17 найкращих курсів/ресурсів для вивчення програмування Kotlin

| | 0 Comments| 7:45 AM
Categories:

Хочете вивчити Котлін і швидко стати розробником Android/Java економічно ефективним способом? Ось повний список онлайн-курсів, відео YouTube і книг Amazon, які допоможуть вам стати майстром програмування Kotlin.

Kotlin – сучасна мова програмування. Це робить кодування Android і Java набагато легшим, ніж існуючі мови програмування. Крім того, Google схвалив Kotlin як офіційну мову розробки програм для операційної системи Android.

Тому зараз багато розробників змагаються за вивчення Kotlin. Читайте далі, щоб знайти справді корисні, доступні та високоякісні ресурси для навчання Kotlin.

Kotlin та його переваги

Kotlin — сучасна, безкоштовна, універсальна та інтуїтивно зрозуміла мова програмування з відкритим кодом. Jet Brains спочатку розробили цю мову кодування для Android і віртуальної машини Java (JVM). Пізніше було створено фонд Kotlin Foundation, і мова отримала мультиплатформенні функції, такі як:

 • Для рідного коду Kotlin/Native
 • Для коду JS, Kotlin/JS
 • Для коду JVM, Kotlin/JVM

Тепер розробники можуть використовувати Kotlin для мультиплатформенних мобільних додатків, веб-інтерфейсу для мобільних додатків, розробки Android і серверних рішень.

Основні переваги Kotlin:

#1. Безпечна, лаконічна та сучасна мова програмування, яку розробники можуть опанувати за кілька годин і негайно створювати видатні програми.

#2. Це одна з найпродуктивніших мов програмування для серверних програм кодування.

#3. Під час кодування в Kotlin розробники можуть використовувати одну логіку програми для багатьох платформ, таких як Android, Інтернет, iOS і комп’ютери.

#4. Код програми, який можна спільно використовувати на багатьох платформах, не заважає рідному коду програми та інтерфейсу користувача.

#5. Java і Kotlin працюють поруч. Отже, розробники можуть використовувати свої знання програмування на Java під час використання Kotlin.

Котлін проти Java як інструмент розробки Android

Обидві мови програмування Kotlin і Java прийняті Google для розробки програм Android. Хоча Google пропонує, розробники використовують Kotlin для максимальної частини мови програмування. Однак Java підтримується на 100% за потреби.

Читабельність — важлива проблема при розробці мобільного додатка. Kotlin добре читається в порівнянні з Java-аналізом. Перегляньте детальну інформацію про Kotlin проти Java.

Давайте тепер розглянемо кілька хороших курсів, щоб вивчити Kotlin.

Kotlin для початківців: Udemy

Щоб розробити міцну базову базу на Kotlin, ви повинні зареєструватися на цей курс Udemy. Приблизно за чотири години ви ознайомитесь із фундаментальними знаннями Kotlin, наприклад:

 • Знайомство з Kotlin
 • Встановлення Kotlin на ваш комп’ютер
 • Програми та змінні
 • Зациклення
 • діапазони
 • Функції
 • Об’єктно-орієнтований Kotlin

Щоб зрозуміти відео лекції та практичне програмування Kotlin, ви повинні прийти, щоб сформувати фон, де ви навчилися основам комп’ютерного програмування. Придбавши курс, ви отримуєте довічний доступ до нього зі свого облікового запису Udemy.

  Як дізнатися, чи хтось прочитав ваше повідомлення в WeChat

Навчальний контент розроблено відповідно до адаптивної розробки для підтримки смарт-телевізорів, мобільних телефонів, планшетів і комп’ютерів.

Безкоштовний підручник Kotlin: Udemy

Ви не впевнені, що Kotlin для вас? Зовсім не проблема! Ви можете переглянути цей одногодинний посібник з Kotlin від Udemy, щоб дізнатися, чи справді мова кодування варта грошових і тимчасових інвестицій. Це відеоурок за запитом, до якого ви можете зручно отримати доступ зі свого мобільного телефону, коли подорожуєте або хочете відпочити від того, що ви робите.

Це відео охоплює багато вступних частин для тих, хто хоче вивчити Kotlin. Наприклад:

 • Основи програмування з Kotlin
 • Об’єктно-орієнтоване програмування з Kotlin
 • Пакет програми та структура, створені на Kotlin
 • Елементи програмування Kotlin, такі як змінні, тип даних, функції тощо.

Kotlin Bootcamp для програмістів: навчальна група Google Developers

Ще одним високоякісним і безкоштовним ресурсом для вивчення програмування Kotlin є Kotlin Bootcamp для програмістів від Google. Курс складається з шести лабораторних робіт, які забезпечують повне розуміння та практичний досвід розробки додатків на базі Kotlin.

Ви пройдете наступні уроки:

 • Почніть роботу з Kotlin
 • Основи Kotlin
 • Функції
 • Класи та об’єкти
 • Розширення
 • Дженерики
 • Функціональна маніпуляція

Google пропонує проходити уроки в порядку появи. Однак, якщо ви досвідчений розробник і бажаєте вивчити передові концепції Kotlin, ви можете почати розділи в будь-якому порядку.

Kotlin Bootcamp для програмістів: Udacity

Цей курс Udacity про Kotlin допоможе вам навчитися програмуванню Kotlin від експертів Google. Будьте готові пройти інтенсивний і поглиблений тренінг з мови кодування Kotlin, коли ви прийдете на цей безкоштовний курс.

Ключові особливості Bootcamp:

 • Багатий навчальний контент про Kotlin
 • Ідіть, як ви вчитеся, як це повністю самостійно
 • Шлях до нанодипломної програми Android Kotlin Developer
 • Інтерактивні тести та вікторини
 • Навчайтеся за допомогою практичних вправ
 • Безкоштовні відеоінструкції

Перш ніж зареєструватися на Bootcamp, переконайтеся, що ви знаєте об’єктно-орієнтовані, сучасні та статично типізовані мови кодування, такі як C++, Java або Python. Google також пропонує річний досвід кодування разом із практичним заняттям з Android Studio або IntelliJ.

Пройдіть майстер-клас з розробки Kotlin 2022: Udemy

Цей майстер-клас Kotlin від Udemy стверджує, що з початківця стане досвідченим програмістом, навчаючи вас основам і складним темам Kotlin. Учасники тут отримують можливість працювати над різними вправами, проектами та завданнями після кожної концепції.

Цей курс містить 381 ресурс для завантаження, 30,5 годин відео на вимогу та 71 статтю. Він охоплює основи мови, обробку помилок, винятки, функції, пакунки, колекції, об’єктно-орієнтоване програмування, принципи розробки, класи, співпрограми та розширення.

Повний майстер-клас з розробки Android 12 і Kotlin: Udemy

Ви хочете розробляти такі програми, як Trello та 7Min Workout, використовуючи Kotlin? Спробуйте цей курс розробки Kotlin від Udemy, щоб навчатися без зусиль.

Незалежно від того, початківець ви чи професіонал, цей курс допоможе вам навчитися розробляти програми для Android 12. Він складається з 47 годин відео за запитом і 35 статей. Крім того, ви отримуєте довічний доступ до 110 ресурсів для завантаження, якими ви можете користуватися в будь-який час.

Після завершення курсу учасники можуть:

 • Створіть додаток для Android за допомогою Kotlin
 • Публікуйте програми в Google Play і починайте заробляти
 • Використовуйте Google Firebase для розробки хмарних програм
 • Станьте впевненим програмістом
  Як пінгувати комп’ютери чи веб-сайти, дізнатися їх статус

Вивчайте об’єктно-орієнтоване програмування з Kotlin: Coursera

Тим, хто хоче отримати знання та практичний досвід з об’єктно-орієнтованого програмування та Kotlin, цей курс від Coursera буде корисним. Тривалість цього курсу для початківців становить 1,5 години. Вам потрібні базові знання про Kotlin і розробку Android за допомогою Kotlin або Java.

Він навчає вас різним принципам об’єктно-орієнтованого програмування та тому, як його реалізувати за допомогою Kotlin. Однак матеріал курсу доступний лише на настільних комп’ютерах.

Kotlin для розробників Java: Coursera

У курсі Coursera про Kotlin для розробників Java розглядається Kotlin і обговорюються інші теми, наприклад сумісність Java. Оскільки він заснований на вашому досвіді роботи з Java, ви можете легко зрозуміти схожість і відмінності між Kotlin і Java. Вам потрібно витратити близько 25 годин на проходження цього курсу середнього рівня.

Хоча курс не навчає вас основам програмування, він охоплює базовий синтаксис, можливість нульових значень, функціональне програмування, об’єктно-орієнтоване програмування та стандартну бібліотеку Kotlin. Матеріал курсу доступний англійською мовою, але ви завжди можете ввімкнути субтитри арабською, французькою, іспанською, німецькою, російською, португальською (європейською), італійською, в’єтнамською та англійською мовами.

Онлайн-курс Kotlin: Pluralsight

Мета цього курсу Pluralsight — ознайомити вас із Kotlin, щоб ви могли відразу почати створювати свою програму. Він навчить вас установлювати інструмент Kotlin і налаштовувати IDE для ваших проектів. Ви також дізнаєтесь про базовий синтаксис мови та способи використання об’єктно-орієнтованих можливостей цієї мови.

Це курс середнього рівня, який вимагатиме від вас базових знань програмування. Він охоплює такі теми, як функції програмування, написання кодів у Kotlin і тестування програм. Після закінчення цього курсу учасники матимуть міцну основу в Kotlin і зможуть розробляти програми.

Курс Kotlin: freeCodeCamp.org

Цей курс Kotlin познайомить вас із популярною мовою програмування. Цей курс охоплює основні функції Kotlin, параметри функцій, списки, карти, масиви, методи класів, інтерфейси, об’єкти, класи даних і стандартну бібліотеку Kotlin.

Підручник Kotlin для початківців: Донн Фелкер

Якщо ви початківець і шукаєте повний курс вивчення програмування Kotlin, ви можете обрати підручник Kotlin для початківців. Після завершення цих 9+ годин відео навіть початківець зможе писати коди Kotlin для участі в проектах Kotlin. Деякі теми, які розглядаються в цьому відеокурсі, це умови, функції, об’єкти, класи даних, послідовності, карти та Kotlin REPL.

Програмування Kotlin: Amazon

Цей ресурс підійде вам, якщо ви хочете вивчити Kotlin за книгою, яка містить повний посібник із мови програмування Kotlin. Він навчає вас методам ефективної роботи з Kotlin, надаючи чіткі пояснення та практичні приклади основних компонентів Kotlin і базових API.

Крім того, ви знайомитесь із середовищем розробки IntelliJ IDEA JetBrains. Прочитавши цю книгу, читачі зможуть створювати потужні програми за допомогою Kotlin. Як новачок або досвідчений розробник, ви можете прочитати це, щоб дізнатися про основне та розширене використання Kotlin.

Детальна інформація про Kotlin: Amazon

У цій книзі розглядаються всі основні компоненти Kotlin, щоб читачі могли успішно використовувати цю мову для розробки програм для різних платформ. Прочитавши його, ви також можете експортувати кодові бази Java до Kotlin.

  Як обчислити відсоток помилки [+3 Tools]

Цей ресурс підготує вас до роботи в більш спеціалізованих областях екосистеми Kotlin, включаючи додатки для Android, власне програмування, розробку на стороні сервера та обмін кодом на різних платформах.

Книга охоплює інші теми, такі як використання стандартної бібліотеки Kotlin, застосування пакета співпрограм Kotlin, об’єктно-орієнтовані та функціональні можливості, основи різних інструментів розробки та платформ тощо.

Від Java до Kotlin: Amazon

Якщо ви програміст на Java і хочете вивчити Котлін, ця книга для вас. З цього ресурсу ви можете дізнатися про ключові концепції Kotlin і про те, як писати код з нуля за допомогою Kotlin.

Програмування Android за допомогою Kotlin: Amazon

Якщо ви хочете розробляти програми для Android, вивчаючи Kotlin, спробуйте цей проникливий ресурс. Він навчить вас, як перейти від Java до Kotlin і як ви можете краще контролювати асинхронні обчислення за допомогою Kotlin.

Із згаданої вище книги ви також дізнаєтесь:

 • Основи Android, як-от ОС, контейнер програми та його елементи
 • Основи та структура колекцій Kotlin
 • Оптимізація продуктивності для зменшення споживання ресурсів
 • Безпека потоків і керування паралелізмом
 • Використання каналів для зв’язку між співпрограмами
 • Структурована перевірка паралельності з співпрограмами

Функціональне програмування в Kotlin: Amazon

Ця книга про Kotlin є зручним ресурсом для розробки та написання програм Kotlin. Він містить чіткі приклади, докладні пояснення та вправи, щоб ви могли добре знати свій предмет. Теми, розглянуті в цій книзі, варіюються від базових, як-от типи та структури даних, до складних, як-от обробка потоку.

Крім того, він навчає вас різним підходам до функціонального програмування, які ви можете застосувати в реальному світі. Крім того, з нього можна навчитися писати бібліотеки комбінаторів. Будь-який розробник Kotlin може прочитати цю книгу, щоб отримати від неї максимальну користь. Немає необхідності мати досвід функціонального програмування.

Як створювати програми для Android за допомогою Kotlin: Amazon

Ця книга є вичерпним посібником для того, щоб розпочати проекти розробки Android. Часто розробники хочуть створити програми для Android 11, але не мають уявлення про те, як вивчити Kotlin. У цій книзі розглядаються основи розробки програм, які збагатять вас впевненістю та навичками, необхідними для створення програми для Android.

З цієї книги ви отримаєте чітке уявлення про життєвий цикл процесу розробки Android. Окрім створення масштабованих додатків за допомогою Kotlin, він навчає вас, як публікувати їх у Google Play Store.

Прочитавши цю книгу, розробники зможуть використовувати стандартні бібліотеки для аналізу даних і впровадження залежностей. Він також навчить вас легко розробляти програми за допомогою компонентів архітектури Google.

Цей ресурс також стане в нагоді під час імпорту зовнішніх даних і застосування шаблону сховища. Щоб правильно зрозуміти концепції, які обговорюються в цій книзі, читачі повинні мати базові знання про Kotlin або мати досвід роботи з іншою мовою програмування, подібною до Kotlin.

Висновок

Kotlin — це найпопулярніша мова програмування для програм, призначених для пристроїв Android. За даними StatCounter, 71,54% мобільних пристроїв у всьому світі є Android. Експерти припускають, що в найближчі роки їх кількість різко зросте.

Тому ви можете вивчити Kotlin, щоб процвітати в змаганнях за розробку додатків для Android. Перегляньте цю статтю, щоб дізнатися про деякі корисні навчальні онлайн-курси, книги та відео, які допоможуть вам стати розробником Kotlin.

Вас також можуть зацікавити платформи з низьким кодом або без коду для створення мобільних програм для бізнесу чи особистого використання.