16 найкращих партнерських програм для Pinterest

Ви афілійований маркетолог? Ви шукаєте нові шляхи заробітку на маркетингу в соціальних мережах? Спробуйте партнерські програми на Pinterest.

Партнерський маркетинг через соціальні медіа став процвітаючим побічним бізнесом, де люди можуть заробляти гроші через комісійні від продажів. Як і Facebook та Instagram, Pinterest також є прибутковою платформою для афілійованого маркетингу.

Хоча існують безмежні можливості заробляти гроші через афілійований маркетинг, лише найкращі партнерські програми для Pinterest гарантують вам величезний прибуток.

Що таке афілійований маркетинг Pinterest?

Pinterest — це інший тип соціальних мереж, де користувачі закріплюють або діляться своїми улюбленими зображеннями. Люди можуть створювати різні колекції зображень, якими хочуть поділитися зі своїми підписниками.

Оскільки ця платформа в основному використовується для отримання натхнення для творчих робіт, подій, їжі, моди, стилю життя тощо, люди зазвичай відвідують Pinterest, щоб отримати ідеї, перш ніж купувати продукт або готувати рецепт.

І ось ваш шанс використати партнерське посилання на компанію на закріпленому зображенні. Якщо це подобається користувачам, вони можуть отримати його безпосередньо з веб-сайту електронної комерції цієї компанії за допомогою вашого партнерського посилання. У цьому випадку ви також отримуєте комісію з ціни товару.

Публікація партнерських посилань на Pinterest повністю прийнятна. Отже, щоразу, коли хтось бачить ваш пін-код, шанс отримати партнерську комісію зростає. Однак завжди слід згадувати про афілійоване партнерство з брендами, щоб мати прозорі відносини з аудиторією.

Поради щодо заробітку, закріпивши афілійований продукт

Якщо ви хочете, щоб Pinterest став вашим основним маркетинговим каналом для афілійованого маркетингу, дотримуйтесь цих порад, щоб отримати найкращі результати.

#1. Інтернет-тенденції постійно змінюються, і ви повинні стежити за ними, щоб отримати максимальну віддачу від афілійованого маркетингу. Використовуйте популярні ключові слова та публікуйте на теми, які люди шукають.

#2. Також потрібно з’ясувати, хто ваша цільова аудиторія. Залежно від їхнього інтересу, вам потрібно закріпити зображення.

#3. Алгоритм Pinterest надає пріоритет свіжому та вічнозеленому контенту. Закріплення оригінального вмісту збільшить ваші шанси отримати більше переглядів.

#4. Заплануйте піни заздалегідь, щоб охопити максимальну кількість зацікавлених людей, коли вони онлайн. Це також допоможе вам позбавитися від клопоту про вчасне розміщення публікацій.

#5. Не забувайте використовувати такі функції, як rich pin і групові дошки. Це дозволить більше людей бачити ваші шпильки.

А тепер перегляньте підібраний список найкращих партнерських схем, які можна використовувати на Pinterest:

Tripadvisor

По-перше, ви можете почати з Tripadvisor партнерська програма для отримання прибутку від бронювання готелів від туристичного сектора. Коли ви користуєтеся цим афілійованим партнером, ви імпровізуєте свій вміст за допомогою високоякісних місць подорожі та відгуків.

Крім того, його партнерська програма дуже доступна, оскільки вашим арбітрам не потрібно робити фактичні бронювання. Їм просто потрібно скористатися вашим посиланням, щоб відвідати готелі та інших партнерів із бронювання, які працюють із Tripadvisor.

Це ще не все! Ви маєте шанс заробити до 50% комісії Tripadvisor від партнерів з бронювання готелів за певну нерухомість. Крім того, його мультисенсорна модель атрибуції дозволяє заробляти додаткові комісії від клієнтів, які повертаються протягом 14 днів з моменту першого контакту.

  Переглядайте Instagram у макеті, як у Pinterest

Amazon

Amazon є світовим лідером у сфері електронної комерції та є хорошою платформою для афілійованого маркетингу та заробітку на життя. Ви можете просто створити вміст Pinterest, щоб пропонувати найкращі споживчі товари своїм підписникам та іншим випадковим користувачам. Таким чином, ви отримуєте комісію (до 10%) від Amazon, коли користувач використовує ваше партнерське посилання та щось купує.

Програма проста, і вам не потрібно створювати обліковий запис видавця через сторонніх афілійованих партнерів. Сама Amazon керує своїми партнерськими програмами Amazon Associates. Все, що вам потрібно зробити, це скористатися посиланням вище та зареєструватися. Потім почніть створювати креативні піни, прикріплюйте партнерські посилання та публікуйте вміст, щоб залучити користувачів.

Wayfair

Wayfair перетворює будинки, пропонуючи все для дому в єдиному магазині. Якщо ви хочете потішити свою аудиторію Pinterest домашнім декором, вуличними меблями, освітленням, побутовою технікою та продуктами для поліпшення дому, вам слід співпрацювати з Wayfair.

Комісія Джанкшн (CJ) є стороннім партнером, який займається реєстрацією партнерів і керує обліковими записами. Отже, вам потрібно відвідати наведене вище посилання або веб-сайт CJ, щоб підписатися на партнерський план Wayfair.

Wayfair пропонує пристойні 7% комісії за всі підтверджені покупки, які використовують ваше партнерське посилання. Крім того, ви можете посилатися на продукти з величезної бази даних, що містить понад 2 мільйони продуктів. Більше того, ви отримуєте семиденний період рефералу, щоб заробляти додатково на покупках клієнтів.

красуня і джун

Ще один видатний варіант партнерського заробітку в секторі меблів для дому красуня і джун. Якщо ви користуєтеся впливом на Pinterest і любите скеровувати фоловерів купувати правильний продукт для домашнього декору в Інтернеті, вам слід ознайомитися з цією програмою.

Гігант домашнього декору використовує CJ для своєї афілійованої маркетингової та рекламної програми. Таким чином, ви можете перейти за наведеним вище посиланням і скористатися посиланням для реєстрації CJ, яким ділиться платформа електронної комерції. Крім того, ви можете безпосередньо увійти до свого облікового запису CJ і шукати партнерські програми цього продавця.

Canva

Pinterest — це все про візуальну творчість Canva ідеально підходить для всіх графічних онлайн-дизайнів, які ви робите для Pins. Якщо ви так багато знаєте про Canva, чому б не рекламувати її підписникам і користувачам, щоб отримати партнерську комісію як нагороду за вашу лояльність і креативність.

Якщо ви навчаєте інших графічному дизайну або зарекомендували себе як впливовий дизайнер, Canva прагне залучити вас до своєї афілійованої рекламної програми. Також добре мати велику аудиторію в Інтернеті, яка цінує ваші пропозиції щодо інструментів і програм графічного дизайну.

Виплати на відрядження

Виплати на відрядження працювати як цифровий партнер, щоб об’єднати туристичні бренди, мандрівників і творців контенту, щоб зробити подорожі по світу зручними, приємними та незабутніми. Різні бренди звертаються до Travelpayouts, щоб запустити свої афілійовані рекламні програми, щоб передати маркетингові можливості таким креативним творцям контенту, як ви.

Отже, ви можете відкрити афілійований обліковий запис видавця на цій платформі, щоб безперешкодно співпрацювати з багатьма брендами. Ви знайдете можливості афілійованого партнерства з такими компаніями, як готелі, оренда автомобілів, авіарейси, туристичні агентства, постачальники туристичного страхування та багато іншого.

Крім того, він пропонує прості у використанні партнерські інструменти для розширення ваших партнерських маркетингових залучень із різними брендами. Таким чином, ви та ваша команда можете зосередитися на створенні вмісту Pinterest, а Travelpayouts подбає про все інше.

  Як зробити дошку приватною в Pinterest

Expedia Group

Expedia Group популярний для туристичних метапошукових систем і агрегації подорожей. Це допомагає малим підприємствам і споживачам безпечно подорожувати по всьому світу за доступною ціною. Таким чином, якщо ви маєте вплив на подорожі на Pinterest, він має бути у вашому списку афілійованих маркетингових партнерів.

Коли ви об’єднуєте зусилля з Expedia Group, щоб прийняти аутсорсинг їхніх потреб у афілійованій рекламі, ви отримуєте доступ до всіх інших туристичних груп і брендів, які є дочірніми компаніями цієї туристичної технологічної компанії.

Це також допоможе вам максимізувати ваші прибутки за допомогою афілійованих технологічних продуктів, таких як серверні API, глибокі посилання, зовнішні віджети, перехресні продажі та багато іншого.

Booking.com

Booking.com це відоме ім’я, оскільки мільйони випадкових або професійних мандрівників використовують цю платформу електронної комерції, щоб бронювати готелі, готелі типу «ліжко та сніданок», автомобілі тощо. І, на щастя, продавець також дозволяє творцям вмісту та видавцям стати його партнерами через афілійований маркетинг у туристичний сектор.

Платформа містить понад 2,5 мільйона оголошень про нерухомість. Просто скористайтеся цими місцями, щоб пропонувати своїм підписникам різноманітні туристичні напрямки та отримуйте щедру винагороду. Однак ви отримаєте оплату лише тоді, коли суддя забронює авіарейс, автомобіль, турпакет, готельний номер, готельний сніданок або будь-який інший продукт на сайті продавця.

Садова вежа

Ви досвідчений садівник, який спонукає інших вирощувати вдома зелені рослини? Чи використовуєте ви платформу соціальних медіа Pinterest, щоб спілкуватися зі своїми колегами-садівниками та підписниками? Потім, Проект Garden Tower бажає, щоб ви стали своїм афілійованим маркетинговим партнером.

Просто створіть афілійований обліковий запис на ShareASale, щоб взяти участь у цій прибутковій програмі, яка дозволить вам відродити зелені насадження по всьому світу. Ця схема дає вам змогу заробляти фіксовану комісію у розмірі 16% з кожного продажу за посиланням. Крім того, ви можете залучати нових партнерів і отримувати фіксовану виплату в розмірі 20 доларів США. Це ще не все! Ви також отримуєте 15% комісії від заробітку запрошених партнерів.

Agoda

Ви можете почати монетизувати свій трафік вже сьогодні, ставши афілійованим партнером Agoda. Це платформа, на якій мандрівники можуть бронювати будинки, квартири, квартири, готелі чи будь-яку іншу нерухомість.

Він пропонує вам 5% комісії з кожного бронювання. З більшою кількістю бронювань ціни стають кращими. Інструменти просування цієї платформи легко інтегрувати, а її рекламні ролики доступні 38 мовами.

Посадка

Посадка виконує місію, і вона полягає в тому, щоб захистити собак від хвороб, яким можна запобігти. Ви можете допомогти їм у їхній місії та водночас заробити гроші, ставши їхнім партнером. Коли ви станете партнером Embark, ви отримаєте унікальне посилання, яким можна поділитися.

Використовуйте це посилання на Pinterest, щоб просувати його продукти. Ви можете заробляти до 10% комісії щоразу, коли хтось здійснює покупку на його веб-сайті за допомогою вашого унікального партнерського посилання. Якщо ви любитель домашніх тварин, ця програма також забезпечить вам спокій.

Семруш

Семруш є культовим ім’ям у сфері цифрового маркетингу. Він пропонує привабливу партнерську програму, де ви отримуєте гроші за кожен свій крок. Наприклад, реєстрація нового учасника дасть вам 0,01 дол. США комісії, тоді як з кожним новим продажем підписки ви можете заробити 200 дол.

Такі функції, як 120 днів зберігання файлів cookie та атрибуція останнього кліку, роблять цю програму унікальною у своєму роді для маркетологів. Ви навіть можете просувати Semrush на Pinterest за допомогою ексклюзиву. Креативи Semrush. Крім того, віддані та досвідчені менеджери з роботи з обліковими записами завжди готові допомогти вам.

  Як видалити Pinterest з результатів пошуку Google

Priceline

Priceline це надійна та надійна всесвітня мережа авіарейсів, готелів, розміщення в сім’ї, пансіонатів, оренди автомобілів і страхування подорожей. Бренди, які хочуть розробити орієнтоване на подорожі рішення електронної комерції, співпрацюють із Priceline, щоб швидко вивести свій додаток або веб-сайт на ринок.

Ви можете посилати та рекламувати його продукти на своїх дошках і пінах Pinterest. Якщо ваші підписники або будь-хто інший скористається посиланням, щоб купити товари, пов’язані з подорожами, Priceline винагородить вас прибутковою комісією. Щоб збільшити дохід від афілійованого маркетингу, ви також можете перевірити його API та приватні марки.

B&H

B&H є постачальником зображень, аудіофайлів і технічного обладнання, яке задовольняє потреби мільйонів технофілів-професіоналів і любителів. Станьте афілійованим маркетологом Pinterest для цієї компанії та отримуйте 2% комісійних за понад 450 тисяч продуктів із шансом заробити більший відсоток на основі вашої ефективності.

Крім того, він пропонує 8% комісії на 3000+ продуктів. B&H також пропонує поради щодо додавання підписників, оптимізації рекламного вмісту та отримання максимальної вигоди від кожної рекламної акції через досвідчених менеджерів кампаній.

Домашній шеф-кухар

Домашній шеф-кухар щомісяця доставляє набори страв із попередньо розподілених інгредієнтів і рецептів мільйонам людей із будь-яким рівнем кулінарного досвіду. Ви можете стати їхніми афілійованими партнерами Pinterest і отримувати привабливі комісійні, допомагаючи їм розвивати їхні послуги.

Вам потрібно приєднатися до його партнера Commission Junction і включити схвалені ЗМІ для приєднання. За кожного нового клієнта, який замовляє у Home Chef за вашим посиланням, ви отримуєте привабливу комісію.

Двигун WP

Ви також можете заробляти на продажу рішень для хостингу WordPress і тем, які пропонує Двигун WP. Він пропонує єдину програму, за допомогою якої ви можете продавати плани хостингу WP Engine і преміальні теми WordPress StudioPress.

Настроювана та інтегрована реклама цієї платформи надає вам усі необхідні інструменти для афілійованого маркетингу. Ви можете вибрати одну з попередньо розроблених цільових сторінок і банерів або максимально використати власні кобрендові активи.

Крім того, WP Engine має ряд ексклюзивних і персоналізованих пропозицій і знижок, які ви можете запропонувати своїй аудиторії. Крім того, ця платформа винагороджує своїх партнерів за кілька рефералів на місяць, що збільшить ваші виплати.

Висновок

Як і багато інших соціальних платформ, Pinterest може стати для вас джерелом доходу через афілійований маркетинг. Якщо використовувати їх грамотно, партнерські програми Pinterest можуть допомогти вам заробляти непогані гроші щомісяця.

Однак будьте уважні до спам-продуктів і будь-якою ціною уникайте їх. Тепер, коли ви знаєте найкращі партнерські схеми Pinterest, ви можете вибрати свою улюблену нішу та почати заробляти одразу.

Якщо вам зручно працювати в мережі, перегляньте найкращі партнерські мережі, до яких ви можете приєднатися.