15 рішень щодо перегріву телефону Android

Android є найбільш часто використовуваною операційною системою в наші дні. На жаль, телефони та планшети Android стикаються з проблемами перегріву. Ця проблема виникає на будь-якому пристрої Android, незалежно від марки чи виробника, оскільки пристрої Android не мають жодної системи охолодження, як комп’ютер. Багато з вас можуть зіткнутися з проблемою перегріву телефону на OnePlus, і хтось може задатися питанням, чому телефони Samsung перегріваються? Цей посібник допоможе вам знайти чудові рішення для проблеми перегріву або перегріву телефону Android.

Причини нагрівання телефону Android

Найпоширенішою причиною того, що телефон Android нагрівається, є те, що ви залишаєте телефон під прямими сонячними променями або в теплому місці, особливо в літню пору року. Можливо, ви не дасте достатньо часу для охолодження пристрою. Крім цього, ці фактори можуть викликати проблему перегріву:

 • Дублікат або нестандартний зарядний пристрій і кабель
 • Силіконовий або металевий чохол для телефону
 • Проблеми з акумулятором.
 • Недостатній сигнал мережі.
 • Відтворення відео або ігор із високою графікою.
 • Довгострокові оновлення.
 • Екстремальна багатозадачність між кількома додатками.
 • Наявність шкідливого програмного забезпечення.

Найкращі рішення щодо перегріву телефону Android

Перш ніж намагатися виправити це, вам слід з’ясувати, де нагрівається ваш телефон.

Як визначити джерело перегріву

Звичайними місцями, де телефон нагрівається, є камера, задня сторона телефону або порт для зарядки.

 • Якщо ваш телефон нагрівається крім камери, це може бути пов’язано з надмірним використанням. Отже, закрийте програми камери, що працюють у фоновому режимі.
 • Якщо ваш телефон нагрівається внизу, причиною цього може бути зарядний пристрій або порт зарядки. Якщо ваш телефон нагрівається під час заряджання, замініть зарядний пристрій.

Порада: щоб закрити всі фонові процеси одночасно, перезавантажте телефон Android.

Якщо ви боретеся з проблемою перегріву вашого пристрою Android, ознайомтеся з нашим вичерпним списком рішень щодо перегріву смартфона Android.

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, вони відрізняються від виробника до виробника. Тому переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які на своєму пристрої.

Спосіб 1. Уникайте розміщення/використання телефону на сонячному світлі

Розміщення телефону на сонячному світлі є поширеним фактором, який викликає нагрівання телефону Android або проблему перегріву OnePlus. У літню пору року спека може дуже швидко нагріти ваш телефон.

 • Завжди будьте обережні, щоб не залишати телефон у нагрітому середовищі. Крім того, не кладіть свій мобільний телефон в автомобіль, коли виходите з нього.
 • Якщо сонячне світло є причиною підвищення температури вашого пристрою, вам слід негайно перенести телефон у більш прохолодне місце, наприклад, у затінене або закрите місце.

Спосіб 2. Використовуйте оригінальний зарядний пристрій і кабель компанії

Щоразу, коли ви купуєте новий телефон, телефон постачається з аксесуарами, такими як зарядний пристрій і навушники. Через знос зарядного пристрою може початися несправність. Тому вам доведеться купувати новий зарядний пристрій.

 • У цьому випадку вам слід придбати оригінальний/стандартний зарядний пристрій, рекомендований виробниками.
 • Багато людей вважають за краще купувати подвійні зарядні пристрої, оскільки вони доступні. Але їхня якість не відповідає вимогам і може зашкодити вашому пристрою в довгостроковій перспективі.
  Як створити обліковий запис Telegram на Android

Спосіб 3: Очистіть порт зарядки та роз’єм для навушників

Якщо ваш порт покритий пилом, він не з’єднається належним чином із зарядним пристроєм, коли ви спробуєте його зарядити, тим самим підвищуючи температуру вашого Android. Подібна проблема може виникнути і з навушниками. Отже, очищення гнізда може допомогти вирішити проблему перегріву телефону Android, включаючи OnePlus і Samsung.

1. Вимкніть пристрій, натиснувши на кілька секунд кнопку живлення.

2. Вийміть акумулятор із телефону, якщо він знімний.

3. Обережно почистіть зубну щітку.

Примітка: для очищення не слід використовувати зубочистку, оскільки вона легко ламається і застрягне в порту. Також не слід використовувати скріпки, оскільки вони проводять електрику. Все, що гостре, може завдати серйозної шкоди.

4. Знову вставте акумулятор і ввімкніть телефон.

Спосіб 4: зніміть чохол для телефону перед заряджанням

Практично кожен використовує чохол для телефону для його захисту. Чохли для телефонів добре захищають телефон, але це викликає занепокоєння, коли справа доходить до перегріву телефону. Ви повинні знімати футляр, коли ваш телефон перегрівається, тому що вашому телефону буде важко відпустити тепло та охолонути самостійно. Погіршується ситуація в металевих і шкіряних футлярах.

 • Зніміть чохол для телефону з Android.

 • Протріть телефон сухою ганчіркою.

 • Зачекайте, поки телефон охолоне або зарядиться, і замініть чохол.

Спосіб 5: Не використовуйте телефон постійно або під час заряджання

Основною причиною підвищення температури вашого пристрою є безперервне використання телефону. Отже, дотримуйтесь наведених запобіжних заходів, щоб уникнути проблеми з перегрівом телефону OnePlus:

 • Не користуйтеся телефоном тривалий час, дайте йому трохи вільного часу та відпочийте на деякий час.
 • Бажано не використовувати свій мобільний під час заряджання.

Спосіб 6. Замініть акумулятор телефону

Після використання телефону протягом певного періоду часу ви можете помітити, що акумулятор телефону розряджається швидше, ніж зазвичай. Якщо так, це означає, що акумулятор телефону втрачає свою ємність. Ви можете перевірити стан батареї, виконавши дії, наведені в нашому посібнику Як перевірити стан акумулятора на Android.

 • У таких випадках вам слід якомога швидше придбати новий акумулятор, щоб шукати рішення щодо перегріву телефону Android.
 • Крім того, акумулятор вашого пристрою можна відремонтувати в місцевих ремонтних майстернях або онлайн-магазинах поштою.

Спосіб 7. Забезпечте належне підключення до мережі

Усі знають, що ваш телефон стикається з поганим сигналом у низькій мережі. Перевірте, чи є у вас відповідні налаштування оператора мережі на вашому мобільному телефоні, як описано нижче.

1. Торкніться значка Налаштування на головному екрані.

2. Торкніться опції SIM-картки та мобільні мережі, як показано.

3. Тепер переконайтеся, що параметр Мобільні дані увімкнено.

4. Якщо ви використовуєте мережу в роумінгу, натисніть Додаткові налаштування.

5. Потім торкніться поля «Міжнародний роумінг» і встановіть параметр «Завжди», як показано.

6. Потім торкніться «Роумінг даних».

7. Потім натисніть Увімкнути, щоб підтвердити запит.

Після того, як ви ввімкнете підключення до мережі, ваш пристрій більше не використовуватиме додаткові ресурси для пошуку мережі оператора. Це може знизити температуру вашого мобільного телефону.

Спосіб 8: Вимкніть Bluetooth

Bluetooth – чудова функція смартфона. Якщо Bluetooth увімкнено на вашому пристрої, але не підключено до жодного пристрою Bluetooth, він шукає пристрої для підключення, і це призводить до перегріву телефону Android або проблеми з перегрівом OnePlus. Це також стосується Wi-Fi та мобільних даних. Тому доцільно вимикати їх, коли вони не використовуються.

1. Проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана, щоб отримати доступ до Центру керування.

2. Торкніться значка Bluetooth, щоб вимкнути його.

3. Аналогічно торкніться значка Wi-Fi, щоб вимкнути його.

4. Перезавантажте пристрій і відпочивайте на мобільному, поки температура не охолоне.

Спосіб 9. Увімкніть режим польоту під час зарядки

 • Якщо у вашому телефоні низький сигнал або його немає взагалі, ви можете помітити, що ваш телефон Android нагрівається. Увімкніть режим польоту, доки не повернеться сигнал, а потім вимкніть його. Це також допоможе заощадити заряд акумулятора.
 • Також рекомендується заряджати телефон у режимі польоту, щоб уникнути перегріву.

Ось як увімкнути режим польоту:

1. Проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана, щоб отримати доступ до центру керування.

2. Торкніться значка режиму польоту.

Спосіб 10: уникайте ігор і потокового відео високої якості

Майже всі люблять грати в ігри на телефоні, особливо діти. Але пам’ятайте, що ігри споживають більше акумулятора, ніж інші програми, і вимагають високої швидкості обробки графічного процесора. Тривалий час ігор підвищує температуру вашого пристрою. Те ж саме відбувається, коли ви транслюєте HD-відео протягом тривалого періоду часу без перерв між ними.

Ця проблема виникає у всіх телефонах, включаючи телефони середнього бюджету, високого класу та флагманські телефони. Таким чином, щоб телефон не перегрівався, необхідно щогодини відпочивати на кілька хвилин.

Спосіб 11. Вимкніть функцію встановлення невідомих програм

Встановлювати невідомі програми на телефон Android, якщо цей параметр увімкнено, дозволяє вашому телефону встановлювати програми з усіх джерел. Це небезпечне налаштування, яке збирає ваші особисті дані, і це може призвести до перегріву вашого телефону OnePlus або Samsung Android. Вимкніть це налаштування таким чином:

1. Відкрийте Налаштування на телефоні, як і раніше.

2. Знайдіть опцію захисту конфіденційності та торкніться її.

3. Відкрийте спеціальні дозволи, торкнувшись його.

4. Тепер натисніть Встановити невідомі програми.

5. Вимкніть параметр «Дозволити з цього джерела», як показано нижче.

Спосіб 12. Зменшіть яскравість екрана

Зменшення яскравості екрана є одним із найкращих рішень щодо перегріву телефону Android. Занадто висока яскравість створює тепло, оскільки це змушує акумулятор працювати інтенсивніше. Це може зруйнувати екран вашого телефону в довгостроковій перспективі. Таким чином, зменшіть яскравість екрана наступним чином:

1. Отримайте доступ до швидких налаштувань, протягнувши його зверху вниз.

2. Перетягніть повзунок яскравості вліво, щоб зменшити рівні яскравості.

Крім того, подумайте про покупку антивідблиску для екрану телефону, щоб вам не потрібно було підвищувати яскравість на сонячному світлі.

Спосіб 13. Видаліть програми для розрядження батареї

Чи телефони Samsung перегріваються? Так, але ви можете вирішити проблему нагрівання телефону Samsung або OnePlus Android, видаливши програми, що розряджають акумулятор, як описано нижче:

1. Відкрийте Налаштування на телефоні.

2. Тепер натисніть «Програми».

3. Потім натисніть Керувати програмами, як показано.

4. Тепер видаліть усі програми, які здаються небажаними, або програми, які споживають акумулятор, натиснувши виділену нижче піктограму Видалити.

Спосіб 14. Оновлюйте програмне забезпечення Android

Якщо ви використовуєте старішу версію телефону, це також може підвищити температуру вашого пристрою. Усі програми та ваш телефон слід оновлювати, оскільки це може призвести до нагрівання телефону Android. Підтримка оновлення телефону не тільки підвищує продуктивність телефону, але й виправляє помилки, якщо такі є. Прочитайте наш посібник про те, як оновити Android до останньої версії вручну, щоб навчитися це робити.

Спосіб 15. Перевірте наявність шкідливих програм і вірусів

Зловмисне програмне забезпечення на вашому пристрої може призвести до того, що телефон Android стане гарячим. Розробники шкідливого програмного забезпечення не зосереджуються на здоров’ї вашого пристрою, вони хочуть лише ваших даних. Це може атакувати ваш телефон

 • Через рекламні оголошення, які називаються зловмисною рекламою або
 • Через підроблені програми.

Деякі програми виконують роботу з видалення таких шкідливих програм і називаються антивірусними програмами. Використання антивірусних програм є одним із найкращих рішень щодо перегріву телефону Android. Ці програми допомагають виявляти зловмисне програмне забезпечення, усувати зловмисне програмне забезпечення та запобігати проникненню шкідливих програм у ваш телефон. Прочитайте наш список найкращих безкоштовних антивірусів для Android тут.

Порада професіонала: найкращі програми для охолодження телефону Android

Тепер ви знаєте відповідь на своє запитання, чи перегріваються телефони Samsung. Як вирішити цю проблему?

Ви можете завантажити спеціальні програми, які допоможуть охолодити ваш телефон, коли він нагрівається. І це теж за дуже короткий проміжок часу. Деякі з них:

Примітка. Якщо нічого не працює, прочитайте наш посібник зі створення резервної копії даних телефону Android та скидання заводських налаштувань мобільного телефону.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним для вивчення рішень щодо перегріву телефону Android. Повідомте нам, який метод найбільш ефективний для вас. Також повідомте нам свої запити та цінні пропозиції в розділі коментарів нижче.

  Віджет календаря, який робить усе та чудово виглядає [Android]