16 найкращих інді-ігор у 2023 році

Categories:

У наш час відеоігри стають все більш поширеними серед молоді та будь-якого віку. Ви також любите грати в ігри? Читайте далі, щоб дізнатися про кілька гідних ігор у 2023 році.

Незалежні відеоігри відомі як інді-ігри, створені за меншим бюджетом. Причиною популярності інді-відеоігор є їх захоплюючий досвід. Гра у відеоігри може загострити розум і заспокоїти його.

У цьому матеріалі ми детально обговоримо інді-ігри, що вони собою являють, чому вони стають популярними сьогодні, а також список ігор, які ви повинні спробувати. Це ігри, в які ви захочете пограти. Отже, не зволікаючи, поринемо у світ інді-ігор.

Що таке інді-ігри?

Інді-ігри — це незалежні відеоігри. «Інді», як випливає з назви, означає незалежний від видавця. Розробники інді-ігор зосереджуються на унікальних інноваціях і експериментальному геймплеї з креативними сюжетними лініями. Ці ігри зазвичай не містять значних оновлень.

Крім того, ці інді-ігри створюються командою з 2-10 людей з нуля з низьким фінансовим бюджетом і технологічною підтримкою. Після багатьох випробувань вони нарешті створюють ігри, які привертають увагу гравців і швидко керують їхніми розумами. Однак розробка інді-ігор має такі цікаві переваги, як:

  • Свобода бути більш креативним – як інді-розробник (індивідуальний розробник), ви можете спробувати будь-яку можливу ідею, яку зустрінете під час розробки гри.
  • Вільний від кризової культури – незалежний розробник може працювати над своїм проектом без тиску.
  • Визначна заслуга та визнання – розробка інді-ігор робить успіх вашої гри вашим успіхом. Ви отримаєте всю заслугу після публікації створеної вами гри.

Причина зростання популярності інді-ігор

З середини 2000-х інді-ігри були на кінчику величезної частини населення. Вони стають популярними завдяки своєму унікальному сюжету та геймплею. Вони, як правило, більш оригінальні та інноваційні. Однак ці ігри переважно невеликі, доступні та легкодоступні.

Ось чому ці ігри стають більш відомими, ніж звичайні ігри, які створюють великі організації.

Крім того, завдяки зручному і зручному для користувача інтерфейсу ці ігри швидко привертають увагу гравців, навіть якщо гравець новачок і поширюється, як лісова пожежа.

Крім того, на відміну від більшості ігор, інді-ігри набувають популярності через передачу інформації. Нарешті, інді-ігри найкраще підходять для гравців, які шукають нових творчих і сюжетних вражень.

Інді-ігри проти ігор від великих корпорацій

Істотна відмінність між компанією, що займається інді-іграми, і великою корпорацією полягає у фінансових перевагах, яких не отримують інді-ігри. Надзвичайно відомі компанії мають більше ресурсів, ніж інді-ігрові компанії.

Однак великі корпорації мають більш кваліфікованих розробників і програмістів, ніж інді-ігрові компанії. Але інді-ігрові компанії мають гнучкість, щоб працювати самостійно без будь-якого тиску.

Крім того, розмір команди розробників також має значення. Великі корпорації можуть легко задовольнити всі необхідні вимоги під час проектування завдяки наявності членів команди.

Нарешті, істотна відмінність між інді-іграми та іграми більш гігантських корпорацій полягає в їх розголосі серед аудиторії. Інді-ігри посіли особливе місце в житті кожного геймера завдяки своїй доступності та доступності.

Undertale

Undertale — це рольова пригодницька відеогра, розроблена Gamemaker. Роком запуску Undertale було 15 вересня 2015 року. Американський інді-розробник Тобі Фокс опублікував його для таких платформ, як OS X, Windows, Linux, PlayStation4, PlayStation Vita, Nintendo Switch і Xbox one.

Крім того, дія цієї інді-гри відбувається під поверхнею Землі, відомої як «Світ монстрів», і щоб повернутися назад, гравець повинен перемогти монстрів, що перебувають на його шляху. Крім того, розповідь цієї гри змінюється відповідно до рішення або вибору гравця. Отже, гра Undertale Indie має унікальний бойовий стиль, у якому гравець може врятувати життя Монстра шляхом переговорів.

  Вебхуки проти. API: відмінність

Селеста

Однією з найуспішніших інді-ігор є Celeste. Дата запуску Celeste – 25 січня 2018 року. Розробником і видавцем Celeste є Matt Makes Games. Ви можете грати в ці ігри на Nintendo Switch, PlayStation 4, Microsoft Windows, macOS, Linux, Xbox One і Google Stadia.

Однак ця інді-гра про молоду дівчину на ім’я Медлін, яка має справу з тривогою та депресією. Вона прагне піднятися на гору під назвою «Селеста».

Під час цієї подорожі вона стикається з кількома персонажами, у тому числі з уособленням її невпевненості в собі. Хто заважає їй піднятися на ту гору? Таємниця гори викликає цікавість і зацікавленість гравців.

Valhein

Ще одна назва серед успішних інді-ігор — Valhein, запущена 2 лютого 2021 року. Її розробник Iron Gate Studio та видавець Coffee Stain Studios спеціально розроблені для Linux, Microsoft Windows, Xbox One і Xbox Series X/S. Це відеогра Survival and Sandbox, яка надихає культуру вікінгів.

Крім того, гра має унікальний бойовий стиль, битви з босами та акуратну систему побудови для створення речей. Основна місія гри — знайти й перемогти ворогів Одіна та навести порядок у царстві. Гра Valhein може бути складною з підвищенням рівня. Отже, ідеальна гра для тих, хто любить екшн і симулятори.

Stardew Valley

Stardew Valley — це симуляційна рольова відеогра, яка вийшла на світ 26 лютого 2016 року. Розробниками та видавцями є Ерік «ConcernedApe» і Бароне. Однак гра без проблем працює на таких платформах, як Microsoft Windows. Крім того, сотні персонажів і варіантів оформлення заворожують вашу ферму.

Крім того, ця гра присвячена пригодам, дослідженню таємничих печер, будівництву будинків, ремеслу, збиранню скарбів тощо. Однак функція знайомств робить гру неперевершеною.

Stardew Valley заохочує гравців до таких видів діяльності, як приготування їжі, риболовля, вирощування зернових культур, пошук їжі, розведення худоби та спілкування між селянами та городянами.

Spelunky World

Іншою грою, розробленою Gamemaker, є Spelunky World. Основна мета цієї гри – захопити величезну кількість скарбів з печери. Spelunky World був випущений 21 грудня 2008 року. Він був створений Mossmouth, LLC і розроблений інді-розробником Дереком Ю для таких платформ, як Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, ChromeOS і Nintendo Switch.

Однак гра є безкоштовною для Microsoft Windows. Унікальна двовимірна платформа та гра roguelike присвячена дослідженню печер і тунелів і збиранню скарбів, уникаючи пасток і ворогів. Крім того, Spelunky World дозволяє гравцям використовувати бомби та мотузки для подолання викликів.

Аїд

Hades — одна з найкращих ігор-симуляторів типу roguelike, випущена 17 вересня 2020 року. Вона була розроблена та опублікована Supergiant Games для таких платформ, як macOS, Nintendo Switch, Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One і Xbox серії X/S. Однак ця гра стимулюється грецькою міфологією про Безсмертного сина Аїда на ім’я Загрей.

Під час своєї подорожі він повинен боротися з розлюченими, заблудлими душами та впоратися з труднощами втечі з підземного світу. Історія також включає, що він повертається до палацу Аїда щоразу, коли помирає, і намагається знову. Він отримує благодаті від інших богів Олімпу та знаходить скарби, які допомагають йому втекти. Поворотний момент гри настає в кінці; ви повинні кинути виклик богу мертвих, щоб вижити.

Увійдіть у Gungeon

Enter the Gungeon — це жулікова відеогра Bullet Hell. Це складна інді-гра, запущена 5 квітня 2016 року. Розробник Dodge Roll розробив гру так, щоб спочатку вона виглядала простою. Видавець і розробник опублікували гру в цифровому вигляді на таких платформах, як Linux, macOS, PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia та Amazon Luna.

  Створіть кращий пакет Apple One з програмами, які ви насправді використовуєте

Крім того, Enter the Gungeon розгортається у темі вогнепальної зброї. Геймплей розповідає про те, як чотири персонажі на ім’я Gungeoneers грають у гру, щоб знайти рушницю, яка має магічну здатність «вбивати минуле». Отже, ідеальна гра для любителів трилерів.

Двері смерті

Death’s Door — це тривимірна ізометрична пригодницька відеогра, запущена 28 березня 2017 року. Розробником цієї чудової гри є Acid Nerve. Devolver Digital — видавець гри для Microsoft Windows, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PlayStation 4 і PlayStation 5. Крім того, у грі гравець досліджує світ привидів, щоб вижити.

Крім того, гравець грає роль ворона, який є жнецом душ у цьому примарному царстві. У грі гравець повинен розгадувати головоломки, борючись із напівбогами та монстрами, використовуючи зброю, як-от стріли, мечі та магію. Гравці можуть відчути дивовижні ефекти, як-от ефекти уповільненої зйомки, ефекти бризок крові та хороший вплив звуків під час битв.

Світ дощу

Rain World — це гра на платформі виживання з імітацією екосистеми. Дата запуску — 28 березня 2017 року. Розробник Video cult зберіг гру простою та естетичною. Крім того, Rain World видається Adult Swim Games і Akupara Games для таких платформ, як PlayStation4, Microsoft Windows і Switch.

Крім того, гравець цієї гри бере на себе роль Slugcat, який живе зі своєю сім’єю. Одного разу він губиться в невідомому світі і змушений шукати свою родину. Ігровий світ постапокаліптичний і небезпечний. Мета цієї гри – вижити і впасти в сплячку під час дощу. Найважливіше те, що його обмежені ресурси випробовують терпіння гравця.

Hollow Knight

Hollow Knight — це гра Metroidvania, у якій гравці повинні використовувати свої навички та рефлекси, щоб вижити. Ця інді-гра була випущена 24 лютого 2017 року. Розробником і видавцем є Team Cherry. Він доступний для Windows, Linux, macOS, Nintendo Switch, PlayStation 4 і Xbox One.

Крім того, це складна, пригодницька, жахлива гра в підземному королівстві жуків, уражених надприродними хворобами.

Крім того, гравець грає роль жука з схожими на меч цвяхами в якості зброї. Гравці прагнуть битися з зіпсованими істотами та розгадувати стародавню приховану таємницю в грі на виживання. Широкий діапазон взаємопов’язаних світів підтримує інтерес гравців протягом усієї гри.

вогнище

Pyre — це рольова вечіркова відеогра в жанрі бойовик, запущена 25 липня 2017 року. Вона була розроблена та опублікована Supergiant Games для таких платформ, як Linux, Microsoft Windows, PS4 і macOS. Однак Pyre — це аркадна спортивна гра. Бойова система гри — це командна гра, пов’язана з футболом.

Крім того, головна мета – навести персонажа на м’яч і спробувати дістати його до вогнища ворога. Різні стратегії можуть змінити результат або стиль гри. Нарешті, кожен персонаж, який існує в Pyre, має свою історію виживання.

Сома

Ось ще одна чудова інді-гра, Soma. Це відеогра у жанрі survival horror, випущена 22 вересня 2015 року. Вона була розроблена та опублікована Frictional Games для Linux, OS X, PlayStation 4, Microsoft Windows і Xbox One.

Події «Соми» відбуваються у віддаленому підводному дослідницькому закладі, де закінчується їжа, у світі панує хаос, а механізми стверджують, що вони живі. Ця гра – екзистенціальний кошмар про особисту ідентичність. Однак немає відсічі; ви повинні облити своїх ворогів, щоб вижити.

Into The Breach

Into The Breach — покрокова стратегічна відеогра. Її дата запуску – 27 лютого 2018 року. Крім того, ця гра була розроблена та опублікована Subset Games для платформ – Microsoft Windows, macOS, Nintendo Switch, Linux, Stadia, iOS та Android.

  Як упакувати електроніку для авіаперельотів

Вся гра є тактичною, де гігантські інопланетні жукоподібні істоти загрожують людській цивілізації, розширюючи свій вид. Крім того, гравець може керувати механізмами та гарматами в боях проти прибульців. Невдача – це не вихід. Отже, гра дає ще один шанс почати гру з самого початку.

Бродячий

Stray є однією з інді-ігор, які найшвидше поширюються. Завдяки пригодницькій пригодницькій формі котів гра виділяється. Крім того, Stray вийшов 19 липня 2022 року. Його розробила BlueTwelve Studio та опублікувала Annapurna Interactive для таких платформ, як PlayStation 4, PlayStation 5 і Windows.

Пригодницька гра розповідає про сюжетну лінію бродячого кота, який потрапляє в місто, оточене машинами, роботами та бактеріями-мутантами. Крім того, дія гри розгортається в занедбаному підлозі занепадаючого кіберміста.

Однак гравцеві потрібно підніматися на платформи, долати виклики та взаємодіяти з навколишнім середовищем, щоб відкрити нові шляхи. Таким чином, нова гра за кота в пригодницькому світі дарує геймерам захоплюючі враження.

Дискотека Елізіум

Disco Elysium — це рольова відеогра, запущена 15 жовтня 2019 року. Її було розроблено та опубліковано ZA/UM для Microsoft Windows, macOS, PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Nintendo Switch, Xbox One і Xbox Series X/S . Infinity Engine дуже надихає гру.

Це таємниця вбивства, де гравець виконує роль детектива. Однак історія починається з тіла, яке висить на дереві на задньому дворі.

Крім того, головна мета цієї гри – розслідувати справу про вбивство та знайти винного. У грі Disco Elysium немає бойової системи, і гравець повинен вирішити справу, використовуючи навички за допомогою системи з 24 навичок. Нарешті, завдяки наявності незліченних інструментів гравці можуть швидко розвивати своїх персонажів.

Космічна програма Кербал

Kerbal Space Program (KSP) — відеогра-симулятор космічного польоту, запущена 27 квітня 2015 року. Розробником цієї гри є мексиканська команда розробників, елегантний дизайн якої дозволяє гравцям керувати своєю космічною програмою та створювати її.

Крім того, Kerbal Space Program була опублікована Private Division для Linux, macOS, Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 і Xbox серії X/S.

Крім того, керуючи та створюючи свою космічну програму та космічний корабель, ви можете використовувати їх для польотів у грі. Однак гра розповідає про космічну програму, що зароджується, командою та персоналом якої є інопланетяни на ім’я «Кербали». Гравець намагається допомогти цим кербалам виконати їх головну місію: досягти певної висоти, вийти на стабільну орбіту та вийти з атмосфери.

Висновок

Одним словом, інді-ігри посіли особливе місце в серці кожного геймера. Для вашої зручності ми склали список найкращих інді-ігор, у які вам варто спробувати в 2023 році. Ви можете вибрати ту, у яку вам буде цікаво грати. Крім того, доступність і максимальний ігровий досвід цих ігор зацікавлюють геймерів.

Найважливіше переконайтеся, що обрана вами гра не викликає залежності. Тепер ви маєте гарне уявлення про особливості цих ігор. Ви можете спробувати той, який вам найбільше підходить.

Ви також можете дослідити деякі найкращі кросплатформні ігри.