18 Кожен головний бос у Elden Ring перерахований у порядку

Elden Ring — це бойовик, розроблений FromSoftware у 2022 році, який з того часу користується популярністю серед любителів ігор.

Гравцям подобається концепція, творча робота та тема, що лежить в основі гри, і, отже, їх цікавить весь сюжет гри. Світ Elden Ring керують різні напівбоги, яких ви зустрічаєте на шляху до перемоги.

Причина популярності Elden Ring

  • The Elden Ring підходить для різних ігрових стилів.
  • Elden Ring забезпечує ігрову арену для широкого кола гравців.
  • Elden Ring наражає вас на випробування, де ви боретеся, отримуєте нові навички, не здаєтесь і навчаєтеся на кожному рівні.
  • Графіка, візуальні ефекти та звукові ефекти перевищують досконалість.
  • Рівень складності, навички та сили супротивників є іншими причинами, які тримають вас прикутими до гри.

Головною причиною популярності Elden Ring є боси. Отже, давайте переглянемо деяких відомих головних босів у Elden Ring.

Маргіт Упала Омен

Гравці стикаються з Маргіт Ознакомлення, коли намагаються дістатися до замку Штормової завіси. Ви не можете пропустити цей бій з Маргіт, тому перемогти його – єдиний вихід. Гравці, які бажають перемогти Маргіт, Fell Omen, повинні вибрати найміцнішу броню. Одним з найкращих варіантів буде набір Crucible Armor. Щоб виграти цю битву, вам потрібно грати в обороні. Для цієї мети відмінно підійде щит.

Правильно плануйте та розраховуйте свої атаки, а не продовжуйте грати в атаку. Єдиний спосіб виграти битву проти Маргіт Ознаки Пала — це підтримувати ідеальний баланс між захистом і нападом.

Годрік Щеплений

Годрік Щеплений — один із босів Elden Ring. Він править замком Штормвейл. Ґодрік Щеплений також є першим гравцем-напівбогом, проти якого бився в Elden Ring. Хоча битва з Годріком Щепленим не є обов’язковою для продовження вашої гри. Ви можете вибрати битву з Godrick is Grafted у наступних частинах гри. Ви знайдете Годріка Щепленого в кінці замку Штормової завіси.

Найкращий спосіб перемогти Ґодрика Щепленого – атакувати його ззаду. Ви можете відвернути Годріка, використовуючи виклик духів. Затримуйте його атаки та максимізуйте завдану йому шкоду, використовуючи наступне комбо. Використовуйте навколишню арену, таку як дерева, скелі та стовпи, у своїх інтересах.

Рудий вовк Радагон

Червоний Вовк з Радагону — ще один бос у Старому Кільці. Він — гігантський червоний вовк. Ви зустрінете його в Raya Lucaria всередині ліурнії озер. Обов’язково перемогти Червоного вовка з Радагону, щоб продовжити гру та потрапити в Підземелля спадщини. Ви повинні перемогти Червоного Вовка з Радагону, щоб отримати доступ до битви з Ренналою, королевою повного місяця.

Використовуючи попіл лінійного вовка, ви можете перемогти Червоного вовка Радагона. Крім того, ви також можете використовувати швидкі заклинання, щоб перемогти його. Вовк дуже агресивний; отже, вам потрібен щит для захисту. Нехай вовк ініціює атаки, а потім ви зможете атакувати його, оцінюючи його рухи.

Реннала, королева повного місяця

Реннала, королева повного місяця, є одним із багатьох босів Елден Кільця. Вона не напівбог, але гравці повинні перемогти одного з великих босів рун, щоб продовжити свою гру. Ви зустрінете її в академії Raya Lucaria.

Щоб перемогти Ренналу, ви можете скористатися попелом самотнього вовка. Використання пращі Rock буде ідеальним варіантом, якщо ви віддаєте перевагу магії. Бій починається з того, що Реннала плаває в золотому міхурі, а різні учні накладають на вас різні заклинання. Коли ви пройдете повз цих студентів, ви повинні вичерпати шкалу здоров’я Реннали, щоб перейти до другої фази бою. Переможіть Ренналу на цій фазі, щоб продовжити гру.

  Як експортувати нотатки та вкладені файли Google Keep

Змій, що пожирає Бога (Godskin Noble)

Змій, що пожирає бога, є ще одним босом у Elden Ring. Це величезний згорнутий змій, якого ви знайдете на горі Гельмір. Перемога над змієм, що пожирає Бога, не є обов’язковою для продовження гри. Змій, що пожирає Бога, відзначає першу фазу Рикарда. У нього є смужка здоров’я, яку ви повинні пройти, щоб перейти до другої фази бою.

Якщо ви помрете на другій фазі бою, ви повинні знову перемогти змія та продовжити далі. Змій, що пожирає бого, є першою фазою Володаря Богохульства.

Щоб перемогти змія, що пожирає Бога, вам слід використати великий спис мисливця на зміїв, який ви можете знайти на початку його кімнати. Змія буде нападати на вас в основному ударами і укусами. Він також може звалити вас на землю. Після перемоги над Змієм ви переходите у фазу 2, де вам потрібно перемогти Рикарда, Володаря Богохульства.

Рикард, лорд богохульства

Рикард, Володар богохульства, є другою фазою змія, що пожирає Бога. Перемогти над Рикардом не обов’язково, щоб продовжити гру.

Спочатку ви будете битися з Рикардом у вигляді змія, що пожирає Бога. Рикард — напівбог. Ви знайдете його, коли увійдете у вестибюль Volcano Manor. Ви зустрінете його, коли повернете праворуч до того коридору.

Щоб перемогти Рикарда, Володаря богохульства, вам може знадобитися спис мисливця на зміїв, який ви можете знайти на початку кімнати боса. Ви також можете використовувати імітацію виклику духа сльози, щоб зменшити складність боса. Осколок зоряного світла може допомогти вам просуватися далі з рівнем.

StarCourge Radahn

Starscourge Radahn є одним із наймогутніших напівбогів і є босом у Elden Ring. Ви зустрінете його в Caelid і отримаєте доступ до нього із замку Redmayne. Перемогти Радана зі Зоряного лиха необхідно, щоб наблизитися до кінця гри. Проте перемогти його не обов’язково, щоб закінчити гру.

Торрент доступний для битви з Starscourge Radahn. Ви можете завершити бій, не атакуючи, використовуючи виклик. Увійшовши в територію, прикрийте себе щитом і візьміть на себе відповідальність у бік Starscourge Radahn.

Магма Wyrm Makar

Magma Wyrm Makar — один із босів Elden Ring. Це істота-дракон, яку ви зустрінете в усіяному руїнами прірві, знайденому в ліурніях озер. Перемагати його не потрібно, щоб продовжити гру.

Вам може знадобитися виклик Kaiden Sellsword Ash Summons, щоб перемогти Magma Wyrm Makar. Ви повинні прицілитися в його голову, а також взяти з собою предмети вогнестійкості. Ви можете завдати важких ударів по його ногах і порушити його поставу.

Годфрі, Перший Стародавній Лорд

Годфрі був першим чоловіком королеви Маріки, а також Першим Стародавнім Лордом. Здобувши коронну перемогу, він втратив ласку сильної волі і був вигнаний. Він тоді став першим заплямованим. Вам потрібно битися з Годфрі двічі. Спочатку ви зіткнетеся з ним у святилищі Ердтрі як із золотим фантомом, а наступного разу ви зіткнетеся з ним біля трону Елдена перед закінченням.

Під час фази 1 Годфрі починає бійку після того, як кине у вас сокиру. Під час фази 2 Годфрі скидає свою броню та сокиру, вбиває свого лева, а потім б’ється голіруким. Фаза 2 починається, коли він мчить до вас із затриманою командою захоплення.

Морготт, король прикмет

Ви зустрінете Морготта, Короля Оменів у Лейнделлі, королівській столиці. Марготт — це первісна ідентичність Маргіт, Фел Омен. Він також самопроголошений «Останній з усіх королів». Він напівбог, і перемогти його необов’язково. Отже, якщо ви хочете продовжити гру, вам слід переконатися, що ви перемогли його. Після перемоги над Тінню Годфрі ви знайдете Марготт, Короля Оменів.

  Переглядайте зображення на Reddit, відфільтруйте решту

Щоб перемогти Маргіт, ви можете уникати його, використовуючи кайдани Маргіт. Використання кайданів тимчасово ламає його ШІ. Ви повинні використати Меліну + Атаку в стрибку, щоб перемогти Марготт, Короля Оменів.

Вогняний гігант

Відомо, що Вогняний Велетень є останнім, хто вижив у війні проти гігантів, і є босом у Старому Кільці. Це масивна гуманоїдна фігура з обличчям на грудях. Ви зустрінете його на вершинах гігантів. Перемогти Вогняного Велетня необов’язково, і гравці повинні перемогти його, щоб просуватися до кузні велетнів.

Щоб перемогти Вогняного Велетня, ви можете використовувати чорний ніж Тіче. Уникайте використання призову групи з низьким рівнем здоров’я, як у вовків, і зосередьтеся на використанні виклику міміки попелу сліз. Ви також можете використовувати заклинання мух під час останньої фази.

Дует Godskin

Бій із Божою шкірою — це бій із подвійним босом, у якому ви повинні одночасно зіткнутися з Божою шкірою Ноблом та Божим апостолом. Ця битва відбувається в Руйнується Фарум Азула. Боротьба проти дуету Godskin необов’язкова, і всі гравці повинні перемогти пару Godskin, щоб просунутися до Руйнованого Фарум Азули.

Щоб перемогти дует Godskin, ви повинні приспати одного боса, а потім зосередитися на побитті іншого. Використовуйте конструкції на арені, щоб отримати простір для лікування, розділяючи дует під час бою та ізолюючи їх, щоб битися по одному. Ви можете підвищити живучість свого духовного попелу, використовуючи навичку стандартної зброї командира.

Малікет, Чорний клинок

Ви зустрічаєте Малікета, Чорний Клинок у Руйнованій Фарум Азулі. Він є одним із босів Elden Ring, і перемогти його необов’язково. Після перемоги над ним ви отримуєте доступ до столиці Лейнделл, Ешен. Щоб перемогти Чорний Клинок, вам слід попрактикуватися у священнослужителі-звірі, який ламає поставу, який завдає сильних атак, і вивчити вимоги.

Ви повинні використовувати стовпи на арені, щоб заблокувати його снаряди та витратити час на лікування. Ви можете використовувати Crimsonburst Crystal Tear, щоб компенсувати руйнівний ефект атак Малікета. Тримати під рукою щит вигідно. Коли починається друга фаза, ви можете перевести його ШІ в режим темпу та розташувати стовп між собою. Цей бій завершується без використання будь-яких викликів.

Сер Гідеон Офнір, Всезнаючий

Сер Гідеон Офнір, Всезнаючий, є заплямованим лідером і босом Старого Кільця. Він використовував чари, а також просунуте чаклунство. Ви можете зустріти його в Лейнделлі, столиці попелу. Ви отримаєте доступ до цієї області, коли досягнете значного прогресу в історії. Перемогти сера Гідеона Офніра обов’язково, якщо ви хочете продовжити шлях до Елденського кільця.

Щоб перемогти сера Гідеона Офніра, вам слід використати заклинання вічної темряви, які допоможуть вам перенаправити всі його заклинання. Ви також повинні використовувати заклинання неминучого божевілля, коли хочете впоратися зі значною шкодою, яка виникає під час його монологу. Ви також повинні використовувати важкі стрибки, щоб порушити його могутню магію.

Годфрі, Перший Стародавній Лорд

Як згадувалося раніше, ви зустрінете Годфрі на двох етапах гри. Це вже друга зустріч. Ви повинні перемогти Годфрі, щоб отримати доступ до решти та кінцевої частини гри. Ця битва більш-менш схожа на першу битву, з якою ви зіткнулися з лордом Першого Ельдена. Як і попередня версія, ця версія також чутлива до зловживань guard counter.

Битва починається, коли він запускає свою сокиру для стрибків. Ви повинні уникати удару сокири та швидко атакувати Годфрі, коли він нахиляється, щоб підняти сокиру. Перемігши його, ви отримаєте доступ до його належної форми, тобто Hoarah Loux.

Хоара Лукс

Хоара Лукс — це справжня форма першого лорда Елдена Годфрі. Ви знайдете його в передостанньому бою в Лейнделлі в кінці гри. Він охороняє вхід до Ердтрі. Hoarah Loux має дві основні фази, які ускладнюють гру.

  Який діапазон типової мережі Wi-Fi

Годфрі відкладає свої обладунки та зброю і стрибає, щоб битися з голими руками у формі Хоари Лукс. Це набагато простий бій порівняно з попереднім.

У Годфрі менше рухів, які він використовує невпинно, тому вам важко знайти вихід. Ще складнішими є його численні захоплення, які завдають величезної шкоди. Вам потрібно ухилятися від цих захоплень, розпізнавати його манеру бою та атакувати його за тих небагатьох нагод, які вам випадають.

Радагон Золотого Ордену

Під час маршу до перемоги ви стикаєтеся з Радагоном Золотого Ордену. Радагон, друга половина королеви Маріки, високий, зламаний Бог, який володіє молотом. Він той, хто зруйнував Elden Ring і є одним із босів у Elden Ring. Ви знайдете його на Elden Throne, і перемогти його не обов’язково, щоб перейти до завершальної частини гри.

Ви можете використати виклик Чорного ножа Тіче, щоб перемогти Радагон. Ви можете використовувати божественне зміцнення Господа, щоб подолати шкоду, завдану його святими атаками. Також бажано використовувати вогнепальну зброю. Ви повинні мати справу зі збитками, які він завдає, і атакувати його одночасно, щоб перемогти.

Elden Beast

Elden beast — останній бос у Elden Ring. Він діє як васал вищої волі, представляючи належну форму Старого Персня. Ви зустрінете його на Ельденському троні. Перемогти його є обов’язковим, оскільки це останній крок до завершення гри. Ви досягнете цієї сходинки одразу після перемоги над Радагоном.

Ви повинні використовувати імітацію сліз, виклик попелу над Elden beast. Використання божественного зміцнення лорда буде корисним для зменшення шкоди. Збільшити регенерацію витривалості можна за допомогою талісмана зеленої черепахи. Дотримуйтесь завдання фізичної шкоди, оскільки Elden beast стійкий до святих елементів.

Це всі боси, яких ви зустрінете в Elden Ring. Продовжуючи поступово перемагати їх, ви отримуєте перемогу. Кожен бос має свій спосіб битви та завдання шкоди, що змушує вас думати та змінювати свої стратегії відповідно. Ви повинні бути пильними, стежити за діями супротивників, а потім кидатися на них. Ви реєструєте перемогу, коли досягаєте останнього рівня та перемагаєте Елденського звіра.

FAQ

Скільки головних босів у Elden Ring?

Якщо ми порахуємо кожного ворога в Elden Ring, у якого є смуга босів, незалежно від того, чи вони зустрічаються через туманні ворота чи під час блукання територією, і у вас є можливість втекти від них, найкраща оцінка полягає в тому, що в Elden Ring є 157 зустрічей з босами .

Висновок

Elden Ring зумів утримати людей прикутими до своїх екранів, коли вони проходили рівні, перемагаючи своїх ворогів. Кожен рівень додає азарту та приносить щось нове для гравців. Крім захоплюючих персонажів і вражаючої графіки, складність кожного рівня є ще однією причиною, яка зберігає інтерес незмінним і приваблює людей спробувати пограти в цю гру.

Протягом усієї гри ви стикаєтеся з багатьма босами, перемогти деяких з яких є обов’язковим. Ви наближаєтеся до перемоги, перемагаючи цих босів і штурмуючи наступні рівні. Гра є модною, і її популярність зростає з кожним днем. Вона знайшла місце в серці кожного любителя ігор.

Ви також можете переглянути деякі з найкращих класичних ігор для PlayStation (PS1).