techukraine.net techukraine.net 18 найкращих інструментів LinkedIn зі штучним інтелектом для збільшення охоплення та продажів 🚀

18 найкращих інструментів LinkedIn зі штучним інтелектом для збільшення охоплення та продажів 🚀

Categories:

LinkedIn став основною платформою для компаній, щоб вийти на новий рівень і збільшити охоплення. Перегляньте ці інструменти AI LinkedIn, щоб розвивати свій бізнес.

LinkedIn — це бізнес-орієнтована платформа з величезною базою користувачів. Навколо 61 мільйон люди щотижня шукають роботу в цьому онлайн-просторі. Ці цифри більш ніж достатні, щоб підтвердити важливість LinkedIn.

Крім того, LinkedIn пропонує ті самі функції, що й інші сайти соціальних мереж, де люди можуть публікувати та коментувати. Як наслідок, він стає ідеальною платформою для рекрутерів, засновників, шукачів роботи та підприємців, щоб наймати та залучати потенційних клієнтів в одному місці, не намагаючись знайти цільову аудиторію.

Але чи це так легко? Ні, зробити прибутковий бізнес на LinkedIn не так просто. Однак ви не можете зробити цей процес незначним, але ви все одно можете зробити його відносно більш доступним за допомогою ШІ.

як? Ось про що блог. У цьому блозі ми обговоримо, як штучний інтелект створює та допомагає в грі LinkedIn, і запропонуємо деякі з найкращих інструментів штучного інтелекту, які ви повинні спробувати, щоб підвищити свою присутність у LinkedIn.

Як ШІ революціонізує LinkedIn?

ШІ постійно вдосконалюється та займає своє місце в кожній галузі. ШІ широко використовується на сайтах соціальних мереж, від написання контенту до створення контенту. Те ж саме стосується професійного мережевого сайту під назвою LinkedIn.

Еволюція ШІ глибоко вплинула на гру LinkedIn. Інструменти штучного інтелекту допомагають творцям контенту LinkedIn і допомагають фрілансерам, шукачам роботи, рекрутерам, засновникам і підприємцям полегшити процес найму та пошуку роботи.

AI полегшує весь процес повторення та пошуку роботи. Ці інструменти різними способами допомагають професіоналам. Вони допомагають фрілансерам створювати контент, який залучає потенційних клієнтів, рекрутерам знаходити потенційних кандидатів тощо.

Чому варто вибрати інструменти AI LinkedIn?

Як обговорювалося раніше, ШІ має значний вплив на користувачів LinkedIn. Він має достатньо функцій і різноманітних опцій, щоб допомогти професіоналам залежно від їхніх потреб і бюджету. Однак, якщо ви все ще розгублені, дозвольте мені допомогти вам. Ось ключові фактори, чому ви повинні вибрати інструменти AI LinkedIn.

 • Ефективний процес найму. Якщо ви рекрутер, ШІ може допомогти вам швидше знайти найбільш підходящого кандидата за допомогою інструментів пошуку та підбору кандидатів на основі ШІ. У результаті ви можете заощадити час і ресурси в процесі найму.
 • Персоналізований досвід – Безсумнівно, LinkedIn показує найрелевантніші рекомендації про роботу. Однак ви можете отримати ще більше персоналізованих рекомендацій про роботу та вміст за допомогою інструментів AI на основі ваших інтересів і діяльності.
 • Аналіз даних – інструменти аналітики штучного інтелекту допомагають компаніям і користувачам визначати тенденції, поведінку користувачів і аналіз ринку. Це допомагає їм приймати кращі бізнес-рішення.
 • Оптимізація вмісту – LinkedIn не надає такої глибокої інформації та аналітики вмісту. Однак ШІ може. Інструменти LinkedIn зі штучним інтелектом допомагають оптимізувати вміст, щоб переконатися, що він охоплює потрібну аудиторію та отримує більше залучення.
 • Покращте залучення потенційних клієнтів – інструменти штучного інтелекту можуть допомогти зайнятим засновникам і підприємцям керувати відносинами з клієнтами, оптимізувати процес продажів і підвищити рівень розмов за рахунок вдосконалення процесу залучення потенційних клієнтів.
 • Використання штучного інтелекту зрештою економить час і зусилля користувача незалежно від його професії. З точки зору LinkedIn, окрім зазначених вище переваг, інструменти LinkedIn AI також допомагають вам створювати стратегію контенту, автоматизувати повідомлення, маркетинг тощо.

  Як і було обіцяно, ось найкращі інструменти AI LinkedIn для покращення вашої подорожі LinkedIn. Я розділив ці інструменти на 4 різні категорії, щоб спростити їх для вас. Давайте зануримося!

  Генератори дописів Linkedin

  Ви втомилися чи перевантажені створенням публікацій у LinkedIn? AI може допомогти вам у цьому. Ось найкращі інструменти штучного інтелекту LinkedIn після створення, які ви повинні перевірити.

  Післякрапельниці

  Післякрапельниці це зручний і потужний інструмент ШІ. Хоча це інструмент штучного інтелекту, він допомагає вам органічно розвиватися на LinkedIn. Від створення вмісту до планування, Postdrips може зробити все за вас.

    90Night керує циклами сну, встановлює час сну та будить

  Postdrips має розширені функції, які допомагають вам на кожному кроці розвитку LinkedIn. Цей інструмент штучного інтелекту допомагає вам створювати дописи, які можна сканувати, пропонувати покращення, планувати дописи, а також перехресно публікувати в Twitter.

  SocialPilot

  Якщо ви менеджер соціальних мереж і шукаєте активний аналітичний інструмент і інструмент для створення контенту, SocialPilot ви охопили. Цей передовий інструмент ШІ пропонує все, що можна шукати.

  SocialPilot — це інструмент штучного інтелекту, наповнений розширеними функціями. Окрім генерування та планування вмісту штучного інтелекту, SocialPilot дозволяє вам керувати спільними обліковими записами. SocialPilot дозволяє планувати понад 500 публікацій і легко керувати календарем вмісту.

  Використовуючи SocialPilot, вам не доведеться турбуватися про хештеги, створення публікацій, аналітику тощо. Цей інструмент також дозволяє налаштувати URL-адресу інструмента та інформаційну панель, щоб персоналізувати їх із вашим брендом.

  Резонувати

  Інструменти ШІ досить дорогі зі зрозумілих причин. Однак це не означає, що ви не можете знайти безкоштовну альтернативу. Резонувати це безкоштовний інструмент LinkedIn після створення. Ви можете створити свій вміст у цьому інструменті всього за три кроки.

  Будучи безкоштовним інструментом, Resonate не настільки просунутий, як інші інструменти ШІ. Хоча він не пропонує додаткових функцій, таких як планування та аналітика, його все ж варто спробувати, оскільки він створює вміст на основі ваших даних.

  Публікації, створені Resonate, можна не лише сканувати, але й додають індивідуальність та емоції, які ви хочете передати. Resonate просить вас заповнити коротку форму перед створенням вмісту, що допомагає йому краще персоналізувати результат.

  Згадка

  Більшість користувачів LinkedIn віддають перевагу стислим і читаним публікаціям, а створити такий вміст непросто. ЗгадкаБезкоштовний штучний інтелект LinkedIn Post Generator допомагає створювати привабливий і стислий вміст за лічені секунди.

  Цей інструмент просить вас вказати тему публікації в LinkedIn, вибрати тон і ось ви. Ваш контент готовий. LinkedIn Post Generator від Mention – це найшвидший і найдоступніший інструмент ШІ, який ви можете знайти.

  Тапліо

  Якщо ви шукаєте інструмент штучного інтелекту, який допоможе вам у просуванні особистого бренду або різко підвищити вашу присутність на LinkedIn, Тапліо для вас. Tapilo — широко використовуваний і надійний інструмент LinkedIn AI.

  Хоча більшість інструментів штучного інтелекту пропонують обмежені функції, з Tapilo ви отримуєте потужний пакет із понад 50 функціями. Цей інструмент штучного інтелекту охоплює все для вас: створення вмісту, планування публікацій, охоплення LinkedIn, аналітику, маркетинг LinkedIn, розширення Chrome тощо.

  Tapilo надає вам добре організовані функції, які допомагають вам розвиватися органічно. Він створює список активних людей із вашої ніші для взаємодії, створення публікацій у певних форматах, отримання детальної аналітики тощо.

  Травіснін

  Основний спосіб вплинути на розвиток LinkedIn – створити виняткову стратегію вмісту, що не для всіх легко. Але Травіснін може допомогти вам у цьому. Травіснін це передовий і дорогий інструмент LinkedIn AI.

  Цей інструмент штучного інтелекту не лише підвищує вашу присутність у Linkedin, але й дає вам стратегію вмісту для бренду. Travisnine широко відомий тим, що створює контент. Цей інструмент допомагає створювати вміст, який передає багато речей мінімальною кількістю слів. Крім того, він також пропонує пост-планування та інтеграцію зображень у вашу публікацію.

    6 найкращих похідних інструментів Ubuntu для перевірки

  FeedBird

  Якщо ви шукаєте безкоштовний календар і планувальник вмісту, ми допоможемо вам. FeedBird це популярний інструмент штучного інтелекту LinkedIn, який допомагає вам створювати вміст, планувати та аналізувати вміст за кілька хвилин.

  FeedBird має кілька функцій, де планування вмісту та календар вмісту доступні безкоштовно та лише в обмеженій кількості. Крім того, варто спробувати преміум-версію FeedBird, оскільки вона дозволяє працювати з кількома обліковими записами.

  Генерація потенційних клієнтів і автоматизація

  Залучення потенційних клієнтів є основною метою більшості творців контенту LinkedIn, і щоб успішно залучати потенційних клієнтів, потрібно мати хорошу стратегію. Ось інструменти ШІ для автоматизації та залучення потенційних клієнтів у LinkedIn.

  Дукс-суп

  Дукс-суп є одним із найбезпечніших і часто використовуваних інструментів автоматизації LinkedIn. Цей інструмент на основі штучного інтелекту допомагає вам запускати гіперцільові кампанії, які допомагають залучати потенційних клієнтів із першого дня. Dux-Soup – це бюджетне агентство на основі штучного інтелекту, яке може спробувати будь-яке підприємство чи фрілансер.

  Цей інструмент автоматизації допоможе вам спілкуватися з потенційними клієнтами, колегами та найкращими творцями. Як наслідок, ви можете краще охоплювати та залучати потенційних клієнтів, не витрачаючи багато часу. Dux-Soup широко використовується багатьма провідними компаніями.

  Zopto

  Інформаційна робота є одним із найважливіших способів зв’язатися з людьми та залучити потенційних клієнтів. Zopto допоможе вам зробити те саме, але не займе багато часу та запропонує більш успішні результати.

  Zopto обробляє багато ваших ігор LinkedIn. Він тримає вас в курсі тенденцій, планує публікації та проводить кампанії, щоб збільшити кількість потенційних клієнтів. Zopto — це зручний інструмент, головним чином для компаній, які з нетерпінням чекають підвищення рівня своєї гри для залучення потенційних клієнтів.

  Щит

  Персональний брендинг і залучення потенційних клієнтів можуть бути досить неспокійними завданнями, оскільки ви повинні розробити стратегію контенту, яка відповідає вашим потребам. але Щитінструмент LinkedIn AI, може стати вашим супутником у цій грі.

  Цей інструмент штучного інтелекту забезпечує глибоке розуміння вашої присутності в LinkedIn і надає візуальну графіку для кращого розуміння. Shield — це єдиний інструмент, який вам потрібен для органічного зростання в LinkedIn, одночасно залучаючи потенційних клієнтів, розуміючи, який вміст працює в LinkedIn і що потрібно змінити.

  LinkedoJet

  LinkedoJet точно відповідає своїй назві; це значно покращує ваш процес охоплення LinkedIn. Це економить ваш час і показує результати з першого дня, коли йдеться про залучення потенційних клієнтів. LinkedoJet має найвищий відсоток відгуків порівняно з іншими подібними інструментами.

  Крім того, LinkedoJet надає інформацію на основі даних і ідеальну дорожню карту для залучення потенційних клієнтів незалежно від відповіді. Ви можете легко налаштовувати кампанії та керувати ними за допомогою цього інструменту.

  Мережеві інструменти

  Мережа є найважливішою частиною LinkedIn. Вам потрібно спілкуватися та спілкуватися з іншими користувачами, щоб встановити свою присутність на сайті. Отже, ось найкращі інструменти LinkedIn AI, які можна використовувати для роботи в мережі.

  WonsultingAI

  Мережа ніколи не буде доступною, доки ви не скористаєтеся WonsultingAI. Цей інструмент ШІ допомагає вам спілкуватися з людьми з вашої ніші, але кращим способом. як? Знайти цільову аудиторію для мережі ніколи не буває легко.

  Але WonsultingAI робить це за вас. Користуватися цим інструментом ШІ просто, але потужно. Вам потрібно лише надати такі важливі дані, як цільова аудиторія, роль і компанія. Штучний інтелект впорається з іншим. Загалом WonsultingAI варто спробувати, особливо для тих, хто шукає роботу.

  LinkOut

  Ви б чули про персоналізоване надсилання холодних повідомлень. Але це не так просто, як здається. Крім того, надсилання персоналізованих повідомлень займає багато часу. LinkOut Інструмент штучного інтелекту допомагає вам зв’язуватися з цільовою аудиторією за допомогою персоналізованих повідомлень.

    6 найкращих веб-сайтів для шаблонів холодної електронної пошти

  Скориставшись цим інструментом, ви можете легко заощадити час і зусилля за рахунок високого рівня відповідей.

  Ви коли-небудь замислювалися, скільки заробляє ваше натхнення в LinkedIn? Чи знаєте ви, що можете орієнтуватися на користувачів LinkedIn на основі їхніх доходів і місцезнаходження? Так, все це можна зробити за допомогою використання Менеджер посилань.

  Розширені інструменти штучного інтелекту показують приблизний дохід ваших цільових користувачів. Це також допомагає надсилати персоналізовані повідомлення для зв’язку з ними. Менеджер посилань допоможе вам у виконанні всіх завдань, починаючи від створення вмісту і закінчуючи підключенням до цільової аудиторії.

  FinalScout

  Інший спосіб зв’язатися зі своїм потенційним клієнтом – за допомогою електронної пошти. Але знайти електронну адресу кожного потенційного клієнта не так просто, як ABC. але FinalScout зробить це за вас за лічені секунди. Цей інструмент штучного інтелекту допомагає розширити охоплення та залучити потенційних клієнтів.

  FinalScout є платним інструментом. Цей сайт допоможе вам отримати потенційних клієнтів і створити ваші списки розсилки. Крім того, FinalScout — це безпечний і винахідливий інструмент, яким повинен користуватися будь-який бізнес чи фрілансер.

  Коментування є основним і найдоступнішим способом спілкування з людьми в LinkedIn. Але іноді це займає багато часу та заплутано. Ви можете використовувати Commenter.ai для LinkedIn. Цей інструмент ШІ коментує точно так само, як люди, і підвищує впізнаваність вашого бренду.

  Цей інструмент не використовує жодних кліше на кшталт ідеальний, хороший тощо. Натомість він пише справжні коментарі, що додають цінність, які звучать автентично та привабливо. Крім того, Commenter.ai простий і безпечний у використанні.

  Оптимізатори профілів

  Ви б чули, що ваше перше враження – це останнє, а ваш профіль у LinkedIn – це те перше враження, яке може зробити або зламати вашу кар’єру. Хоча ви не можете призначити професійного стратега для оптимізації профілю, ви все одно можете використовувати ці інструменти ШІ для оптимізації профілю LinkedIn.

  Jobscan

  Jobscan є цінним інструментом для користувачів LinkedIn. Цей інструмент штучного інтелекту швидко сканує ваш профіль LinkedIn і дає вам оцінку на основі цього. Цей інструмент також допоможе вам досягти кращих показників у результатах пошуку, надаючи пропозиції ключових слів.

  Цей інструмент обов’язковий, якщо ви менеджер соціальних мереж або фрілансер. Ви можете перевірити певну кількість профілів безкоштовно, тоді як вам, можливо, доведеться придбати членство, щоб отримати додаткові відомості та функції.

  Резюме сформульовано

  Якщо ви шукаєте безкоштовний оптимізатор LinkedIn, Резюме сформульовано робить це за вас без будь-яких обмежень. Цей інструмент штучного інтелекту повністю керує вашою презентацією LinkedIn, від ключових слів до написання профілю. Ви можете покластися на цей інструмент для всього, що стосується оптимізації профілю.

  Resume Worded підвищує ваш рейтинг під час пошуку за ключовими словами, оскільки він ретельно аналізує алгоритм LinkedIn і вашу посаду, щоб отримати найкращі результати. Загалом, якщо ви не впевнені щодо свого профілю LinkedIn, перегляньте цей сайт.

  Висновок

  LinkedIn — це професійний сайт, на якому привертають увагу завдяки презентації, навичкам і знанням. Таким чином, додавання зображень або нерелевантних публікацій може знайти вам хороших друзів, але не потенційних клієнтів. Тому в цьому блозі ми обговорили деякі з найкращих інструментів ШІ, щоб зробити ваш LinkedIn дверима можливостей. Використання цих інструментів може підвищити впізнаваність вашого бренду та допомогти вам охопити цільову аудиторію.

  Перегляньте ці найкращі інструменти, щоб перетворити свій профіль LinkedIn на резюме.