17 найкращих програм для відстеження та керування витратами для власників малого та середнього бізнесу

Categories:

Відстеження витрат – це процес записування того, куди йдуть ваші гроші.

Як часто ви відстежуєте свої витрати?

Щогодини, щодня, щомісяця, щокварталу чи щороку? Спочатку це може здатися величезним обсягом роботи, але з часом ви зрозумієте її важливість.

Турбота про наші фінансові ресурси є надзвичайно важливою, і це починається прямо з ваших студентських днів. Для деяких це починається навіть раніше. Сьогодні для цього достатньо одного медичного рахунку, який може поставити людей на межу банкрутства.

Відстеження витрат на місяць і рік є рекомендованим методом для власників бізнесу та окремих осіб.

Важливість відстеження витрат

  • Підтримуйте витрати: відстеження витрат допоможе вам виявити, обмежити або усунути ваші марнотратні звички. Це також допоможе вам вкладати гроші туди, куди вам потрібно.
  • Запобігання перевитратам: відстеження витрат запобігатиме явному перевитрачанню, змушуючи вас створювати щомісячний бюджет. Витрачати свій заробіток відповідно до бюджету, встановленого вами, стане в нагоді в довгостроковій перспективі.
  • Контроль над фінансами: якщо ви постійно в боргах, можливо, це тому, що ви не контролюєте свої витрати. Відстеження витрат дасть вам свободу вкладати гроші в продуктивні речі.

Припустимо, ви ходили по магазинах з друзями на вихідних. Потім ви зрозуміли, що в кінцевому підсумку купили те, чого не хотіли. Ви зробили це лише через тиск однолітків. Натомість інвестування цих грошей у себе, купивши книгу для самодопомоги або записавшись на якийсь хобі-клас, могло бути корисним.

Навіщо зосереджуватися на відстеженні витрат у бізнесі?

Власникам малого та середнього бізнесу важливо відстежувати витрати. Крім того, необхідно відокремлювати особисті витрати від ділових, оскільки компанія є незалежною одиницею. Ваш бізнес може бути вашою пристрастю, і до нього слід ставитися як до такого, оскільки:

  • Це захистить вас від неприємностей: ваш бізнес має право на правовий захист, якого ви як особа не могли б отримати. Якщо ваші витрати не є окремими, ви суперечите цим пропозиціям, залишаючи на себе відповідальність, якщо клієнт подає позов. У такому випадку на кону можуть опинитися ваші активи.
  • Це готує вас до податкового сезону: вам не доведеться шукати рахунки та квитанції всередині шафи чи приладової панелі автомобіля. Крім того, коли ви їдете за місто на ділову зустріч, ви можете претендувати на певну суму понесених витрат. Деякі ділові витрати не підлягають оподаткуванню та можуть бути заявлені як витрати на ділові зустрічі. Робота вашого бухгалтера також стане легшою, оскільки буде легко відрізнити речі, що підлягають оподаткуванню, від речей, що не оподатковуються.
  • Підраховувати прибутки стане легко: ви зможете правильно називати свої цифри прибутку без здогадів щоразу, коли запитуватимуть клієнти. Зрештою це допоможе підтримувати бюджет компанії, відображаючи витрати.

Одним із способів відстеження витрат бізнесу є використання програм для відстеження витрат бізнесу. Додаток для відстеження витрат допоможе вам своєчасно та точно реєструвати свої витрати, стежачи за квитанціями та рахунками. Деякі програми безпосередньо пов’язуються з вашим банком і кредитними картками, заощаджуючи ваш час, уникаючи ручної роботи.

Давайте тепер розглянемо деякі з найкращих програм для відстеження витрат для вашого бізнесу.

Zoho Expense

Zoho пропонує одну з найкращих програм для відстеження витрат. Його UI/UX дуже задовольняє клієнтів, пропонуючи широкий спектр рішень. Zoho гарантує, що квитанції не будуть невідслідковані, і зберігає їх у цифровому вигляді. Ви також можете автоматично пересилати свої квитанції електронною поштою. Навіть якщо ваш бізнес знаходиться за кордоном, Zoho дозволяє вводити ваші витрати в різних валютах.

Тут ви можете створити налаштовану сторінку витрат і дозволити своїм співробітникам розподіляти витрати. Якщо ваш бізнес вимагає багато подорожей, витрати на пробіг можна відстежувати за допомогою Zoho зі 100% точністю. Таким чином ви можете обмежити свої витрати.

Він сумісний з будь-якою платформою, включаючи Android та iOS. Zoho пропонує новачкам 14-денну безкоштовну пробну версію.

Уоллестер

Wallester є однією з найпопулярніших корпоративних платформ відстеження витрат. Він пропонує комплексне рішення для всіх витрат бізнесу, як-от відстеження, запис, спільний доступ до методів оплати, налаштування нових методів оплати та багато іншого.

  Як зламати Wii U, щоб запускати домашні ігри та програми

Ви можете випускати нові віртуальні платіжні картки своїм співробітникам для корпоративних витрат у будь-який час і в будь-якому місці. Його надійна система сповіщень завжди інформує вас про витрати в реальному часі.

Крім того, ви можете дозволити зняття невеликої готівки замість офісної дрібної каси, яка є дуже небезпечною та незручною.

Будучи бізнес-менеджером або зацікавленою стороною, ви можете в режимі реального часу приймати рішення щодо покупок і витрат, вимкнувши картку зі свого боку. Не кажучи вже про те, що ви також можете створювати віртуальні картки для конкретних проектів і надавати доступ кільком членам команди.

Розробник також працює над новою функцією під назвою відстеження та завантаження без витрат. Ця нова система нагадувань про відстеження витрат регулярно нагадуватиме співробітникам про необхідність завантажувати квитанції, рахунки-фактури, ваучери тощо.

Інструмент відстеження витрат Wallester працює в Інтернеті через веб-браузери та на мобільних телефонах і наразі пропонує безкоштовні пробні версії. Тому перевірте його, щоб дізнатися, чи це правильний інструмент моніторингу витрат для вашого бізнесу.

Precoro

Компанії, які хочуть отримати повну видимість організаційних витрат, можуть покластися на Precoro. Це ефективне програмне забезпечення для керування витратами дає змогу аналізувати операційні витрати та забезпечує належне використання бюджету.

Ви можете автоматизувати робочий процес затвердження за допомогою цього програмного забезпечення, яке не тільки заощадить ваш час, але й заощадить час для підвищення ефективності. Завдяки цій платформі відстеження рахунків-фактур, квитанцій і запитів на відшкодування стає нескладним. Ви навіть можете інтегрувати Precoro зі своїм обліковим інструментом для двосторонньої синхронізації даних.

Це програмне забезпечення дозволяє створювати правила витрат, щоб ніколи не перевищувати свій бюджет. Його інформаційна панель у режимі реального часу ідеально підходить для візуалізації ваших загальних витрат. Крім того, компанії можуть отримати докладні звіти за різними категоріями.

Щоб створити бездоганний робочий процес, ви можете інтегрувати його з QuickBooks, Xero, NetSuite, Amazon Business Punch-in і Slack. Модель ціноутворення також є повністю прозорою та включає 14-денну безкоштовну пробну версію.

Divvy

Divvy — це комплексне рішення для управління витратами для вашого бізнесу. Платформа має деякі унікальні функції, які роблять її правильним вибором для будь-якого бізнесу. З Business Credit ви можете отримати доступ до фінансування будь-якого розміру. Вам потрібно лише за кілька хвилин подати заявку на отримання кредитної лінії та почати витрачати кошти за допомогою карток Divvy.

Управління витратами стає досить простим, оскільки ви можете класифікувати кожну покупку, зроблену за допомогою карток Divvy, кількома клацаннями миші. Таким чином, немає необхідності вручну звітувати про витрати в компанії.

Після того, як ви сформуєте бюджет своєї компанії за допомогою Divvy, ви зможете отримати відстеження та контроль у реальному часі, щоб отримати повний контроль над бюджетами вашої компанії.

Найкраще в цьому програмному забезпеченні для відстеження витрат світового рівня те, що воно абсолютно безкоштовне. Немає прихованих платежів. Крім того, ви можете отримати скільки завгодно фізичних і віртуальних карток для своїх співробітників. Винагорода від Divvy за ваші витрати робить це ще однією причиною вибрати цю платформу.

Попрощайтеся з традиційними звітами про витрати та привітайтеся з цією передовою системою відстеження витрат.

Плео

Pleo — це фінтех-стартап, який керує витратами бізнесу за допомогою карток Pleo: кредитних і дебетових карток. Ви можете організувати свої витрати, натиснувши кілька кнопок на екрані.

Ви можете інтегрувати Pleo разом з іншими інструментами бухгалтерії. Це дозволяє встановлювати ліміти витрат, змінювати їх у будь-який час і пропонувати найкращі способи витрачання. Крім того, щойно платіж буде здійснено з вашої картки Pleo, ви отримаєте сповіщення, і ці витрати будуть додані.

Pleo — це додаток для малого та середнього бізнесу, який має три різні цінові діапазони. Pleo знімає ваше навантаження від незрівнянної та виснажливої ​​щоденної роботи та дозволяє вам зосередитися на своєму бізнесі.

FreshBooks

FreshBooks — це програма для відстеження витрат бізнесу, яка допомагає відстежувати витрати малого та середнього бізнесу. Ваш обліковий запис буде оновлюватися щодня шляхом підключення банківського рахунку та кредитної картки.

  Вибір найкращого потокового пристрою

Він має функцію взяття необхідних даних із зображення будь-якого рахунку чи квитанції, яке ви завантажуєте. Ви також можете зберігати свої квитанції у Freshbooks. Отже, ви маєте все під час подання податкової декларації. Під час роботи над проектом ваша команда може визначити свої витрати, а ви також можете контролювати їх витрати.

Це допоможе вам відстежувати обсяг роботи, виконаної протягом дня з будь-якого місця. Вам потрібно лише зосередитися на розвитку свого бізнесу, оскільки все автоматизовано.

Пропонована ціна є мінімальною для різних планів, але програма корисна в довгостроковій перспективі, незалежно від ціни.

Монетний двір

Ви можете бачити все своє фінансове життя через Mint. Mint пропонує індивідуальні рішення, що персоналізують ваш досвід відстеження витрат і витрат.

Усі ваші належні платежі за рахунками та щомісячні витрати можна інтегрувати в Mint разом з іншими програмами. Це дозволяє не втратити жодної суми та відстежувати, куди ви витрачаєте гроші.

Додаток дозволяє встановлювати свій бюджет і гарантувати, що ви його дотримуєтеся, надсилаючи своєчасні сповіщення про перевитрати. Він також дає рекомендації щодо економії грошей і досягнення ваших фінансових цілей, можливо, швидше.

Процес відкриття рахунку безпечний і доступний на всіх пристроях.

Expensify

Expensify дозволяє своїм користувачам вести облік необмеженої кількості квитанцій. Синхронізуючи свої облікові записи з Expensify, у вас залишиться дуже мало роботи протягом цього податкового сезону. Ви також можете встановити власні податкові ставки для певної політики витрат.

Ручне завантаження ваших витрат застаріло. Тут усі ваші рахунки та квитанції автоматично скануються одним клацанням миші. Крім того, якщо вам набридли всі ці процеси, ви можете вибрати картку Expensify замість квитанцій.

Ви можете спробувати безкоштовну версію, оскільки вона проста у використанні та дає вам шлях до того, щоб думати в правильному напрямку щодо ваших бізнес-витрат. Це допоможе вам відстежувати витрати під час переїзду, вдома чи в офісі.

Лава

Додаток Bench діє як ваш віртуальний бухгалтер. У Bench програмне забезпечення та людський мозок об’єднані в пару. Основна увага приділяється малому бізнесу та підприємцям, які готують фінансову звітність для свого бізнесу.

Команда відданих справ бере на себе все, а до вас звертаються, лише якщо щось потрібно. Бухгалтерський облік ведеться щомісяця, що забезпечує фінансову готовність вас і вашого бізнесу до сплати податків. Спеціальна команда експертів працює швидко та надійно.

Додаток дозволяє вам зосередитися виключно на веденні свого бізнесу, не турбуючись про податкові режими. Це одне з найкращих у використанні програм. Ціни доступні, а на початку також надається пробна версія, щоб краще зрозуміти додаток.

Взуттєва коробка

Shoeboxed — це програма, яка надає своїм користувачам послуги оцифрування. Він спрямований на оцифрування фактичних надходжень, що зменшує людські помилки. Він також підтримує інтеграцію різних програм для полегшення робочого процесу.

Додаток обробляє податкові декларації, зберігає скановані квитанції та рахунки та надає звіти про витрати. Зберігати важливі документи в архівній папці стане в нагоді, коли це необхідно терміново.

За допомогою цієї програми ви можете створити онлайн-список вашої команди та постійно його оновлювати. Він підтримується як на платформах Android, так і на iOS. Функція точного відстеження пробігу використовується під час бюджетної подорожі.

Dext

Dext — це програма для відстеження витрат бізнесу, яка хоче, щоб ви обходилися без паперу та займалися мінімальною паперовою роботою. Це полегшує обробку номерів і паперів завдяки переходу на цифрові форми з вашими обліковими записами.

Dext витягне важливі дані та збереже їх у своїй пам’яті, завантаживши рахунки, квитанції чи рахунки-фактури. Він має понад 95% точності під час подання документів і заощаджує ваш час і зусилля. Це залишає у вас значну кількість часу для розвитку вашого бізнесу.

Завантажуйте свої дані з будь-якого місця та з будь-якого пристрою. Він пропонує понад 30 інтеграцій для підтримки робочого процесу. Програма розроблена таким чином, що її легко зрозуміти. Ви можете отримати безкоштовну пробну версію зараз, якщо ваш бізнес невеликий або ви прагнете розпочати бізнес-ентузіаст.

Згоден

Concur допомагає вам розвиватися як бізнес-професіонал, оскільки програма постійно розвивається та додає нові функції. Тут, змінюючи налаштування відповідно до ваших потреб, ви можете змусити програму адаптуватися до ваших звичаїв.

  Виберіть інгредієнти та отримуйте рецепти з інформацією про калорії

Ви можете розрахувати ROI свого бізнесу з високою точністю. Він має доступну інформаційну панель, яка дозволяє переглядати всі ваші витрати на одній сторінці. Ви можете вносити зміни до своїх бюджетів і контролювати їх будь-коли та будь-де.

Ви також можете переглянути демонстрацію роботи програми, яка досить проста. Concur дозволяє комплексно приймати фінансові рішення, підкріплені надійними даними. Це дуже корисно для власників малого бізнесу та молодих стартапів.

Сертифікувати

Certify надає чудову інформацію про управління витратами. Цей інструмент легко створює та обробляє звіти та здійснює відшкодування. Вам потрібно лише завантажити зображення своїх витрат, і звіт буде створено автоматично.

Він ідеально підходить для глобального бізнесу, оскільки доступний понад 60 мовами та 140 валютами. Ви можете інтегрувати свої бізнес-кредитні картки та політику з програмою та персоналізувати кожну річ відповідно до свого бюджету.

Тут також підтримується інтеграція з різноманітними програмами, щоб ваша робота не зупинялася. Додаток підтримується на всіх пристроях і має високу продуктивність і високу задоволеність користувачів.

Квитанція MMC

MMC Receipt — програма для відстеження витрат і сканування чеків. Додаток швидко сканує рахунки та квитанції в різних валютах з високою точністю даних.

Немає обмежень щодо завантаження квитанцій та кількості користувачів. Вам не потрібно турбуватися про простір для зберігання, оскільки програма має необмежену хмарну пам’ять і дозволяє зберігати без обмежень.

Налаштування функції багатоетапного затвердження дає вашому бізнесу подальший поштовх. Він оцінює, чи готові отримані дані до експорту чи ні, допомагаючи покращити вашу здатність приймати рішення.

Ви також можете переглянути демо-версію, щоб краще зрозуміти функції програми та спробувати її безкоштовну версію.

Everlance

Everlance зробив ведення бізнесу головним пріоритетом власників бізнесу, автоматизувавши максимальну кількість речей. За допомогою одного ніка на екрані ви можете сортувати та керувати своїми витратами. Налаштуйте свої особисті та ділові витрати на цій платформі та звільніться від тягаря протягом податкового сезону.

Передача даних безпечна, а організувати хмарне сховище легко. Підключіть кілька візитних карток одночасно, щоб заощадити час і зусилля для управління витратами. Пропозиції щодо податкових відрахувань є його особливою особливістю. Ви можете заощадити свої податки, надаючи своєчасну та правильну інформацію.

Служба підтримки клієнтів доступна без вихідних для вирішення будь-яких питань. Ви можете вибрати безкоштовну версію, щоб спробувати, де вона надає багато функцій. Окрім цього, ви навіть можете створити свій персоналізований шаблон відповідно до ваших потреб.

Хвиля

Wave більше зосереджена на розвитку малого бізнесу в повній мірі. Він має високотехнологічне програмне забезпечення, яке просте у використанні та безпечне для керування вашими витратами.

Це також дає змогу відстежувати ваші прибутки та збитки в режимі реального часу та тримає вас готовими до податкового сезону. Програмне забезпечення можна використовувати необмежений час без обмежень і прихованих комісій.

Єдине, що вам потрібно мати під час доступу до програми, це підключення до Інтернету. Він підтримується на всіх пристроях і є відносно простим у використанні. Перемикання даних з різних програм і веб-сайтів доступне віддалено.

Veryfi

Veryfi допомагає малому бізнесу розвиватися швидше, ніж будь-коли. Додаток служить меті своїм клієнтам і має невикористаний потенціал зростання.

Тут ви можете оцінити витрати на проект або бізнес-витрати до початку проекту. Дані автоматично вводяться в додаток, і ручна робота не потрібна. Ви можете переглядати місячний звіт будь-коли та будь-де, оскільки він доступний 24/7.

Він доступний на всіх пристроях і платформах. Ви можете синхронізувати свою електронну пошту з Veryfi, щоб спростити отримання рахунків і квитанцій. Він має широкий спектр інших програм, і додаток використовується в різних сферах.

Висновок

Часи пошуку хорошого бухгалтера для вашого бізнесу для подання податкових декларацій минули. Все, що вам потрібно, це додаток для відстеження витрат на бізнес і більше нічого. Однак вибір правильної програми для розвитку вашого бізнесу та ефективного управління витратами є не менш важливим. Використання цих програм у вашому бізнесі забезпечить вам достатньо часу, зусиль і енергії для вас і вашої родини.

Ось деякі інструменти, які допоможуть вам керувати ресурсами та керуванням Active Directory і Office 365 для вашого бізнесу.