15 програм для планування їжі, які полегшать роботу дієтолога

Categories:

Чи здається персоналізоване здорове харчування для ваших пацієнтів виснажливим? Ось перелік найвідоміших програм для планування їжі, які полегшать вашу роботу дієтолога.

Нездоровий спосіб життя може мати різні негативні наслідки для вашого здоров’я, спричиняючи певні захворювання та зміни у вашому настрої, зниження рівня енергії та загального самопочуття. У довгостроковій перспективі нездорові харчові звички можуть вплинути на нашу працездатність, рівень стресу та втому.

Є багато тактик, які дієтологи можуть використовувати, щоб вплинути на краще харчування та розпорядок здоров’я клієнтів. Планування вашого харчування допоможе вам досягти ваших дієтичних цілей і заощадить час, серед інших переваг.

Використання додатків для планування їжі є одним із найпростіших способів зробити це, і якщо це зробити правильно, це може повністю змінити ваше ставлення до їжі та здоров’я. Ми зібрали найкращі програми року для планування їжі, щоб заощадити ваш час як практикуючий дієтолог.

Навіщо потрібне планування харчування?

Планування харчування може включати низку різних стратегій, але загалом це передбачає складання плану того, що ваші клієнти повинні їсти під час кожного прийому їжі та перекусів протягом тижня. Ви можете надати клієнтам зразки страв, але дозвольте їм вирішувати, що їм їсти щодня.

Іноді клієнти можуть віддавати перевагу точному плану кожного прийому їжі, щоб мати чіткий план, якого слід дотримуватися, і заощадити час, вирішуючи, що їсти.

Ваш оздоровчий бізнес як дієтолога може розвиватися, плануючи харчування для своїх пацієнтів, що дозволить вам отримати впевненість у своїй здатності розпочати роботу над складнішими меню для груп клієнтів.

Як працює та допомагає додаток для планування їжі?

Для дієтологів додатки для планування їжі можуть бути цінним інструментом для покращення процесу планування їжі у вашій оздоровчій практиці. У додатку для планування харчування доступні бази даних рецептів, планів харчування та харчової інформації, підібрані відомими експертами з питань харчування.

Це позбавляє від необхідності витрачати стільки часу на пошук або створення плану для клієнтів, тому що тепер ви, ймовірно, матимете доступ до рецептів різноманітних дієтичних заходів.

Сучасні програми для планування харчування спрощують оцінку, зміну та зміну поточного вмісту, наприклад планів харчування, порад щодо харчування та рецептів, щоб задовольнити потреби ваших клієнтів. Додаток має відповідати потребам клієнта в макроелементах і дієтичним нормам.

Переваги програми планування їжі

Легко припустити, що планування їжі економить час і гроші, але переваги виходять далеко за рамки цього. Тоді які переваги планування їжі?

 • Здорова дієта: більш поживну дієту легше створити, якщо вона збалансована та надає більшу цінність для ваших клієнтів.
 • Відстежуйте цілі: ці програми дозволяють точно контролювати прогрес кожного з ваших клієнтів, що може бути неможливо вручну.
 • Зменште стрес: користування додатком для планування їжі зробить вашу роботу дієтолога менш напруженою, оскільки всіма аспектами легко керувати.
 • Різноманітність їжі: програми для планування їжі допомагають урізноманітнити план харчування ваших клієнтів, що може бути неможливим через географічні бар’єри.

Функції, на які варто звернути увагу під час вибору програми для планування їжі

Вибираючи ідеального друга по кухні в якості дієтолога, слід враховувати кілька важливих факторів:

 • Можливість шукати рецепти в браузері, імпортувати або ділитися ними.
 • Режим офлайн для доступу до збережених рецептів на ходу.
 • Відстеження калорій, щоб стежити за щоденним споживанням калорій.
 • Калькулятор харчової цінності для аналізу харчової цінності їжі.
 • Величезна база даних рецептів для тижневого плану харчування.
 • Деякі програми для планування їжі дозволяють сканувати продукти у вашій коморі для простішого керування запасами.
  Чи можете ви увійти у свій обліковий запис PS4 на іншій PS4?

Ідучи далі, це деякі з найкращих програм для Android та iOS для планування їжі.

борошно

Mealime – це проста у використанні програма, яка пропонує настроювані плани харчування. Додаток для вас, якщо ви шукаєте ретельно відібрані рецепти з урахуванням харчової алергії та вподобань ваших клієнтів.

Ви можете вибрати бажану дієту з кількох варіантів, включаючи веганську, безглютенову, кето та багато інших.

Додаток доступний на пристроях iOS і Android, і преміум-оновлення є найкращим варіантом, якщо ви хочете більше контролювати свої рецепти та харчові дані.

Програма відповідним чином відфільтровує рецепти, якщо ви поставите прапорець для будь-якої дієтичної алергії. Він містить величезну колекцію корисних страв, ретельно відібраних найкращими експертами з питань харчування. Існує також можливість фільтрувати рецепти на основі інгредієнтів, які ви хочете включити в дієту.

паприка

Paprika — це простий органайзер страв і рецептів, доступний на пристроях iOS і Android. Не виходячи з програми, ви можете безпосередньо шукати рецепти, які хочете включити у свій раціон, і планувати їжу наперед, не виходячи з вбудованого браузера органайзера.

Доступна можливість завантажувати рецепти, додавати інгредієнти до списку покупок, а потім додавати рецепти до календаря їжі. Існує також можливість створювати меню, що корисно, якщо ви хочете повторити колекцію рецептів для інших своїх клієнтів, можливо, з подібними харчовими звичками та вимогами до харчування.

Вилки над ножами

Як дієтолог, Forks Over Knives — це фантастичний ресурс для ваших клієнтів, які дотримуються строго веганської дієти, і чудовий планувальник їжі для тих, хто хоче їсти більше рослинної їжі.

Додаток, доступний для Android та iOS, пропонує сотні рослинних рецептів, створених навченими кухарями, які можна приготувати менш ніж за 30 хвилин, а також інформацію про поживну цінність.

Додаток щотижня надсилає персоналізований план харчування та рецепти на основі дієтичних потреб вашого клієнта, сповіщаючи їх робити покупки, їсти та готувати.

MealPrepPro

MealPrepPro — це чудовий додаток, який допомагає спланувати ідеальний режим харчування для ваших клієнтів на основі їхнього типу фігури, розкладу та бюджету та допомагає їм досягти своїх цілей.

Пропонуючи тисячі простих рецептів, вони також можуть бути налаштовані відповідно до потреб людини в калоріях. Програма створить для вас план тижневого меню на основі типу плану, який ви виберете, наприклад, з високим вмістом білка, низьким вмістом вуглеводів, кето, веганський, вегетаріанський або пескатарський.

MealPrepPro доступний на пристроях Android та iOS і дозволяє встановлювати діапазон споживання калорій вашими клієнтами на основі їхніх цілей здоров’я та рівня активності, а також відстежувати споживання води вашими клієнтами за допомогою трекера споживання води.

Додаток також пропонує можливість налаштувати ваші харчові вподобання, включаючи алергію та неприязнь.

Дошка для їжі

Доступний лише на пристроях iOS, Mealboard — це єдиний магазин, який пропонує окремі модулі для планування їжі, керування рецептами, управління коморою та списки покупок, доступ до яких можна отримати з єдиної інформаційної панелі.

  Приклад додавання коментарів 15 мовами програмування

Щоб допомогти спланувати харчування для ваших клієнтів, Mealboard оснащений такими функціями:

 • Створюйте плани харчування та розподіляйте їх за днями та типами їжі
 • Повторно використовуйте плани харчування, створюючи шаблони
 • Налаштуйте сповіщення про підготовку рецептів, щоб нагадувати вам про завдання заздалегідь
 • Позначайте страви як залишки
 • Експортуйте плани харчування в програму Календар
 • Перевірте інгредієнти та інструкції під час приготування
 • Блокування екрана вимкнено під час перегляду рецептів

Збийте

Подібно до Mealboard, Whisk — це універсальна програма, яка дозволяє зберігати рецепти, планувати страви, купувати продукти та ділитися рецептами з друзями. Додаток, доступний для користувачів Android та iOS, приваблює користувачів старше 16 років, які хочуть краще контролювати своє харчування та споживання калорій.

Whisk також оснащений калькулятором поживної цінності, який допомагає проаналізувати детальну інформацію про харчові та калорійні властивості рецепта, який вас цікавить. Це допомагає спланувати харчування для вашого клієнта на тиждень вперед і мотивує його не відставати від плану та дотримуватися вашого плану.

Смачно

Серед найкращих безкоштовних програм для планування їжі Yummly обов’язково виділиться. У цьому додатку є фантастичні рецепти страв різних кухонь і інгредієнти, які важко знайти в інших додатках, і це чудово рекомендувати своїм клієнтам, коли вони шукають різноманітність у своїх планах харчування. Yummly приваблює вимогливих клієнтів з унікальними смаками та дієтичними перевагами.

Yummly доступний для всіх клієнтів, які використовують пристрої на базі Android або iOS. Додаток містить список інгредієнтів для кожного рецепту разом із відгуками користувачів, щоб дати вам чітке уявлення про смак. Що унікальне у Yummly, так це рекомендації щодо рецептів, засновані на вашому особистому виборі їжі.

PlateJoy

За допомогою преміум-додатку для планування харчування PlateJoy можна скласти для вас унікальні плани харчування. Ви повинні вибрати кілька рецептів і відповісти на кілька запитань про ваші харчові уподобання та алергію.

Те, що відрізняє PlateJoy від інших агрегаторів рецептів, полягає в тому, що він також враховує наявні у вас кухонні інструменти.

План їжі

Plan to Eat — це дивовижний і веселий планувальник їжі для ентузіастів DIY, до якого можна отримати доступ на пристроях Android та iOS. Він не має бази даних про їжу та рецепти, як в інших програмах. Натомість ви можете вручну ввести рецепти, безпосередньо переглядати веб-сторінки або вставити URL-адресу рецепта, щоб проаналізувати харчову цінність рецепту.

Ви можете зберегти кілька чудових рецептів у організаторі рецептів і перетягнути їх у планувальник страв, щоб переглянути продукти, які вам знадобляться для приготування.

Козі

Cozi, яку люблять понад 20 мільйонів людей, — це більше схожа програма для планування їжі та вечері, заснована колишніми працівниками Amazon і Microsoft. Це дозволяє організувати сімейний обід, а також включає функції списку покупок.

Додаток вартий ваших грошей, оскільки він допомагає організувати не тільки ваш графік приготування їжі. Cozi, знову ж таки, доступний як для пристроїв Android, так і для iOS.

Функція увімкнення екрана, яка запобігає затемненню екрана вашого пристрою під час приготування їжі, є особливою чудовою функцією.

Pepperplate

Pepperplate працює як віртуальна скринька рецептів, щоб групувати вибрані вами рецепти в категорії, які вам зрозумілі. Додаток дозволяє створювати персоналізовані меню та планувати страви в календарному стилі для ваших клієнтів. Крім того, він представляє вам автоматичний список продуктів, створений після того, як ви додасте тут свої рецепти.

Pepperplate ідеально підходить для людей, які люблять їжу, але також стежать за калоріями та хочуть знати харчові потреби в їжі, яку вони споживають. Додаток доступний для користувачів Android та iOS, які намагаються схуднути та залишатися у формі.

  Як знайти IP-адресу відправника з повідомлення електронної пошти

BigOven

BigOven дає змогу впорядковувати рецепти їжі, планувати страви та отримувати доступ до автоматичного списку покупок у дорозі. Доступний на пристроях Android та iOS, Bigoven стане ідеальним компаньйоном для ваших клієнтів, які мають напружений графік і хочуть відстежувати споживання калорій і керувати своїми фітнес-цілями.

Додаток містить багату бібліотеку рецептів, які можна швидко сортувати за перевагами, інгредієнтами, вартістю та іншими факторами. Продукти, які сприяють росту м’язів і маси, є одними з багатьох речей, які сподобаються бодібілдерам у цій програмі.

Їжте так багато

Численні дієтологи використовують багатофункціональний планувальник їжі Eat This Much (ETM), щоб рекомендувати своїм пацієнтам цікаві рецепти на основі їхнього особистого вибору їжі.

Eat This Much перехресно сумісний із пристроями Android та iOS. Завдяки функції ілюстративного відстеження калорій і поживних речовин інформація про споживання найздоровішої їжі доступна у вас під рукою.

Ви можете ввести свої дієтичні потреби, цілі та іншу інформацію, шукати в сотнях рецептів і швидко складати щоденний план харчування.

Всі рецепти

З моменту свого заснування AllRecipes був простою програмою, пов’язаною з рецептами, визнаною провідним джерелом доступу до всіх перевірених користувачами рецептів. По суті, це соціальний додаток, доступний на iOS та Android.

Усі рецепти створені краудфінансуванням; у ньому є велика база даних рецептів, створених і поширених спільнотою домашніх кухарів.

Ви можете переглядати його інтелектуальний канал, який стає розумнішим, чим більше ви його використовуєте, і пропонує рекомендації на основі шеф-кухарів, за якими ви стежите, і ваших рецептів. Знову ж таки, це гідний вибір для дієтологів, які знаходять і рекомендують клієнтам цікаві рецепти.

Підготуйте

Давайте закінчимо Prepear, який, як випливає з каламбуру, пропонує попередньо встановлений посібник із рецептами, який враховує ваш вибір їжі, щоб рекомендувати рецепти для приготування вдома. Ви можете створити свій план харчування або придбати один із багатьох планів, які продають на веб-сайті фуд-блогери.

Ви можете легко отримати цю програму з Google Play Store і App Store.

Це ідеально, якщо ви плануєте страви для своєї родини, оскільки багато рецептів у базі даних програми підходять для дітей. Ви можете додати свої улюблені страви в додаток за лічені секунди та планувати рецепти для своїх клієнтів на цілий тиждень.

Примітка письменника

Це одні з найкращих програм для планування їжі, які ми могли знайти, щоб спростити вашу роботу дієтолога з планування їжі.

Ці програми пропонують цікаві рекомендації щодо їжі з урахуванням ваших харчових уподобань і алергії. Завдяки push-повідомленням, щотижневим звітам, відстеженню калорій і спеціалізованим рекомендаціям щодо дієти планування їжі більше не є напруженою роботою!

Ви також можете ознайомитися з найкращими програмами для планування дієти, які допоможуть вам схуднути.