15 найкращих інструментів для резервного копіювання комп’ютера Windows або Mac у хмару

Неможливо перерахувати важливість резервного копіювання наших даних.

Це одна з тих речей, які є найважливішими, але ними завжди нехтують. Раніше я втратив багато даних через свою недбалість, але тепер я більше не дозволяю цьому траплятися. Я взяв за звичку час від часу створювати резервні копії свого комп’ютера, і ви також повинні це зробити.

За допомогою цих служб резервного копіювання, згаданих у цій статті, ви можете уникнути втрати важливих даних Windows або macOS.

До речі, створення резервної копії комп’ютера в хмарі відрізняється від клонування жорстких дисків. Хмарне резервне копіювання дає вам можливість відновлювати дані в будь-який час і будь-де через Інтернет, де клонування створює резервну копію на інший жорсткий диск або пристрій.

Перш ніж перерахувати їх, дозвольте мені сказати вам, чому вам слід регулярно створювати резервні копії даних.

Миттєве одужання

Може бути сотня причин втрати даних, наприклад:

 • Збій/збій сервера
 • Людська помилка
 • хакерство
 • Збій жорсткого диска
 • Стихійні лиха

У всіх цих випадках ви можете відновити всі свої дані, якщо раніше робили резервну копію. Резервне копіювання ваших даних — це буквально те саме, що натискати кнопку «скасувати», коли щось йде не так. Ви можете отримати всі важливі дані назад.

Нечутливий до програм-вимагачів

Якщо ви давно користуєтеся Інтернетом, то знаєте, що таке програми-вимагачі. По суті, це неприємне програмне забезпечення, яке може бути встановлено у вашій системі, і воно може заблокувати всі ваші дані, доки не буде виплачена певна сума грошей. У такому випадку резервна копія може зберегти вас вільними, оскільки у вас уже є копія всього.

Душевний спокій

Регулярне резервне копіювання даних усуває непотрібний стрес через страх втрати даних. Це сталося зі мною, і я вирішив, що більше не хочу жити в цьому страху. Навіть не до жартів! Резервне копіювання даних дає вам відчуття полегшення та безпеки, що може дати вам великий спокій.

Acronis

Поєднання резервного копіювання та захисту від зловмисного програмного забезпечення в одному потужному рішенні – ось що робить Acronis True Image справді відмітний.

Він забезпечує повний цифровий захист через простий інтерфейс, який миттєво підтримує фотографії, файли, програми та інші дані. Відновлення також надзвичайно зручні, дозволяючи відновлювати дані за вимогою всього за кілька кліків.

Він має інтегровану систему захисту та захисту в режимі реального часу, яка може зупинити будь-яку кібератаку від загрози вашим даним, ідентифікації та конфіденційній інформації. Найкраще те, що це рішення сприймає вислів «попередити краще, ніж лікувати» буквально, оскільки воно запобігає атакам, перш ніж вони завдадуть будь-якої шкоди.

Він також запускатиме регулярне антивірусне сканування ваших файлів і всієї системи, щоб виключити будь-які шкідливі інфекції.

  Як транслювати екран Android на ПК з Windows 10

Polarbackup

Супердоступний, але потужний, Polarbackup оснащено передовою технологією, яка включає автоматичне резервне копіювання «встановив і забув».

Ви можете створювати резервні копії локальних і зовнішніх дисків у безпечній системі, захищеній вашим власним паролем шифрування AES 256. Усі файли зберігатимуться назавжди стільки, скільки вам потрібно, і якщо у випадку схожих файлів, ви зможете розрізнити їх за допомогою версії файлів.

Весь процес, включаючи інтерфейс, досить зручний та інтуїтивно зрозумілий. Ви зможете сортувати, керувати, знаходити, переглядати та відновлювати свої дані лише кількома клацаннями.

Важливо також зазначити, що Polarbackup дотримується законів і правил конфіденційності GDPR, щоб ваша інформація ніколи не маніпулювалася.

Резервне копіювання урану

Резервне копіювання урану це програма резервного копіювання для операційних систем Windows. Безкоштовна версія забезпечує повне/інкрементне/диференціальне резервне копіювання файлів і папок із можливістю планування резервного копіювання та ввімкнення системи звітності зі сповіщеннями електронною поштою.

Uranium Backup можна запускати як службу Windows і дозволяє створювати резервні копії та відновлювати цілі системи, як-от файли/папки, системні образи (резервне копіювання образу диска), бази даних і віртуальні машини на локальне та віддалене сховище, включаючи жорсткі диски, NAS, FTP-сервери та Хмарні напрямки. Щоб почати користуватися безкоштовною версією, просто перейдіть на сторінку присвячена сторінка і просто натисніть «Завантажити» (для цього не потрібна реєстрація чи кредитна картка).

pCloud

pCloud це не найстаріша служба хмарного зберігання даних, але вона точно одна з найнадійніших.

Це полегшує безпечне резервне копіювання ваших файлів і папок без будь-яких обмежень розміру та швидкості. Ви також зможете відновити старіші версії файлів, навіть якщо їм 1 рік. Усі ваші файли будуть захищені від крадіжки, програм-вимагачів і збою жорсткого диска.

Відповідно до ваших уподобань, ви можете вибрати резервне копіювання вручну або дозволити pCloud працювати у фоновому режимі безперервно, щоб перетягувати будь-який новий файл у свою систему.

Доступ до файлів, збережених у цій хмарній службі зберігання, можна отримати з будь-якого пристрою в будь-який час.

Резервне копіювання мого ПК

Чудовий автоматичний сервіс резервного копіювання, Резервне копіювання мого ПК може завантажувати та зберігати ваші файли в хмарі, навіть не роблячи нічого. Він працює у фоновому режимі та дає вам можливість синхронізувати кілька різних пристроїв.

Сервіс повністю безпечний і зашифрований завдяки хмарі Google. Відразу після завантаження в сховище ви можете бути впевнені, що ваші дані добре збережені.

Ви навіть можете ділитися своїми даними з друзями та родиною через електронну пошту та соціальні мережі. Ви можете почати з безкоштовного 1 ГБ облікового запису, а потім перейти на платний план від 8,19 дол. США на місяць із щорічною оплатою.

Я їжджу

Працює для Mac, ПК, планшетів і навіть мобільних телефонів, Я їжджу це дуже інтуїтивно зрозуміла служба резервного копіювання, яка також дуже доступна. Ви можете отримати 5 ТБ хмарного резервного копіювання всього за 6,95 доларів США за перший рік. Пам’ятайте, що для початку у вас також є 5 ГБ безкоштовно.

  Як визначити, який користувач встановив або видалив програму в Windows

Інформаційна панель дозволяє змінювати набори резервних копій та інші налаштування в реальному часі на всіх пристроях. Він чудово виконує резервне копіювання ваших даних, а також захищає від програм-вимагачів.

BackBlaze

Рекомендовано Macworld і The New York Times, BackBlaze це ще одна чудова служба резервного копіювання, яка також досить проста у використанні. Він може автоматично створювати резервні копії ваших файлів із надшвидкою швидкістю, а також миттєво сповіщає вас.

Деякі інші функції включають:

 • Відновлення видалених версій файлів протягом 30 днів
 • Можливість замовити USB-накопичувач із усіма вашими даними
 • Висока швидкість завантаження
 • Розумний обмін файлами через BackBlaze B2
 • Резервне копіювання зовнішніх дисків
 • Резервне копіювання Mac і PC

З усіх функцій ось найбільш вражаюча – за допомогою функції «Знайти мій комп’ютер» ви можете миттєво знайти свій викрадений/загублений комп’ютер і повернути його. Як це круто!

BackBlaze коштує 6 доларів на місяць, але ви можете спробувати його безкоштовно.

Карбоніт

Завдяки підтримці 24/7 і вдосконаленому шифруванню, Карбоніт може зберігати ваші дані в надійних руках. Він може створювати резервні копії купи даних, зокрема:

 • музика
 • Документи
 • Фотографії
 • Електронна пошта
 • Відео
 • Налаштування

Після встановлення програмного забезпечення на комп’ютері воно автоматично запропонує файли для резервного копіювання, або ви навіть можете зробити вибір вручну. Після цього він безперебійно працює у фоновому режимі, автоматично зберігаючи ваші дані у безпечному хмарному сховищі. Ви можете швидко відновити свої дані з нього, коли виникне потреба.

Тарифні плани починаються від 6 доларів США на місяць, але для початку ви можете скористатися їх безкоштовною пробною версією.

Livedrive

Livedrive пропонує необмежену пам’ять і автоматичні цикли резервного копіювання всього від £5,00 на місяць. Це займе дуже короткий час, щоб встановити та почати використовувати це програмне забезпечення, яке доступне як для Windows, так і для Mac.

Мені подобається в цій службі те, що вона зберігає до 30 різних попередніх версій ваших файлів. Це означає, що навіть якщо ви випадково видалите його, ви все одно зможете повернутися та відновити його. Це виводить запобігання втраті даних на абсолютно новий рівень.

Він також постачається з програмою, за допомогою якої ви можете отримати доступ до своїх файлів і робити майже все, що можливо на комп’ютері.

Norton Cloud Backup

Незалежно від того, чи зазнали вас атаки програм-вимагачів чи збій жорсткого диска, ви можете на це розраховувати Norton Cloud Backup щоб врятувати вас від безладу. Він автоматично створюватиме резервні копії ваших файлів на безпечному хмарному диску, з якого ви зможете відновити їх у будь-який момент.

Norton працює в бізнесі з 1990 року, тому ви можете повністю покластися на їхні послуги. Вони відповідають за відновлення даних і захист від шкідливих вірусів мільйони користувачів.

  Виправте помилку виконання Xbox у Windows 10

Їхні тарифні плани починаються лише з 11,21 доларів США на рік.

Резервне копіювання Arq

З 30-денною безкоштовною пробною версією Резервне копіювання Arq варто спробувати здебільшого через їх надшвидкість. Завдяки вбудованому стисненню та видаленню дублікатів ви можете створювати резервні копії менше ніж за хвилину, що скорочує величезну кількість часу.

Ця послуга добре зашифрована за допомогою ключа на ваш вибір. Крім того, ви можете відновлювати видалені файли та навіть створювати резервні копії зовнішніх дисків.

Arq Backup коштує всього 49,99 доларів США за користувача.

Диск Google

Я впевнений, що більшість із вас уже знайомі Диск Google, оскільки це один із найпопулярніших. Ви можете зберігати будь-які файли, будь то фотографії, відео, музика, дизайни чи будь-що. Якщо ваше сховище менше 15 ГБ, все готово. Якщо ви перевищите цей ліміт, ви зможете вибрати один із їхніх платних планів, починаючи від 1,99 доларів США на місяць.

Крім того, ви можете отримувати доступ до файлів і ділитися ними з будь-якого пристрою, оскільки він синхронізується з усіма вашими обліковими записами Google.

Zoolz

Zoolz автоматично створює резервні копії ваших даних і зберігає їх у безпечному місці, з якого ви можете легко отримати до них доступ. Завдяки їхньому штучному інтелекту пошук ваших даних, доступ до них і створення резервних копій є нескладним завданням.

Ось деякі інші чудові функції:

 • Потокове аудіо/відео з хмари без буферизації
 • Розпізнавання облич, яке автоматично створює мініатюри фотографій
 • Фоторозпізнавання на основі штучного інтелекту, яке може допомогти вам знайти фотографії, навіть якщо ввести вміст фотографії, наприклад чашку, дерево чи ручку
 • Шифрування військового рівня
 • Розумні фільтри для швидкого пошуку файлів

Крім того, ви також можете завантажити їхній чудовий мобільний додаток. Ви можете зареєструватися та отримати свій 1 ГБ безкоштовно.

Cloudbacko

с Cloudbacko, ви можете запускати ручне та автоматичне резервне копіювання в певний час. Просто встановіть його один раз, і він зробить свою справу, не поворухнувши й пальцем. Усі ваші дані зашифровано 256-бітним рандомізованим ключем AES, який майже можливий для проникнення.

Ви можете скористатися 30-денною безкоштовною пробною версією, щоб почати!

iCloud

Ще один популярний сервіс, особливо серед користувачів iOS. iCloud це продукт Apple, який робить чудеса для користувачів IOS, але також є хорошим варіантом, якщо ви використовуєте ПК з Windows. Це не мій особистий фаворит зі списку через обмеження, але безпека та інтерфейс чудові.

Спочатку ви отримуєте 5 ГБ безкоштовно, а потім переходите на платний план від 0,99 доларів США на місяць, якщо вичерпаєте ліміт.

Що далі?

Виберіть те, що вам підходить. Більшість із них пропонує БЕЗКОШТОВНУ пробну версію або повернення грошей, тож не соромтеся спробувати кілька, щоб побачити, що вам підходить. Якщо ви використовуєте MAC, ви також можете розглянути можливість використання програмного забезпечення для продуктивності та безпеки.