16 найкращих програм для генерації потенційних клієнтів для стартап-компанії

Для будь-якого бізнесу потенційні клієнти є, мабуть, найважливішою частиною «успіху».

Без нових потенційних клієнтів ваш бізнес, як риба без води. Згодом воно загине, і це теж швидко. Я бачив, як багато компаній відмовлялися від своїх кампаній із залучення потенційних клієнтів, щоб зосередитися на маркетингі з уст в уста, але в більшості випадків це не спрацювало.

Якщо ви не є компанією з величезною репутацією та надшироким охопленням, вам не слід покладатися лише на маркетинг із вуст в уста. Ось чому я поділюся корисним програмним забезпеченням, яке допоможе вам генерувати потенційних клієнтів і ефективно керувати ними без особливих зусиль.

Давайте відразу стрибнемо.

ConvertBox

ConvertBox персоналізує кожен ваш маркетинговий хід, щоб забезпечити високу конверсію на сайті. Це починається з використання даних CRM, активності користувачів на сайті тощо, щоб доставляти персоналізовані повідомлення. Крім того, він робить пропозиції унікальними для інтересів і цілей відвідувачів, створюючи воронки вибору.

Збір даних — це ще одна сфера, де ConvertBox використовує налаштування для отримання найкращих результатів і автоматично зберігає дані у вашій CRM/ESP. І найкраще у використанні ConvertBox — це його функція перетягування.

Крім того, ви можете створювати A/B-тести та відстежувати дані в реальному часі, щоб побачити, що працює.

ConvertBox також робить вашу кнопку заклику до дії ефективнішою за допомогою таймерів кінцевих термінів. Нарешті, це добре працює з вашим наявним технічним і маркетинговим стеком, підвищуючи загальну пропускну здатність.

доказ

Кому довіряють багато дивовижних майбутніх компаній SaaS, таких як ShipBob і Appcues, доказ може допомогти вам перетворити на 300% більше потенційних клієнтів за допомогою чудових маркетингових інструментів.

Це дозволяє вам персоналізувати свій веб-сайт і адаптувати вміст для кожного окремого відвідувача, оскільки в маркетингу ніколи не буває «одного розміру для всіх». Ви повинні спробувати забезпечити найкращий досвід для кожного відвідувача. Однак зазвичай це не так просто зробити вручну, тому таке програмне забезпечення може значно полегшити ваше життя.

Ви можете підписатися на безкоштовну пробну версію, як це зробили інші 1000 користувачів за останні 30 днів.

Hubspot

Ви можете впоратися з багатьма аспектами свого бізнесу Маркетингове програмне забезпечення Hubspot. Це може допомогти вам проводити успішні кампанії, перетворювати відвідувачів на клієнтів і залучати ідеальних людей, не витрачаючи час на націлювання із зав’язаними очима.

Ось деякі з багатьох функцій цього програмного забезпечення:

 • Створіть блог і опублікуйте затребуваний контент
 • Правильно виконуйте SEO, щоб вас знайшли в пошукових системах.
 • Керуйте та відстежуйте рекламу з Facebook, Google та інших джерел
 • Створюйте красиві цільові сторінки
 • Створення конвертуючих форм
 • Виконуйте маркетинг електронною поштою та автоматизуйте низку інших маркетингових завдань
 • Переглядайте аналітику та загальну статистику, щоб дізнатися, що працює, а що ні

Я лише подряпав поверхню з наведеним вище списком функцій. У цьому так багато, і ви можете запустити все це безкоштовно.

Keap

Keap, який отримав високу оцінку в Інтернеті, допомагає вашому бізнесу за допомогою автоматизації, щоб заощадити час і вичавити більше енергії з кожного відвідувача. Ви можете створити перевірений і повторюваний процес продажів, який працює однаково щоразу, коли виконується якась дія. Ви можете використовувати його для призначення зустрічей, відстеження потенційних клієнтів, прийняття рахунків-фактур тощо.

Щоб все було дуже просто, ви отримуєте два різних типи автоматизації. Перший — «Easy Automations», який допомагає вам заощаджувати час, переводячи повторювані завдання на автопілот, як-от пошук нових потенційних клієнтів, призначення завдань і надсилання електронних листів клієнтам.

  Виправити проблему керування живленням диспетчера пристроїв

Другий — «Розширена автоматизація», який призначений для дещо складніших завдань, таких як завантаження певної електронної книги, створення послідовності електронних листів для надсилання клієнтам, персоналізований контроль тощо.

Залежно від ваших вимог ви можете використовувати поєднання обох цих параметрів і отримати систему «встановив і забув». Цей інструмент робить речі настільки простими та схожими на машину, що створюється враження, ніби ви використовуєте чит-код.

І щоб додати вишеньку на вершині, вони зараз пропонують ЗНИЖКУ 30% від початкової ціни. Тож, якщо це щось, що запалює ваш вогонь, то я рекомендую швидко це підібрати.

Привіт, Олівер

Сумісність з будь-якою платформою чи веб-сайтом, Привіт, Олівер має стільки всього розпакувати, що, безсумнівно, спочатку вас трохи перевантажить, але це непогана проблема. За допомогою цього інструменту ви можете залучати потенційних клієнтів, відстежувати їх, будувати здорові стосунки з ними та, зрештою, перетворювати їх на лояльних клієнтів на довгий час.

Ви можете автоматично надсилати цільові кампанії, щоб зацікавити вашу аудиторію продуктами за допомогою їх надпростого інструментарію. Зручною функцією цього програмного забезпечення є можливість спостерігати за поведінкою користувачів на вашому сайті та визначати найбільш лояльних клієнтів.

Ви можете націлити їх у режимі реального часу під час перегляду свого веб-сайту та навіть надати підтримку в чаті, щоб вести бесіду один на один. Гей, Олівер підходить для будь-якої галузі, включаючи охорону здоров’я.

TexAu

TexAu дає змогу автоматизувати більшість завдань із залучення потенційних клієнтів, щоб допомогти вам зосередитися на розвитку вашого бізнесу та побудові хороших стосунків із клієнтами.

Ви можете отримувати інформацію з груп Facebook, взаємодіяти з користувачами Instagram, які використовують ваші хештеги, знаходити електронні листи ваших потенційних клієнтів і навіть перетворювати підписників ваших конкурентів у соціальних мережах на своїх, зв’язавшись із ними та взаємодіючи з ними.

Ви можете скористатися багатьма можливостями для розвитку бізнесу за допомогою понад 120 засобів автоматизації та безлічі інтеграцій. Після використання цього програмного забезпечення ви обов’язково побачите значне зростання бізнесу (у середньому на 10%), тож одразу скористайтеся двотижневою безкоштовною пробною версією та переконайтесь у цьому самі.

Ohmylead

Легко синхронізуйте форми оголошень у Facebook Ohmylead і конвертуйте потенційних клієнтів майже миттєво завдяки автоматичним вітальним листам і сповіщенням у реальному часі.

Ви також можете проаналізувати свої кампанії та визначити рентабельність інвестицій лише для збереження найбільш згенерованих налаштувань. Це допоможе вам зменшити «витрати на рекламу», оскільки ви більше не витрачаєте гроші на неефективну аудиторію та інші показники націлювання.

Дуже приємною особливістю цього програмного забезпечення є те, що воно дає змогу перевіряти кожну потенційну інформацію в режимі реального часу, щоб усунути підроблені та недійсні, тож у вас залишаються лише справжні потенційні потенційні клієнти реальних людей. Потім ви можете експортувати (або навіть імпортувати) потенційних клієнтів у форматі CSV у свою CRM або інструмент електронної пошти.

Пам’ятайте, Ohmylead підтримує багато інтеграцій, тож ви завжди можете максимально використати інструменти, на які підписалися, просто синхронізувавшись.

Навігатор продажів

Легко шукайте своїх ідеальних клієнтів, стежте за ними та будуйте з ними міцні відносини за допомогою Навігатор продажів LinkedIn. Ви можете використовувати функції пошуку для націлювання на конкретні ключові слова або переходити до профілів ваших конкурентів, щоб переглянути запропоновані перспективи та підсумувати.

CRM, що входить до нього, дозволяє ефективно керувати потенційними клієнтами та обліковими записами. Ви можете залишати нотатки та теги, щоб позначити щось важливе та перевірити, хто переглядав ваш профіль за останні 90 днів.

Цей інструмент дозволяє охопити понад 500 мільйонів користувачів LinkedIn, навіть якщо ви не підключені до них. Говоріть про хороше охоплення, буквально. 😉

Лідфідер

Лідфідер допомагає швидко визначити, хто відвідує ваш веб-сайт, як вони знайшли його та що вони шукають. Усі ваші захоплені потенційні клієнти надійдуть разом із інформацією про компанію та контактною інформацією, тож вам не доведеться шукати їх вручну.

  Як пінгувати IP-адресу з ПК або мобільного пристрою

Кваліфіковані потенційні клієнти можуть автоматично оновлюватися в CRM, або ви навіть можете надіслати їх електронною поштою. Найкраще те, що перш ніж потенційні клієнти будуть кваліфіковані, вони проходять процес фільтрації, щоб видалити ботів і небажаних із списку, щоб заощадити купу часу.

Ви можете спробувати це програмне забезпечення для початку безкоштовно.

OptinMonster

Ви можете створювати приголомшливі форми для захоплення потенційних клієнтів і пропозиції OptinMonster без знання програмування. Ви можете вибрати з багатьох готових шаблонів або створити один з нуля на свій смак за допомогою конструктора перетягування. Ви також можете націлити та персоналізувати свої пропозиції згоди, щоб відповідати поведінці користувачів на вашому сайті.

Крім того, він дозволяє проводити спліт-тестування та стежити за аналітикою, щоб бути на вершині вашого маркетингу. Ви легко визначите, які сторінки приносять найбільше результатів, а які пропонують найкращу ефективність.

Відповісти

Автоматизуйте багато завдань за допомогою Відповісти, як-от повідомлення Whatsapp, електронні листи, дзвінки та навіть SMS. Уся ця автоматизація допомагає вам позбутися ручної роботи та зосередитися на важливому, а саме на укладенні угод.

Також є чудова функція, яка дозволяє шукати потенційних клієнтів у LinkedIn і швидко знаходити їхні електронні адреси, до яких можна зв’язатися. Після цього ви можете налаштувати розклад і графік, коли зв’язатися з ними та виконати подальші дії.

Це програмне забезпечення щодня створює список завдань і дзвінків, які потребують вашої уваги, щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від ваших зусиль по охопленню. Крім того, ви можете тестувати A/B, аналізувати свою стратегію та продовжувати вдосконалюватись, бачачи, що працює, а що ні.

Sleeknote

Використання Sleeknote, ви можете створювати різноманітні персоналізовані спливаючі вікна, орієнтовані на певні типи людей, щоб максимізувати їхні дії на вашому веб-сайті. Точним прикладом може бути спонукання нових відвідувачів стати передплатниками вашої електронної пошти, пропонуючи унікальний код знижки, або ще краще, пропонуючи вашим існуючим клієнтам промокод, щоб зробити їх першу покупку.

Створювати спливаючі вікна з високою кількістю конвертацій за допомогою Sleeknote надзвичайно просто. Ви можете перетягувати елементи та використовувати готові шаблони, щоб пришвидшити процес і завершити непереборною пропозицією, яку ваші відвідувачі не зможуть проігнорувати.

Ви можете інтегрувати цей інструмент із будь-яким вашим улюбленим програмним забезпеченням сторонніх розробників, включаючи Mailchimp, Drip і HubSpot. Існує також Zapier, який дозволяє додавати більше 1000 програм для підключення.

Обов’язково скористайтеся їх безкоштовною пробною версією, щоб відчути смак того, у що ви зануритесь.

ManyChat

Створіть чат-бота за лічені хвилини за допомогою ManyChat і почніть стимулювати продажі, потенційних клієнтів і будувати міцні стосунки зі своїми клієнтами. Це дозволяє вам безпосередньо продавати продукти, бронювати зустрічі та отримувати контактну інформацію на автопілоті.

Ви можете почати з простого шаблону та розвивати його, перетягуючи елементи. Усе викладено легко, але якщо вам усе одно потрібна допомога, ви можете звернутися до експертів або приєднатися до їхньої спільноти досвідчених маркетологів.

Важливо також відзначити, що ManyChat інтегрується з провідними інструментами, такими як Shopify, Google Sheets, ConvertKit і Zapier.

Дрейф

З безліччю історій успіху, Дрейф доведено, що допомагає вам перетворити більше потенційних клієнтів на клієнтів, а потім збільшити його масштаб. Їхній чат-бот, на відміну від інших, кидає нудні форми та повідомлення лише для того, щоб відігнати відвідувачів. Він достатньо розумний, щоб вести людську розмову та направляти їх на шляху до того, щоб стати вашим наступним клієнтом.

Це забезпечує теплий і персоналізований досвід щоразу, щоб ваші відвідувачі відчували, що вони спілкуються з потрібною людиною. Це програмне забезпечення можна інтегрувати з багатьма інструментами сторонніх розробників, щоб допомогти вам вставляти речі, не виходячи з інтерфейсу, який також утримує увагу відвідувача.

  Як видалити неактивне місце проживання гравця в «Animal Crossing: New Horizons»

Одна функція, яку варто обговорити, — це можливість переглядати цільові облікові записи вашої команди та визначати їх пріоритети. Це означає, що ви можете якнайкраще ставитися до своїх потенційних «найгарячіших» клієнтів щоразу, коли вони потрапляють на ваш веб-сайт, щоб вони надовго перетворилися на платоспроможних клієнтів.

Боти зі штучним інтелектом Drift можуть легко мінімізувати навантаження вашої команди під час роботи з клієнтами. Платформа пропонує обмін повідомленнями за допомогою функцій ботів, що є чудовим вибором для кращих продажів і маркетингу.

Clearbit

Clearbit допоможе вам отримати найрелевантніші дані ваших потенційних клієнтів, щоб допомогти вам зрозуміти їхні бажання та потреби та сформувати націлювання на них. Разом із свіжими даними він також сповіщає вас про майбутні зміни, щоб ви не везли минулий багаж.

Ви отримуєте повне уявлення про кожного роботодавця та співробітника, як-от їх роль, використовувані технології, стаж тощо. Існує також можливість ввести адресу електронної пошти/домен, щоб отримати інформацію про них або використати ваш анонімний трафік.

Це ще багато чого; ви можете застосувати все на практиці, негайно запросивши демонстрацію.

Пардо

Будьте в кращому становищі, щоб досягти неймовірних результатів у своїх маркетингових кампаніях, використовуючи Пардо. Завдяки цій платформі автоматизації вам і вашій команді зручно об’єднуватися, щоб знаходити й розвивати потенційних клієнтів, а також укладати більше угод для отримання найкращої рентабельності інвестицій.

Ось деякі з багатьох функцій Pardot:

 • Автоматично надсилайте електронні листи на основі тригерів, щоб підтримувати потенційних клієнтів.
 • Визначте своїх найпопулярніших потенційних клієнтів, щоб націлити на них більше.
 • Створюйте професійні цільові сторінки за допомогою готових шаблонів
 • Створюйте короткі та приємні форми, які обов’язково будуть заповнені
 • Створюйте професійно виглядаючі електронні листи за допомогою шаблонів
 • Налаштуйте автовідповідачі
 • Отримуйте сповіщення в реальному часі про потенційних клієнтів, дзвінки, електронні листи тощо.
 • Відстежуйте діяльність своїх потенційних клієнтів, щоб зрозуміти їх як ніхто інший
 • Переглядайте звіти про ефективність ваших кампаній і про те, що потрібно виправити

Ви можете негайно надіслати запит на демонстрацію та побачити чудові функції цього зручного програмного забезпечення.

Процвітайте

Плагін створення вірусних списків і генерації потенційних клієнтів для WordPress, Процвітайте дозволяє створювати адаптивні форми реєстрації за лічені хвилини за допомогою елементів перетягування. Ви можете відображати цільові пропозиції відвідувачам залежно від їхньої поведінки, щоб максимізувати свої шанси залучити їх до свого списку розсилки.

У них є чудова функція тестування A/B, за допомогою якої ви можете вибрати лише найефективніші практики та значно збільшити кількість конверсій. Пам’ятайте, що ви отримуєте детальні звіти та аналітику, щоб тримати вас у курсі ваших маркетингових стратегій.

Thrive Leads може бути хорошим вибором для створення потенційних клієнтів WordPress.

Висновок

Перерахована вище платформа для генерування потенційних клієнтів має потенціал для стрімкого зростання вашого бізнесу та швидкого покращення результатів після впровадження. Сподіваюся, вам буде легко вибрати один відповідно до ваших вимог. 🙂

Далі ознайомтеся з деякими найкращими інструментами для створення бази знань і поширених запитань для вашого онлайн-бізнесу.