techukraine.net techukraine.net 15 найпопулярніших сайтів із зображеннями, які не містять авторських прав і безоплатних ліцензій

15 найпопулярніших сайтів із зображеннями, які не містять авторських прав і безоплатних ліцензій

Categories:

Можливо, ви початківець фотограф і шукаєте натхнення. Або підприємець-початківець, який намагається знайти стокові фотографії, щоб додати їх на ваш веб-сайт.

Незалежно від вашої професії, цей список найкращих веб-сайтів стокової фотографії гарантує, що ви завжди матимете доступ до зображень, захищених авторським правом, і безоплатних зображень.

Деякі веб-сайти дозволяють завантажувати зображення для приватного використання (наприклад, фонові шпалери), але не дозволяють використовувати зображення в комерційних цілях. Це стосується таких випадків, як візитні картки, веб-сайти чи плакати. Зображення на наведених нижче веб-сайтах захищені під Creative Commons CC0:

«Особа, яка пов’язала твір із цією угодою, присвятила твір суспільному надбанню, відмовившись від усіх своїх прав на твір у всьому світі відповідно до закону про авторське право, включаючи всі пов’язані та суміжні права, у межах, дозволених законом».

Наступні веб-сайти підтримують або повністю містять зображення CC0, доступні у відкритому доступі. Власники цих зображень дозволили користувачам змінювати, редагувати та використовувати свої зображення без порушення авторських прав.

Перш ніж заглибитися в сайти безкоштовних зображень, є дві загальні правила ввічливості, які слід враховувати при використанні зображень CC0.

  • Хоча вам не обов’язково віддавати належне автору, ми рекомендуємо вам оприлюднити зусилля художників.
  • Ці веб-сайти часто мають сторінку пожертв або заставку. Якщо ви часто користуєтеся безкоштовними сайтами розміщення зображень, подумайте про пожертвування на їхню справу. Якби кожен, хто користується сайтом із зображеннями, що не захищений авторським правом, збільшив ціну за каву, це принесло б велику користь фотографам і художникам, які пропонують свої вироби безкоштовно.

Тепер, коли це з’ясовано, ось веб-сайти, які вам потрібно додати в закладки для отримання якісних зображень без авторського права.

Автор зображення: Патрік Томассо/Unsplash

Unsplash — це побічний проект Crew, онлайн-маркетингової агенції, але він перетворився на один із найбільших і найбільш використовуваних сайтів зі стоковими зображеннями, які захищені авторським правом і без гонорару. Зараз він містить понад один мільйон зображень, що охоплюють усілякі теми, а учасники завантажують зображення з усього світу.

Зі збільшенням бібліотеки стокових зображень Unsplash зросла й функція пошуку, і ви можете здійснювати пошук у базі даних за кольорами, тенденціями, колекціями та багато іншого.

Незважаючи на те, що Unsplash починався як побічний проект, зараз це один із найкращих сайтів із зображеннями без авторських прав, тому його немає в нашому списку менш відомих сайтів із безкоштовними зображеннями.

Автор зображення: eberhard grossgasteiger/Pexels

Pexels – це веб-сайт, який хоче допомогти. Заснована в 2015 році, вона перетворилася на авторитетну фотобібліотеку. Його місія найкраще формулює його мету:

Ми допомагаємо мільйонам дизайнерів, письменників, художників, програмістів та інших творців отримати доступ до прекрасних фотографій, якими вони можуть вільно користуватися, що дає їм змогу створювати дивовижні продукти, дизайни, історії, веб-сайти, програми, мистецтво та інші роботи. Ми називаємо це: «Розширення можливостей творців».

Pexels також унікальний тим, що він не лише відображає зображення, розміщені на веб-сайті Pexels. Він також передає зображення з інших високоякісних веб-сайтів, таких як Маленькі візуали.

Найкраще те, що Pexels перевіряє свої зображення, щоб забезпечити зображення найвищої якості. На сайті можна знайти багато виняткової фотографії, і хоча в певних нішах вам буде важко знайти зображення, з часом це змінюється. Зауважте, що ви також можете завантажувати відеоролики, не захищені авторським правом, із сайту.

  Як віддалено відкрити програму з графічним інтерфейсом за допомогою PuTTY

Автор зображення: Бернард Спрагг/Flickr

Незважаючи на те, що Flickr не присвячений публічним зображенням, він може похвалитися великою бібліотекою високоякісних зображень загального надбання. Flickr залишається однією з найбільших бібліотек зображень в Інтернеті, і з мільйонами високоякісних зображень у загальнодоступному домені у вас навряд чи скоро закінчаться стокові фотографії.

На Flickr також завжди з’являються нові функції. Наприклад, ви можете замовити друк фотографій безпосередньо з Flickr, і це чудово, якщо ви знайдете фотографію, яка вам подобається. Ознайомтеся з нашим посібником для початківців Flickr, якщо ви новачок у платформі, оскільки є кілька функцій, як-от Photostream і Flickr Pro, про які вам варто знати.

Єдина річ, яку слід пам’ятати про Flickr, це те, що не кожне зображення на сайті є безкоштовним для використання, безоплатним або захищеним Creative Commons. Обов’язково ретельно перевірте деталі зображення, перш ніж додавати його на свій веб-сайт!

Автор зображення: jggrz/Pixabay

Pixabay — ще одне сховище зображень, яке об’єднує зображення з інших сайтів розміщення зображень. Він намагається зібрати найкращі безкоштовні стокові зображення для вашого особистого чи комерційного використання.

Pixabay також забезпечує легкий доступ до «пошуку камери», що дозволяє користувачам досліджувати зображення на основі камери, використаної для їх зйомки. Це чудовий ресурс як для початківців, так і для професійних фотографів.

Автор зображення: Сесіл Стоутон, прес-служба Білого дому (WHPO)/Wikimedia

Вікімедіа надає справді приголомшливе сховище зображень, яке охоплює все: від пишних ландшафтів до історичних подій.

Рекламуючи понад 34 мільйони вільно використовуваних медіафайлів, включаючи відео та звуки, Wikimedia необхідна для графічних дизайнерів, фотографів і художників, які шукають безкоштовні високоякісні зображення. Вікімедіа також є частиною набагато більшої організації, яка займається безкоштовними зображеннями, освітою та інформацією.

Автор зображення: Сексак Кердканно/Vecteezy

Vecteezy — чудовий безкоштовний сайт із зображеннями зі значним набором опцій. Діапазон зображень Vecteezy широкий, але те, що допомагає вирізнити його з-поміж інших безоплатних сайтів, це векторний розділ, який містить широкий спектр суто векторних зображень, що охоплюють багато різних типів і стилів. Ви також можете перевірити, що в тренді на сайті, і використати це для інформування про стокові зображення, які ви завантажуєте.

Подібно до інших сайтів із зображеннями без авторських прав і роялті, Vecteezy має модель передплати Pro License, що дозволяє їм пропонувати безкоштовні стокові зображення. Безкоштовні зображення Vecteezy чітко позначені, і ви можете скористатися інструментом пошуку Free License, щоб відточити те, що вам потрібно.

Підпис до зображення: материнська плата на плівці/Flickr

Якщо ви шукаєте безкоштовний інструмент пошуку зображень без авторських прав, то Openverse — це інструмент для вас. Розроблений і підтримуваний WordPress, ви можете використовувати Openverse для пошуку в Інтернеті зображень, не захищених авторським правом. А ще краще, ви можете використовувати Openverse для пошуку з використанням різних ліцензій Creative Commons, таких як CC BY (вказати автора зображення) і CC BY-ND (вказати автора, адаптація заборонена).

  Що таке односторінкові програми? Приклади, фреймворки тощо

Одна річ, яку слід зазначити щодо Openverse, це те, що ви повинні клацнути на веб-сайт із зображенням, щоб знайти точну ліцензію для відображення, а не просто використовувати URL-адресу Openverse (яка не зараховується!).

Автор зображення: Adobe

Adobe є одним із найвідоміших імен у креативних індустріях, а його провідна у світі Adobe Creative Cloud є додатком для незліченних творчих людей і компаній у всьому світі. Однак це також, як відомо, дорого, тому може бути несподіванкою, що Adobe підтримує безкоштовну колекцію зображень, доступну для всіх.

Ліцензія Adobe є дозвільною для більшості видів використання, лише стає важче орієнтуватися, коли ви використовуєте роботу з метою редагування. Але в безкоштовній базі даних зображень Adobe легко шукати, вона дуже якісна та містить широкий спектр предметів, тем тощо. Велика кількість безкоштовних прозорих фонових зображень також дуже корисна, оскільки ви можете знайти велику кількість людей, які роблять жести, у певних позах тощо.

Автор зображення: Mirzaman/Freerange Stock

Щойно ви зареєструєтеся для безкоштовного членства у Freerange, тисячі стокових фотографій високої роздільної здатності будуть у вас під рукою безкоштовно. Усі зображення веб-сайту можна використовувати для особистих або комерційних проектів. Для фотографів Freerange також пропонує розподіл доходу Google AdSense, коли ви вносите свій внесок.

Окрім тисяч унікальних зображень, на сайті також є близько 20 000 фотографій CC0, більшість із яких мають точні ключові слова та описи.

Автор зображення: Tuur Tisseghem/Життя Пікс

Ви можете легко втратити себе на години, переглядаючи красиві зображення, не захищені авторським правом, на Life of Pix.

Life of Pix, створений рекламним агентством LEEROY у Монреалі, є притулком для безкоштовної фотографії, що є загальнодоступним. А ще краще, його Життя Відса Веб-сайт містить ще більше вражаючих відеоматеріалів, які доступні безкоштовно. Щотижня Life of Pix обирає фотографа, який займає центральне місце та отримує додаткове підвищення, а фотографи можуть керувати своїм профілем Life of Pix, щоб переконатися, що в ньому відображаються їхні найкращі роботи.

Автор зображення: Asaf R/StockSnap

StockSnap надає чудову та обширну бібліотеку безкоштовних стокових зображень. Із сотнями високоякісних фотографій, які додаються щотижня, StockSnap — це не ваше звичайне місце для фотографування.

Кожне зображення в StockSnap, створене хорошими людьми в Snappa, є безкоштовним для використання. Вам буде важко знайти краще сховище зображень.

Автор зображення: Райан Брюс/Вибух

Кажуть, щось працює добре, коли ви цього майже не помічаєте, і саме це забезпечує Burst. Подібно до Unsplash, Burst забезпечує елегантний інтерфейс для дослідження та широкий вибір зображень і категорій на вибір.

А ще краще, він надає зображення як низької, так і високої якості без авторських прав, залежно від того, додаєте ви зображення на веб-сайт чи використовуєте зображення для графічного дизайну.

Якщо вам потрібне велике онлайн-сховище безкоштовних високоякісних зображень, негайно додайте закладку Burst.

Автор зображення: Кароліна Грабовська/KaboomPics

KaboomPics є справді вражаючою справою. Від дизайну інтерфейсу користувача до величезного резервуару зіркових зображень, ви побачите, що прочісуєте зображення, які вам навіть не потрібні.

  8 спеціальних можливостей Amazon Kindle, які варто вивчити

Якби мова йшла лише про безкоштовні зображення, вибір KaboomPics уже був би кращим у своєму класі. Але він також містить як пошукову систему вибору кольорів, так і кольорові палітри для зображень.

Це лише поверхня того, що може запропонувати KaboomPics. Від фотосесій до інформативних записів у блогах, це один із найвражаючих сайтів безкоштовних зображень.

Авторство зображення: фон пелюстки квітки/Гратисографія

Ви шукаєте щось більше? Вам потрібна незвичайна безкоштовна фотографія з високою роздільною здатністю? Тоді Gratisography — саме те місце для вас.

На сайті представлено купу зображень без авторського права, які є «справді унікальними. Зазвичай химерний 😉 Завжди безкоштовно.” і дозволить вам зробити свій наступний проект унікальним.

Libreshot — це ще одне зручне джерело для дещо незвичайних безоплатних фотографій. Кожен знімок на сайті – робота власника Мартіна Ворела.

Ворел завантажує свої блискучі фотографії з усього світу в Libreshot, дозволяючи вам використовувати їх безкоштовно. Він лише просить, якщо ви використовуєте одну з його фотографій, подумайте про додавання посилання на сайт.

Автор зображення: Green Fern/Негативний простір

Negative Space пропонує вам тисячі красивих безкоштовних зображень, що охоплюють широкий спектр категорій. Подібно до деяких інших найкращих сайтів із зображеннями, які не захищені авторським правом, ви можете здійснювати пошук у Negative Space, використовуючи потрібний колір зображення, а не певний пошуковий термін чи категорію.

Постійно додаються нові безкоштовні зображення, тому обов’язково додайте Negative Space у закладки для свого наступного проекту.

Автор зображення: жінка, що робить селфі/Перезнімок

Останнім варіантом безкоштовних стокових зображень є чудовий Reshot. Якщо вам потрібні справді унікальні стокові зображення, Reshot — один із найкращих варіантів.

Команда розробників і творча команда перевіряють кожен знімок без авторських прав, завантажений на сайт, гарантуючи, що для вас доступні лише найкращі з найкращих. Це означає, що стандарт фотографії на виставці Reshot дуже високий, і це також відобразиться на вашій роботі.

Що чудово в Reshot, так це те, що ви також можете використовувати його для пошуку унікальних піктограм та ілюстрацій для вашого наступного проекту, а також для пошуку зображень за допомогою різних орієнтацій.

Який найкращий сайт із безкоштовними зображеннями?

Ми це розуміємо; існує так багато безоплатних сайтів із зображеннями, що не обкладаються авторським правом, що важко вибрати один варіант. Однак мати такий широкий вибір потенційних варіантів важливо. Знайти ідеальне безкоштовне зображення набагато легше, коли є більше вибору.

Просто не забудьте перевірити статус ліцензування зображення, перш ніж використовувати його у своєму проекті, на веб-сайті чи іншим чином. Хоча всі ці сайти пропонують безкоштовні зображення та зображення без авторського права, деякі вимагають додати певне посилання на зображення.