15 найкращих інструментів і ресурсів, щоб стати професійним письменником

Писати – не найпростіша робота у світі, але за допомогою правильних інструментів і ресурсів ви можете значно полегшити цей тягар.

Замість того, щоб намагатися робити все самостійно, ви можете покластися на певні інструменти, які допоможуть вам у цьому процесі. І насправді використання цих інструментів і ресурсів, які я збираюся згадати в цьому списку, допоможе вам стати кращим письменником і потенційно завоювати більше клієнтів.

Якщо ви хочете виділитися з натовпу, вам потрібно вибрати «розумний» шлях замість того, щоб робити речі традиційно. Наприклад, деякі інструменти допомагають вам стати більш організованими з вашими клієнтами та проектами, а є деякі, які допомагають вам створити блискучий заголовок.

Якщо ви спробуєте зробити це вручну, ви не тільки втратите час, але й відстанете від інших авторів у галузі, а це не добре для вашої кар’єри.

Я згоден, небагато речей слід робити вручну, але рішення, згадані в цьому списку, буквально потребують часу для авторів. Ви, напевно, захочете почати використовувати їх усі одразу, тож перейдемо безпосередньо до списку.

Граматично

Оскільки ми всі люди, граматичні помилки завжди будуть, незалежно від того, наскільки добре ви володієте своєю англійською. Після того, як ви закінчите писати свій твір, ви можете повернутися назад і перевірити все вручну або спростити завдання на 100% за допомогою Grammarly.

Якщо ви БУДЬ-ЩО пишете на своєму комп’ютері, ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ГРАМАТИКУ. Я пишу практично ЦІЛИЙ ДЕНЬ щодня, і GRAMMARLY робить моє написання кращим.

— Аарон (@dreadlesstv) 25 лютого 2020 р

Це надрозумний інструмент, який може допомогти вам відшліфувати ваші написані твори різними способами, зокрема:

 • Граматика
 • Правопис
 • Розділові знаки
 • Лаконічність
 • Формальність
 • Словниковий запас

Крім того, ви можете перевірити свій вміст на наявність плагіату, а також визначити, чи правильний тон написаного. Ви можете завантажити його як розширення Google Chrome, Firefox або Safari або отримати доступ безпосередньо через їхній веб-сайт.

Dropbox Paper

Як випливає з назви, Dropbox Paper це просто документ, але він може допомогти вам у різних завданнях, наприклад, швидко створити креативне резюме для надсилання клієнтам або обміркувати нові ідеї щодо вмісту. Його можна легко використовувати для різноманітних видів діяльності, навіть за межами письма.

Отже, якщо ви хочете підготувати записку до зустрічі або план запуску продукту, ви можете зробити це за лічені хвилини. Окрім цього, ви можете інтегрувати різноманітні додатки для покращення функціональності та навіть завантажити їхній додаток для смартфонів, щоб записувати захоплюючі ідеї в дорозі.

Письменник Зохо

Якщо вам набрид традиційний текстовий процесор, яким ви користуєтеся, спробуйте Письменник Зохо. Він має все, що має ваше традиційне слово, але з багатьма іншими функціями, які можуть допомогти вам у довгостроковій перспективі.

  Отримайте панель, яка показує активні й завершені завантаження у Firefox

Завдяки чистому та елегантному інтерфейсу ви можете викачувати слова з набагато меншими зусиллями завдяки помічнику з написання. Він може виявити граматичні помилки, покращити читабельність і запропонувати кращий стиль написання.

Крім того, ви можете безпосередньо публікувати свій вміст на WordPress і навіть інтегрувати його з Zoho CRM.

Аналізатор заголовків

Якщо ви схожі на мене, якому важко створювати чудові заголовки, тоді Аналізатор заголовків CoSchedule твій рятівник. Просто почніть із введення заголовка та перевірте, чи він достатньо сильний і здатний привернути увагу та підвищити рейтинг SEO.

Мені подобається аналізатор заголовків CoSchedule. Я використовую його щоразу тепер. 😊

— Мішель Ворнер (@gratefulone11) 17 грудня 2019 р

Мало хто розуміє, що заголовок відіграє важливу роль у приверненні уваги читачів. Дрібна помилка, і ви вже втратили шанс залучити глядачів. Отже, наступного разу, коли ви будете писати вміст, обов’язково скористайтеся цим інструментом, щоб створювати чудові заголовки.

Sharethrough Headline Analyzer

Sharethrough Headline Analyzer це ще один інструмент, який допоможе вам створити ідеальний заголовок. Причина, чому я включив два аналізатори заголовків, полягає в тому, що інколи ви хочете перехресно перевірити та перевірити надійність своїх заголовків у різних джерелах. Завжди добре мати більше варіантів.

Після введення заголовка ви можете перевірити сильні сторони, показник якості та переглянути пропозиції, щоб придумати щось краще.

Письменник iA

Як письменники, ми часто відволікаємося на найдрібніші речі, і це впливає на те, як ми пишемо. Щоб потенційно уникнути цього, ви можете використовувати Письменник iA. Він створює повноекранний режим і планує простір для написання, щоб ви могли присвятити свій час і зосередитися на ньому, не відволікаючись.

Про їхній інтерфейс нема чого говорити, тому що він абсолютно зрозумілий і простий. Це все ви і ваш текст, ось і все. iA Writer доступний для Windows, Mac, Android і iPhone/iPad.

ProWritingAid

Якщо ви шукали щось, що виконує купу різних завдань в одному інструменті, тоді ProWritingAid може бути саме тим, кого ви шукаєте. Він може швидко перевірити вашу граматику, покращити стиль і надати поради, які допоможуть вам стати кращим письменником.

Однією з моїх улюблених функцій є можливість знайти потрібне слово, коли ви не можете його придумати, використовуючи їхній пошуковик слів або контекстний тезаурус.

Загалом, це може допомогти вам уникнути повторюваності, заплутаних слів, великих речень і багато іншого. Ви можете усунути кожну окрему помилку та отримати чистий і професійний матеріал, готовий до публікації.

Ommwriter

Подібно до iA Writer, Ommwriter також допоможе вам бути більш зосередженим на написанні та уникнути відволікань. Редактор відкривається в повноекранному режимі з природним фоном і дуже мінімальними функціями, яких достатньо, щоб ваша робота була виконана бездоганно.

Він також має звукові доріжки та звуки клавіш, які допоможуть вам зосередитися виключно на словах, які ви вводите. Я б сказав, що кожен елемент, присутній на Ommwriter, допомагає вам підживлювати вашу творчість і створювати чудові частини вмісту.

  Відтворюйте відео через Chromecast і передавайте аудіо через свій ПК або Mac

Неважливо, чи пишете ви пісню, книгу, любовний лист чи щось інше. Цей інструмент створений для будь-якого типу письменників.

Міланоте

Загальновідомо, що письменники не мислять прямолінійно. Їхні ідеї завжди змішуються, а потім, зрештою, ці ідеї утворюють красивий і завершений твір. Маючи це на увазі, Міланоте розробив це програмне забезпечення для написання тексту, яке допоможе вам зберігати всі ваші ідеї та незавершений вміст в одному місці, а потім працювати над остаточним твором.

Замість того, щоб зберігати свої ідеї скрізь, ви можете розмістити їх усі під одним дахом, щоб уникнути конфліктів і плутанини. З Milanote ви можете:

 • Додайте зображення
 • Додайте інтелект-карти
 • Вбудовувати відео
 • Введіть текст
 • Зберіть риси персонажів своєї історії
 • Швидко підготуйте свій план

З цим програмним забезпеченням ви можете зробити багато іншого, тому обов’язково зареєструйтеся та почніть роботу безкоштовно.

Поняття

Бути організованим так само важливо, як і висувати безладні ідеї; інакше ви б витратили час, ховаючись, намагаючись пригадати, де ви зберігали чернетку. Поняття допомагає писати, планувати, співпрацювати та організовувати роботу.

Маючи все в одному місці, ви можете уникнути хаосу та виривання волосся. Він має чудовий редактор, тож ви можете писати свій вміст і додавати понад 30 різних типів медіа. Ви також можете призначати завдання, додавати календар і вести облік усього.

Щойно виявив @NotionHQ О боже, прийми мої гроші, це неймовірно.

— T (@thomaswde) 25 лютого 2020 р

Іншою вражаючою функцією є можливість додати базу знань, щоб ви могли безперешкодно знаходити всі свої відповіді. Якщо ви завжди хотіли зосередитися на своєму написанні та бути більш організованими, тоді Notion — чудовий варіант.

Перевірка SEO вмісту

Запитайте будь-якого онлайн-маркетолога: «Яке джерело трафіку є найціннішим?» і вони скажуть, що це Google.

Якщо ви прагнете збільшити трафік від Google, але маєте проблеми з пошуковою оптимізацією (SEO), тоді Перевірка SEO вмісту може вам дуже допомогти.

Після введення ключового слова цей інструмент пропонує ключові слова LSI та інші цінні поради, які допоможуть вам підвищити рейтинг у пошукових системах. Потім ви можете продовжувати писати весь свій вміст у їхньому редакторі та отримувати підказки, коли допускатимете будь-які невдачі, які можуть вплинути на ваш рейтинг.

Нарешті, ви можете оцінити свій рейтинг SEO та, якщо він задоволений, опублікувати його у своєму блозі/на веб-сайті.

Копірайтер

Копірайтер це ще один чудовий інструмент для цілей SEO. Це допоможе вам максимально відшліфувати свій вміст, щоб отримати вищі позиції в пошукових системах. Після того, як ви вставите свій вміст у цей інструмент, він може виявити проблеми, які можуть завадити кращому рейтингу, а також запропонувати або видалити певні частини вашого вмісту, щоб перевірити їхній показник якості.

Крім того, він може:

 • Виявляти плагіат
 • Досліджуйте прибуткові ключові слова
 • Запобігайте переповненню ключовими словами
 • Покращити показник читабельності
  Як знайти широту та довготу в Apple Maps

Їхня служба підтримки працює цілодобово і без вихідних, тож у разі проблем ви не залишитеся осторонь, і це дуже гарна новина.

Писати з талантом

Незалежно від того, наскільки хорошим ви письменником, завжди є місце для вдосконалення. Це курс Udemy від колишнього редактора Wall Street Journal Шані Раджі Писати з талантоммає на меті навчити вас, як перетворити себе на виняткового письменника за короткий час.

Ви можете розраховувати на вивчення основ, розбитих на чотири модулі, які легко зрозуміти. Після того, як ви закінчите курс, ви зможете застосувати ці стратегії в будь-якому творі, який напишете, будь то книги, блоги чи будь-що.

У ньому навчається понад 85 000 студентів із загальним рейтингом 4,5/5 зірок, тож ви можете бути впевнені, що беретеся за щось справді хороше.

Canva

Візуалізація настільки ж важлива, як і текст. Якщо у вас є величезні блоки тексту без візуальних елементів між ними, читачам буде важко закінчити все. Просто стає надто нудно. Щоб уникнути цього, ви можете скористатися цим інструментом під назвою Canva.

Якщо ваш бізнес досить новий і ви не можете дозволити собі найняти дизайнера UI/IX або вам підказує Photoshop/Illustrator, візьміть вихідні та вивчіть Canva.

Canva надзвичайно зручна для користувача, і ви можете створювати красиві дизайни/графіку за лічені хвилини.

— 🌎 (@jasminexETH) 19 лютого 2020 р

Це дозволяє створювати різноманітні графічні елементи для вашого вмісту, будь то діаграми, пропоновані зображення, графіки, таблиці тощо. Назвіть будь-який графічний тип, і ви можете бути впевнені, що він є у Canva. Для його використання не потрібні дизайнерські навички. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати шаблон і налаштувати його відповідно до ваших вимог.

Pixabay

Кому не подобаються безкоштовні фотографії та графіка, та ще й якісні?

Pixabay це великий центр безкоштовної графіки та фотографій, які можна використовувати без обов’язкового вказівки авторства, хоча це завжди цінується.

На цьому сайті ви можете знайти всілякі безоплатні елементи та використовувати їх у своїх особистих і комерційних проектах. Якщо у вас є певні вимоги до розміру, ви можете вибрати з кількох варіантів і завантажити той, який вам більше подобається. Як це круто?

Висновок

Я сподіваюся, що наведені вище інструменти та ресурси допоможуть вам стати кращим письменником і отримати більше проектів.