17 хостингових серверів Hurtworld, щоб знайти своє плем’я та вижити стильно

Categories:

Сервери хостингу Hurtworld пропонують високопродуктивні та надшвидкісні ігрові можливості.

Сьогодні ігри є одним із основних засобів розваги людей. З огляду на високий попит, широкий вибір онлайн-ігор створюється та розповсюджується для людей, доступних у всьому світі.

Ігри на виживання займають перше місце в списку. Розробники створюють кілька ігор на основі цього жанру, кожна з яких має унікальний стиль, формат, графіку та кількість шанувальників, щоб не відставати від ентузіазму та інтересу гравців.

Hurtworld — одна з таких ігор із потужним геймплеєм і вдосконаленою графікою.

І щоб грати в цю гру, вам потрібен високоякісний сервер, який може запропонувати першокласну продуктивність, швидкість і достатні ресурси.

Давайте обговоримо гру та чому має сенс отримати сервер хостингу Hurtworld.

Що таке Hurtworld?

Hurtworld — це хардкорна гра від першої особи на виживання з відкритим світом, яка зосереджена на стратегічному керуванні картою та змагальній стрілянині.

Це багатокористувацька гра, розроблена та опублікована Bankroll Studios 10 грудня 2019 року. Вона має широкий спектр шанувальників і створена для запеклих геймерів, які прагнуть покарати.

Геймплей

Hurtworld — це гра на виживання, у якій ви починаєте як простий хлопець, у якого немає зброї чи інструментів для захисту. Ніч, яку ви бачите, холодна, і вам потрібно назбирати дров, щоб розпалити багаття. Наступного ранку ви трохи помандруєте, де знайдете кабанів.

У грі важливу роль відіграє середовище. Ви знайдете різні біоми з різними кліматами та сезонами. Там вам доведеться боротися за своє виживання. Скажімо, ви в пустелі і відчуваєте спрагу. Раптом ви стикаєтеся з небезпечними піщаними бурями. Натомість на півночі можливі заморозки.

Щоб вижити в різних обставинах, вам доведеться шукати обладнання та ресурси для задоволення ваших потреб. Також вам доведеться виготовляти життєво важливі об’єкти, будувати свій будинок і ремонтувати транспорт. Ви можете вибрати різні інструменти та зброю.

Отримавши транспортний засіб, ви зможете подорожувати світом швидше та швидше вистежувати ворогів. Ви можете мати власну ферму, де ви зможете вирощувати їжу, щоб вижити і набратися сили.

Навіщо вам потрібен сервер хостингу Hurtworld?

Сучасні відеоігри потребують більшої графіки та високої продуктивності. Але на це витрачається багато ресурсів. Граючи в гру на комп’ютері, ви можете зіткнутися з такими проблемами, як затримка, повільна мережа, миттєве завершення роботи, помилки тощо. І професійно вам не буде кому допомогти.

Щоб подолати такі проблеми та грати в цю фантастичну гру з більшою ефективністю та задоволенням, буде корисно отримати ігровий сервер від авторитетного постачальника послуг. Ігровий хостинг забезпечить вам високу продуктивність і ігровий досвід без затримок на додачу до чудових функцій. Це допомагає вам підтримувати вашу швидкість, якість, самовідданість і інтерес до гри.

Крім того, серверний хостинг Hurtworld відіграє важливу роль у захисті ваших файлів і збережених ігор під час нещасних випадків. Надійний ігровий сервер допомагає захистити ваш сервер і дані від DDoS-атак, забезпечуючи високу доступність мережі та низький пінг серверів, щоб ви могли грати без перерв.

Мінімальні системні вимоги

Щоб грати в потужні ігри Hurtworld, на вашому комп’ютері має бути:

 • 64-розрядний процесор і ОС Windows XP 64
 • Процесор 2 ГГц
 • 4 ГБ пам’яті
 • Intel HD 4600 або GeForce 460, або Radeon HD 5850
 • directX для версії 9.0c
 • 2 ГБ доступного місця для зберігання

А тепер давайте розглянемо найкращих постачальників послуг хостингу серверів Hurtworld.

Нітрадо

Грайте у свою улюблену гру за допомогою платформи розміщення ігрових серверів Nitrado та отримайте гнучкість контролю налаштувань і керування серверами. Він пропонує просту у використанні панель керування з різними функціями, як-от встановлення плагінів і модів.

  Створіть гарні інформаційні панелі KPI за допомогою цих 10 інструментів

особливості:

 • Ви отримаєте безвідмовне та якісне серверне обладнання.
 • Nitrado забезпечує щоденне резервне копіювання, тож ви ніколи не пропустите дані чи збережені ігри та конфігурації.
 • Він також забезпечує найкоротші маршрути до Інтернету. Таким чином, ви отримаєте найнижчий пінг.
 • Ви можете перемикатися між іграми будь-де та будь-коли.
 • Оновлюйте або знижуйте версію сервера, коли забажаєте.

Орендуйте ігровий сервер Hurtworld зараз за початковою ціною $4,09 за 10 слотів. Ви можете поновити свою підписку, коли забажаєте, і створити власну підписку відповідно до ваших вимог.

Хост Havoc

Орендуйте ігровий сервер Hurtworld на одній із преміум-платформ для розміщення серверів – Host Havoc. Він пропонує кращу доступність мережі, оскільки працює в 11 містах світу. Таким чином, ви отримаєте надійні засоби з реальним резервуванням.

особливості:

 • Host Havoc забезпечує безвідмовну роботу на 99,9%, розміщуючи свою інфраструктуру в найкращих у галузі центрах обробки даних із надійними висхідними з’єднаннями.
 • Досвідчені користувачі, які бажають керувати сервером, можуть отримати повний доступ до FTP і доступ до веб-менеджера файлів.
 • Ви можете налаштувати параметри запуску сервера.
 • У будь-якому центрі обробки даних, який ви виберете, ви знайдете повний захист від DDoS.
 • Ви можете легко встановити плагіни oxide, вміст майстерні тощо.

Виберіть свій сервер зараз від 30 до 100 і замовте свій ігровий сервер. Скористайтеся 3-денною гарантією повернення грошей і миттєвим налаштуванням.

Рішення Blue Fang

Відчуйте кращий ігровий процес із Blue Fang Solutions, вибравши тип і назву свого сервера та додавши свій ідентифікатор Steam64, якщо такий є.

Усі сервери працюють із звичайним пріоритетом процесора, який дає вам пріоритет на основі списку. Ви можете використовувати високий пріоритет ЦП, щоб спочатку налаштувати процеси ігрового сервера.

Він має центри обробки даних по всьому світу, включаючи Нью-Йорк, Маямі, Сіетл, Чикаго, Даллас, Лос-Анджелес, Страсбург, Лондон, Сідней, Сінгапур тощо. Кожен центр обробки даних має захист від DDoS, щоб захистити ваш сервер від небажаних загроз і зробити його доступним 24/7.

Сервери виживання

Оренда ігрового сервера Hurtworld у Survival Servers запропонує вам можливість миттєвого налаштування, щоб швидко встати та почати грати після реєстрації. З цією платформою ви отримаєте потужну ігрову панель із потужними функціями.

особливості:

 • Для досвідчених користувачів Survival Servers пропонують повний доступ до FTP і веб-менеджера файлів.
 • Ви можете легко перемикатися між місцями та іграми в будь-який час, у будь-якому місці.
 • Ви можете вибрати автоматичний або спеціальний варіант перезапуску сервера.
 • Отримуйте сповіщення сервера та останні версії модів.
 • Сервери виживання використовують потужні процесори Intel або AMD із надшвидкими накопичувачами NVMe.
 • Його інфраструктура розташована в Сіетлі, Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Франції, Німеччині та Сінгапурі. У кожному центрі обробки даних ви отримаєте захист від DDoS.
 • Налаштуйте свій сервер за допомогою спеціальних параметрів запуску.
 • Легко отримуйте доступ до інструментів сторонніх розробників і встановлюйте плагіни та модифікації.

Налаштуйте сервер відповідно до вимог, замовте його зараз із деякими доповненнями та почніть грати з друзями.

НИЗЬКИЙ.МС

Отримайте високопродуктивного хостинг-партнера, щоб орендувати сервер Hurtworld і отримати найкращі пропозиції та ігровий процес. LOW.MS пропонує 10 ГБ пам’яті безкоштовно, а також безкоштовну міграцію сервера з інших платформ хостингу. Щойно ви завершите своє замовлення, LOW.MS налаштує ваш сервер за лічені хвилини.

особливості:

 • LOW.MS використовує лише найновіші процесори Intel, що забезпечує до 5 ГГц процесорної потужності для вашого сервера. Він поєднується з твердотільними накопичувачами Intel і пам’яттю DDR4 для високої продуктивності та надійності.
 • Він поширюється на одинадцять місць, щоб забезпечити найкращий сервіс, наприклад низький пінг, висока доступність тощо.
 • Усі сервери пропонують мінімальний захист DDoS зі швидкістю 10 Гбіт/с, усуваючи переривання гри через Corero SmartWall.
 • Його передова панель керування дозволяє керувати налаштуваннями та статусом сервера з одного вікна.

Почніть свою подорож Hurtworld сьогодні за початковою ціною 7,80 доларів США на місяць. Якщо ви хочете отримати відшкодування з будь-якої причини, ви можете подати заявку протягом 5 днів після реєстрації, щоб отримати повне відшкодування.

  Як завантажити додатки на Chromebook

GTXGaming

Замовте ігровий сервер Hurtworld у GTXGaming і скористайтеся перевагами потужної панелі керування, щоб легко керувати своїм ігровим сервером.

особливості:

 • GTXGaming використовує процесори Intel від процесорів E3 до найновіших i7 або i9. Він також використовує AMD Ryzens для високої продуктивності.
 • Він охоплює весь світ, включаючи Лос-Анджелес, Даллас, Нью-Йорк, Орегон, Шарлотт, Квебек, Лондон, Париж, Мадрид, Франкфурт, Москву, Стокгольм, Сінгапур і Сідней. Кожен центр обробки даних має захист від DDoS корпоративного рівня.
 • Ви можете легко перемикатися між доступними іграми.
 • Він зберігає клонований файл резервної копії на зовнішній машині резервного копіювання під час перезапуску сервера.
 • Експерти отримають повний доступ до FTP.
 • Ви можете створити підпорядкованого користувача та надати дозвіл на керування вашим ігровим сервером.

Орендуйте гру Hurtworld сьогодні та грайте в неї одразу після реєстрації.

Pingperfect

Якщо ви любите грати в жорсткі багатокористувацькі ігри на виживання без перерв, Pingperfect — найкращий вибір. Майже кожна система є автоматичною, тому щойно ви завершите своє замовлення, вона миттєво почне налаштування вашого сервера.

особливості:

 • Pingperfect має центри обробки даних по всьому світу, які пропонують надійні мережі та функції.
 • Він пропонує 1 Гб веб-простору, який ви можете використовувати для реклами сервера.
 • Його проста у використанні ігрова панель має інтуїтивно зрозумілий дизайн і прості параметри налаштування.
 • Досвідчені користувачі отримають повний доступ до протоколу FTP і файлового браузера.
 • Спеціальна власна система резервного копіювання зберігає ваші збережені ігри та конфігурації, тому ви ніколи не втратите жодних даних.

Отримайте свій ігровий сервер Hurtworld зараз і почніть грати з друзями.

Оптимізація серверів

Замовте хостинг свого ігрового сервера зараз у Streamline Servers і скористайтеся різними функціями та потужною панеллю керування. Це дозволяє вам будь-коли налаштовувати та керувати параметрами вашого сервера.

особливості:

 • Сервери розроблені геймерами для геймерів, забезпечуючи ігровий досвід без затримок.
 • Він пропонує систему встановлення одним натисканням, тож ви можете легко інсталювати будь-які додатки з Mod Manager.
 • Він має різні центри обробки даних, від Північної Америки та Канади до Азії, які пропонують безкоштовний захист від DDoS для вашого сервера для захисту ваших даних.

Виберіть свій слот із наявних і замовте сервери Streamline зараз і поділіться ними з друзями.

RoxServers

Розмістіть свою улюблену гру Hurtworld на RoxServers і отримайте цілодобову підтримку. Економте час на налаштування та керування параметрами за допомогою потужної панелі керування. Ви отримаєте мережі, захищені від DDoS-атак, тож зможете користуватися сервером у захищених умовах і отримати до нього доступ у будь-який час.

RoxServers підтримує ПК, Linux і Mac. Немає обмежень на дисковий простір SSD; Ви отримаєте до 32 ГБ оперативної пам’яті та частоту процесора 3,9 ГГц. Крім того, ви отримаєте підтримку встановлення oxide одним клацанням миші, повний доступ до FTP, час безвідмовної роботи 99,99% тощо, і доступ до нього можуть мати 4-60 гравців.

ServerBlend

Отримайте свій ігровий сервер Hurtworld з однієї з першокласних платформ хостингу – ServerBlend і підготуйте його за кілька хвилин до гри, яку не зупинити. Ви отримаєте високопродуктивні виділені сервери з 30+ слотами. Крім того, він забезпечує надійні мережі з низьким пінгом.

ServerBlend пропонує панель керування TCAdmin для керування налаштуваннями та налаштування їх відповідно до ваших потреб. Досвідчені користувачі можуть отримати доступ до FTP; сервер підтримує повний мод, включаючи oxide і плагіни. Крім того, ви отримаєте захист від DDoS зі своїм сервером.

Замовте свій ігровий сервер сьогодні та отримайте відшкодування протягом 7 днів.

Хостинг AGS

Орендуйте свій Hurtworld зараз і дозвольте AGS Hosting налаштувати ваш сервер за лічені хвилини, щоб ви могли відразу почати грати у свою гру. Ви можете додати свої майстерні Steam, якщо такі є, на свій сервер, щоб користуватися різними модами гри. Він зберігає ваші збережені ігри та конфігурації в безпеці на зовнішньому сервері.

AGS Hosting охоплює весь світ, надаючи вам найкращі послуги з більшим часом безвідмовної роботи та низьким пінгом. Крім того, ви отримаєте захист від DDoS для всіх серверів, щоб зробити ваш сервер доступним щоразу. AGS Hosting використовує новітнє апаратне забезпечення, таке як i7 5 ГГц, мережі 10 ГБ і NVMe.

  Як додати прозорість і зменшити непрозорість зображення

Замовте дуже доступний сервер Hurtworld і отримайте повне відшкодування, якщо ви розмістите запит протягом 72 годин після покупки.

Nitrous Networks

Отримайте сервер Hurtworld від Nitrous Networks із нескінченними функціями, такими як необмежений обсяг оперативної пам’яті, до 200 гравців тощо. Він підтримує різні плагіни та оксидні моди.

Усі сервери захищені DDoS, тому ваш сервер буде доступний 24/7. Nitrous Networks пропонує безкоштовний веб-хостинг, безкоштовний MySQL і 7 серверів по всьому світу. Налаштуйте сервер, визначивши та вибравши кілька меню, і починайте оренду.

MyBlackBoxHosting

MyBlackBoxHosting пропонує спеціальну хостинг-платформу преміум-класу для Hurtworld, щоб ви могли насолоджуватися грою без будь-яких перерв. Ви можете створити власну карту за допомогою процедурного генератора карт. Крім того, ви можете мати підтримку між подорожами, щоб грати у свої ігри, вибираючи різні варіанти та карти.

Крім того, ви отримаєте автоматичну підтримку модів і інструмент оновлення. MyBlackBoxHosting пропонує систему резервного копіювання ваших збережених конфігурацій, щоб ви ніколи не втратили файли. Ви можете планувати системи обміну повідомленнями, оновлення Steam, перезавантаження тощо.

Хороший ігровий хостинг

Орендуйте сервер Hurtworld у Good Game Hosting і скористайтеся миттєвим налаштуванням. Ви можете редагувати командний рядок, встановлювати карти та моди, змінювати налаштування сервера та захищати свої файли. Він використовує надшвидке обладнання для високої продуктивності.

Крім того, ви можете завантажувати файли за допомогою FTP і використовувати розширений редактор для редагування конфігурації сервера. Good Game Hosting пропонує найсучасніші технології, як-от сервери лише з SSD, що забезпечує найвищу продуктивність.

Крім того, центри обробки даних рівня 4 менш схильні до збоїв і створені надійно та стійко до збоїв. Ці сервери також пропонують доступність мережі на 99,995%, тож ви можете отримати доступ до своїх ігор у будь-який час.

CD KeyZ

CD KeyZ пропонує дешевий варіант оренди ігрових серверів Hurtworld. Він пропонує від 10 до 50 гравців і підтримує 25 локацій. Після завершення замовлення ваш ігровий сервер буде готовий протягом декількох хвилин, що дозволить вам грати без перерв.

Ви можете використовувати панель адміністратора сервера, щоб керувати та змінювати налаштування, коли забажаєте, і насолоджуватися безпроблемною грою. Ви можете перевірити різні списки серверів разом із країнами та підтримуваними картами.

1GServerHost

Виберіть свій улюблений план і орендуйте ігровий сервер Hurtworld у 1GServerHost. Він пропонує гарантовану продуктивність сервера, включаючи 5,2 ГГц AMD Ryzen 9, 128 ГБ DDR4 32000 МГц двоканальний і NVMe PCI Gen 4.0 зі швидкістю 7000 МБ/с.

особливості:

 • Миттєве налаштування протягом декількох хвилин після успішної реєстрації.
 • Необмежена кількість гравців.
 • Спеціальна панель керування допоможе вам налаштувати та змінити налаштування, коли забажаєте.
 • Перемикайтеся між іграми будь-де та будь-коли.
 • Отримайте резервний сервер для збережених ігор і конфігурацій.
 • Він пропонує ігрові функції, такі як автоматичне перезавантаження, резервне копіювання, оновлення тощо.
 • Форми редактора налаштувань дозволяють налаштувати сервер у будь-який момент.
 • Він підтримує всі карти, DLC і моди.

Орендуйте свій сервер зараз за початковою ціною 15 доларів США на місяць і отримайте гарантію повернення грошей протягом 72 годин після покупки.

Розвиток ігор

Gaming Evolved пропонує високопродуктивний сервер для гри Hurtworld. Він включає в себе швидке налаштування, ідентифікатор майстерні Steam, додаткових підкористувачів, повний контроль над панеллю керування, розширені налаштування, повний доступ до FTP, безкоштовний захист DDo тощо.

Орендуйте ігровий сервер Hurtworld сьогодні та випробуйте ігровий процес разом із друзями.

Висновок

Hurtworld — це багатокористувацька гра, яка може підняти ваше випробування на виживання на новий рівень. Завдяки надійному та високопродуктивному ігровому серверу ви можете грати в такі надійні ігри з більшою зручністю, безпекою та точністю. Ви отримаєте потужні сервери, надшвидкісні процесори, SSD-накопичувачі та багато інших функцій.

Отже, виберіть найкращий ігровий сервер Hurtworld зі списку вище та насолоджуйтесь потужною грою без затримок разом із друзями.

Далі перегляньте виділені ігрові сервери для геймерів і стримерів.