16 найкращих генераторів рахунків-фактур для прийому платежів

Categories:

Якщо ви отримували онлайн-платежі без виставлення рахунка-фактури, вам потрібно трохи змінити ситуацію.

Я настійно рекомендую використовувати рахунки-фактури, щоб виглядати професійно та відстежувати фінансовий потік. Я не пам’ятаю, щоб хтось із моїх клієнтів видавав платежі без рахунка-фактури, оскільки це норма. Якщо ви працюєте фрілансером або продаєте речі в Інтернеті, вам він потрібен.

На цьому етапі ви можете подумати, що створення рахунків-фактур – це надто велика робота, оскільки вам доведеться надати свою особисту інформацію, особисту інформацію вашого клієнта, включаючи дату, перелік назв послуг тощо.

Але що, якби я сказав вам, що більшість із них можна автоматизувати? Використовуючи ці безкоштовні генератори рахунків-фактур, ви можете створити рахунок-фактуру професійного вигляду буквально за кілька хвилин.

Хвиля

Інструмент для виставлення рахунків, орієнтований переважно на малий бізнес і фрілансерів, Хвиля є найкращим вибором для підприємств, які хочуть піклуватися про свій облік.

Це хмарний інструмент, який дозволяє легко створювати та направляти спеціальні рахунки-фактури. Крім того, ви можете створювати фінансові звіти, виконувати всі види бухгалтерської діяльності та стежити за витратами, переглядаючи квитанції. Ви також можете відстежувати стан надісланих/очікуваних рахунків-фактур і персоналізувати рахунки-фактури відповідно до колірного коду вашого бренду.

Хвиля абсолютно безкоштовна для використання без будь-яких умов.

FreshBooks

с FreshBooks, ви можете створювати настроювані рахунки-фактури та приймати платежі за допомогою різних варіантів, таких як кредитні картки та ACH. Використовуючи цей сервіс, ви можете автоматизувати багато завдань, як-от стеження, надсилання нагадувань і прийом платежів.

Ось деякі з інших функцій:

 • Відстежуйте час і понесені витрати
 • Встановіть депозити для своєчасної виплати
 • Встановіть утримувачі з вашими клієнтами для фіксованої ціни
 • Створення детальних підсумкових звітів
 • Пропонуйте знижки
 • Додайте дати оплати рахунку
 • Автоматичний розрахунок податків
 • Отримуйте сповіщення, коли рахунок-фактура переглядається та оплачується

На додаток до всіх цих чудових функцій, ви також можете завантажити та використовувати їхні мобільні програми, щоб полегшити роботу.

Дуплекс

Нульова комісія за транзакції платформи та інші чудові функції роблять Дуплекс надійний сервіс виставлення рахунків.

Фактично, це більше, ніж просто генератор рахунків-фактур. Він містить багато ефективних інструментів, які допоможуть вам краще керувати клієнтами, безперебійно отримувати гроші та підтримувати стабільний бізнес-процес.

Їхня функція виставлення рахунків дозволяє надсилати рахунки-фактури за лічені секунди, автоматично отримувати оплату незалежно від часу та відстежувати свої платежі в режимі реального часу.

Якщо ви стягуєте плату за поточний проект, ви можете налаштувати повторювані рахунки-фактури, які автоматично виставлятимуть плату клієнтам у вказані дати.

Крім того, рахунки-фактури можна налаштувати, що дозволяє додавати власний логотип, персоналізоване повідомлення та інші налаштування.

  Як зробити три складки в PowerPoint

смужка

Ви можете отримувати гроші в усьому світі смужкаплатіжний процесор із функцією виставлення рахунків, який підтримує понад 25 мов, понад 135 валют і низку методів оплати залежно від місцезнаходження вашого клієнта.

Ця послуга створена для швидкості та дозволяє вам генерувати рахунок-фактуру за допомогою будь-якого пристрою, щоб отримати оплату в одну мить. Створення, налаштування та керування рахунками-фактурами за допомогою Stripe практично не потребує навчання.

Окрім різних доступних способів оплати, ви можете налаштувати одноразові або регулярні платежі, а також додати такі важливі елементи, як податкові ставки, знижки та позиції до рахунку-фактури.

Ще одна дивовижна функція, яка мені дуже подобається, полягає в тому, що ви можете використовувати їх API для автоматизації робочих процесів виставлення рахунків і повністю масштабувати речі відповідно до вимог.

Виставлено рахунок

Виставлено рахунок це інструмент, спеціально розроблений для компаній, які хочуть швидко та на ходу створювати рахунки-фактури. Інструмент має кілька функцій, як-от додавання логотипу вашого бренду до рахунку-фактури, зазначення того, кому ви надсилаєте рахунок-фактуру, ім’я відправника та включення необмеженої кількості товарів у рахунок-фактуру.

Інша функція полягає в тому, щоб залишити ключові нотатки та положення та умови в контурах рахунку-фактури або знижки, щоб додати, якщо ви хочете.

Створивши рахунок-фактуру за допомогою Invoiced, ви можете надіслати його безпосередньо електронною поштою або завантажити на свій комп’ютер для подальшого використання.

PayPal

Заснована в 1998 році, PayPal працює в бізнесі онлайн-транзакцій протягом дуже тривалого часу і наразі є одним із найнадійніших платіжних сервісів у всьому світі. На сьогоднішній день у нього понад 286 мільйонів активних користувачів, і їх кількість лише зростає.

Крім того, що PayPal відомий своєю надійністю, він має дуже ефективну функцію виставлення рахунків, яка дозволяє створювати та надсилати рахунки-фактури в межах вашого облікового запису. Це означає, що якщо ви вже використовуєте PayPal, вам не потрібно шукати інші інструменти виставлення рахунків.

Ви можете налаштувати та надсилати необмежену кількість рахунків-фактур у різних валютах. Крім того, ви навіть можете відстежувати їхній статус і активувати регулярні платежі. Якщо у вас є клієнти, які не платять вчасно, ви можете встановити для них автоматичні нагадування.

У цій службі є багато іншого, і ви можете дізнатися це, лише якщо спробуєте самі.

Майте на увазі, що PayPal стягує комісію, і вам слід ознайомитися з цими інструментами, щоб розрахувати комісію PayPal.

Рахунок-фактура Shopify

Такий же простий, як назва, Генератор рахунків Shopify це ще один зручний інструмент для швидкого створення рахунків-фактур із відповідними полями. Найкраща частина цього інструменту полягає в тому, що вам не обов’язково бути користувачем Shopify, щоб створювати рахунки-фактури. Ви можете буквально почати створювати рахунки-фактури, навіть не підписуючись ні на що.

  Як заблокувати когось без його відома у Viber

Шаблон рахунка-фактури починається з надання інформації про вашу компанію, потім інформації про клієнта і, нарешті, позицій, для яких виставляється рахунок.

Крім того, ви можете залишати власні нотатки/повідомлення, якщо хочете. Якщо ви не впевнені щодо правильного способу його заповнення, ви також можете завантажити їх готовий зразок для довідки.

InvoiceTo

Відомий одним із найпростіших способів створення рахунків-фактур, InvoiceTo чудово справляється з видачею в останню хвилину. Фактично, останнє оновлення програмного забезпечення повністю відповідає за те, щоб зробити роботу набагато швидшою та простішою. Це оновлення включає автоматичний розрахунок списку товарів і зміну платежів за відповідними рахунками.

Як то кажуть, «Час — гроші», цей інструмент цілком підходить.

Рахунок швидко

Рахунок швидко це ще один чудовий інструмент виставлення рахунків, який допомагає вам керувати своїми фінансами з одного місця. Функції, які надає інструмент, включають:

 • Формування та відправка рахунків
 • Складання кошторису
 • Створення товарних чеків
 • Створення котирувань продажів
 • Управління запасами та закупівлями

Відстеження зроблених витрат і отриманих прибутків, а також розрахунок податку полегшує Invoice Quick, оскільки він працює як на комп’ютерах, так і на смартфонах.

Рахунок-фактура Головна

Як ми вже знаємо, бути власником бізнесу означає регулярно працювати з рахунками-фактурами, щоб відстежувати проекти, над якими ви працюєте, і платежі, які ви отримуєте.

Рахунок-фактура Головна допомагає вам зробити саме це, створюючи креативні рахунки-фактури та максимально відповідаючи вашому бренду та дуже зручно для користувача. Ця служба постачається із сотнями вбудованих шаблонів рахунків-фактур, які виглядають професійно та унікально.

Ви можете використовувати стандартні або налаштувати їх відповідно до свого бренду, зробити його вигадливим або зробити його простим, просто додавши логотип свого бренду. Ви також можете надсилати та відстежувати рахунки онлайн електронною поштою або отримати роздруківку для завантаження, залежно від ваших уподобань.

Billdu

Дуже просунутий і незвичайний інструмент, Billdu є одним із найкращих сервісів виставлення рахунків і рахунків для будь-якого бізнесу. Цей інструмент містить різноманітні функції, розроблені виключно для того, щоб зробити ваш бізнес більш професійним і простішим.

Ось лише деякі з речей, які ви можете робити за допомогою цієї служби:

 • Отримайте доступ до детальних, настроюваних і розширених шаблонів рахунків-фактур
 • Оцініть бізнес-бюджети
 • Створюйте звіти про зроблені та належні витрати
 • Слідкуйте за своїми платежами
 • Та інші форми виставлення рахунків

Їх чудовий мобільний додаток допоможе вам створювати рахунки-фактури та керувати своїм обліковим записом у дорозі.

Зохо

Одне з найстаріших і відомих програм у грі, Зохо протягом багатьох років розширює свої послуги. У них є вражаючий інструмент для створення рахунків-фактур, який задовольняє ваші потреби залежно від виду бізнесу, яким ви володієте, будь то невеликий або незалежний.

Деякі з основних функцій включають:

 • Отримуйте сповіщення, коли клієнт переглядає рахунок-фактуру
 • Відстежуйте рахунки та історію
 • Брендуйте свої рахунки-фактури
 • Додайте підпис
 • Вибирайте з різних валют і мов
 • Автоматично виставляйте рахунки своїм клієнтам у визначений період часу
 • Отримуйте звіти про рахунки в реальному часі
  Як отримати текст у плаваючому вікні для поточного треку Spotify

Ви також можете завантажити їхній мобільний додаток, доступний для IOS, Android та Windows.

Paydirt

З його спрощеним і тверезим макетом, Paydirt дає бажані результати під час створення рахунків-фактур. Інструмент дає змогу створювати рахунки-фактури, автоматично відстежувати час, обчислювати підсумки та багато іншого для спрощення виставлення рахунків.

Ви можете інтегрувати такі варіанти оплати, як PayPal і Stripe, і навіть автоматично відстежувати транзакції. Крім того, ви також можете створювати та надсилати рахунки-фактури в 52 різних валютах і 17 мовами.

належний

Яким би великим не був ваш бізнес, належний підходить майже всім. У них є чудовий девіз, щоб ви витрачали менше часу на створення рахунків-фактур і більше на заробляння грошей за допомогою їх безперебійної служби виставлення рахунків-фактур.

Деякі з найбільш помітних функцій, зокрема:

 • Інтегрується з PayPal і Stripe
 • Можливість налаштування відповідно до вашого бренду
 • 100% мобільний
 • Можливість додавати власні нотатки
 • Можливість додавати знижки
 • Дублікати рахунків-фактур в один клік
 • Отримуйте сповіщення, коли ваші рахунки переглядають клієнти
 • Налаштуйте регулярні платежі та нагадування
 • Приймають оплату карткою
 • Застосувати податок з продажу

Due високо оцінили деякі з найбільших компаній, зокрема Mashable, Inc і Fox News.

Рахунок-фактура ніндзя

Маючи понад 100 000 щасливих користувачів, Рахунок-фактура ніндзя робить створення та керування рахунками надзвичайно простими. Ви вибираєте з широкого асортименту готових шаблонів або навіть створюєте один з нуля відповідно до своїх потреб. Крім того, ви можете:

 • Надсилайте рахунки електронною поштою
 • Приймають кредитні картки, PayPal, ACH і Bitcoin
 • Вибирайте з широкого діапазону валют і мов
 • Налаштуйте автоматичні платежі для постійних клієнтів
 • Створюйте рахунки-фактури в один клік для надсилання своїм клієнтам
 • Включіть час, витрачений на проект для прозорості
 • Додайте кількох користувачів для керування рахунками-фактурами

Я настійно рекомендую спробувати це!

Рахунки онлайн

с Рахунки онлайнви можете піклуватися про продажі, створювати рахунки-фактури, отримувати та відстежувати платежі, вести повний облік податків, а також отримувати звіти в реальному часі щодо кожного сегменту вашого білінгу.

Хоча завжди краще з справжнім бухгалтером, цей інструмент чудово замінить його, якщо у вас немає бюджету. Ви можете вибрати з широкого діапазону шаблонів і значною мірою редагувати їх, щоб вони відповідали вашому бренду.

Нарешті, їхня команда швидкої підтримки добре обізнана з усіма проблемами, з якими ви можете зіткнутися, і вони завжди готові їх вирішити.

Висновок

Я сподіваюся, що наведений вище список програм для онлайн-рахунків-фактур — це все, що вам знадобиться, щоб стати більш професійними перед своїми клієнтами.

Гарного виставлення рахунків 👨‍💻