17 найкращих онлайн-ступенів з маркетингу, які можна подати зараз

Цифровий маркетинг — це набір різноманітних методів онлайн-маркетингу, таких як електронна пошта, соціальні мережі, мобільні програми, веб-сайти, блоги, відео тощо. Отримання ступеня маркетингу в Інтернеті може забезпечити вашу кар’єру в цій галузі.

Цифровий маркетинг має потенціал розростатися до ринку в 264,15 мільярда доларів США до 2030 року. Отже, отримання спеціального ступеня та професійних сертифікатів має поставити вас на позиції найвищого рівня з найвищими можливостями заробітку.

Читайте далі, щоб дізнатися, навіщо шукати ступінь маркетингу онлайн, а потім відкрийте для себе деякі видатні онлайн-установи, куди можна подати заявку.

Роль професіонала з маркетингу

Маркетингові керівники або менеджери забезпечують вичерпне просування та поінформованість про продукт або послугу.

Обов’язки спеціаліста з маркетингу

 • Керівники відділу маркетингу повинні реалізовувати дорожню карту маркетингу продукту, встановлену командою керівництва.
 • Як керівник відділу маркетингу, ви повинні розробляти, планувати та будувати маркетингові кампанії онлайн і офлайн.
 • Вам також може знадобитися стежити за редакційним календарем і змістом.
 • Менеджер з контент-маркетингу тісно співпрацює з авторами статей, копірайтерами та експертами з SEO, щоб збільшити органічний трафік і коефіцієнт конверсії.
 • Управління маркетинговими бюджетами та економія грошей — також ваша відповідальність.

Навички маркетолога

 • Чудова письмова та усна комунікація
 • Креативність у візуальному дизайні та розповіді
 • Управління проектами
 • Маркетингові кампанії та рекламний бюджет
 • Лідерство та переконання

Ви можете отримати ці навички завдяки багаторічному досвіду. Але отримання ступеня маркетингу онлайн під час роботи підвищує цінність вашого резюме та портфоліо. Ви можете легко вимагати наступного підвищення або змінити роботу, щоб домовитися про кращу зарплату.

Диплом з маркетингу онлайн стає популярним

Світовий ринок освіти спостерігає великий перехід до доставки навчального контенту практично з аудиторій. Оскільки нові предмети та їхні ступені виходять в Інтернет, маркетинг, особливо цифровий маркетинг Full Stack, був переважно онлайн-курсом. Після пандемії Covid-19 воно стало більш популярним через такі причини:

доступність

Плата за навчання та інші збори різко зменшуються, коли ви переходите з аудиторії на онлайн-диплом.

Доступ до престижних закладів

Через заборону на поїздки під час пандемії нові сесії з маркетингових ступенів у шанованих коледжах стартували онлайн. Тоді студенти, викладачі та роботодавці виявили, що ця форма навчання ефективніша, ніж навчання на кампусі.

Тепер, у нових нормальних умовах, провідні світові університети продовжують онлайн-маркетингові ступені та залучають кандидатів з усього світу.

Гнучкий графік

Ви можете працювати під час навчання та отримати ступінь з маркетингу онлайн. Немає необхідності залишати роботу, оскільки ви можете обрати самостійне навчання та з’явитися на онлайн-оцінювання згідно з правилами закладу

100% онлайн-лабораторії

Офлайн-маркетинг застаріває, а цифровий маркетинг заповнює цю порожнечу. Згідно зі звітом EarthWeb, у всьому світі 6,64 мільярда людей володіють смартфонами. Таким чином, маркетинг електронною поштою, реклама на YouTube, реклама в іграх, реклама в програмі, реклама у Facebook, реклама в Twitter тощо стають важливішими, ніж офлайн-реклама чи просування.

Таким чином, лабораторні роботи з маркетингу проводяться повністю в режимі онлайн, і немає потреби в очній взаємодії з викладачем.

  Як знайти старих друзів за допомогою онлайн-перевірки

Онлайн ступінь проти. Онлайн-курси/сертифікати з маркетингу

Основна відмінність між онлайн-сертифікацією з маркетингу та ступенем з маркетингу онлайн полягає у змісті та тривалості курсу.

Ступінь онлайн-маркетингу обговорюватиме різні теми, починаючи з загальної освіти, спілкування англійською мовою, ділового адміністрування, і не кажучи вже про основні маркетингові теми.

Навпаки, курс, орієнтований на отримання сертифіката, в основному обговорюватиме новітні методи та інструменти маркетингу.

Якщо ви вже працюєте як професіонал з маркетингу та хочете виграти підвищення або прийняти більше викликів, щоб отримати кращу оплату, вам слід отримати онлайн-сертифікації.

Однак припустімо, що ви хочете зрозуміти маркетинг з нуля і бачити себе в майбутньому на керівному чи керівному рівні. У такому випадку вам слід піти на ступінь бакалавра з маркетингу. Тоді ви також можете отримати MS

Іноді компанії просять вас отримати міжнародні сертифікати, як-от Microsoft Advertising Certification, Google Analytics, OMCP Digital Marketing Certification, Google Ads Marketing Certification тощо.

Огляд маркетингового ступеня онлайн

Вся програма навчання залежатиме від навчального закладу. Однак ви можете знайти деякі з наведених нижче спільних речей:

Короткий огляд ступеня

 • 120 кредитів, щоб отримати ступінь
 • Варіанти переказу кредиту
 • Погодинна оплата кредиту
 • Динамічний зміст курсу, пов’язаний з поточним ринком
 • Стажування
 • 4-річний ступінь (30 кредитів на рік)

Зміст курсу

 • Основні бізнес-теми
 • Загальна освіта
 • Технологічні ресурси
 • Професійний продаж
 • Цифровий маркетинг
 • Маркетингове дослідження
 • Маркетинг у соціальних мережах
 • Поведінка покупця
 • Бренд менеджмент

Кар’єрний шлях

З онлайн-ступенем бакалавра з маркетингу або цифрового маркетингу ви можете стати:

 • Менеджер соціальних мереж
 • Менеджер з маркетингу
 • Аналітик маркетингових досліджень
 • Медіапланувальник
 • Продуктовий/бренд-менеджер
 • Менеджер з розвитку бізнесу
 • Менеджер по рекламі та акціях
 • Некомерційний збір коштів

Потенціал заробітку

Менеджери з маркетингу

У звіті Бюро статистики праці США за травень 2021 року йдеться, що річна зарплата менеджерів з маркетингу може коливатися від 135 030 до 192 520 доларів. А середня зарплата становить 63 920 доларів.

Аналітики та спеціалісти з маркетингових досліджень

В іншому звіті агентства також зазначено, що мінімальна та максимальна річна зарплата для маркетингових аналітиків/фахівців становить 37 570 доларів США та 128 320 доларів відповідно. У той же час середня зарплата становить 63 920 доларів на рік.

Нижче наведено деякі престижні дипломи з маркетингу, які можна отримати онлайн:

Ступінь бакалавра онлайн-маркетингу: SNHU

Цей курс SNHU зосереджений на вирішенні проблем і креативності в секторі маркетингу та цифрового маркетингу. Ви можете вибрати два курси концентрації або спеціалізації, як-от цифровий маркетинг і соціальні медіа.

  НАЙКРАЩІ виправлення для стабільного потоку

Крім того, ви можете вибрати HubSpot Social Media Certification як курс за вибором, щоб вивчити інструменти та методи онлайн-маркетингу. Це допоможе вам продемонструвати видатні результати на робочому місці.

Крім того, цей курс бакалавра дозволяє отримати прискорений ступінь магістра в тому ж закладі. Ви можете значно заощадити, перевівши кредит бакалавра бакалавра на курсову роботу MS.

Онлайн бакалавра з маркетингу: ASU Online

Отримайте ступінь онлайн, навчаючись на тому ж факультеті, який навчає студентів на кампусі. Ось що ASU Online дає вам цю золоту можливість. Що ще цікаво, в сертифікаті не буде жодної згадки про онлайн-диплом.

Під час програми отримання ступеня ви дізнаєтесь про передові теми, такі як прикладне управління маркетингом, маркетингове лідерство, маркетингові дослідження, поведінка споживачів, маркетингова стратегія B2B, конкурентоспроможна маркетингова стратегія тощо.

Ступінь бакалавра з онлайн-маркетингу: WGU

Підготуйтеся до захоплюючої кар’єри в бізнесі та маркетингу, отримавши цей ступінь маркетингу WGU онлайн, акредитований ACBSP. Програма ступеня є однією з найбільш повних на ринку, з доступною платою за навчання за семестр.

Ви вивчатимете різні теорії з наступних дисциплін:

 • Маркетинг
 • Основний бізнес
 • Керування бізнесом
 • Загальна освіта
 • Основи ІТ
 • Людські ресурси

Загалом буде 41 курс. Крім того, буде проект Capstone, де ви плануватимете, реалізовуватимете та аналізуватимете незалежну маркетингову кампанію як проектну роботу.

Бакалавр маркетингу: Університет Міннесоти онлайн

Ще один шанований ступінь онлайн-маркетингу, який пропонує Університет Міннесоти онлайн, високо цінується на ринку праці. Це практична програма, яка навчить вас стратегіям і навичкам визначення індивідуальних клієнтів і потреб.

Це 4-річна програма бакалавра зі 100% доставкою онлайн-контенту, лабораторними курсами та оцінюванням. Існують можливості для віртуального стажування після завершення курсу та до присудження ступеня.

Бакалавр з онлайн-маркетингу: Університет штату Індіана

Цей університет штату Індіана пропонує ступінь бакалавра маркетингу, який підготує вас до викликів маркетингу B2B та B2c. Ви отримаєте право працювати на вищих посадах у середньому бізнесі, корпораціях та некомерційних організаціях.

Ви дізнаєтесь про інструменти та методи керування всеохоплюючою маркетинговою кампанією в Інтернеті та офлайн. Як концентрацію курсу ви можете взяти тему управління маркетингом.

BBA з маркетингу онлайн: UALR

Цей ступінь UALR допоможе вам розвинути необхідні навички, щоб досягти успіху в кар’єрі, як-от професійні продажі, онлайн-реклама та управління маркетингом. Програма отримання ступеня вимагає від вас 120 годин кредиту, з яких 45 годин на курсах вищого рівня, наприклад, рівні від 3000 до 4000.

Ступінь навчить вас таким важливим дисциплінам, як загальний бізнес, професійний бізнес, спеціальність маркетингу та маркетингові факультативи (акцент на цифровий маркетинг або акцент на професійних продажах).

BacheloBachelor’sketing Онлайн: Університет Франкліна

Цей ступінь бакалавра маркетингу в Університеті Франкліна отримав акредитацію IACBE. Це означає, що ви дізнаєтеся найновіший вміст, який підготує вас до теперішніх і майбутніх викликів бізнесу та споживчого маркетингу.

Це 124-годинна програма навчання. Ви можете обрати тривалість курсу від 6 до 12 тижнів. Крім того, ви можете переказати до 76% кредитів, щоб заощадити гроші та час.

  Reedy пропонує розумне швидке читання онлайн та офлайн [Chrome]

Інтернет-ступень бакалавра бізнес-діляння з маркетингу: Університет Бренау

Залучення та утримання клієнтів або споживачів є великим викликом для будь-якого бізнесу. Ступінь BBA з маркетингу університету Бренау готує вас відповісти на цей виклик і допомогти вашій компанії збільшити її дохід.

Зміст курсу дуже оновлено, і ви дізнаєтеся з реальних маркетингових проблем і прикладів. Це 4-річна програма навчання, розроблена для того, щоб навчити вас знати потреби споживачів, розробляти продукти, розробляти маркетингові плани тощо.

Ступінь бакалавра з маркетингу: Університет штату Нью-Мехіко

Університет штату Нью-Мехіко пропонує цей ступінь бакалавра з маркетингу з курсом стратегічного маркетингу. Зміст курсу на кампусі та в Інтернеті однаковий. Це обширна 4-річна програма навчання, присвячена таким дисциплінам, як:

 • Інформаційні технології
 • Коледж Алгебра
 • Бізнес і комунікації
 • Обчислення
 • Макроекономічні принципи
 • Принципи маркетингу
 • Поведінка покупця
 • Фінансовий аналіз і ринки

Щоб отримати ступінь, вам потрібно заробити в цілому 120 кредитів за 4 роки.

Спеціалізація з маркетингу: Школа менеджменту Айзенберга

Якщо ви хочете отримати ступінь маркетингу в Інтернеті, Школа менеджменту Айзенберга може стати чудовим вибором. Він пропонує основний ступінь маркетингу, який допоможе вам розвиватися у вашій професії.

Курс надає вам гнучке навчальне середовище для незрівнянної освіти, акредитованої AACSB.

BBA з маркетингу: Університет Темпл

Університет Темпл пропонує ступінь бакалавра бізнес-діляння з маркетингу онлайн через Школу бізнесу Fox. Це дозволяє підготуватися до успішної маркетингової кар’єри, маючи тверде розуміння маркетингової діяльності.

Курс дозволить вам протистояти сучасним маркетинговим викликам за допомогою активної та досвідченої навчальної програми. Крім того, ви вивчаєте економіку, психологію, статистику та аналіз даних, щоб зрозуміти поточний ринковий сценарій.

Бакалавр бізнес-адміністрування (маркетинг): WSU Global Campus

Щоб увійти в сучасний стрімкий кар’єрний ландшафт, цей ступінь маркетингу від WSU значною мірою допоможе вам. Це дає вам змогу розробити міцну базу на основах бізнесу та дізнатися про поведінку споживачів, маркетингові дослідження, міжнародний маркетинг та менеджмент.

Курс пропонується в 7-тижневому форматі, де ви повинні пройти два або чотири 7-тижневі курси протягом 16-тижневого семестру.

Також перегляньте ці онлайн-курси з маркетингу, які пропонують відомі платформи edTech.

Програма MicroBachelors Marketing Essentials: edX

Цей курс edX допоможе вам просунути вашу кар’єру вперед, навчаючи поведінці споживачів, стратегії ціноутворення, сегментації ринку тощо. Курс триватиме три місяці, якщо ви витрачатимете 7–9 годин на тиждень.

Бакалавр маркетингу: Coursera

Coursera допоможе вам отримати ступінь бакалавра маркетингу в Лондонському університеті. Програма 100% онлайн і займає 36 – 72 місяці для завершення.

Основи цифрового маркетингу: цифровий гараж Google

Google Digital Garage пропонує курси «Основи цифрового маркетингу» для професіоналів, які хочуть застосувати отримані знання для свого бізнесу чи кар’єри. Він містить 40-годинний матеріал для самостійного навчання та надає вам визнаний сертифікат.

Диплом з маркетингового менеджменту: Елісон

Ви також можете вибрати диплом з маркетингового менеджменту Елісон. Він складається з 12 модулів, які охоплюють 45 життєво важливих тем і можуть бути виконані протягом 10 годин.

Онлайн-курс цифрового маркетингу: Edureka

Цей курс Edureka допоможе вам отримати значні знання з різних аспектів цифрового маркетингу. Цей сертифікаційний курс складається з 30 годин онлайн-занять під керівництвом інструктора та є шлюзом для вашої кар’єри.

Заключні слова

До цього часу в статті обговорювалося актуальність онлайн-ступеню з маркетингу в умовах сучасної глобалізації. Він також показав кілька наукових ступенів онлайн-маркетингу, які ви можете отримати.

Крім того, ви також дізналися про деякі онлайн-сертифікації та мікрокурси, доступні на платформах edTech. Ви можете вибрати залежно від своїх професійних і особистих зобов’язань.

Вам також може бути цікаво дізнатися про найкращі курси контент-маркетингу.