18 найкращих програм для створення онлайн-відео для вашого бізнесу

Ви залишаєте багато грошей на столі, якщо не створюєте відео для свого бізнесу. Завоюйте Інтернет, створивши відео світового рівня для свого цифрового маркетингу.

Я не просто вигадую це. Дослідження показують, що 79% людей скажімо, відео бренду переконало їх купити частину програмного забезпечення чи програми. Якщо у вас досі немає відео для вашого бізнесу, зараз саме час його зробити.

Не багато людей віддають перевагу читанню текстового вмісту з різних причин, головною з яких є час. Інформацію за допомогою відео можна швидко передати, не моргаючи навколо куща. Крім того, він має масу переваг для вашого бізнесу, наприклад:

 • Збільшує продажі
 • Збільшує трафік
 • Залучайте аудиторію
 • Збудуйте довіру

І багато іншого…

Зважаючи на це, важливо зазначити, що створення «будь-якого» відео не досягне результату. Ви повинні переконатися, що ваше повідомлення має пряме відношення до вашої аудиторії та продажів. Ви можете зробити це різними способами, і деякі з них обговорюються нижче.

Знайте свою цільову аудиторію

Створювати відео, не знаючи своєї цільової аудиторії, — це все одно, що пустити стрілу із зав’язаними очима. Дуже мало ймовірності, що ви потрапите в потрібне місце. Наприклад, ви продаєте товари для чоловіків середнього віку. Отже, пам’ятаючи про це, було б розумно створити свої відео. Як правило, націлювання на «чоловіків» зовсім не допоможе.

Очевидно, що просто знати, що «чоловіки середнього віку» захочуть купувати вашу продукцію, також недостатньо. Вам доведеться копнути глибше та визначити такі речі, як те, що відбувається в їхньому розумі та що спонукає їх зробити покупку.

Створюйте якісний і цінний контент

Важливо розуміти, що робить відео «високої якості». Деякі вказівки можуть включати:

 • Хороший сценарій
 • Сучасна графіка/накладки
 • Відповідні кольори для вашого бренду
 • Гучний і чистий звук

Крім того, важливо створювати відео, які постійно зосереджуються на проблемах глядачів і пропонують їх вирішення.

Зробіть це приблизно потрібної довжини.

Зробити ваші відео надто довгими не допоможе, тому що концентрація уваги людей є дуже низькою. З іншого боку, робити ваші відео занадто короткими також не є хорошою ідеєю, оскільки тоді повідомлення не буде доставлено належним чином. Хоча, залежно від типу відео, будь-яка тривалість від 1 до 2,5 хвилин виглядає добре.

Не забудьте CTA.

Уявіть собі, що ви створюєте вражаюче відео, а потім не заохочуєте своїх глядачів до дій?

Це було б нерозумно.

Заклик до дії — одна з найважливіших речей у будь-якій формі маркетингу, і вам обов’язково потрібно використовувати його у своїх відео. Наступного разу, коли ви створите нове відео, не забудьте включити CTA.

Тепер давайте розглянемо деякі з наведених нижче програм для створення відео, які можна використовувати для свого бізнесу. Хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно встановлювати будь-яке програмне забезпечення замість усього, що ви можете робити в Інтернеті в браузері.

MotionArray

MotionArray може допомогти вам у створенні привабливих відео за допомогою нескінченного списку шаблонів, попередніх налаштувань і безкоштовних аудіовізуальних елементів.

Вони мають незліченні відеоресурси та інтеграції для користувачів Adobe. Ви знайдете плагіни Premiere Pro, After Effects і Photoshop, які можуть отримати доступ до елементів Motion Array безпосередньо у вашій улюбленій програмі Adobe.

Крім того, найближчим часом подібний функціонал обіцяють користувачам Adobe Audition і Premiere Rush. Ресурсів для користувачів DaVinci Resolve і Final Cut Pro також більш ніж достатньо.

Ви також знайдете чудовий інструмент для спільної роботи з відео під назвою Review, який дозволяє рецензенту робити коментарі з точністю до кадру з автоматичними мітками часу. Це як співпраця Google Docs, але для відео. Рецензія також підтримує захист паролем і дозволяє автору надати додатковий доступ до завантаження.

  Як додати штрих або пунктир до фігур і контурів у Photoshop

Крім того, можна створити портфоліо відео з власним доменом. Без будь-якого програмування ви можете одразу розпочати роботу з багатьма шаблонами та створити та запустити веб-сайт професійного вигляду.

MotionArray працює за місячною підпискою, тому ви не платите за кожен завантажений ресурс. І хороша новина полягає в тому, що все, що ви завантажите, залишиться вашим навіть після того, як ви припините платити.

Ціни зручні для кишенькових клієнтів, ви можете почати від 29,99 доларів США на місяць.

Отримайте знижку $50 сьогодні щоб побачити, як це може допомогти вашим вимогам до відео.

Кожен може створювати професійні відео Промо. У них є понад 12 мільйонів відеокліпів і шаблонів, за допомогою яких ви можете створювати:

 • Оголошення в соціальних мережах, таких як Facebook, YouTube, Twitter, LinkedIn, Instagram тощо
 • Промо ролики
 • Маркетинг

Кліпи та шаблони присвячені численним галузям, як-от нерухомість, подорожі, маркетинг, електронна комерція тощо. Тут є багато для будь-якого типу бізнесу. Фактично, у них навіть є відео для особливих дат, таких як Рамадан і Великдень.

Наскільки це геніально?

Fastreel від Movavi

Fastreel від Movavi — це вражаюча комбінація інструментів для покращення відео та тематичних шаблонів. Video Maker включає понад 30 готових шаблонів, які підходять для будь-якого типу відео: заставки, трейлери, реклама та багато іншого. Ось приклад того, чого ви можете досягти:

Відеоредактор Fastreel демонструє деякі досить просунуті функції, але ви можете використовувати їх за кілька кліків: реверсувати або повторювати відео, створювати стоп-моушн або навіть показувати кілька кліпів на екрані одночасно. Ви навіть можете створити повний фільм або слайд-шоу з нуля.

Ви також можете виконувати всі основні завдання:

 • Стискати та обрізати відео онлайн;
 • Зміна швидкості відео;
 • Перевертати та повертати кліпи;
 • Додати фільтри;
 • Вставити субтитри та титри;
 • Захистіть відзнятий матеріал водяним знаком.

Placeit

Інструмент для різноманітних цілей, Placeit (аудиторія techukraine.net отримує ЗНИЖКУ 15%) також має розділ «відео», де ви можете створювати історії в Instagram, слайд-шоу, демонстрації продуктів та інші види відео. Ця компанія відома тим, що спрощує роботу малого бізнесу, і, побачивши їхній виробник відео, це стає досить очевидним.

Він простий у використанні, але пропонує досить багато, наприклад:

 • Сотні відеошаблонів
 • Величезна фонотека
 • Попередній перегляд ключових кадрів для прискорення редагування
 • Цитати натхнення

З однією підпискою ви можете отримати безмежний доступ до всіх їхніх функцій.

Анімото

Завдяки надзвичайно легкому редактору відео з перетягуванням, Animoto може допомогти вам залучити трафік, збільшити продажі та різко підвищити вашу зацікавленість. Їхні відеошаблони призначені для того, щоб підняти повідомлення вашого бренду та забезпечити непереборний візуальний досвід, який неодмінно змусить ваших клієнтів захопитися.

Ви можете почати з вибору шаблону, а потім додати фотографії та відеокліпи, щоб створити своє відео. Потім ви можете налаштувати кольори, додати текст, музику тощо, щоб персоналізувати це. Коли ви закінчите, ви можете легко поділитися ним зі своєю аудиторією.

Canva

Canva давно відомий як редактор зображень і відео. Безкоштовний редактор онлайн-відео може створювати надихаючі та захоплюючі відео без встановлення програмного забезпечення, але може працювати на мобільному телефоні, комп’ютері та планшеті. Canva може допомогти у розробці відео для історій, відео YouTube, відео Facebook, відео TikTok, мобільних відео, відеоколажів, відеоповідомлень, роликів, відео слайд-шоу, стрічки відео та шаблонів відео.

Але що робить Canva хорошим вибором?

Canva — це зручний інструмент редагування відео з такими функціями, як додавання переходів, динамічність за допомогою анімації, тонкий акцент за допомогою вільних елементів, стандартні аудіодоріжки, відеоматеріали без водяних знаків тощо. Окрім цього, інструменти мають кілька функцій, таких як як накладення, тексти, переходи, співпраця в реальному часі, безкоштовні шаблони, редагування шкали часу, запис у програмі, розділення та з’єднання. Онлайн-відео можна створити за допомогою будь-якого пристрою, завантажуючи медіафайли та публікуючи відео на будь-якій платформі, такій як Facebook, YouTube тощо.

  Найкраще програмне забезпечення для моніторингу портів комутатора, щоб «побачити» фактичний трафік

Магісто

Вам довіряють такі бренди, як Samsung, Mitsubishi та NBC, Магісто ще один чудовий виробник відео. Ви можете легко створювати відео, ділитися ними та навіть переглядати аналітику, щоб оцінити їх ефективність. Раніше вони були чудовими, але нещодавно стали набагато кращими після співпраці з iStock, яка відкриває для вас безліч фотографій, які можна використовувати у своїх відео.

Ви можете створювати з ним особисті та комерційні відео на будь-яку тему, яку тільки можете собі уявити. Можливості безмежні.

Укусний

Ви можете створювати привабливі відео буквально під час обідньої перерви Укусний. Це так просто, і чому б це не зробити, коли у вас є понад 800 000+ кліпів із реального життя та приголомшливої ​​анімації. Ви також можете вибрати шаблон, щоб зробити роботу набагато простішою.

Biteable дозволяє створювати понад 40 різних типів відео, зокрема:

 • Пояснювач
 • Анімований
 • оголошення
 • Демо продукту
 • Креатив у соціальних мережах

Щоб персоналізувати відео за допомогою свого бренду, ви можете додати свій логотип і навіть налаштувати потрібні кольори.

Moovly

Завдяки інтуїтивно зрозумілому відеоредактору перетягування, що складається з понад мільйона базових ресурсів, Moovly підходить для всіх розмірів і типів підприємств. Ви можете додати зображення, звуки, анімацію, а також синхронізувати все в повноцінне відео.

У Moovly є маса шаблонів, які можна використовувати як основу та надалі розвивати. Їхні тарифні плани починаються лише від 24,92 доларів США на місяць, але ви можете почати безкоштовно.

FlexClip

FlexClip пропонує широкий спектр анімованих елементів, які можна використовувати у своїх відео, вибравши один із багатьох шаблонів. Від тексту, накладень і віджетів до логотипів та інших елементів. Крім того, ви отримуєте більше мільйона стокових відео, зображень і музики, щоб оживити події.

У редакторі можна виконувати різноманітні завдання, наприклад:

 • Обрізка
 • Налаштування
 • Зміна співвідношення сторін
 • Додавання ефектів
 • Додавання озвучення
 • Додавання водяних знаків

Загалом, редактор досить простий у використанні, і ви можете бути впевнені, що швидко з ним освоїтеся.

Fiverr

Якщо ви не жили під каменем, знаєте що Fiverr є. Це ринок для найму фрілансерів для різних цілей, і одна з них – відео. У розділі «Відео та анімація» ви отримуєте величезний список підкатегорій, таких як:

 • Дошка та анімовані пояснювачі
 • Редагування відео
 • Короткі відеореклами
 • Анімовані GIF-файли
 • Анімація логотипу
 • Intros & Outros

І багато іншого.

Щойно ви виберете потрібну підкатегорію, ви отримаєте такий екран, де ви побачите різноманітних фрілансерів, які пропонують свої послуги від 5 доларів США.

Хоча не всі з них чудові, ви все одно знайдете багато виняткових, щоб виконати свою роботу. Найприємніше те, що ви можете переглянути їхні відгуки, перш ніж зробити покупку, і навіть якщо вони розчарують, ви завжди можете попросити переглянути.

Анімакер

Ви можете створювати анімаційні та анімаційні відеоролики Анімакер. У них є засіб перетягування відео та дуже унікальний конструктор персонажів для створення тисяч анімованих персонажів для ваших відео.

Не кажучи вже про понад 100 мільйонів фондових ресурсів і понад 1000 шаблонів для початку. Чи може це бути простіше?

Крім того, ви можете завантажувати та редагувати відео 4K і навіть змінювати розмір кінцевого продукту для різних платформ соціальних мереж. Якщо все це звучить цікаво, ви можете почати абсолютно безкоштовно.

Виправдайся

Вам довіряють такі компанії, як Google, Apple і IBM, Виправдайся допомагає створювати пояснювальні відео та доносити чітке повідомлення своїм клієнтам. Їх відео в стилі «дошки», який досить популярний в Інтернеті. Цей тип стилю чудово підходить для пояснення вашим потенційним клієнтам проекту, ідеї чи продукту.

  ПК не підключається до телевізора HDMI (виправлено)

Ось про що я говорю:

Їхній відеоредактор містить понад 6000 анімацій, які можна використати та привернути увагу людей. У них навіть є круті елементи коміксів і необхідні інструменти, щоб правильно передати ваше повідомлення. Якщо ви віддаєте перевагу анімації на білій дошці, то вам обов’язково варто ознайомитися з цією.

Капвінг

Дуже зручний для початківців інструмент для створення відео, Капвінг дозволяє створювати приголомшливі відео, комбінуючи GIF-файли, зображення, кліпи та інші медіафайли. Ви навіть можете визначити початкову та кінцеву точки кожного елемента та оптимізувати розмір відео для різних сайтів соціальних мереж.

Я б сказав, що ця послуга дуже проста та ідеальна для тих, хто тільки починає. У них є безкоштовний план назавжди, який ви можете спробувати, щоб розпочати роботу.

Вйонд

Vyond дозволяє створювати привабливі анімаційні відео за допомогою попередньо створених шаблонів і ресурсів. Зараз анімаційних відео величезна кількість, і майже кожна компанія вибирає їх замість традиційних живих відео, оскільки вони створюють сюжетну сцену, яку важко пропустити.

Кожен елемент у відеоредакторі можна налаштувати, і ви можете зробити його повністю власним. Замість того, щоб платити величезну суму грошей відеоагенціям за створення анімаційних відео, ви можете створювати необмежену кількість відео за допомогою Vyond, не витрачаючи свій гаманець.

Люмен5

Завдяки красивим накладенням і текстовим ефектам Lumen5 може допомогти вам створити відео буквально за кілька хвилин. Ви можете створити щось з нуля або перетворити публікацію в блозі на відео. Ось так:

Відео із зображеннями та текстовими накладками на них швидко стає вірусним у соціальних мережах, тож вам слід спробувати це, якщо ви хочете створити подібні відео.

У них є мільйони фондових активів, які ви можете змішувати та поєднувати, щоб створити щось унікальне та привабливе. Ви також можете додати до нього свій бренд, щоб він виглядав професійно.

ClipChamp

Виправдовуючи свою назву, ClipChamp це багатогранна програма для створення відео, яка складається з:

 • Редактор відео
 • Відео компресор
 • Відео конвертер
 • Запис веб-камери

Їм довіряють такі бренди, як ComCast, Microsoft і Dell, і загалом вони мають понад 8 мільйонів клієнтів. Від шаблонів відео до відеозаписів і аудіо, вони відстоюють мистецтво створення привабливих відео.

ClipChamp має майже всі вбудовані функції, пов’язані з відео, тому вам не потрібно нікуди йти, щоб виконувати певні завдання. Після того, як ви завершите експорт відео, ви можете змінити його розмір для кожної відповідної соціальної платформи.

InVideo

InVideo це як окремий міні-світ. У ньому є різні розділи для різних цілей створення відео, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте те, що шукаєте. Ви знайдете безліч шаблонів відео в різних галузях, і ви навіть можете легко перетворити свою статтю на відео.

Якщо ви не любитель використовувати готові речі, ви можете почати з нуля з порожнім шаблоном. За умови, що це пов’язано з відео, ви можете створити БУДЬ, що тільки можете собі уявити, за допомогою InVideo. Можливості такі величезні.

Висновок

Якщо ви не використовуєте відео для свого бізнесу, зараз чудовий час це зробити. Я сподіваюся, що наведені вище поради та інструменти допоможуть вам швидко створити візуально приголомшливі відео.

Коли ви закінчите створювати відео, вам знадобиться щось для їх розміщення, щоб вставити на свій веб-сайт. Для цього ви можете знайти найкращі платформи відеохостингу.