яка може просувати на кількох платформах. Близнюки дає можливість лідерам спільнот і творцям контенту отримати пасивний дохід від просування послуг і продуктів. Промоутери можуть почати поширювати інформацію про партнерську програму Gemini і забезпечити своє майбутнє.

Після того, як ви подасте заявку на участь у криптопартнерській програмі, команда Gemini проаналізує заявку та надішле унікальне посилання для затвердження. Творці контенту можуть почати рекламувати спеціальні посилання в оголошеннях, соціальних мережах і статтях (інша форма контенту) і отримувати дохід. Цільовою аудиторією є люди, які зацікавлені в криптовалютних інвестиціях, або ті, хто хоче розпочати свій інвестиційний шлях, допомагаючи їм у загальному зростанні.

BuyUcoin

Отримуйте понад 50% комісійних за навчання за кожного реферала, який ви надсилаєте в партнерські програми криптовалюти BuyUcoin. Промоутери можуть отримати гарантований бонус на суму приблизно 2000 індійських рупій за кожну реєстрацію. BuyUcoin пропонує необмежений пасивний дохід, 50% комісії, довічну дію та створення криптовалютного портфеля без інвестицій.

Легко стати партнером, подавши заявку на участь у програмі BuyUcoin, щоб отримати доступ до рекламного доступу та поділитися унікальним посиланням у статтях, публікаціях у соціальних мережах, блогах, відео тощо. Промоутери можуть отримувати комісію за кожне реферальне посилання без обмеження потенційного прибутку.

Binance

Монетизуйте свій трафік за допомогою Партнерський маркетинг Binance програми та миттєво заробляйте комісійні. Він ідеально підходить для криптоплатформ, впливових осіб і творців контенту, щоб отримувати спеціальні винагороди та комісійні за кожну торгівлю, Binance Pool, Binance Spot тощо. Промоутери можуть зареєструватися в партнерських програмах, а компанія оцінить заявку на основі критеріїв.

Отримайте унікальне посилання, поділіться ним з іншими на різних платформах, відстежуйте ефективність облікового запису Binance та отримуйте до 50% комісії за кожну угоду. Основні деталі заохочення партнерів:

 • Бонус за реєстрацію – $50 (поділіться бонусом для нового промоутера зі своєю спільнотою)
 • Майбутні комісії – 30%
 • Спотові комісії – до 50%
 • Подвійна інвестиційна комісія – 3%
 • Комісія NFT – 20%
 • Комісії пулу Binance – 30%
 • Комісія за ліквідний своп – 15%

Промоутери повинні пройти процес аналізу, і якщо вони відповідають вимогам, вони отримають реферальне посилання. Промоутери повинні мати 500 членів торгової спільноти та 5000+ підписників на соціальних платформах. Виходячи з майбутніх сплачених комісій за рефералів, промоутери можуть заробляти 72 000 доларів США (3000 доларів США за програму контенту) щомісяця у вигляді бонусів і довічної атрибуції рефералів для рефералів.

Paxful

Приведіть більше людей Paxful і отримувати комісійні, що робить це способом пасивного доходу. Партнерська програма Paxful Bitcoin пропонує фінансову свободу користувачам криптовалюти та отримує певні бонуси. Отримуйте миттєву оплату за кожну угоду, яку зробить ваш суддя. Коли хтось купує біткойн за вашим посиланням, отримайте 50% комісії за умовне депонування, а коли хтось купує біткойн за посиланням когось під вами, отримайте 10% комісії за умовне депонування.

Партнерська програма Paxful — чудовий спосіб розширити вашу команду. Люди, які ввійшли за допомогою вашого посилання, можуть зв’язуватися з іншими, що також допоможе збільшити дохід до вашого облікового запису. Однак, щоб перевести заробіток, необхідно заробити біткойни на суму 10 доларів США.

  Як створити власну карту в Google Maps

Найкраще в цій партнерській програмі те, що вона пропонує чудову можливість отримувати пасивний дохід, ділячись посиланнями чи кодами на криптофорумах, у соціальних мережах, спільнотах, журналах тощо. Промоутери можуть почати заробляти до 50% від кожної здійсненої торгівлі. Легко відстежувати ефективність афілійованих посилань на інформаційній панелі та виводити готівку, досягнувши 10 доларів США.

Рада блокчейн

Рада блокчейн Партнерська програма ідеально підходить для авторів, які працюють над ексклюзивним контентом і мають спеціального менеджера для роботи з важливими аспектами. Мета полягає в тому, щоб отримати доступ до рекламних інструментів і активів для збільшення продажів і отримання конкурентоспроможної ставки комісійних.

Промоутери можуть зареєструватися в Blockchain Council LinkShare для участі в партнерській програмі, поставити галочку, щоб подати заявку та розділ пропозицій, і розпочати роботу з партнерами. Крипто-ентузіасти та експерти з предметів можуть скористатися перевагами Blockchain Council, які можуть привернути увагу розробників, підприємств, суспільства та компаній.

BitMEX

Отримайте до 45% від загальної комісії з Партнерська програма BitMEX і цікаві винагороди. Партнерська програма BitMEX вважається чудовою програмою для учасників, які хочуть поінформувати ринок про криптовалюту та отримувати пасивний дохід протягом усього процесу.

Промоутери можуть здійснювати торгівлю на BitMEX і отримувати комісійні, якщо хтось інший приєднається (і здійснить торгівлю). Це чудовий спосіб перетворити трафік на джерело доходу за кілька простих кроків. Зареєструйтеся в партнерських програмах, пройдіть адаптацію, поділіться унікальним посиланням на різних платформах і отримуйте винагороди.

Протягом шести місяців рефері можуть отримати 10% знижку на гонорар і 45% комісійних для промоутерів. Щомісячний дохід передається промоутеру.

CryptoView

Заробляйте 20 доларів США за підписку, яка відбувається за вашим унікальним реферальним посиланням. CryptoView Партнерська програма пропонує можливість повідомити аудиторії про відповідну нішу та заробити на цьому. Він ідеально підходить для впливових осіб, рецензентів і блогерів, які можуть отримати кредит у розмірі 20 доларів США в біткойнах за планом преміум-підписки.

Можна також створювати 90-денні файли cookie та використовувати маркетингові матеріали, щоб поширювати новини серед підписників і відстежувати їх. Легко почати заробляти гроші, зареєструвавшись і поділившись інформацією в Інтернеті. Маркетингові матеріали використовуються для партнерських і афілійованих цілей, пропонуючи глибоке занурення в криптовалюту.

YouHodler

Зараз найкращий час, щоб почати роботу з Партнерська програма YouHodler і отримуйте комісію за кожного активного клієнта, який зареєструється та здійснить торгівлю за допомогою вашого коду. З YouHodler легко працювати; зареєструйтеся в програмі, отримайте посилання для відстеження, заведіть людей на свій сайт, змусьте їх увійти за посиланням і почніть заробляти гроші.

Промоутери можуть отримати приблизно 15% високий коефіцієнт конверсії, отримувати виплати в стейблкойнах, криптовалютах або фіатних валютах і використовувати виплати вище середнього. Для аудиторії YouHodler доступні кілька пропозицій, наприклад конверсії з мінімальними комісіями, криптоощадні рахунки, криптопозики, фіатні перекази, Turbocharge і MultiHODL.

Маркетингові агенції, афілійовані особи, криптоентузіасти, впливові особи, криптоінвестори та брокери-представники можуть почати свій пасивний дохід. Він наповнений великою кількістю маркетингових матеріалів, таких як відео, банери, цільові сторінки, конкурси, акції та описи продуктів. Можна також скористатися спеціальним менеджером облікових записів, інформаційною панеллю для аналізу трафіку та автоматичними посиланнями для відстеження.

Койнхаус

Почніть роботу зі спеціальною криптовалютною партнерською програмою та отримуйте гроші в біткойнах і євро з Coinhouse. Койнхаус пропонує класичні транзакції по рахунку з комісією 35% і отримує щотижневий переказ SEPA. Разом з цим ви отримаєте 50 євро комісії для клієнтів преміум-класу за покращення продуктивності.

Разом з цим промоутери можуть використовувати кілька спеціальних інструментів, таких як інструменти звітності для розуміння наборів даних, менеджер облікових записів і медіа-каталоги, такі як відео, тексти або банери.

Bitfinex

За допомогою партнерської програми Bitfinex ви можете отримати до трьох ступенів зв’язків, збільшуючи загальний прибуток з часом. Збільшуйте свої прибутки за допомогою Bitfinex партнерська програма з комісією понад 55% з до трьох ступенів підключень. Він також пропонує мультиплікатори та стимули для промоутерів.

Мета полягає в тому, щоб отримати необмежену кількість комісійних, розсилаючи запрошення в соціальних мережах, генеруючи гроші та відстежуючи прибутки на інформаційній панелі. Структура комісій програми дозволяє промоутеру отримувати комісію за маржинальне фінансування та відсоток від торгівлі.

Реферали також дозволяють промоутерам отримувати множники для комісійних і заробляти хорошу суму в режимі реального часу. Множники включають 1,5x UNUS SED LEO, 1,44x перевірку та 1,44x social. Він пропонує 18% для першого ступеня, 6% для другого ступеня та 2% для третього ступеня.

  Як налаштувати та використовувати iPhone X, iPhone XR, iPhone XS або iPhone XS Max

Shift Crypto

Shift Crypto партнерська програма – одна з найпопулярніших з комісією 12% без урахування 20% ПДВ і вартості доставки. Промоутери отримуватимуть гроші в біткойнах, банківським переказом і Магазин BitBox ваучери. Мінімум 50 євро є виплатою для промоутерів і підтвердьте повідомлення про продаж протягом 30 днів (у разі відшкодування, повернення або скасування).

Промоутери можуть зареєструватися на партнерській сторінці Shift Crypto та почати роботу. Легко поділитися афіліатами на різних платформах і отримати комісію в розмірі 12% з порогом виплати в 50 євро. Він має дотримуватися кількох політик і партнерських зобов’язань, яких повинні дотримуватися промоутери.

Bitpanda

Це найкращий час для монетизації трафіку Партнерські програми Bitpanda щоб допомогти промоутерам повністю розкрити свій потенціал і отримати конкурентні комісійні. Він пропонує ресурси, які можна використовувати для монетизації свого трафіку, наприклад функції, рекламні матеріали та особисту підтримку.

Партнерські програми Bitpanda пропонують промоутерам комісію з вищими коефіцієнтами конверсії за різні виплати, такі як CPA, CPV, частка доходу тощо. Можна інвестувати в Ethereum, Bitcoin, Polkadot тощо з індексом нульового обслуговування.

Коінмама

Станьте частиною афілійованої індустрії з Коінмама програма, яка дає можливість видавцям, блогерам, сайтам порівняння та іншим заробити хороші гроші, просто ділячись і рекомендуючи її спільноті. Партнерська програма Coinmama дозволяє промоутерам заробляти до 30% комісійних, надсилаючи посилання іншим.

Blockchain.com

Отримайте до 50% партнерської комісії з Обмін Blockchain.com програми на перші півроку. Він має кілька переваг, таких як відсутність обмежень у часі для заробітку, легкі виплати за допомогою реквізитів банківського рахунку та статистика в реальному часі для відстеження прибутків.

Партнерська програма Exchange Blockchain.com — це просте рішення для маркетологів, щоб заробляти на кожній угоді, зробленій іншими за їх посиланням. Видавці, аналітики, спільноти та впливові особи соціальних мереж можуть ділитися посиланням електронною поштою, подкастами, блогами та платформами соціальних мереж.

iTrustCapital

Почніть рекламувати iTrustCapital і швидко отримуйте винагороди. iTrustCapital партнерська програма дозволяє користувачам брати участь у чомусь більшому та кращому за допомогою інвестиційних інновацій. Промоутери можуть стати частиною партнерської програми, щоб отримувати дохід і заробляти без особливих зусиль.

За кожен профінансований рахунок ви можете почати отримувати гроші за допомогою IRAs mainstream. Аудиторія може використати ваше реферальне посилання, щоб створити новий обліковий запис на iTrustCapital і отримати 100 доларів США протягом 45 днів після фінансування. ІТ-спеціалісти пропонують цілодобовий інструмент відстеження та звітування для моніторингу підписок на електронну пошту та кліків.

поширені запитання

Скільки грошей я можу заробити за допомогою криптовалютних партнерських програм?

Загальна сума залежить від інструкцій і комісійної політики компаній. Він може становити 5% і доходити до 40%-45% (і варіюватися від програми до програми).

Як я можу рекламувати криптовалютні партнерські програми?

Якщо у вас є блог, платформа соціальних мереж і веб-сайт новин, ви можете почати просувати посилання на них. Можна також поділитися ним через текстове повідомлення та WhatsApp, що створить комплексну платформу для зв’язку.

Як вибрати найкращі програми криптопартнерського маркетингу?

Якщо ви розглядаєте можливість прийняти криптовалютні афілійовані маркетингові програми, вам потрібно враховувати такі фактори, як способи оплати, ставки комісії, заходи безпеки та репутацію компанії на ринку.

Висновок

Це воно! Це найкращі афілійовані криптовалютні маркетингові програми, які ви можете вибрати та розвивати на ринку. Мета полягає в тому, щоб підвищити вашу репутацію на ринку, уникнути будь-яких проблем із заробітком грошей і отримати цінну експозицію для пасивного доходу.

Дізнайтеся більше про технологію Blockchain, щоб глибоко зануритися в криптовалюту.