18 найкращих платформ для майнінгу криптовалют [High Performing Pool]

Майнінг криптовалюти – це безкоштовні гроші, але тільки якщо ви достатньо розумні. Ви можете заробити, зробивши внесок у програмну технологію, яка керує криптоблокчейном!

Навіть ваш персональний комп’ютер може заробити кілька доларів, поки ви безперервно переглядаєте улюблені шоу на Netflix. У цій статті я поділюся різними платформами для майнінгу криптовалюти, щоб отримати пасивний дохід.

Майнінг — це рятівний круг криптосвіту. Він перевіряє поточні транзакції та карбує нові монети в обіг. Простіше кажучи, майнер вирішує деякі складні математичні задачі, щоб перевірити транзакції.

Це процес, за допомогою якого майнер обмінює свою обчислювальну потужність і електроенергію на винагороду за блок. Винагорода за блок — це стимул для майнера підтримувати технологію блокчейну, що лежить в основі криптовалют.

Простіше кажучи, блокчейн є основою всього криптографічного та всесвіту NFT. Це цифрова розподілена книга, яка зберігає захищений від підробки запис кожного запису.

У наступному розділі ми обговоримо різні переваги майнінгу криптовалют.

Переваги Crypto Mining

Якщо ви криптомайнер, то це може бути непоганим додатковим концертом. За допомогою невеликого аналізу ви можете отримати пасивний дохід на основі вашої обчислювальної потужності, нічого з цим не роблячи. Отримати–Установити–Забути.

Крім того, ви можете бути важливою частиною крипторуху, оскільки майнери є основними учасниками перетворення децентралізованих фінансів у реальність.

Нарешті, ви маєте право вето на будь-які зміни в мережевих протоколах.

Видобута чи невидобута криптовалюта

Механізм консенсусу — це метод затвердження транзакцій у децентралізованій системі, такій як блокчейн. Це також допомагає захистити систему від можливих вразливостей, таких як атака 51%.

Атака 51% — це ситуація, коли зловмисник контролює більше 51% блокчейна. Ця більшість дозволяє шахраю формувати протоколи за бажанням. Механізм консенсусу зберігає владу децентралізованою. Такий ступінь децентралізації вимагає величезних обчислювальних можливостей і роботи для здійснення атаки 51%. Зрештою, шахрай схильний втратити більше, ніж міг би отримати.

Існує багато консенсусних методів, таких як proof-of-work, proof-of-stake, proof-of-capacity, proof-of-activity.

Залежно від типу механізму консенсусу, крипто-монети можуть вимагати майнінгу або іншим способом.

Майнили криптовалюту

Блокчейни, які використовують механізм консенсусу підтвердження роботи, потребують майнінгу.

Вони використовують майнери для схвалення записів (транзакцій). Щоразу, коли транзакції надходять на перевірку, майнери починають змагатися, щоб знайти 64-значне шістнадцяткове число.

Той, хто першим знайде рішення, транслює його всій мережі як доказ роботи. Ця перемога приносить нагороду переможцю, поки інші чекають наступного виклику.

Цей процес повторюється кожного разу для блоку транзакцій. Блок — це не що інше, як група транзакцій із загальним обсягом 1 мегабайт даних.

Біткойн та Ethereum, дві найбільші криптовалюти, разом із багатьма іншими використовують proof-of-work. Тому їм потрібен майнінг для перевірки подвійних витрат.

Єдиним недоліком підтвердження роботи є споживання енергії та час на транзакцію, оскільки всі майнери, крім переможця, зрештою витрачають свою обчислювальну потужність даремно.

Криптовалюта без видобутку

Усі криптовалюти, які не використовують підтвердження роботи, не підлягають видобутку, наприклад Ripple, Cardano тощо.

Вони використовують більш енергозберігаючі методи для підтвердження транзакцій. Proof-of-stake є одним із таких консенсусних протоколів, який є альтернативою proof-of-work.

Proof-of-stake усуває конкуренцію. Блоки не видобуті. Натомість вони перевіряються зацікавленими сторонами. Валідатори вибираються випадковим чином. Вони роблять ставку на свою частку криптовалюти за схвалення будь-якого блоку. І вони втрачають свою частку (часткову чи повну) залежно від ступеня неправомірної поведінки.

Незважаючи на те, що proof-of-stake є екологічно чистим, він має ряд недоліків, а саме сприяє накопиченню криптовалюти, а не її витратам.

Таким чином, на даний момент, в доступному для огляду майбутньому, доказ роботи (майнінг) не має серйозних альтернатив.

Хто може майнити криптовалюту?

Загалом, будь-хто з підтримуваним гаманцем, підключенням до Інтернету та потужним апаратним забезпеченням може почати майнити криптовалюту. Це також залежить від типу криптовалюти, яку ви вибираєте для видобутку.

Ви можете вибрати соло-майнінг або пул-майнінг.

У соло ви самостійно вирішуєте хеш, тоді як у пулі це більше групові зусилля. Подібним чином, це також базується на типі апаратного забезпечення, яке ви розгорнули, ЦП, ГП або професійних майнерів ASIC (спеціальна інтегральна схема для програми).

Ознайомтеся з цим посібником, щоб детально зрозуміти майнінг криптовалют.

Платформи криптомайнінгу

У наступних розділах обговорюватимуться деякі основні платформи для майнінгу та утиліти, які спрощують процедуру майнінгу, скорочуючи більшу частину технічного налаштування.

Перш ніж почати, переконайтеся, що у вас є криптовалютний гаманець і програмне забезпечення для майнінгу, яке підтримує обрану вами криптовалюту.

Без зайвих слів, давайте почнемо з найкращих платформ для майнінгу.

Екос

Ecos називає себе повноцінною криптоінвестиційною платформою. І коли ви бачите їх широту в криптосфері, ви можете подумати те саме.

Він має криптовалютний гаманець, біржу, контракти на хмарний майнінг і криптопортфелі для інвесторів. Крім того, ECOS має зручний мобільний додаток. Він доступний в App Store і Google Play.

Однак їхні контракти на хмарний майнінг стосуються лише майнінгу біткойнів. Ви можете укласти контракт на суму від 75 до 50 000 доларів США на термін від 15 до 50 місяців.

Вони приймають платежі з карток і в кількох криптовалютах: BTC, ETH, XRP і LTC.

Цікаво, що ви можете придбати Bitmain Antminer на їх веб-сайті. І він буде видобувати біткойни на їх майнінговому заводі. Нарешті, у вас є можливість відправити його на вашу адресу у зручний для вас час. Вони щодня платять за хмарний майнінг і контракти на хостинг майнерів. Усю детальну статистику ви можете переглянути у своєму обліковому записі.

  Ярлики Chrome, які ви повинні знати

Головною особливістю платформи ECOS є те, що вони надають безкоштовний контракт на хмарний майнінг на 1 місяць для тестування своєї платформи!

StormGain

StormGain – одна з найпростіших платформ для майнінгу. Він має процес видобутку в один клік, який не споживає ваші локальні ресурси, і він безкоштовний. Але тут є заковика!

Як рекламується, це універсальна криптоплатформа. Ви можете купувати, продавати, торгувати, обмінювати та добувати. Видобуток обмежується біткойнами та виконується на серверах StormGain.

Зараз заковика в тому, що, по-перше, видобуток ведеться за 4 години зміни. Отже, ви повинні натискати, щоб активувати майнер кожні чотири години. Крім того, якщо ви не торгуєте на StormGain, швидкість майнінгу буде низькою до такої міри, що ви майнітимете мізерні 0,5 USDT (~USD) за сеанс майнінгу.

А по-друге, ви повинні підвищити рівень торгівлі, щоб збільшити швидкість видобутку. Примітно, що крім стартового є ще шість рівнів. Найвищий рівень — VIP 3 для трейдерів, які мають обсяг торгів 75 000 000 USDT за календарний місяць. З цим піковим рівнем ви можете отримувати дохід від безкоштовного майнінгу близько 16 000 USDT на місяць.

Комісія за торгівлю, обмін і зняття коштів залежить від типу монети. Але депозит без комісії.

StormGain має рідні програми для Android та iOS. Ви також можете використовувати його як веб-додаток.

Зрештою, StormGain підходить, лише якщо ви робите все за допомогою криптовалюти. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про криптоплатформи, якщо ви зацікавлені в майнінгу самостійно.

Slushpool

Slushpool це чудове місце для будь-кого, хто прагне майнінгу в пулі.

Це один із ветеранів майнінгу біткойнів, який зараз видобуває близько 3,5% усіх біткойнів.

SlushPool стягує комісію в розмірі 2% за використання своєї платформи. Він також має 0% комісії для деяких підтримуваних майнерів ASIC.

Він також має офіційний мобільний додаток для iOS та Android. Додаток можна використовувати як інструмент моніторингу облікового запису. SlushPool чітко заявляє, що ви не можете майнити за допомогою його мобільного додатку.

Його платформа має двофакторну автентифікацію (2FA) для додаткової безпеки. На додаток до звичайних одноразових паролів ви можете використовувати сумісні з FIDO2 фізичні пристрої автентифікації, такі як TREZOR або Yubikey.

Хоча мінімальна виплата становить 0,001 BTC, ви сплачуєте комісію за виплату в розмірі 0,0001 BTC за транзакції менші за 0,01 BTC. Те саме стосується виплат Zcash.

SlushPool має сервери для майнінгу біткойнів на всіх континентах: США, Європі, Канаді, Японії та Сінгапурі. Сервери для майнінгу Zcash розташовані в США та Європі.

Чудовий Майнер

Далі в списку платформ для майнінгу крипто Чудовий Майнер, який схожий на Cudo Miner. Це утиліта для керування майнінгом для користувачів Windows і Linux.

Його можна використовувати безкоштовно для 2 майнерів. Після цього починає діяти його платний план, починаючи з 4 доларів США на місяць щороку.

Він також має підписку на хмару, яка пропонує керування майнінгом з будь-якого місця за допомогою лише підключення до Інтернету. Ця послуга починається з 4 доларів США на місяць, щороку виставляється рахунок за 10 майнерів. Ця послуга має 30-денний пробний період, якщо у вас менше 400 установок для майнінгу.

Є також місячні плани, які трохи дорожчі, ніж їх річні аналоги.

Awesome miner здається відмінним рішенням для величезних майнінгових ферм. У ньому є багата документація та розділи довідки, які всіляко допомагають користувачам.

Сіоноди

Zionodes — найдоступніша платформа для майнінгу BTC, яку ми зустрічали. Ця платформа поставляється з найзручнішим інтерфейсом і допомагає вам підключитися та почати майнінг лише за лічені секунди. Найкраще те, що їх панель приладів динамічна; ви бачите, як ваші прибутки оновлюються щохвилини.

Зростання цієї платформи в основному можна пояснити її стратегічним партнерством з ViaBTC та багатьма іншими відомими гравцями в галузі майнінгу. Такі стратегічні партнерства забезпечують їхню опору в віддалений майнінг біткоінів домен.

Ми рекомендуємо цю платформу, оскільки, придбавши у них, ви стаєте єдиним власником апаратного забезпечення, і вам не потрібно турбуватися про наявність обчислювальної потужності. Розміщення апаратного забезпечення в центрах обробки даних допоможе вам отримати вражаючий час безвідмовної роботи 99,99%, тож фактично немає перерв у технічному обслуговуванні.

Вони приймають кілька методів криптоплатежів, таких як USDP, TUSD, DAI, BUSD, USDT і USDC. Додаткова перевага — можливість додавати ці монети в кількох мережах, таких як Ethereum, Binance Smart Chain і TRON. Zionodes має центри обробки даних у Північній Америці, Південній Африці, Європі та Росії.

Крім того, якщо ви плануєте оптове замовлення в торговий стіл ви можете здійснити платіж лише кількома клацаннями миші за допомогою токена MetaMask USDT ERC.

Зрештою, Zionodes є кращою альтернативою різним платформам хмарного майнінгу, оскільки він працює на модулях віддаленого майнінгу, де ви є власником майнера та можете керувати ним відповідно до своїх зручностей.

Підказка! Зареєструйтеся на торговій площадці та напишіть їм, і вони можуть надати вам безкоштовний пробний доступ до майнера за вашим вибором.

BitFuFu

BitFuFu пропонує як хмарний майнінг, так і продукти для хостингу. Це платформа хмарного майнінгу, стратегічно інвестована BITMAIN.

Наразі всі перелічені продукти на їх веб-сайті використовують майнери S19 Pro, флагманську модель від BITMAIN. Вони також співпрацюють із майнінговими сайтами, такими як Core Scientific, і майнінговими пулами, такими як Antpool.

На веб-сайті BitFuFu ви можете вибрати кількість хешрейту від 30 T до 500 T або навіть більші маси та тривалість плану від 30 днів до 360 днів. Їхня модель майнінгу полягає в тому, що ви можете сплатити лише плату за електроенергію за 10 днів наперед, а наступні витрати будуть вираховуватися за графіком або сплачувати одноразово.

  Як захистити свій Google Диск на iPhone та iPad за допомогою Face ID або Touch ID

Ви також можете стежити за процесом майнінгу, клацнувши посилання на вашій особистій сторінці на BitFuFu, щоб перейти до системи управління майнінг-пулами сторонніх розробників, щоб перевірити продуктивність майнера.

У них є додаток для iOS та Android, за допомогою якого ви можете стежити за ринком і розміщувати замовлення відповідно до останньої ціни.

Підказка! Вони пропонують ексклюзивні пропозиції щодо своїх мобільних додатків і комісію за рекомендацію до 3%.

Bitfly (Ethermine.org)

Bitfly тут можна майнити шість криптовалют: ETH, ETC, ZEC, BEAM, RVN і ERG. Кожен з них має інше доменне ім’я та інструкції з налаштування, що відповідають певній монеті.

Він стягує стандартну комісію в розмірі 1% незалежно від того, яку монету ви майните. Він має програми сторонніх розробників для моніторингу, які підтримуються на Android та iOS.

Bitfly має спеціальні посібники з налаштування залежно від операційної системи, відеокарти та монети.

Після того, як ви натиснете «Почати майнінг», ви перейдете до деталей сервера та параметрів програмного забезпечення для майнінгу. Після цього ви просто завантажуєте бажану утиліту для майнінгу та налаштовуєте програмне забезпечення для майнінгу, щоб почати майнінг.

Він має майнінгові сервери в Європі, Азії та США.

Bitfly може похвалитися миттєвими виплатами. Він також має канал Discord, місце для обміну знаннями з колегами-майнерами. Це може бути корисно, якщо ви новачок у сфері майнінгу.

Браузер CryptoTab

Це унікальна концепція майнінгу криптовалюти під час перегляду. Він має вбудовані функції майнінгу.

Браузер CrytoTab обіцяє автоматичне перемикання алгоритму для збільшення прибутку. Крім того, він також гарантує відсутність перегріву або розрядження акумулятора під час перегляду веб-сторінок за допомогою вбудованого браузера.

Він конвертує всі винагороди в біткоіни. Мінімальна вказана виплата становить 0,00001 BTC. Ви можете заробляти на своєму обладнанні для майнінгу, а також отримувати комісію за рефералів.

Цей браузер доступний для Windows, Mac, Android та iOS.

Це рекомендовано для нетехнічних користувачів, які хочуть мати мінімальний смак у видобутку криптовалюти.

Cruxpool

Дуже сучасний веб-сайт із написом: «Стабільний і прогнозований дохід від майнінгу криптовалют».

Ви можете майнити ETH, ETC, BEAM і Ravencoin на Cruxpool. І вони додають нові монети, коли ми говоримо про це.

Але коли ви заходите на їхню сторінку майнінгу, вони показують лише два пули майнінгу, ETH та ETC.

Ці два найбільші пули. Проте їх розділ довідки показує два інші майнінгові пули, Beam і Ravencoin.

Cruxpool стягує комісію в розмірі 1%.

Їх короткий посібник із початку роботи є детальним і корисним для налаштування майнінгу Ethereum та Ethereum Classic. Допомагає при запуску з різними операційними системами (Windows і Linux).

Мінімальні виплати:

Ethereum – 0,01 ETH
Ethereum Classic – 0,1 ETC
Ravencoin – 50 RVN
Промінь – 1 ПРОМІНЬ

HashCity

Ви можете майнити 14 криптовалют HashCity.

Хороша річ цієї платформи полягає в тому, що ви не маєте комісії за виплати, як у SlushPool.

Комісія за майнінг пулу становить 1%.

Ви можете знайти посібники для початку роботи, натиснувши кнопку «Як почати» біля кожної криптовалюти.

Наприклад, коли ви натискаєте «Як почати» для Litecoin, з’являється таке вікно:

Ви можете безпосередньо знайти відповідний майнер та інші файли в цьому розділі.

Так само ви можете завантажити докладні інструкції для кожної криптовалюти, щоб налаштувати майнінг за допомогою HashCity.

У них є додаток HashCity для Android і канал Telegram для учасників пулу.

NiceHash

Nicehash є найповнішим з пулів/сервісів, які ми розглянули на даний момент. Але його веб-сайт може легко перевантажити нового майнера.

Це ринок хеш-рейту, утиліта для майнінгу криптовалют і портал обміну криптовалютами, поєднані в одному.

Майнінг не може бути простішим, якщо у вас Windows 10. Подивіться це відео, щоб дізнатися більше:

З Nicehash у вас є два варіанти: або використовувати їхню власну програму для майнінгу: NiceHash Quickminer, або ви можете використовувати будь-яку сторонню програму для майнінгу з NiceHash Miner.

Залежно від апаратного забезпечення (CPU/GPU або ASIC) ви можете знайти докладні навчальні посібники, щоб почати з ними майнінг.

ОС NiceHash (NHOS) схожа на COS у CoinFly. Ви можете безкоштовно підключити необмежену кількість установок для майнінгу за допомогою NHOS. Це додаткова перевага порівняно з COS, який почне заряджатися після 4 установок.

NiceHash сумісний з багатьма пулами: F2Pool, SlushPool, 2Miners тощо.

Nicehash також має мобільний додаток для Android та iOS.

Легкий Майнінг BTC

Легкий майнінг BTC пропонує безпроблемний досвід майнінгу з контрактом на хмарний майнінг. Хмарний майнінг дозволяє придбати певну кількість хеш-потужності на період контракту.

Процес полягає в тому, щоб зареєструватися за допомогою електронної пошти, а потім підписати договір, щоб розпочати майнінг біткойнів.

Мінімальна виплата становить 0,0001 BTC, а їхня платформа забезпечує негайні й автоматичні платежі.

Ця платформа підтримує майнінг BTC, ETH і LTH.

ZHash.pro

ZHash.pro пропонує пул-майнінг із комісією 0%.

З ними можна майнити 4 монети: ZEC, ZEN, BTG і TENT.

Процес майнінгу простий і не потребує реєстрації. Потрібен лише підтримуваний гаманець і вибір сервера на вибір. Після цього налаштуйте програмне забезпечення майнера, і все готово.

Вони мають сервери для майнінгу в Європі, США та Азії.

Докладні інструкції доступні для всіх чотирьох пулів відповідно до майнінгового обладнання.

Вони також мають канал Discord для отримання допомоги від інших учасників пулу.

Але розмір пулу, принаймні на дискорді, здається невеликим із лише 89 онлайн-учасниками порівняно з Ethermine, який має 7371 онлайн-учасників на тій же платформі.

Маленькі пули не обов’язково є поганою річчю, і виплати більші порівняно з великими пулами. Проте ймовірність знайти блок може бути меншою з меншими пулами через менший хешрейт пулу.

  Як виправити «Не вдалося створити віртуальну машину Java»

Щоб уникнути будь-яких побоювань щодо ZHash.pro, ви можете перевірити їх останній список виплат для кожного пулу.

Мінімальні виплати становлять 0,01 ZEC, 0,1 ZEN, 0,05 BTG і 0,5 TENT.

K1Pool

K1Pool має можливість піти на самостійний досвід майнінгу. Ви можете окремо знайти блоки та залишити всю нагороду собі.

Але самостійний майнінг рекомендується, лише якщо у вас є потужне обладнання або ви майните криптовалюту з найменшими труднощами в мережі.

Ви можете майнити 16 криптовалют за допомогою K1Pool. Він має сервери в Китаї, Європі та США.

Ви повинні створити обліковий запис, щоб почати. Після цього ви можете налаштувати відповідно до свого апаратного забезпечення та розташування сервера.

Можна також майніти з хешрейтом, придбаним у NiceHash. Для цього у них є окрема панель керування NiceHash.

У них є розділ завантаження для майже всіх основних програм для майнінгу. Їхній портал завантаження допомагає вибрати найкраще програмне забезпечення для майнінгу відповідно до алгоритму майнінгу.

Кожна сторінка пулу містить важливу інформацію про цей конкретний пул, наприклад мінімальні виплати, хешрейт пулу, частоту виплат.

Вони також мають канал Discord і Telegram для отримання будь-якої допомоги від учасників пулу. Виходячи з кількості співробітників каналу Discord, K1Pool також здається новим у сфері майнінгу.

Проте інтерфейс користувача зрозумілий і містить багато інформації, яка допоможе новачкам — варто спробувати.

MinerGate

Minergate має 7 активних майнінг-пулів, які допоможуть вам почати. Серед інших можна майнити ETH, XMR, LTC, ZEC. Він обіцяє процес видобутку в один клік.

У них є власна програма для майнінгу: MinerGate XFast, яку вони назвали найшвидшою в гірничодобувній галузі. Ця програма підтримує видобуток 5 монет. В іншому майнінг-сервери потрібно налаштувати вручну.

Для початку процес досить простий. Ви можете переглянути їхній розділ пулу та вибрати потрібний пул, який містить посилання на завантаження програми або деталі сервера.

MinerGate стягує до 1,5% комісії в пулі залежно від криптовалюти та системи винагороди. У них також є програма керування MinerGate для Android.

SimpleMining

SimpleMininig схожий на Coinfly тим, що має ОС для майнінгу.

Ви можете користуватися їхніми послугами безкоштовно з однією майнінговою установкою протягом 30 днів.

Інтерфейс користувача досить простий і містить корисну інформацію для початку.

Можна зареєструватися в них і внести суму, щоб продовжити користуватися їхніми послугами після пробного періоду.

Подивіться це, щоб отримати чудовий відеоурок з використання ОС SimpleMining:

CudoMiner

Кудо Майнінг надає програмне забезпечення для майнінгу криптовалют.

Його майнінгова платформа Cudo допомагає в автоматизованому майнінгу з мінімальною конфігурацією вручну. Він може похвалитися тим, що керує 100 000 майнінгових установок і ASIC-майнерів за допомогою однієї платформи.

Він має функцію автоматичного перемикання монет, яка дотримується найприбутковішого алгоритму для видобутку для найкращого прибутку.

У них також є CudoOS для спеціалізованих установок для майнінгу. Налаштування схожі на ОС для майнінгу, які ми бачили в цій статті.

Ви можете майнити 9 монет за допомогою їх автоматичного майнінгу на момент написання цієї статті та понад 100 криптовалют за допомогою ручного налаштування.

Він має телеграм-канал із понад 6,5 тисячами учасників. Інтерфейс користувача чудовий, і є безліч статей, які допоможуть вам обійти майнінг криптовалют.

Вони мають модель ціноутворення на основі комісії, тому жодних попередніх платежів. Їхнє програмне забезпечення для майнінгу доступне для основних настільних ОС, включаючи Windows, Linux і Mac.

BetterHash

BetterHash – це інструмент для автоматизованого майнінгу, доступний виключно для ОС Windows. Він виявляє ваше обладнання та вибирає найкращий алгоритм для досягнення максимального ефекту.

Перегляньте це відео, щоб ознайомитися з автоматизованим майнінгом за допомогою BetterHash:

Ви можете майнити 9 криптовалют за допомогою BetterHash, включаючи знамениті BTC, ETH, XMR, ZEC.

Існує два режими майнінгу: ручний і з перемиканням прибутку (автоматичний).

Хоча комісія за майнінг не стягується для будь-якої криптовалюти, існує комісія за зняття біткойнів (для облікових записів, які не є coinbase) і FIRO.

Підведення підсумків 👨‍🏫

Оскільки криптовалюта стає загальноприйнятим терміном, майнінг криптовалют досяг рекордного рівня. Існує незліченна кількість платформ для майнінгу криптовалют, які можуть допомогти новачкам і професійним майнерам.

Хоча здається логічним використати невикористану обчислювальну потужність для майнінгу, певний рівень технічної майстерності є важливим, щоб отримати прибуток і уникнути збитків. Вибираючи будь-яку платформу для майнінгу криптовалют, критичними факторами залишаються підтримувані монети, алгоритми майнінгу, системи винагород, мінімальна виплата, комісія за зняття та відгуки користувачів.

Крім того, вам слід розглянути можливість придбання спеціального обладнання, наприклад Antminer.

Незважаючи на свою популярність, криптоманінг не для всіх, особливо тим, у кого неефективне обладнання, слід уникати майнінгу.

Хоча хмарний криптоманінг здається найпростішим способом видобутку, виплати не гарантуються. Це дуже схоже на інвестиції на фондовому ринку. І як тільки ви підписуєте контракт, ви зобов’язані сплатити суму незалежно від будь-якого доходу від майнінгу.

Тож порада, яка пов’язана з хмарним майнінгом: будьте обережні та копайте глибше, перш ніж ступити в цей інтригуючий світ пасивного доходу.

Хочете дізнатися більше про криптовалюту? Ось 7 онлайн-курсів криптовалюти для початкового та просунутого рівня.
Хочете трохи безкоштовної криптовалюти? Ось 7 способів заробити безкоштовну криптовалюту.