17 найкращих інді-ігор у Steam, які не варто пропускати

Categories:

З популярністю таких платформ, як Steam, інді-ігри також повернули собі ім’я на ринку. Перегляньте кілька гідних інді-ігор у цьому списку.

Інді-ігри пропонують кілька унікальних ігор, і їх можна знайти на всіх основних ринках відеоігор. Сектор розваг відчуває повне захоплення цими іграми. Вони зробили цілком очевидним, що будь-хто може стати багатим і відомим лише завдяки власним навичкам і майстерності.

У цій статті ми обговоримо, що таке інді-ігри та чим вони відрізняються від звичайних ігор. Ми також обговоримо деякі з найкращих інді-ігор у Steam, якими варто скористатися.

Що таке інді-ігри?

З середини 2000-х років інді-ігри стали вірусними завдяки таким платформам, як Steam і Xbox Live Arcade. Крім того, тенденція ігрової індустрії також спрямована на те, щоб у виробництві ігор пріоритетом був прибуток, а не досвід користувача. Геймери шукали свіжий, творчий і орієнтований на розповідь досвід. Вони змогли задовольнити це бажання завдяки інді-іграм.

Комп’ютерні ігри, розроблені незалежно, відомі як інді-ігри. Фраза «інді-гра» походить від термінології, схожої на «інді-кіно» та «інді-музику», де ця ідея часто пов’язана із самовидавом і незалежністю від великих студій чи дистриб’юторів.

Ці ігри можуть бути створені повністю з нуля однією особою або невеликою групою від 2 до 10 осіб. Оскільки матеріали, які використовуються в незалежних іграх, створюються розробниками самостійно або отримуються безкоштовно, їх іноді називають безкоштовними.

Чим інді-ігри відрізняються від звичайних ігор?

Інді-ігри незалежні як з точки зору фінансів, так і з точки зору творчості. Навіть якщо у них є видавець, їхня гра була розроблена самостійно без їхнього внеску, або через їхні кошти, або за допомогою таких засобів, як краудсорсинг. Інді-відеоігри часто створюються однією людиною, невеликою командою або невеликою незалежною компанією, створеною лише для створення гри.

Інді-ігри часто хвалять за їх оригінальність, винахідливість та експерименти. Винахідливий геймплей або характерні підходи до оповідання часто компенсують погану естетику.

Ці ігри часто досліджують ігри як мистецтво, і вони дуже винахідливі та експериментальні. Вони можуть дозволити собі оригінальні ризики, яких не роблять великі ігри. Через потребу в підтримці видавців вони часто продаються через платформи цифрового розповсюдження.

Тепер, коли ви маєте гарне уявлення про інді-ігри, давайте розглянемо деякі з найкращих.

Для короля

Країна під назвою монарх Фахрула мертва в інді-відеогрі For the King. Його вбиває невідомий зловмисник, що призводить до того, що колись спокійне королівство Фахрул перетворюється на анархію.

Королева в цій грі відчайдушно звертається до народу королівства з проханням піднятися і допомогти зупинити потік наближення катастрофи, оскільки їй більше нікуди повернутися, і вона виходить за межі своїх можливостей.

Гравець повинен витримати суворі умови, битися зі злими монстрами, плавати по морях і досліджувати темний підземний світ. Метою гри є боротьба зі злом і відновлення гармонії в королівстві.

Розробник: IronOak Games

Видавець: IronOak Games

Дата виходу: 19 квітня 2018 р

Доступно на: Steam, Nintendo Switch, Xbox і PS4

Stardew Valley

Однією з найприємніших незалежних ігор, коли-небудь створених, є Stardew Valley. Гра є звичайним симулятором сільського господарства, і, хоча деякі гравці можуть вважати її піксельною естетикою відвертою, вона містить чудовий матеріал, який вартий сотень годин гри. Основна увага гри зосереджена на розкручуванні та уяві.

  Як правильно почистити ноутбук

Гравці зможуть вільно проектувати свою ферму та будинок, намагаючись жити чесно в місті. Гравець буде взаємодіяти з іншими неігровими персонажами в околицях і визначати ідеального, з ким можна оселитися. Протягом сезонів гри є романтичні можливості та характерні зустрічі з різними персонажами.

Розроблено: ConcernedApe

Опубліковано: ConcernedApe

Дата виходу: 26 лютого 2016 р

Доступно на: Steam, Xbox і PS4

Бродячий

Безсумнівно, однією з найбільших і найкращих інді-ігор є Stray. Захоплена реакція призвела до пригод рудого кошеня, яке опинилося у світі кіберпанку, проводячи значну кількість часу на вершині списку найкращих незалежних ігор у Steam.

Ви будете мандрувати освітленими неоновими алеями та вирішувати легкі екологічні головоломки протягом більшої частини Stray. Тим не менш, бувають і тривожні ситуації, які піддають випробуванню ваші рефлекси.

Розробник: BlueTwelve Studio

Видавець: Annapurna Interactive

Дата виходу: 19 липня 2022 р

Доступно на: Steam і PS 4&5

Убити шпиль

В інді-грі «Slay the Spire» ви можете створити унікальну колоду, наткнутися на дивних істот, знайти потужні артефакти та перемогти Шпиль. Ця гра є найкращою одиночною грою для створення колод, оскільки вона поєднує в собі карткові ігри з рогаліками.

У цій грі є 350+ повністю доступних карт, 200+ унікальних об’єктів, 50+ унікальних бойових зіткнень і 50+ таємничих випадків, які можуть бути корисними чи шкідливими.

З кожною спробою піднятися на Шпиль ви знаходите сотні нових карт, які можна додати до своєї колоди. Крім того, ви можете вибрати карти, які доповнюють одна одну, щоб швидко перемогти суперників і досягти вершини.

Розробник: MegaCrit Games

Видавець: MegaCrit Games

Дата виходу: 15 листопада 2017 р

Доступно на: Steam, Xbox, Android, PlayStation, iOS і Nintendo Switch

Переплет Ісаака: Відродження

The Binding of Isaac: Rebirth — це рольова гра, схожа на жуліка, із випадковим створенням. У грі буде показано, як Ісаак швидко втікає від своєї фанатичної матері-християнки, яка сповнена рішучості принести його в жертву, використовуючи люк, розміщений у його спальні. У цій грі Ісаак подорожує незвіданим середовищем.

У ролі Айзека ви розвиваєте надлюдські навички та викопуєте скарби, відбиваючись від натовпів ворогів, вивчаючи таємниці та, сподіваючись, добираючись до безпечного місця. Це складна гра через різноманітність видів і лабіринт кімнат, але варто пройти шлях до всіх можливих кінцівок.

Розробник: Едмунд МакМіллен

Опубліковано: Edmund McMillen

Дата виходу: 29 вересня 2011 р

Доступно в: Steam

Тире геометрії

Інді-гра під назвою Geometry Dash розділить гравців на дві групи. Гравці намагаються спрямувати квадратного «персонажа» по смузі, заповненій перешкодами, торкаючись або утримуючи екран, щоб змусити його стрибати або стрибати вгору чи вниз пандусами, які нагадують сходи. Якщо ви неправильно встановили час стрибка або зіткнулися з перешкодою, вам доведеться перезапустити рівень спочатку.

Ваш квадрат часто перетворюватиметься на ракету середнього рівня, що дозволить вам літати крізь тунель, ухиляючись від перешкод, змінюючи висоту. Звуковий супровід, який грає в тандемі з грою, допомагає з ритмом стрибків.

Розробник: RobTop games

Видавець: RobTop games

Дата виходу: 23 грудня 2014 р

Доступно в: Steam

Космічна програма Кербал

Ви керуєте космічною програмою для позаземних видів, відомих як Kerbals у Kerbal Space Program. Ви можете зібрати повністю робочий космічний корабель, використовуючи різноманітні деталі, які працюють відповідно до точної аеродинамічної та орбітальної фізики. У Kerbal Space Program є три різних режими гри.

Проводьте космічні експерименти в науковому режимі, щоб розвивати технологічні можливості Kerbalkind. Керуйте всіма аспектами космічної програми в режимі кар’єри, включаючи планування, бюджет, вдосконалення тощо. У «Пісочниці» ви можете побудувати будь-який корабель, який тільки можете собі уявити, використовуючи наявні компоненти та технології.

  Як перенести контакти, журнал викликів і повідомлення з одного телефону на інший за допомогою MobileTrans

Розроблено: Squad

Вид-во: Приват Відд

Дата виходу: 27 квітня 2017 р

Доступно в: Steam

Хранитель ядра

У Core Keeper ви граєте за шукача пригод, який прокидається в захоплюючій печері, повній істот, ресурсів і скарбів. Ви будуєте свою базу, створюєте нові предмети, залишаєтеся в живих і посилюєте ядро ​​за допомогою шахтних реліквій і ресурсів.

Пригода в гірничій пісочниці для 1–8 осіб дозволить вам битися з гігантськими істотами, розкопувати таємниці, збирати врожай, створювати нові страви та досліджувати динамічно створене підземне царство.

Вам належить досліджувати величезну підземну печеру, наповнену нескінченними запасами. Крім того, ви можете виявити приховані кристали, скам’янілості та інші скарби, видобуваючи руди та виживаючи в процедурно створеному підземному світі. Ви можете грати онлайн з 7 іншими людьми або грати в гру соло. Ця гра навчить вас видобувати ресурси, битися, займатися фермами, створювати ремесла, жити та повноцінно співпрацювати.

Розробник: Pugstorm

Видавець: FireShine Games

Дата виходу: 8 березня 2022 р

Доступно в: Steam

Переварені

У місцевій кооперативній грі Overcooked ви повинні виконати роботу, щоб приготувати та подати певну їжу. Механіка гри може здатися простою, але оскільки ці завдання потрібно виконувати в певному порядку, вам потрібно буде ефективніше спілкуватися з друзями та родиною.

Проблема погіршується, коли ви стикаєтеся з рівнями, які включають складну місцевість або складні лабіринти, які потрібно пройти через кухню. Коли більше гравців приєднується до розваги, гра, в яку можуть грати до 4 осіб, стає більш хаотичною. Незважаючи на те, що Overcooked коротка і її можна відтворити, вона подарує вам і вашим друзям або родині фантастичні враження.

Розробник: Ghost Town Games

Опубліковано: Team17 Digital

Дата виходу: 3 серпня 2016 р

Доступно в: Steam

Террарія

У двовимірній грі Terraria про виживання в пісочниці ви можете копати, досліджувати, виготовляти речі та конструювати речі, доки це не припиниться. Оскільки кожен глобус виготовляється випадковим чином, кожна гра буде різною. Щойно гра почнеться, ви шукатимете ресурси та знайдете відповідне місце для створення бази. Ви шукатимете ресурси та припаси, доки не знайдете товари на наступному рівні.

Після розблокування будь-якого нового рівня ви будете виконувати те саме кілька разів, оскільки це відкриє нові регіони для дослідження. У грі є інтернет-кооператив, і оскільки Terraria має таку величезну кількість матеріалу, у неї найкраще грати з іншими.

Розробник: Re-logic

Видавництво: Re-logic

Дата виходу: 16 травня 2011 р

Доступно в: Steam

Кена: міст духів

Kena: Bridge of Spirits — це сюжетна екшн-гра, яка поєднує стрімкі бої та дослідження. Як молодий духовний провідник на ім’я Кена, який шукає шановане Гірське святилище, ви повинні розібратися в історії. Рот, милі друзі-привиди Кени, допоможуть звільнити душі, ув’язнені в забутому хуторі.

Розробник: Ember Lab

Видавець: Ember Lab

Дата виходу: 27 вересня 2022 р

Доступно на: Steam і PS4

Серед зла

У незалежній грі Amid Evil є сім окремих епізодів, кожен з яких має унікальне середовище та ворогів. Ви можете володіти абсурдно потужною магічною зброєю, яку можна заряджати душами мертвих людей.

У цій грі ви можете практикувати свої здібності проти нескінченних армій зла. Вороги в цій грі злі та розумні, і вони будуть переслідувати вас на землі, воді та в повітрі. Він також має величезні нелінійні рівні, наповнені знаннями та секретами з минулого.

Розроблено: Indefatigable

Видавець: New Blood Interactive

Дата виходу: 20 червня 2019 р

Доступно в: Steam

  Виклики та ризики, пов’язані з незамінними токенами (NFT)

Робот на ім’я Файт

A Robot Named Fight — це гра Metroidvania roguelike, яка наголошує на зборі та дослідженні предметів. Ви можете взяти під контроль самотнього робота, якому доручено знищити Мегазвіра. У цій неймовірно жахливій Metroidvania ви можете долати випадково створені лабіринти, розкривати секрети, відкривати рандомізовані бонуси та артефакти та розбивати м’ясистих ворогів.

Розробник: MorningStar Games

Видавець: MorningStar Games

Дата виходу: 7 вересня 2017 р

Доступно на: Steam і Nintendo Switch

Момодора

Momodora: Reverie Beneath Moonlight — одна з багатьох ігор, які пропонує Bomb Service. У цій грі гравець подорожує через проклятий регіон, який знаходиться на межі зникнення.

Мертві повстають, зло поширюється і править корупція. Але для жриці з хутора Лун на ім’я Кахо надія майже зникла. Якби тільки Кахо знайшов спосіб побачитися з королевою, її можна було б переконати використати свій вплив, щоб допомогти зберегти регіон і його людей від неминучого знищення.

Розробник: Bomb Service

Вид-во: Playism

Дата виходу: 4 березня 2016 р

Доступно в: Steam

Що за гольф?

«What the Golf» — це не типова гра в гольф. Темп гри в цій грі швидший і більш схожий на аркаду. Гра переносить вас на певні поля для гольфу, схожі на поля для міні-гольфу, але з додатковими божевільними кроками. Використовуючи м’яч для гольфу як відправну точку, ви можете бити по м’ячу як завгодно і будь-коли.

Ви можете виграти раунд, якщо пройдете курс із меншою кількістю ударів і за менший час. Ви не побачите, як розмахуєте ключками для гольфу, користуючись перешкодами на полі. Замість цього ви будете запускати м’ячі для гольфу, щоб наблизити їх до лунки. Гра в What the Golf з друзями та родиною може бути неймовірно цікавою.

Розробник: Triband

Вид-во: Triband

Дата виходу: 22 жовтня 2022 р

Доступно на: Steam і Nintendo Switch

Первісне світло

Ви можете керувати персонажем Крогом у 2D-платформері Primal Light. Дивний синій монстр, одягнений у червону набедрену пов’язку, — це Inhabit Krog. У цій грі він мандрує лабіринтом зі сходів, важелів, пасток і істот.

Поки ви рубаєте свій шлях до перемоги, залишаючи за собою кладовище жахливих босів, ви досліджуєте розколини дивного та інтригуючого всесвіту.

Розробник: Fat Gem

Видавець: Fat Gem

Дата виходу: 9 липня 2018 р

Доступно на: Steam і Nintendo Switch

Shovel Knight: Treasure Trove

Остання й завершена версія Shovel Knight, захоплюючої серії класичних пригодницьких ігор із чудовим геймплеєм, милими персонажами та 8-розрядним дизайном, називається Shovel Knight: Treasure Trove.

Вам потрібно лише швидко рухатися та брати участь у бою за лицаря Лопати, володаря леза Лопати, який шукає втрачене кохання. Ви повинні перемогти злих лицарів Ордену Незрадності та зіткнутися з Чарівницею, їхнім страшним командиром. У Shovel Knight: Treasure Trove є ще чотири окремі ігри.

Розробник: Яхт-клуб

Вид-во: Яхт-клуб

Дата виходу: 26 липня 2014 р

Доступно на: Steam, Xbox і PS4

Висновок

Приблизно з 2005 року обізнаність про інді-ігри як у бізнесі відеоігор, так і в решті світу значно зросла. Перехід на нові цифрові канали розповсюдження, включно з торговельними майданчиками на кшталт Steam, які включали незалежні ігри поряд із більш популярними іграми, а також вітрини спеціально для незалежних ігор, був головним мотиватором.

Хоча пряме онлайн-розповсюдження допомогло інді-розробникам ігор охопити гравців, ці вітрини дозволили розробникам ігор публікувати, оновлювати та рекламувати свої ігри безпосередньо. Гравці могли завантажувати ігри з будь-якого місця, а вітрина займалася всіма іншими аспектами розповсюдження та продажу.

Це спонукало людей пробувати більше інді-ігор. Отже, ви можете переглянути список вище, щоб знайти найкращу інді-гру для себе.

Ви також можете ознайомитись із найкращими іграми dungeon crawler, щоб вирушити у захоплюючий квест.