16 інструментів оцінки перед працевлаштуванням, які допоможуть вам наступного найму

| | 0 Comments| 6:32 PM
Categories:

Однією з ключових проблем, з якою стикається організація, є наймання кандидатів, які зможуть вивести бізнес на новий рівень. Звідси з’явилися інструменти оцінювання перед працевлаштуванням, які дещо полегшили найм.

Менеджеру з найму чи рекрутерам доводиться неприємно фільтрувати сотні чи тисячі кваліфікованих і некваліфікованих (часто) кандидатів, щоб найняти одного найкращого таланту, який може добре працювати для бізнесу. Навіть компанії витрачають багато грошей і часу, щоб додати кандидатів, які можуть змінити ситуацію.

Процес найму включає перевірку, співбесіди, оцінювання тощо, щоб остаточно визначити кандидата, який не може працювати на здогадах. Для прийняття неупередженого рішення рекрутери покладаються на дані та групу кандидатів.

У результаті інструменти оцінювання кандидатів стають значною частиною бізнесу. Ці найкращі інструменти оцінювання перед працевлаштуванням мають кілька функцій, які підходять для бізнесу.

Однак перш ніж переходити до найкращих інструментів оцінювання перед працевлаштуванням, нам потрібно зрозуміти, що таке оцінка перед працевлаштуванням.

Що таке оцінка перед працевлаштуванням?

Подумайте про оцінку перед прийомом на роботу, щоб проаналізувати навички та вміння кандидата за допомогою інструментів. Інструменти можуть допомогти відділу кадрів або менеджерам з найму найняти кандидатів із потрібними навичками, які можуть виконувати свої обов’язки.

Це анкета або тест, складений для функціональної оцінки, щоб знайти найкращу відповідність. Інструменти оцінювання можуть охоплювати кілька навичок із запитаннями на основі позиції, галузевими запитаннями, вирішенням проблем, особистістю, навичками спілкування, когнітивними здібностями, ситуаційним судженням, комунікацією, мотивацією та здібностями.

Крім того, оцінка перед прийомом на роботу або під час прийому на роботу можна налаштувати та підготувати, що пропонує звіти про ефективність кандидата в реальному часі. Ці інструменти можуть добре працювати для аналізу технічних навичок, навичок кодування, інженерії та ІТ-навички.

Навіщо використовувати оцінку перед працевлаштуванням, а не ручну перед працевлаштуванням?

Тести оцінювання перед працевлаштуванням допомагають підвищити ефективність процесу перевірки кандидатів на ранньому етапі. Він пропонує точний і швидкий найм співробітників, уникаючи при цьому будь-яких упереджень у оцінці вручну. Мета полягає в тому, щоб підвищити якість нових наймів для відбору кандидатів і прискорити весь процес.

Інструменти оцінювання перед працевлаштуванням зменшують плинність кадрів, що ускладнюється ручною оцінкою перед працевлаштуванням. Це також покращує досвід кандидатів, дозволяючи їм отримати уявлення про компанію, що неможливо для ручного найму.

Інструменти оцінювання перед працевлаштуванням можуть допомогти команді з підбору персоналу найняти гідних талантів. Давайте тепер розглянемо деякі з найкращих інструментів.

Mercer Mettl

Як цифрова оцінка перед працевлаштуванням Mercer Mettl здобула гарну репутацію на ринку. Комплексний інструмент допомагає оцінити важливі навички та риси потенційних кандидатів. Створений за допомогою найкращої в своєму класі технології прокторінгу, він став основою для отримання навичок і тестування основних рис.

Цілісний інструмент може легко підготувати оцінювання для перевірки предметних навичок, особистісних рис, навичок кодування, поведінкових тенденцій, комунікативних навичок і когнітивних навичок – вирішення проблем і міркування. Кілька інших тестів або оцінок доступні в інструменті Mercer Mettl.

Інструмент на базі штучного інтелекту відомий тим, що створює економічно ефективні та проводить масштабоване оцінювання під контролем. Онлайн-платформа оцінювання допомагає проводити наскрізні тести перед працевлаштуванням, щоб отримати результати в режимі реального часу, запланувати або запросити кількох кандидатів, а також підготувати індивідуальне оцінювання.

Він містить віддалений набір нагляду на основі штучного інтелекту, який пропонує триточкову автентифікацію, блокування браузера для регулювання середовища перегляду та нагляд за допомогою людини. Інструмент ідеально підходить для стороннього та службового найму з глибокими функціональними знаннями для масштабування відповідно до вимог.

Прогнозний індекс

Прогнозний індекс може легко знайти потрібну людину для відповідної ролі за менший час. Мета полягає в тому, щоб найняти кандидатів, які мають потенціал, не витрачаючи час. Почніть із підготовки опису посади як точок даних, запросіть кандидатів для оцінки поведінки за прогнозним індексом (6-хвилинний тест), які відповідають вимогам, і найміть кандидата, який відповідає вашому опису.

Метою використання інструменту PI є найняти трьох кандидатів чи сотні. Він може легко узгодити команду найму з оцінкою та результатами кандидата. Команда може глибоко зануритися в пул кандидатів, щоб проаналізувати продуктивність і найняти ідеального.

  Data Lake проти Data Warehouse: які відмінності?

Менеджери з найму можуть швидко спростити процес співбесіди, досліджуючи розрив між вимогами та кандидатами. Мета полягає в тому, щоб запропонувати вражаючий досвід кандидата за допомогою раціоналізованої та цілеспрямованої стратегії.

Цей інструмент оцінки перед працевлаштуванням може скорегувати процес пошуку, відсортувати потенційних кандидатів, дізнатися про їхню ефективність, оцінити резерв талантів і найняти найкращого з усіх. Це зробити команду із залучення талантів ефективною, впливовою та розуміти поведінкові мотиви.

Харвер

Швидко визначте найкращий талант Харвер який містить підтверджені оцінки перед працевлаштуванням. Використання цього інструменту оцінювання має на меті найняти кращих співробітників без упередженого ставлення до користувача. Цей інструмент дозволить рекрутерам взаємодіяти з кандидатами та дасть кожному справедливий шанс.

Harver може аналізувати складні навички, такі як мовні тести, тести набору тексту, багатозадачні тести, когнітивні та навчальні спритності, такі як тести когнітивних здібностей, і тести на спритність навчання. Інструмент також відстежує поведінку за допомогою віртуальної співбесіди, анкети, культурної відповідності особистості та відповідності роботі за допомогою призначення та тесту на оцінку ситуації.

Крім того, рекрутери можуть запроваджувати методи найму на основі даних із оцінками 15+ для оцінки кандидатів. Мета полягає в тому, щоб перевірити кандидатів, отримати інформацію, створивши фірмові реалістичні попередні перегляди вакансій і дати уявлення про культуру роботи.

Цей інструмент оцінки перед прийомом на роботу пропонує глибокий аналіз роботи та оптимізацію збігів за допомогою циклів продуктивності. У співпраці з консультантами I/O він надає повністю індивідуальні відповідні оцінки та миттєво відстежує показники найму.

Wonderlic WonScore

Wonderlic WonScore зосереджується на правильних талантах, щоб гарантувати, що компанії наймають найкращих і потенційних кандидатів. Інтуїтивно зрозумілі інструменти створені на основі науки вводу-виводу, дотримуючись при цьому етичних стандартів ШІ. Це дозволяє рекрутерам виявляти, аналізувати та наймати кращих талантів, які можуть досягти успіху на відповідній посаді.

Інструмент пропонує передбачувану силу особистості, когнітивних здібностей і оцінки мотивації, що дозволяє найкращим виконавцям отримувати роботу. Wonderlic WonScore наповнений надійною наукою, що призводить до перевірених рішень, які пропонують найкращі результати. Мільйони кандидатів проходять психометричне оцінювання та передбачають потенціал резерву талантів.

iMocha

iMocha це інструмент оцінки цифрових навичок на основі ШІ, який швидко перевіряє понад 2000 навичок. Віддалений найм тепер спрощений за допомогою iMocha, найширшої у світі бібліотеки навичок, яка включає понад 20 мов кодування, 500+ ІТ-навичок, 20+ навичок домену, 50+ навичок наступного покоління та 20+ когнітивних навичок, щоб назвати декілька.

Цей інтуїтивно зрозумілий інструмент також пропонує найшвидшу індивідуальну оцінку навичок для перевірки будь-яких вимог і надає живі інтерв’ю для перевірки навичок аналітики, програмування та спілкування. Інструмент надає аналітику на основі штучного інтелекту та нагляд за допомогою штучного інтелекту, надаючи точні звіти про кваліфікацію.

Зручний і бездоганний інструмент оптимізує стратегії найму та скорочує час найму. Інструмент на основі штучного інтелекту легко налаштовується, де рекрутери можуть додавати запитання, тестові посилання, встановлювати категорії для створення комплексних тестів. Він також оцінює знання кандидатів за допомогою AI-EnglishPro, AI-LogicBox і живих співбесід з кодування.

TestGorilla

TestGorilla допомагає рекрутерам наймати найкращих кандидатів за допомогою скринінгових тестів, щоб приймати неупереджені, легші та швидші рішення. Інструмент може швидко проаналізувати тест і передбачити ефективність роботи в реальному світі. Він постачається з бібліотекою 195 науково перевірених тестів, які можуть допомогти створити оцінювання навичок, пов’язаних із роботою.

Навички, які охоплює TestGorilla, включають цифровий маркетинг, навички кодування, критичне мислення, навички вирішення проблем, тести цінностей, особистість і когнітивне мислення. Мета вибору такого інструменту оцінювання перед працевлаштуванням полягає в тому, щоб не витрачати час на співбесіди та перевірку.

Цей інструмент оцінювання може швидко переглядати резюме та попередні кваліфікаційні резюме, щоб відповідним чином оцінити кандидата. Це також дозволяє рекрутерам переглядати відеовідповіді кандидатів і спеціальні запитання разом із автоматизацією процесу перевірки.

Альва

Альва не залежить від CV при оцінці потенціалу кандидата. Інструмент дозволяє рекрутерам вийти за рамки резюме та зрозуміти процес мислення резерву талантів, щоб заощадити час і дати кожному справедливий шанс.

  Як записати екран на Chromebook

Alva поставляється з психометричними тестами, які виключають перегляд сотень резюме. Це покращує точність перевірки кандидатів, надаючи кожному об’єктивний і справедливий шанс. Почніть із створення роботи, згадуючи навички, кваліфікацію та описи.

Після завершення автоматично запросіть кандидатів пройти тест, щоб оцінити їхні особисті та логічні навички. Порівняйте звіт кандидата про результати та відповідність визначеному опису ролі. Навіть кандидат використовує цей інструмент для проходження тесту та ділиться ним із рекрутерами, щоб уникнути повторного проходження.

HighMatch

Будьте частиною сучасного підходу до оцінки працевлаштування HighMatch щоб надати персоналізовану інформацію про кандидатів. Мета полягає в тому, щоб отримати кращі збіги, отримати точні результати на кожному етапі найму та мати щасливіших працівників.

Це складно розширити можливості організації на ринку праці з жахливою конкуренцією. Тести перед прийомом на роботу оцінюють кандидатів, щоб збільшити плинність кадрів і спростити цикл найму. Мета полягає в тому, щоб отримати уявлення про кожен етап найму в порівнянні з ручним тестуванням.

HighMatch експоненціально впливає на особистість, культуру та компанію, впливаючи на досвід рекрутера та кандидата. Він визначає збіги для рекрутерів, щоб забезпечити меншу плинність кадрів і інклюзивний процес найму.

Рекрутери можуть докласти максимум зусиль, щоб запропонувати спрощений процес найму кандидатів, даючи їм гарне уявлення про культуру компанії. Цей інструмент оцінки перед працевлаштуванням спрямований на забезпечення чесного найму, прийняття кращих рішень і підвищення ефективності.

TestDome

TestDome Інструмент оцінювання перед працевлаштуванням швидше наймає кращих кандидатів за допомогою тестів професійних навичок. Це допомагає визначити потенційного кандидата із сотень резюме, що займає багато часу та розчаровує, коли це робиться вручну.

Інструмент TestDome містить настроювані робочі тести, які керують навичками для пошуку ідеальних кандидатів на роботу. Крім того, немає необхідності витрачати час на перевірку чи співбесіди з кандидатами, щоб прийняти рішення про наймання на основі даних.

Рекрутери можуть вставити опис вакансії разом із посиланням на перевірку навичок, щоб гарантувати, що кандидати зможуть миттєво взяти її під час подання заявки на роботу. Причина в тому, що резюме не є ідеальним описом того, що кандидати можуть і чого не можуть робити. Тому найкраще складати короткий список кваліфікованих кандидатів.

TalentSorter

TalentSorter скасував вимогу до рекрутерів читати резюме кандидата. Це онлайн-інструмент найму, який допомагає знайти найкращого кандидата за допомогою спрощеного процесу найму.

Цей інструмент оцінки перед працевлаштуванням легко відсортувати за допомогою біхевіористської науки та людської аналітики. TalentSorter використовує FitScore для сортування деталей кандидата, аналізуючи ставлення кандидатів, риси особистості та стандарти, які відповідають цій посаді.

Трайтифікувати

Трайтифікувати це сучасний інструмент оцінки віку, який оптимізує досвід роботи з талантами та допомагає рекрутерам наймати кандидатів за допомогою потужного API особистості. Він використовує персональні дані, отримані в результаті оцінювання перед прийомом на роботу, щоб отримати науково обґрунтовану інформацію. Візуальний формат дає змогу рекрутерам наймати велику кількість персоналу, щоб персоналізувати досвід співробітників і кандидатів.

Роботодавці можуть легко й швидко найняти найкращих спеціалістів, пропонуючи користувачам привабливий досвід. Рекрутери можуть розміщувати посилання на оцінку на сайтах кар’єри, SMS або електронною поштою, надісланою кандидатам. Це дозволяє знаходити роботу, використовуючи риси особистості для стимулювання заявок.

Traitify допомагає отримати самооцінку для персоналізації спілкування для створення брендів. Це створює постійну взаємодію між роботодавцями та кандидатами для більшої взаємності бренду зайнятості. Інструмент оцінки перед працевлаштуванням визначає пріоритет правильного кандидата для швидшого найму.

Це керований даними процес найму на роботу з прогнозуванням, наповнений порівняльним аналізом і визначенням пріоритетів. Інструмент також пропонує зменшену плинність кадрів, автоматизацію процесу найму та відсторонення від прийнятих або відхилених кандидатів.

HireVue

Розглянемо HireVue як платформу досвіду найму для створення більш дружнього, справедливого та швидкого процесу найму. Це програмне забезпечення корпоративного рівня, яке може масштабувати процеси найму та автоматизувати робочі процеси, щоб покращити те, як роботодавці наймають, залучають і виявляють таланти.

  запланувати зустріч і надіслати запрошення

Наскрізна платформа досвіду найму спрощує залучення, перевірку, оцінку, співбесіду, наймання та зв’язок кандидатів. HireVue інтегрував календарні системи з провідними на ринку ATS, щоб оптимізувати трудомістку та виснажливу роботу з найму.

Онлайн-інструмент наповнений відеоспівбесідами, розмовним штучним інтелектом, автоматизованим плануванням та оцінюванням, щоб подолати значні труднощі та покращити досвід кандидата. Він пропонує краще рішення найму для подолання ручних і недосконалих моделей.

Vervoe

Vervoe дозволяє рекрутерам побачити навички та знання кандидата, перш ніж покласти перед ними лист із пропозицією. Він оцінює затребувані здібності кандидата щодо прогнозування продуктивності роботи та таланту. Інструмент оцінки навичок зосереджується на ефективності процесу співбесіди, а не на досвіді кандидата.

Vervoe поставляється з настроюваним оцінюванням, яке включає запитання для перевірки навичок спілкування, технічних навичок, навичок, пов’язаних із програмним забезпеченням, спілкування, когнітивних навичок і здібностей. Переконайтеся, що кандидат може виконати роботу за допомогою 10+ захоплюючих типів питань, щоб кинути йому виклик.

Інструмент тестування навичок на основі штучного інтелекту може визначити найкращого виконавця та перевірити готового кандидата на роботу, щоб звернути увагу на деталі. Рекрутери можуть використовувати набори навчання штучного інтелекту клієнтів кількома клацаннями миші, щоб отримати бажані результати. Рекрутери можуть інтегрувати ATS у робочий процес найму або будь-які інші інструменти, які працюють для організації.

AssessFirst

AssessFirst допомагає рекрутерам приймати кращі рішення щодо найму, розвитку талантів і управління за допомогою функцій на основі ШІ для усунення упереджень. Він використовує поведінкову науку, яка може легко передбачити справжній потенціал користувача справити вплив.

AssessFirst збирає дані з різних джерел, щоб розробити ідеальні деталі, наприклад, до якого проекту та завдання ідеально підійде кандидат. Інструмент дозволяє користувачам створювати алгоритми для аналізу кращих виконавців за допомогою штучного інтелекту, щоб покращити стратегії розвитку талантів, найняти кращих талантів і підвищити продуктивність.

Він пропонує точні прогнози для надання надійних рекомендацій щодо управління талантами та найму персоналу для прийняття найкращих рішень. Завдяки штучному інтелекту, створеному за допомогою людського інтелекту, рекрутерам було простіше почати найм.

Toggl Hire

Визначте найкращий талант без зусиль Toggl Hire і автоматизуйте процес найму за допомогою інноваційних тестів навичок. Toggl Hire зосереджується на відповідних навичках, щоб перевірити кандидатів на відповідні здібності. Інструмент охоплює кілька тестів, як-от цифровий маркетинг, розробка зовнішнього інтерфейсу, підтримка клієнтів, внутрішній аудіосистема, фінансовий менеджер і фінансовий контролер.

Оцінювальний тест охоплює всі ролі, необхідні організації, не витрачаючи час на сканування тисяч резюме або перевірку навичок кожного кандидата. Виберіть шаблон на основі ролей, створіть тест навичок (також доступна настройка), поділіться посиланням у соціальних мережах, на платформах найму чи на сторінках кар’єри.

QuestBase

QuestBase може бути ідеальним інструментом оцінювання для клієнтів, співробітників і студентів, щоб перевірити свої навички. Це швидший інструмент, який може засвідчити знання кандидатів, щоб приймати кращі рішення. QuestBase зосереджується на питаннях, які можуть дати хороше уявлення про знання та навички кандидата.

Інструмент дозволяє користувачам поширювати анкети, вказувати відповіді та створювати запитання для кандидатів кількома кліками. Крім того, розробка запитань, виконання тестів і автоматизація результатів займе всього кілька хвилин.

Роботодавці також можуть створити базу даних запитань, легко імпортувати їх, створювати оцінювання, розповсюджувати їх різним користувачам онлайн або офлайн і починати аналізувати результати кандидатів.

Висновок

Інструменти оцінювання перед працевлаштуванням є чудовим способом найняти гідних і кваліфікованих кандидатів, заощаджуючи час, кошти та ресурси. Це структурований процес найму, який полегшує рекрутерам наймання потенційних кандидатів.

Інструменти пропонують:

  • Автоматичне сповіщення кандидатів
  • Комплексний відбір для оцінки навичок і знань кандидатів
  • Оптимізований збір даних
  • Підвищення продуктивності для рекрутерів
  • Пошук потенційних кандидатів із найкращими рисами особистості
  • Кращий зворотній зв’язок із вдосконаленими техніками
  • Вищий рівень залучення абітурієнта

Детальні інструменти допомагають у прогнозній аналітиці, отриманні статистичних даних, звітів і відео для забезпечення успіху талантів. Крім того, це дає менеджерам можливість приймати кращі та мудріші рішення під час найму кандидатів.